Skoči na vsebino

Drznost


Tamburin

Recommended Posts

  • Komentarji 85
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ejej, s kakšnimi se jaz družim x:Dx  x:o)x  

x:o)x x:Dx :vragec: :palec:

... žal nimam tolk vodnarjevih karakteristik ...

A mislis, da je samo Vodnar 'zasluzen' za to?

Po mojem seveda je Uranovski moment tole, vendar pa tudi plutonovski.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... seveda ce bi vzeli sam pogum, pa ne smemo zanemariti jasno tudi Marsa...

Torej, Boris, kako potem? Saj imas asc v ovnu, ce se prav spomnim?

... ta bi moral tudi bit drzen...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
evo... direkt... rada imam tipa ki je 20 let starejši od mene. x:Dx

Ta je pa res predrzen, če te ne mara :eek: :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aira, v katerih primerih se ravnaš po pravilih duše, ki ne sovpadajo s pravili družbe?  x:)x

evo... direkt... rada imam tipa ki je 20 let starejši od mene. x:Dx

to dokaj sovpada s pravili družbe....

 

jaz pa mislim da nisem še nič posebno drznega naredil, vsaj tako se mi zdi, hja mislim da res nič drznega xnckrivx... nevem mrbit se česa spomnim ampak ogromno neumnosti kaj drznega... ala karkoli hm nope...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, moj dedek (rojen se mi zdi 1889) je bil 20 ali celo 25 let starejsi od moje babice.

Ze tedaj, torej 100 let nazaj skoraj...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha itaq če pa ma tip bejbo eno leto al pa magar več starejšo je pa to drzno ;) in sem najdel nekaj drznega.... sicer je že minilo ampak ena je pa bla mal starejša... huhu
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha itaq če pa ma tip bejbo eno leto al pa magar več starejšo je pa to drzno ;)

Huh, kaj sele potem 5.5.

Zdaj pa povej - kdo je drzen, Mitja ali jaz? x;)x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to dokaj sovpada s pravili družbe....

jaz tudi mislim tako... oz se poserjem na pravila družbe. x:Dx človek bi pričakoval da bo še kdo drug takšen...... :vragec: pa nas je v resnici malo tistih ki bi se uprli prav vsemu za določene stvari. je veliko kakic na svetu :vragec:

 

 

(sicer pa tudi jaz prešpricala tretjino pouka v vseh šolah ki sem jih kdaj obiskovala :vragec: , pa skakala skozi okno od kopalnice ker me niso pustili iz hiše x:Dx , preizkusila vse mogoče varijante in mešanice hmm... enih stvari :vragec: , ma itak vedno izstopala tako ali drugače x^x ker drugače nisem znala... tako da konformizem bi bil zame izziv, aja ..pisala peticije v šoli, ki sem je pol prešpricala x:Dx , enkrat naredila finto v zvezi z enim testom, tako da so vsi prišli pisat, razen mene in prof. ni imela testov s sabo, ker je mislila da smo prestavili. )

 

sem bila še mikena x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uhh, pa se spricanje... :o|o: xrolleyesx

Prespricala celo subicko pa del aranzerske... to je v bistvu bil sploh point, da sem vse skupaj pustila na subi.

Vendar tega v bistvu ne stejem za drznost, mi ni prevec v cast, pa v bistvu ni drzno, pac pa - ce ze, strahopetno, vsekakor pa odraza lenobo in neodgovornost.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Jaz sem pa eno otroško in eno aktualno predrznost kar v knjigo napisal:

 

Nekoč davno se mi je zareklo, da se mi zdi, kot da sta si Jezus in Marx kot polbrata.

Za malo, da ni padel ukor.

A ko danes premišljam svoj vek, se mi vseeno zdi, da je bilo najbolj moderno za Tita.

Zdrave soli in zlata je bilo za vsako glavo in žep.

Imel je prav.

Četudi bi padel ukor.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha itaq če pa ma tip bejbo eno leto al pa magar več starejšo je pa to drzno ;)

Huh, kaj sele potem 5.5.

