Skoči na vsebino

Kondomi


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 123
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ce tip slovi kot zenskar, se mu najbrz ne bos kar tako predala, a ne..

Ha-ha....to pa je lahko rečt pa težje izvest. Ker, če se mu ne bi predalo že veliko žensk bi bil težko ženskar, ne x;)x Res, mi je zanimivo, da se ženskarjev ženske bojijo, uprejo pa se jim res le stežka. x;)x

... mislila sem na pametne zenske, ne na naivne frklje.. x;)x x:)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, kaj pa uni rebrasti pa ti......pa z nekimi izboklinicami.......a res bolj dražijo ženske ali pa jih to le moti. Ja, pismo.....če bi jih le motilo jih verjetno ne bi delali, ne? No, bejbe, da slišimo..... x:px

Jaz nisem cutila razlike... Mislim, da so razlicni kondomi samo zaradi biznisa... xrolleyesx Ker mislis, da je kao boljse pa jih kupis.. :o|o:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... mislila sem na pametne zenske, ne na naivne frklje..  x;)x  x:)x

Jaz tud......tudi njih x;)x .

 

Mhm.....ok.....thx vsem.....bo treba v akcijo....... :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj misliš ? Verjetno je majčkeno drugačen občutek, če je vmes en tujek  x:Dx , četudi profesionalno izdelan  x:Ix  :inocent:

Pujsa...kuko pa zgleda, če je narjen by amater... x?x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja...a v tem smislu...kaj je to kondom... x?x

V tej temi se bom vzdržala vsakršnih komentarjev... x:Ix

Ja, a ne veš, kaj je to kondom??? x:Dx x:Dx x:Dx

Mašinca...to je tist, kamor ti polet vodo natakaš in skrivaj gađaš stare mame na plaži...si mi že povedala x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srečata se 2 kondoma. Prvi reče: A veš, da se mi zadnje čase sanja o otrocih? Drugi: Pa kaj, se ti je strgalo!? :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: :palec:

 

 

Kondomi so, kondomi bojo...

Kurc jih gleda- seveda. :fiju:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mujo, Fato, u krevetu....

 

Nakon sto je sredio Fatu, Mujo se dize s kreveta, skida kondom s kur*a i vezuje ga u cvor.

 

Fata upita :" Ako se rodi dete, kako cemo da ga zovemo ?"

 

Mujo veli : "David Copperfield".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ima kdo izkusnje z barvnimi oz kondomi z okusom?

Ti so kao zato, da ima lulcek okus, ko ga zenska fafa ( se opravicujem, ker uporabljam taksne izraze :sori: ).. A ni to malo smesno? Mislim, da imas v ustih plastiko, ki disi po jagodah?

A ni to malo ogabno?

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ni... :D (pa probi banano)

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ni to malo ogabno?

Kupio Mujo kondome razlicitih okusa i dodje doma i kaze Fati :"Sad cu ja stavljat kondome, ugasit cu svetlo, a ti ih probaj i pogadjaj koji je koji", i ugasi on svetlo...

 

Fato: "Gorgonzola! Daj drugi."

Mujo: "Ma cekaj prvo da ga stavim...!"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :P :wacko:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ni to malo ogabno?

Kupio Mujo kondome razlicitih okusa i dodje doma i kaze Fati :"Sad cu ja stavljat kondome, ugasit cu svetlo, a ti ih probaj i pogadjaj koji je koji", i ugasi on svetlo...

 

Fato: "Gorgonzola! Daj drugi."

Mujo: "Ma cekaj prvo da ga stavim...!"

Sorry samo.. Ce gres z vsakim, ki ga srecas, morda res naletis na "gorgonzolo", moj moz pa je cist in urejen in tak je tudi njegov lulcek..

Ne potrebujem nobene banance ali jagode..

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo vic je bil...nikomur osebno namenjen...ne poznam tebe, ne tvojega moza.

 

Brez prehitrega sklepanja... xrolleyesx

Saj vem.., samo napisal si, da si odgovoril kar sem vprasala.. :o|o: :o|o:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...