Skoči na vsebino

Grdoba


SKA - Vi

Recommended Posts

Janja Zupan je kot tromotorna kobila

z rezgatujočim glasom pokvarjene lajne x:Dx

Pa ne da bi hotel žaliti x:Dx

pa z veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikimi zobmi x:Dx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 195
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Sicer pa je J.Z. tudi zena najinega zelo dobrega in dragega prijatelja. :8):

Tako se kritikam in analizam - tako lepotnim kot drugim izognem...

 

Saj veste - podpiram odlocitve frendov in vse - v zvezi s porokami in vsem. x;)x :palec: :8):

Bila sem celo na doticni.

Se Bobnar je rekel, da sem govedo ali kmetavzar, ker sem sla v supergah in kavbojkah. :eek: xrolleyesx

 

x;)x x:px :vragec: x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa je J.Z. tudi zena najinega zelo dobrega in dragega prijatelja.  :8):

Tako se kritikam in analizam - tako lepotnim kot drugim izognem...

 

Saj veste - podpiram odlocitve frendov in vse - v zvezi s porokami in vsem. x;)x :palec: :8):

Bila sem celo na doticni.

Se Bobnar je rekel, da sem govedo ali kmetavzar, ker sem sla v supergah in kavbojkah.  :eek:  xrolleyesx

 

x;)x  x:px  :vragec:  x:o)x

x:Dx hahaha x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo.... x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te slikce so pa falile temo!  x:Dx  x;)x

Jo. :D

A Vojko je najbrz dal ravno da 'ovrze' tole... :)

 

Nekdo pa je dejansko lep, a povsem nefotogenicen, pa je cisto cuden na fotkah in bos rekel, ej, lej, tale je pa meni ful vsec in bo drugi -ce bo videl samo fotko- si mislil - halo?

Po drugi strani je pa veliko ne zelo lepih punc (a s kaksno posebnostjo) zelo fotogenicnih.

Imam znanke, ki so na fotkah totalne lepotice, markantne, s posebno lepoto sicer, a nedvomno lepe, ko pa jo vidis v zivo, pa se ta 'lepota' nekako izgubi in je sploh ne opazis npr... Hocem reci, ne bi pomislil, da imas opraviti z 'lepotico', pac pa na fotki pa jo 'dozivis' tako.

Pa ne gre za retusiranje, puder, make-up in podobno, preprosto se 'ujame lepo v objektiv' - recemo, kamera ga/jo ima rada...

 

Pa spet smo tu, kjer ne moremo priti do konca.

Nino je nekje omenjal Laetitio Casta, kako lepa da je, meni pa daje videz zabuhlosti...

Prav tako Kim Bassinger, ki je simbol za lepoto in seksepil, meni pa je zelo nezdravega videza z zabuhlimi ustnicami...

Torej - ni mi vsec, ceprav seveda ne morem reci, da je grda, a na nek nacin -meni- je ze.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te slikce so pa falile temo!  x:Dx  x;)x

Jo. :D

A Vojko je najbrz dal ravno da 'ovrze' tole... :)

 

Nekdo pa je dejansko lep, a povsem nefotogenicen, pa je cisto cuden na fotkah in bos rekel, ej, lej, tale je pa meni ful vsec in bo drugi -ce bo videl samo fotko- si mislil - halo?

Po drugi strani je pa veliko ne zelo lepih punc (a s kaksno posebnostjo) zelo fotogenicnih.

Imam znanke, ki so na fotkah totalne lepotice, markantne, s posebno lepoto sicer, a nedvomno lepe, ko pa jo vidis v zivo, pa se ta 'lepota' nekako izgubi in je sploh ne opazis npr... Hocem reci, ne bi pomislil, da imas opraviti z 'lepotico', pac pa na fotki pa jo 'dozivis' tako.

Pa ne gre za retusiranje, puder, make-up in podobno, preprosto se 'ujame lepo v objektiv' - recemo, kamera ga/jo ima rada...

 

Pa spet smo tu, kjer ne moremo priti do konca.

Nino je nekje omenjal Laetitio Casta, kako lepa da je, meni pa daje videz zabuhlosti...

Prav tako Kim Bassinger, ki je simbol za lepoto in seksepil, meni pa je zelo nezdravega videza z zabuhlimi ustnicami...

