Skoči na vsebino

Grdoba


SKA - Vi

Recommended Posts

.... Kako je že ime tisti glavni igralki iz "Nori na Mary"....

Ali je bila Cameron Diaz?

Ja, ona je tudi eroticna tipom ful, meni je pa tudi antipaticna..... sem ze hotla zacet nekaj, pa se raje vzdrzim psiholoskega profiliranja... x;)x

Men tut antipatična...jez pa bi kej rekla...pa me bojo linčal... x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 195
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ne meni je pa Britney Spears lušna... xrolleyesx  ja mogoče na kšnih fotkah res ni nič posebnega... xrolleyesx

:xx!: ne britney pa ne... ajd mrbit je lepa... ampak ni pa "lepa"

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne meni je pa Britney Spears lušna... xrolleyesx  ja mogoče na kšnih fotkah res ni nič posebnega... xrolleyesx

:xx!: ne britney pa ne... ajd mrbit je lepa... ampak ni pa "lepa"

ja no mugoče sej ti itak bol veš ker si tip... xrolleyesx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da lahko bejbe glih tako dobro ocenjujejo "lepo" sekcijo... glasbo se ful težko zlaže.... Christina Agulera že mogoče.... sem pa ke kdaj ehja definitivno pa Norah Jones ;) ta pa ni grda...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tolk o Cameron...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tolk o Pameli...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še katero...mam še Britney...pa še eno igralko, k ne vem imena...pa Goldie...pa Christino...ah...njihov make up je res fake up... x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še katero...mam še Britney...pa še eno igralko, k ne vem imena...pa Goldie...pa Christino...ah...njihov make up je res fake up... x:Dx  x:Dx

DAJ POIŠČI, SE BOMO MAL REŽALI... x;)x

elvis is the best
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Goldie...no ona je pa ikona... :palec: men je faca... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokodil...ne bodi no tako zapet... xrolleyesx

Hm...od kod ti ta stran...nisem vedela zanjo... :inocent: naslajanje morda? :inocent:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokodil...ne bodi no tako zapet... xrolleyesx

Boljse da sem zapet kot da sem zastiri x^x

 

Cista petka x:Dx

 

Od kje mi stran ? Ja, glede na to da prakticno 'zivim' od racunalnistva, bom pa se "celebrities without makeup" znal napisati v iskalec, a ne ? x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx :palec: Humor...ja ja ... to mam rada x:Dx

Naročil kos torte in škorec soka...

 

hi hi hi...besedne igre... :palec: x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grd človek je avtomatsko tisti, ki ti je antipatičen. Sicer z lepoto antipatija nima nobene veze, ampak če je meni kdo grd, mi je nujno tud izredno zoprn.. V bistvu kontra proces.  :vragec:

VEDNO! Bljakkkkk......

S tem se pa ne strinjam. Imam zelo dobro kolegico, ki je precej debela in ne lustna pa se vseeno dobro razumeva in mi ni zoprna..

ej!

Sem napisala kontra proces!!!!!

Torej... obrni stavek.... kdor mi je izredno zoprn mi je grd.

Meni ni noben človek ki mi je v redu, se štekam z njim grd.. lepota je relativna, niti ne morem rečt da ima pa kdo izredno dobre proporce za lepoto, se pravi simpatičen, se mi ne zdi grd, niti razmišljam ne o tem, al pa debelušen.. A mora bit šivanka da je lep....

Meni so grdi samo tisti, ki so mi BLAZNO zoprni. Pa je lahko suha ženska in elegantna in ne vem kaj še vse, pa če je gos in krava po obnašanju se men zdi grda. Kar za eno okroglo gospo ne bi rekla.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokodil, ful zanimiva stran!

Hja, je prav fajn se malo naslajat ob teh nenališpanih facah takozvanih lepotic... x:o)x čudeži modernega maskiranja in fotografske umetnosti...

nekatere pa so brez make-upa še boljše, se mi zdi (npr.Winona Ryder)...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da lahko bejbe glih tako dobro ocenjujejo "lepo" sekcijo... glasbo se ful težko zlaže.... Christina Agulera že mogoče.... sem pa ke kdaj ehja definitivno pa Norah Jones ;) ta pa ni grda...

Norah pa sorry sploh ni lepa...aguilera pa je ja... x:Dx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krokodil, ful zanimiva stran!

Hja, je prav fajn se malo naslajat ob teh nenališpanih facah takozvanih lepotic...  x:o)x čudeži modernega maskiranja in fotografske umetnosti...

nekatere pa so brez make-upa še boljše, se mi zdi (npr.Winona Ryder)...

Tudi jaz sem se zlobno rezala. :vragec: x:o)x x:px

Pa 'imela slabo vest' in jo hkrati 'v imenu vseh' potolazila; fer je to, naj vidimo, da je to obicajni folk, je Mitja kdaj omenil, ko je delal se v dizajnu, kako so ure in ure porabili, da so retusirali kako lepotico... :|||

Ja - natanko tako - kaj pa pol one, ki pa dbest zgledajo tudi brez sminke in v vsakem kotu?

 

Winona Ryder je dbest!!! Tako ali tako, hkrati pravilna, a zanimiva, hkrati divja, a poduhovljena... prima zenska! :palec:

Pa se dosti jih je, ki so pravzaprav celo boljse...

 

Ene so pa take, da se jih bog usmili....

Ja, pac, ene so pa 'stare'. Pa kaj, imajo pac gube in vse... Niso zaradi tega nikakve (no, pac, ene so).

 

Ampak ene so pa neprepoznavne res.... hehe... :sniky: x:px x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...