Skoči na vsebino

Življenje kot avtocesta


El Nino

Recommended Posts

danes pa je bila ful velka kolona dol do vrhnike vseh tistih osm kilometrov :xx!: ja tud to se zgodi v lifu.... a kolk je pol pašalo it 130... zatem ko 40minut greš tam 10... x:px
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 69
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ja, in včasih mimogrede pobereš kakega 'štoparja'(ali štoparko), ki postane tvoj stalni sopotnik na avtocesti življenja  x;)x  x:Dx 

 

xsrcx

A pobirate stoparje?

Mene je vcasih zamikalo, da bi koga pobrala, a sem si premislila. Videla sem ze toliko filmov, ko stoparji "pokoncajo" voznika, da imam nek predsodek.. Mogoce bi pobrala kaksno punco.., ampak potem spet pomislim - Kaj pa ce se za grmom skriva njen zlobni fant? x;)x x:)x x:)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi na tocno tole pomislila, seveda, Nino; 130, logisch. x:)x :vio:

Saj je pa prav - vsak, kolikor zna, kolikor se pocuti, v kakrsnem 'stanju' je in kakor ima dober avto na koncu koncev.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem tudi na tocno tole pomislila, seveda, Nino; 130, logisch.  x:)x  :vio:

Saj je pa prav - vsak, kolikor zna, kolikor se pocuti, v kakrsnem 'stanju' je in kakor ima dober avto na koncu koncev.

hihi x;)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom povedal tako 130potegne po ravnem... in če grem kdaj v dolino več (pst ne povedat, al pa govort naokrog) se mi zdi že mal oh šit ta avto bo razpadu.... sicer pa vsakič ko se furam s fotrovo toyoto brum mmmmm swosh ;) komi čakam nov avto... sam v koloni se gre še zmeri sam 10... sem občudoval enga porscheja ;) kak smešno da vidiš porscheja kako fura tam 10 pred tabo v koloni.... haha pa en murphyev zakon sem zvedu.... ko si v koloni na dveh pasovih drugi pas vedno teče hitreje kot tvoj...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, in včasih mimogrede pobereš kakega 'štoparja'(ali štoparko), ki postane tvoj stalni sopotnik na avtocesti življenja  x;)x  x:Dx  

 

xsrcx

A pobirate stoparje?

Mene je vcasih zamikalo, da bi koga pobrala, a sem si premislila. Videla sem ze toliko filmov, ko stoparji "pokoncajo" voznika, da imam nek predsodek.. Mogoce bi pobrala kaksno punco.., ampak potem spet pomislim - Kaj pa ce se za grmom skriva njen zlobni fant? x;)x x:)x x:)x

Ah, to je bila v bistvu bolj prispodoba... x^x

 

Ja, včasih sem pobirala štoparje, potem pa slišala kar nekaj strašljivih zgodbic in dogodivščin :xx!: , pa me je minilo... pa še ugotovila sem, da - tako kot Nino- rada uživam v samotni vožnji, ko kaj razmišljam, sekam in slajdam ovinke ali pa pojem kakšne dobre komade x8Dx

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem občudoval enga porscheja ;) kak smešno da vidiš porscheja kako fura tam 10 pred tabo v koloni....

Vozniku je se lepse, ker ga vsi obcudujejo.. x;)x

meni ful ni kul da me kdo občudujem ko vozim nekatere stvari počnem zase in jih morda delim z eno osebo ali dvemi ena taka stvar je rolanje druga taka stvar je vožnja... včasih poberem kakega štoparja štopark pa ni na moji relaciji :xx!: pol leta sem pridno fural soseda zdaj pa se mu je urnik mal drgač obrnu pa nima več tega...sicer pa hm definitivno življenje je kot avtocesta ja.... komaj čakam da bo spet v dvoje.... xlove2x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...sicer pa hm definitivno življenje je kot avtocesta ja.... komaj čakam da bo spet v dvoje.... xlove2x

Glede na to, da pravis da je tvoj avtek bolj "slab", pazi da ne bos naletel na kako porsejko... x;)x x:Dx x:Dx x;)x

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugi pas vedno hitrejsi, zivljenje je tud nekak tko... se vedn zdi, da ima drugi kaj boljse, ceprav imas ti isto...