Torej - ni mi vsec, ceprav seveda ne morem reci, da je grda, a na nek nacin -meni- je ze.

xDDx :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene nobena slika ne bo prepricala, ker se z make up-om da vse skrit in popravit in s pravilno svetlobo pri slikanju,... Janjo sem videla v zivo - ne cisto od blizu, ampak - bila mi je grda,.., sicer pa lahko verjetno Marsa pove ali ima konjske zobe ali ne, ker jo je verjetno ze videla, a ne? x;)x

 

Pa se to... Ona je kao neka miss. Miss se ponavadi poroci z nekim "podobnim" urejenim, lepim, uglajenim,.., clovekom. Ona se je ( vsaj zame ) porocila z plesastim, smesnim moskim, ki sploh ne pase k miss-ici.. Kaj pa vem. Verjetno ji je vsec njegova notranjost, ampak vseeno , ce si miss ( in kao lepa ), potem imas pri izbiri partnerjev vsaj neke majhne kriterije... :o|o:

xscratchx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se to... On je kao neka miss. Miss se ponavadi poroci z nekim "podobnim" urejenim, lepim, uglajenim,.., clovekom. Ona se je ( vsaj zame ) porocila z plesastim, smesnim moskim, ki sploh ne pase k miss-ici.. Kaj pa vem. Verjetno ji je vsec njegova notranjost, ampak vseeno , ce si miss ( in kao lepa ), potem imas pri izbiri partnerjev vsaj neke majhne kriterije...  :o|o:

xscratchx

halo x?x x?x

:o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino je nekje omenjal Laetitio Casta, kako lepa da je, meni pa daje videz zabuhlosti...

 

Ne zdaj ti meni čez Laetitio (sicer pa itak njenga imena ne znam prav napisat x:Ix) no ajd ampak ena pa je k je definitivno lepa..... francozinja Alizee... ; ) grrr :2src: ta je pa lepa ampak spet sem falil temo, danes mi res ne gre.... ajd, vsekakor tamle gor na vojkovi fotki preprosto to ni to naše misice, hm nevem kako jih zbirajo.... mislim pa da so ornk predebeli ljudje (beri američani) grdi..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa se to... On je kao neka miss. Miss se ponavadi poroci z nekim "podobnim" urejenim, lepim, uglajenim,.., clovekom. Ona se je ( vsaj zame ) porocila z plesastim, smesnim moskim, ki sploh ne pase k miss-ici.. Kaj pa vem. Verjetno ji je vsec njegova notranjost, ampak vseeno , ce si miss ( in kao lepa ), potem imas pri izbiri partnerjev vsaj neke majhne kriterije...  :o|o:

xscratchx

halo x?x x?x

:o|o:

Ja, - halo???

Ko smo pa glih pri kriterijih... in kdo naj bi jih postavljal tule...

Igor je visok, postaven, mlad, uglajen, svetovljan, sicer pa tudi obetaven reziser, glasbenik, avtor stevilnih jinglov in spotov, (so)lastnik firme, bil pa je Janjin soplesalec in vec kot 10 let sta ze skupaj. Ja - postrizen je pa res cisto na kratko.

In res ni mister oz. tudi morda ne najbolj fotogenicen, sicer pa je ceden.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa sem že v skrbeh, kam sodim jaz, če je Janja Zupan grdoba...  

 

pravzaprav če je zasebno Janja tolk :palec: kt tamara... pol ji nimamo kaj rečt...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, - halo???

Ko smo pa glih pri kriterijih... in kdo naj bi jih postavljal tule...

Igor je visok, postaven, mlad, uglajen, svetovljan, sicer pa tudi obetaven reziser, glasbenik, avtor stevilnih jinglov in spotov, (so)lastnik firme, bil pa je Janjin soplesalec in vec kot 10 let sta ze skupaj. Ja - postrizen je pa res cisto na kratko.

In res ni mister oz. tudi morda ne najbolj fotogenicen, sicer pa je ceden.

Marsa, na glas razmisljam.. x:)x Meni ni niti malo vsec.. Saj sem napisala, morda pa ji je vsec njegova "notranjost"...

Sicer pa - smo, s kom zivimo..,ali nekaj takega x;)x tako da....

 

x:Dx x;)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...