Skoči na vsebino

Grdoba


SKA - Vi

Recommended Posts

Lepotica in zver po kitajsko!

 

http://www.shermanleeinstitute.org/images/exhibition/beauty_beast-big.jpg

 

Ska-Vi

 

Pišem kamor hočem in pišem svoje misli - razmišljanja.

Ti pa jih lahko čitaš - če želiš, lahko pa jih tudi izpustiš.

 

Ion

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 195
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x;)x

ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

haha in kaj bi nam ostalo pol? haha, kot šwachnhegr ;) ko mu pobereš vse mišice.... nč od nč.....

Tekmovanje za miss Slovenije bi se v tem primeru spremenilo v izbor za Ljubljansko zupanjo... x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x;)x

 

 

... uganes zmagovalko? x;)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x
ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

haha in kaj bi nam ostalo pol? haha, kot šwachnhegr ;) ko mu pobereš vse mišice.... nč od nč.....

Tekmovanje za miss Slovenije bi se v tem primeru spremenilo v izbor za Ljubljansko zupanjo... x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x;)x

 

 

... uganes zmagovalko? x;)x

http://www.lunin.net/forum/html/avatars/2oka.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj vem, Ion, da si to rekel zato, saj ti pa pravim, da se v bistvu strinjam.... lep, grd...

Malo sem se pohecala (ker sem jaz avtor tehle risbic, ki so izbor LNF avatarckov). x;)x

 

Npr. Onasis je bil (kao!) po teh nekih 'merilih' grd.

In zdaj bodo zraven njega videli lepo bejbo, bodo rekli - Ha! Zaradi casha je z njim...

No, recimo Maria Callas pa si ni nikoli opomogla od ljubezni do njega in zanjo je najbrz bil najlepsi...

Torej, pravijo, da je imel blazno karizmo, da je bil mocna osebnost, imel je smisel za humor in vse...

Ce bi pa zgolj gledali fotko ali pac ocenjevali zunanjost v nekem kao estetskem smislu, pa bi mu morda prav tako pripopali etiketo 'grd'.

Kleopatra - nam 'poznana' kot strasanska lepotica - baje sploh lepa ni bila in je imela bojda kljukast nos. Njen power je bil v njeni inteligenci...

In morda so kateri rekli - tale? Da je kaksna lepotica? Kaksna laz, kok je grda!

 

Tako da - ali je Claudia Schiffer lepa?

Meni ni, meni je cudna. Vendar nekako splosno, seveda, ce sta samo ti opciji, potem je jasno lepa.

Ali je lepa Vika Potocnik?

Lepa ravno ni.

 

Npr, meni je pa zelo vsec Dany de Vito - in grem stavit, da je mnogim 'grd'.

 

V bistvu se ne spomnim nikogar prav zares grdega, vendar jih je pa veliko, ki so mi zoprni - prav tako brez razloga in v bistvu je krivicno od mene, a so mi pac antipaticni, kot npr. Victoria Beckham, Melanie grifith ali Antonio Banderas - tale imena sicer najdemo pri 'lepih', meni pa, ce kaj od tega, ce ze moram jih oznaciti tako, so mi prej grdi.

V bistvu so mi pa samo antipaticni - nic toplega ne izzarevajo, nic na njih me ne privlaci.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

haha in kaj bi nam ostalo pol? haha, kot šwachnhegr ;) ko mu pobereš vse mišice.... nč od nč.....

ja pol bi šele vidl kera je najlepejša... x:Dx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.........

Npr, meni je pa zelo vsec Dany de Vito - in grem stavit, da je mnogim 'grd'.

 

V bistvu se ne spomnim nikogar prav zares grdega, vendar jih je pa veliko, ki so mi zoprni - prav tako brez razloga in v bistvu je krivicno od mene, a so mi pac antipaticni, kot npr. Victoria Beckham, Melanie grifith ali Antonio Banderas - tale imena sicer najdemo pri 'lepih', meni pa, ce kaj od tega, ce ze moram jih oznaciti tako, so mi prej grdi.

V bistvu so mi pa samo antipaticni - nic toplega ne izzarevajo, nic na njih me ne privlaci.

Hvala, Marsa

 

Zadela žebljico na glavico! x;)x

 

Zato tudi slikice o lepotici in zveri (grdosiji).