Zdaj pa povej - kdo je drzen, Mitja ali jaz? x;)x x8Dx :palec:

Haha edina bolj drzna reč kot početi nekaj drznega je biti z drznim partnerjem... nikol ne veš kaj bo všpičil..... huhu, definitivno more bit bolj drzn kot ti da te prenaša ;) x;)x x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... zanimivo! Tule opažam, da smo ženske bolj drzne od moških. (No, saj res ne morem sklepati po parih odgovorih. :8): )

 

Marsa x:Dx , zate sem itak vedela, da si drzna. :palec: x8Dx x;)x

Pa tudi ob ostalih odgovorih sem se kar nazabavala! x:Dx x:Dx

 

Hja, tudi jaz sem bila parkrat kar drzna... V osnovni šoli (6., 7. razred) sem doma vzela Tomosov avtomatik in šla po eno sošolko, da sva se furali po Olmu in Semedeli. Ko sem zagledala policaje (in oni mene :eek: ), sem zavila v enosmerno in skrila avtomatik pod ene stopnice, s sošolko pa sva zbežali peš v najbližji blok in počakali, da so kapsi odšli. Niso našli ne avtomatika ne naju. x:Dx

 

V srednji sem se obrila po glavi na nulo - o tem sem že pisala...

Hehe, kako me je mama takrat prezirala! Enkrat me je hotela užaliti, češ, da kakšna pa sem... in sem ji rekla: "Brez las - taka kot takrat, ko si me rodila." x8Dx

 

A ja, pa v 1. letniku sem dobila ukor zaradi drzne izjave! x:Dx Pri glasbi so ene sošolke klepetale, in prfoksa jim je rekla, da če ne bojo dale mir, bojo šle čez vrata ven. Jaz pa glasno: "Čez ali skozi?" Prfokso je to tako razkurilo, da me je nagnala ven. Ko sem bila že pri vratih, me je vprašala, kako se pišem (ker nas še ni poznala, saj je bilo to čisto v začetku 1. letnika), pa sem ji rekla: "Johan Sebastjan Bach," in seveda dobila ukor. :xx!:

 

Drugače nisem bila prav velikokrat nesramna. Če pa se mi je zgodila krivica, pa - uhhh!!! - nisem imela dlake na jeziku!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris, seveda, 12. ... Pa itak - 'ribica'.

... a vseeno... (saj sem jaz tud? :8):)...

 

 

V OŠ smo imeli zelo strogo (a dbest in duhovito) prfokso za latinscino, ta je pa bila nekaj posebnega res...

No, in je imela hecne fore in navade, med drugim je metala kljuce ali krede v folk (ucence), ce so klepetali, ki so jih potem ponizno in krotko in skesano pobrali in nesli nazaj k njej k tabli.

Nekoc je vame vrgla kljuce... In cakala, da jih bom prinesla... Jaz pa sem trmasto sedela in rekla, saj jih nisem jaz vrgla..

Skratka - nisem hotela pobrati teh kljucev in potem se ne spomnim, kaj je ze bilo, a zdi se mi, da so sosolke potem pobrale tiste kljuce in ji nesle gor - jaz pa ne. x:px :vragec:

je bila pa plemenita zenska in fajn, tako me ni kasneje zafrkavala zaradi tega ali kaj podobnega.

Se celo kar rada me je imela, je rekla, Marsenicka, ti si brihtna baba... :D (vendar v kaki drugi sutuaciji, tule je najbrz vseeno bila malo besna name)... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Tamara, sva istocasno pisali, nisem videla tvojega posta.

 

Johan Sebastian Bach!! x:Dx x:o)x x:px xDDx

 

