Skoči na vsebino

Grdoba


SKA - Vi

Recommended Posts

  • Komentarji 195
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

dvomim da bi se kera prjavla na tako tekmovanje in dvomim da bi jo keri prjavu ;) haha, mrbit pa ti poznaš kako.... hm miss grdobe ;) Ja raje miss porednosti.... bo vsaj zabavno
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dvomim, ja, da bi bil kaj velik naval oz. kaj dosti 'prijav' na taksno tekmovanje...

V bistvu pa tudi nimamo grdob tukaj, pac pa sam fejst folk. x:Xx x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa - smo, s kom zivimo..,ali nekaj takega  x;)x    tako da....

 

x:Dx  x;)x

o kriza...če se to ocenjuje sam po zunanjosti :xx!: :sori: :o|o: :xx!: :vragec: ....poznam en par, kjer sta oba ful lepa...sam ves svoj čas zapravita z razpravljanjem kera znamka je bl in, pa kam gresta po kozmetiko in fensi cote........kar jima pa časa ostane se pa verjetno doma vsak u svoj špegu gledata x:Dx

 

x:Dx x:Dx x:Dx .....pa ja, verjetno res vsak dobi svojo gliho ... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

........kar jima pa časa ostane se pa verjetno doma vsak u svoj špegu gledata  x:Dx ...

x:o)x x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

no...no....

che je pevka od 4 NON BLONDES mela tolk JAJC de je shla na podeliteu za NAJGRSHO PEVKO, pol bi se zih klele tut kera najdla x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha pr nas mamo da bi jaz vedu sam eno pevko z jajci.... na žalost ta ni nevem kako grda... razen kadar je ekstra zlobna do mene ;) takrat pa gre nagrada direkt v roke....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha pr nas mamo da bi jaz vedu sam eno pevko z jajci.... na žalost ta ni nevem kako grda... razen kadar je ekstra zlobna do mene ;) takrat pa gre nagrada direkt v roke....

Marleno x:Dx

 

 

jaz bi pa izbrala za miss- Emperatrizz iz Sester x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

no...no....

che je pevka od 4 NON BLONDES mela tolk JAJC de je shla na podeliteu za NAJGRSHO PEVKO, pol bi se zih klele tut kera najdla x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

xrolleyesx ...razmišljam in razmišljam...hm, a naj se prijavim :inocent: x:Xx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx loh se pa gremo kdo ma najgršo ikonco... x:Dx x:Dx x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ja, saj nimam svojga ksihtka na avatarju...tko da mi dol...sej veš... x^x x^x

 

bingla... x^x x^x

Pa tut če...sej ste jo že tko popluval...da zdej že more bit grda x^x :vragec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa jaz vem......nisem tolk kritičen do zunanjosti ljudi kot ve. Še posebej zato, ker si ne izbiramo sami svoje podobe /razen, da nismo debeli, umazani ipd./. Meni tudi Drnovšek ni grd, nasprotno, kot celostna podoba mi je celo simpa.......pa čeprav zgleda kot alien x:o)x . Kaj pa vem.......pol mi je npr. že bolj anti polizani Peče......če že o politikih.......ali pa kak posranec :vragec: ......npr. Pukšič.....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... Kako je že ime tisti glavni igralki iz "Nori na Mary"....

Ali je bila Cameron Diaz?

Ja, ona je tudi eroticna tipom ful, meni je pa tudi antipaticna..... sem ze hotla zacet nekaj, pa se raje vzdrzim psiholoskega profiliranja... x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grd človek je avtomatsko tisti, ki ti je antipatičen. Sicer z lepoto antipatija nima nobene veze, ampak če je meni kdo grd, mi je nujno tud izredno zoprn.. V bistvu kontra proces. :vragec:

VEDNO! Bljakkkkk......

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grd človek je avtomatsko tisti, ki ti je antipatičen. Sicer z lepoto antipatija nima nobene veze, ampak če je meni kdo grd, mi je nujno tud izredno zoprn.. V bistvu kontra proces.  :vragec:

VEDNO! Bljakkkkk......

no,no tak hudo pa spet ne mora bit :O:

elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... Kako je že ime tisti glavni igralki iz "Nori na Mary"....

Ali je bila Cameron Diaz?

Ja, ona je tudi eroticna tipom ful, meni je pa tudi antipaticna..... sem ze hotla zacet nekaj, pa se raje vzdrzim psiholoskega profiliranja... x;)x

no daj malo nam razjasni pojme..., si zanimiva.

elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grd človek je avtomatsko tisti, ki ti je antipatičen. Sicer z lepoto antipatija nima nobene veze, ampak če je meni kdo grd, mi je nujno tud izredno zoprn.. V bistvu kontra proces.  :vragec:

VEDNO! Bljakkkkk......

S tem se pa ne strinjam. Imam zelo dobro kolegico, ki je precej debela in ne lustna pa se vseeno dobro razumeva in mi ni zoprna..

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... Kako je že ime tisti glavni igralki iz "Nori na Mary"....

Ali je bila Cameron Diaz?

Ja, ona je tudi eroticna tipom ful, meni je pa tudi antipaticna..... sem ze hotla zacet nekaj, pa se raje vzdrzim psiholoskega profiliranja... x;)x

no daj malo nam razjasni pojme..., si zanimiva.

xDDx

OK.

Ima brezobzirna in tudi nebrzdana usta... (tudi zato je tipom vsec - meni pa glih zato ni).

Scrkljana bejba najbrz, dovolj elektricna in s sarmom, da ima magnetizem za druge, dovolj posebna in samozavestna, da jo lahko stejemo k lepoticam (za mm drugacno nekaj ali pa image, nesamozavest, pa bi bila morda groteskna) - a vase zagledana in v tem smislu po mojem puhla; morda cisto inteligentna, a v smislu koristi...

Morda celo zahrbtna - kao vroce (zavodljive), a hladne in preracunljive oci, smeh in nasmeh pa narejen v pointu osvajanja (teritorija? kdo da vec?)... Ful frend, a ko so koristi, cim kaj narobe, se vse pozabi in so frendi drugi...

Po mojem seveda, to je spekuliranje, glede na obrazne poteze in se malo drugega, mimike recimo...

Sory Diaz... :||

kaj cmo, po drugi strani pa, briga te, kaj si ena marsa v sloveniji misli, ce se postavljas na ogled, si te ogledujemo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cameron Diaz je bila pred igralsko manekenka. Je ena redkih manekenk, ki je uspela v filmu...

 

Meni ni grda, celo simpaticna mi je kdaj pa kdaj.. Ima pa zelo problematicno kozo in je zato brez make up -a grdi racek, ki ga z make up-om spremenijo v laboda.. x;)x x:)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...