 

Sam sem doživel spremembo pogleda na "grdoto" in "lepoto" ob gledanju filma New York, New York, kjer mi je bila glavna igralka v začetku filma "grda", na koncu filma pa "lepa" in je sploh nisem srečal v živo. x:Ix

 

Ion

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x
ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

haha in kaj bi nam ostalo pol? haha, kot šwachnhegr ;) ko mu pobereš vse mišice.... nč od nč.....

Tekmovanje za miss Slovenije bi se v tem primeru spremenilo v izbor za Ljubljansko zupanjo... x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x;)x

 

 

... uganes zmagovalko? x;)x

http://www.lunin.net/forum/html/avatars/2oka.jpg

ION, to je samo ikonca, ki jo je nekdo narisal.. ni moja slika... x:px

 

Zakaj se pa sploh tako razburjas? A si morda kdo izmed omenjenih pa te to grize? x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x
ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

 

Zakaj se pa sploh tako razburjas? A si morda kdo izmed omenjenih pa te to grize? x:Dx

Ej, SKA-Vi

 

Takole, ko sem inkognito, ti lahko rečem karkoli. Ja ali pa NE. Še vedno ne boš vedela.

 

Če pa še ne veš, kaj sem ti želel povedati, me vprašaj.

 

Ion

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja mogl bi cel make up dol sprt pa use slečt pol pa šele zbrat missice...    

 

haha in kaj bi nam ostalo pol? haha, kot šwachnhegr ;) ko mu pobereš vse mišice.... nč od nč.....

ja pol bi šele vidl kera je najlepejša... x:Dx

Tako da - ali je Claudia Schiffer lepa?

Meni ni, meni je cudna. Vendar nekako splosno, seveda, ce sta samo ti opciji, potem je jasno lepa.

 

devica pač....

 

tashy pa povej katera nula je najlepša 0 0 0 0 0 0 ?

 

katera a tista 0 aha ja men se tud zdi ;)

 

sicer pa bi bilo fajn videt eno misico k jih ma 25.... vsaj...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa bi bilo fajn videt eno misico k jih ma 25.... vsaj...

Celulit in gubice na vseh straneh - kar je za normalnega cloveka, normalno..

Za miss pa seveda ne in zato so missice po vecini tako mlade.. x;)x x:)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja...sej po eni strani maš s temi nulami prav po drugi pa spet ne...pa ne znam ti povedat zakaj :eek:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer pa bi bilo fajn videt eno misico k jih ma 25.... vsaj...

Linda Evangelista, Cindy Crawford... - ful iz te generacije manekenk - blizu 40 - nisem opazila kaj dosti celulita in gub.

res pa sem slednje opazila pri stevilnih 25-letnicah...

Mladost sama po sebi ni nikakrsna garancija za odsotnost tega.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se povsem strinjam Marsa.... al maš al pač nimaš... stare mačke že vedo kako s tem .... vsi mogoči sokci pa to.... ja res, sam nevem, zakaj ne zberejo enkrat ene ornk manekenke, zakaj recimo Letitia Casta nikol ni bla misica, ful je takih res lepih pa to, nevem zakaj je to tko, xnckrivx......

 

:sori: včasih človek rad kaj lepega pogleda pol pa je najlepše prav grdo..... kaj sploh še ostane velikim....

 

hja...sej po eni strani maš s temi nulami prav po drugi pa spet ne...pa ne znam ti povedat zakaj  

 

Ja vem x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče Vika,je tko bolj kroko......

pa saj z malo kirurške sreče.... x:Dx

hehe misliš rečt z malo več kirurške sreče... pa saj kul, ne vidim zakaj bi morala zgledat mlada ej tud stare ženske so lahko lepe.... sam je pa to že svojevrsten čudež in redkost.... treba priznat da x:Xx res ne najdeš velik upadajo sorazmerno z leti......

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče Vika,je tko bolj kroko......

pa saj z malo kirurške sreče.... x:Dx

hehe misliš rečt z malo več kirurške sreče... pa saj kul, ne vidim zakaj bi morala zgledat mlada ej tud stare ženske so lahko lepe.... sam je pa to že svojevrsten čudež in redkost.... treba priznat da x:Xx res ne najdeš velik upadajo sorazmerno z leti......

Pa sej nism mislu,da jo nardijo mlado-

ampak bolj znosno x^x x:Dx

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...