Pa ono z avtomatikom! Ti si pol tud bezala pred kapsi! xDDx x:o)x :vragec: x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahjaj. ... tkole razmišljam jaz pa čist nič..... vedno se razumel z učitelji... opa pa mam eno v drugem razredu ;) huhu, jeah, reku učiteljici da se mi ne da delat domačih nalog in da jih ne bom delal.. da ni šans... pa me je k psihologinji poslala... x:Dx pol pa sem bil enkrat tedensko al pa vsake štiri dni pri psihologinji in sva debatirala, o tem zakaj v bistvu je brezveze delat domače naloge... in to se je vleklo celo leto.... pol pa mi je hotla dat slovenščino šus... pa je priskočila ravnateljica na pomoč.... (dobr da mam starše z vezami) češ sam zarad domačih nalog mi pa ne more dat šusa (ocene sem imel na srečo daleč na drugi strani) ampak bilo je blizu in ta je edina učiteljica ki me ne pozdravlja več kadar jo vidim... x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene tudi vse učiteljice oziroma tršice :) pozdravljajo. Pri eni iz tretjega razreda sem bil ravno predlani na vikendu. Razredničarka je bila pa itak top class, ne samo na izgled in to, tudi kot oseba.Temu sledi, da še sedaj pridem k njej domov na kavo pa malo debatirava in vse to. Tikava se pa itak že leta.

Me je pa pred leti videl prfoks za slovenščino v zdravstvenem domu.

Takrat sem v bistvu prvič opazil, da so me imeli za čudno pedrznega skozi cel čas šolanja. Rekel je v njegovem tonu. "Ti si pa navihan." Njegov ton se ne da z besedo napisat, v glavnem, čudno predrzen sem bil. A vendarle nisem šprical niti eno samo uro, počakal sem,da je bilo konec pouka, ampak naloga mi je šla pa kot Ninotu bolj težko. Ful ene zajebancije zunaj, tako da naloga itak še pride.

 

V srednji šoli sem imel eno najboljših prfoks za slovenščino kar jih je takrat Slovenija premogla. Takrat že okrog 50 letna je bila predrzna do mene. Nekako je oko na mene metala, ker sem imel vedno visoke ocene, ali pa zaradi drugih razlogov, pojma nimam.

In tako se je en lep dan zgodilo, da je pol pouka presedela na mojem delu mize ob z njeno debelo rito. In tudi to je predrznost. Kajpak ne moja. Še pasalo mi je x:Dx

 

Ampak ketne in drugi heavy metal aproachi pa nikoli niso bili bilo v mojih predalih. Kljub temu sem policaje poslal nekam, na obojestransko provokacijo sem pa končno dobil batine, ko sem jim rekel, banda hudičeva.

In z enim policajem imam še neporačunane dogodke. Čakam, da ga dobim. Bojda je nekje v Ljubljani na krimilni policiji. Kmetic se piše, nisem pa v to prepričan.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pri šestih letih smo tekali vrh bloka. blok(5nadstropij) je imel ravno streho zaključeno z zidano ograjo, širine kakih dvajset cm. pa smo zlezli gor in hodili po tem, dokler nisem pogruntala, da je še bolj zabavno, če po tem tečeš . pa plezanje čez balkone na strehico nad njim, po nekih utorih na fasadi. -danes ne bi x^x

 

rabutanje češenj. me je našel lastnik in se drl ko sodni dan. pa sem mu sam rekla, da veja češnje visi na sosednjo parcelo in če bi že moral kdo se dret, je to potem njegov sosed x^x ...eh, je ostal malčk brez teksta. mislim, da sem mela kakih 8,9 let.

 

konec osnovne prve izkušnje z motorji. pri štirinajstih polagala ovinke po štajerskih cestah z jawo 350 in mz 250, ja in obvezna vožnja po stopnicah.

 

u gimnaziji sem se počila z ravnateljem, ki kao ne dovoli, da se v šolo voziš s tomosom, pa še za punce da se ne spodobi :xx!: ....še lokalnim policajem je šlo u nos x:Dx

 

konec gimnazije smo hotli met jeans maturantski ples :2src: . pa je bla cela frka, da so razredniki in ravnatelj kričali na nas in nas na koncu postavili pred dejstvo, da so obvezne moške obleke s kravato za fante in dolge obleke za dekleta. nato pa izzivalno gledali po raji dijakov, češ, da zdej jim pa nič ne moremo. pol sem pa zdolgočaseno vstala in rekla, da ni problema, da plesa pač ne bo in da si znamo kr sami nardit žur x:Dx ...........kar smo potem tud res nardili, pa brez prfoksov. super je blo x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...