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugi pas vedno hitrejsi, zivljenje je tud nekak tko... se vedn zdi, da ima drugi kaj boljse, ceprav imas ti isto...

Meni se pa ne zdi tako.. x;)x

Sem zadovoljan s svojim life-om.. xDDx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

emmm ce se ti zdi, da ima nekdo neki boljse od tebe, to se ne pomen da si pol ti nezadovoljen! no vsaj js nism x:)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men se tud zdi tako pol ko sem zamenjal pas sem šel ful hitrej..... ne razumem točno zakaj ampak mislim da je več energije na prehitevalnem pasu čeprav na koncu je blo treba spet nazaj na običn pas ker je pač delna zapora ceste in to... mislim da je v lifu pač isto če se družiš z ljudmi ki dajo več od sebe daš tudi sam več od sebe in gre hitreje...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men se tud zdi tako pol ko sem zamenjal pas sem šel ful hitrej..... ne razumem točno zakaj ampak mislim da je več energije na prehitevalnem pasu čeprav na koncu je blo treba spet nazaj na običn pas ker je pač delna zapora ceste in to...

Najboljse je it kar po desnem - tam ko se kao ne sme.. x;)x xDDx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men se tud zdi tako pol ko sem zamenjal pas sem šel ful hitrej..... ne razumem točno zakaj ampak mislim da je več energije na prehitevalnem pasu čeprav na koncu je blo treba spet nazaj na običn pas ker je pač delna zapora ceste in to...

Najboljse je it kar po desnem - tam ko se kao ne sme.. x;)x xDDx

haha ne ne draga skavitka na koncu so čakali policaji in hop hop hop hop vsakega ;) kolk pa je sploh kazen za kaj takega 5k ? al kaj več

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes pa je bila ful velka kolona dol do vrhnike vseh tistih osm kilometrov  :xx!:  ja tud to se zgodi v lifu.... a kolk je pol pašalo it 130... zatem ko 40minut greš tam 10...  x:px

Jaz tut jaz tut !!!!!daj si pa bil tam u peš coni ? jaz cca. ob 16.45 x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha ne ne draga skavitka na koncu so čakali policaji in hop hop hop hop vsakega ;) kolk pa je sploh kazen za kaj takega 5k ? al kaj več

Ene 10.000 sit.. Se mi zdi..

Sam moras bit pameten. pred samo spustis enega in vozis 20, 30m za njim.. Ko vidis, da cvikne in se hoce umaknit nazaj v kolono - ker je po vsej verjetnosti videl policaje - se tudi ti elegantno umaknes nazaj v kolono... x;)x x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

voziti previdno zaradi sebe in ne zaradi policajev x!x enkrat sem bila priča otroškem pogovoru,ko so se menili zakaj se privežemo.zaradi policajev.hecno,da že mali tako razmišljajo.našim večkrat povem,da to delamo zaradi sebe..,.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes pa je bila ful velka kolona dol do vrhnike vseh tistih osm kilometrov  :xx!:  ja tud to se zgodi v lifu.... a kolk je pol pašalo it 130... zatem ko 40minut greš tam 10...  x:px

Jaz tut jaz tut !!!!!daj si pa bil tam u peš coni ? jaz cca. ob 16.45 x:)x

hehe živlljenje združuje..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

voziti previdno zaradi sebe in ne zaradi policajev x!x enkrat sem bila priča otroškem pogovoru,ko so se menili zakaj se privežemo.zaradi policajev.hecno,da že mali tako razmišljajo.našim večkrat povem,da to delamo zaradi sebe..,.

Veliko primerov je bilo, ko bi bilo bolje, da voznik ni privezan.. Zadostovala je ze zracna blazina, a ker so bili privezani, jim je polomilo rebra in so umrli zaradi notranjih krvavitev..

Ja vem, to ni nujno in ni pravilo.. Hocem le povedat, da nikoli ne ves kaj je boljse... :o|o:

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...