Skoči na vsebino

Ko prizadanes cloveka....


soncnica

Recommended Posts

  • Komentarji 158
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hehe mene je tega naučila ena bivša tega vzorca... pol k je že vse kul pa mal užaljenosti čist tko zaigrane in vse ;) mi je blo ful všeč... :2src:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče je samo uporabil kako interno foro!  x;)x

Ne, ne..me je izucilo...ze dolgo nazaj. Papir (tudi 'ta elektronski') je premocan. Te so samo za 'v zivo', pa za ljudi, ki jih razumejo tako, kot so misljene za razumet.

 

Better safe than sorry. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama res ne verjamem, da samo zaradi  enega dejanja, besedne igre, vidis cloveka v cist drugacni luci.

Verjetno res ne. Po moje se stvari nabirajo, nabirajo, nabirajo ... potem je pa eno dejanje, stavek ... kao vzrok za to, da vidiš človeka v drugačni luči.

 

Mogoče nam eno dejanje samo dokončno odpre oči, da že prej nismo imeli OK odnosa s to osebo, ampak smo se samo slepilii, da je OK.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar na enkrat jim gres na zivce, ne smejijo se istim foram,...Sama res ne verjamem, da samo zaradi  enega dejanja, besedne igre, vidis cloveka v cist drugacni luci.
treba se je soočat :8): :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sama res ne verjamem, da samo zaradi  enega dejanja, besedne igre, vidis cloveka v cist drugacni luci.

Uf...ja... odvisno od teže dejanja... :inocent:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prizadetost,tole sem pa obdelala kakšni 2 leti nazaj, od takrat se me zadeve ne dotaknejo več na takšen način. Ko sem prečiščevala nagrmadene zadeve iz otroštva - odnos s starši,me je najbolj prizadelo to, da sta me človeka, ki naj bi mi do konca življenja stala ob strani pustila na cedilu. Ugotovila sem,da je bil prav tak odnos, kot je med nami tisto, kar sem rabila, da sem bila sposobna naslednje zadeve v življenju doseči. Potem sem sprejela tezo, da si starše sami izbiramo, se pravi moj izbor, zakaj bi potem bila prizadeta?

 

Spoznala sem, da sem najpomembnejša oseba v svojem življenju in da moram skrbeti sama zase in da sem odgovorna za vse svoje občutke jaz sama in nihče drug.

 

Komentarji in teksti, pa opazke nikogar me ne prizadanejo, ker sledim življenju tako kot ga čutim jaz, prepričana sem, da so moje odločitve zame pravilne. Tako me ne briga, ko kdo komentira, da nisem izbrala pravega moža, zakaj se tako daleč vozim, da imam čuden odnos do staršev... To in še dosti drugega so moje osebne odločitve, za katere čutim, da so pravilne, torej me ne more nič prizadeti. Tale moja lastnost mi dostikrat pride prav, ker sem imuna na marsikater strupen tekst, ki se potem enostavno neha pojavljati, ker ni efekta.

 

Kar se tiče prizadetosti drugih, sem pa približno po Marsino narejena. Povem kar mislim, ne olepšujem, nisem kak diplomat. S tem, da sem nehala vsiljevati svoje mnenje - ena mojih lastnosti, ki sem si je vroče želela znebiti x;)x - ker sem v določenem momentu kar vedela kaj se v vsakem godi, kako si lahko pomaga....

 

Zdaj sem v fazi, ko povem, da mislim, da bi lahko bilo to in to, da bi se mogoče lahko saniralo tako in tako..., naj pa vsak sam pri sebi oceni, kaj je zanj pravi recept.

 

Sem pa ugotovila, da so prizadete osebe tisti, ki v kakšno zadevo sami v sebi dvomijo, da smo lahko prizadeti samo za zadeve, ki se skrivajo v nas, usekajo sem in tja na dan, se jih zavedamo ali pa tudi ne in ko nekdo dregne v tisto točko hote ali nehote, nas prizadane. Prizadetost je znak, da je na določenem področju treba še zadeve pospraviti x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...lep pozdravče, danes sem sicer prvič na forumu....k sem že nekaj časa brala vaše objve, pa se mi je zdel tole prav super x:Ix :palec: :palec:

 

...kaj pa če prizadaneš nekoga nehote že dolgo časa nazaj in nobeno opravičilo in pojasnilo ne zaleže??? :inocent:

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena in dobrodosla, Zaza! :palec:

 

V bistvu enako; se potrudis, skusas pojasniti, ce ne zaleze, razpocit se pac ne mores; odvisno za kaj gre - a sodim, da te nekdo fino lahko na temle drzi... Gre recimo za partnerja, ki ima vedno potem tole 'orozje'...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Žaža in dobrodošla xsrcx :palec:

 

Jaz bi rekla, da je možno,da nehote dregneš v eno rano, ki jo ta človek nosi s seboj. Dokler ne prepozna, da je prizadet zaradi neke čisto x nerazrešene zadeve in svoje naravnanosti ne spremeni, se bojim, da nič ne zaleže, ker enostavno so to zadeve, ki jih lahko pokorigiramo samo vsak sam zase.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo trenutno sem postavljena v eno čudno situacijo, kjer bo glede na mojo odločitev nekdo prizadet, eden sigurno... pa mi ne preostane drugega, ker se moram odločiti in kakorkoli se bom odločila, bo nekdo užaljen in prizadet... in ta prizadetost je čisto normalna tako v poslovnem kot privat lajfu, žal je tudi to življenje
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x HVALA ZA POZDRAVČKE... x:Dx x:Dx x:Dx

 

JA RES JE, SEM PRIZADELA SVOJEGA PARTNERJA, PA NIKAKOR NE MORE SPREJETI MOJEGA OPRAVIČILA :sori: , JE PA RES DA DOKLER SE SAM NE BO ODLOČIL, DA MI OPROSTI, JAZ NIMAM KAJ NAREDIT :sori: x?x

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žaža, hojla še iz moje strani...

in kaj lahko narediš? opravičila si se, verjetno povedala in pokazala, da ti je iskreno žal. če to ne zaleže bo mogoče pomagal čas, nikakor pa se ne ponižuj...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NAJHUJSE JE CE NEKOGA PRIZADNS SE SPLOH OSEBO K TI FUL POMEN!

SAM SE HUJS JE PA K TI NE ODPUSTI PA CEPROV TI JE FUL ZAL.K JZ SM TO UGOTOVILA IN VEM KOK HUDO JE CE TI NEKDO NE OPROSTI ZATO JZ VSAKMU OD TAKRT ODPUSTIM.KR NE ZELIM NOBENEMU TAKE BOLECINE.KR FRENDI SO U ZIVLJENJU NAJBOLJ POMEMBNI VSAJ ZAME. :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest sem se tudi naucila odpuscati...ravno zato tolk tezko razumem, da samo eno dejanje, besedna igra lahko spremeni prov vse. V enem dolocenem momentu sem se pac odlocla, da v mojem srcu ni prostora za zamere, sovrastvo......pa se zdaj pocutim veliko boljse x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JZ SM SE ISTO ODLOCILA!LAJF JE ITAK PREKRATK DA BI SE KREGAL!ZE ITAK SE VSI FUL SEKIRAMO ZARD DRUGIH STVARI K DA SE NM JE TREBE SE ZARD ENIH GLUPOSTI K JO NARDIŠ ČIST NEPREMIŠLJENO. xDDx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat sem prizadela svojo najboljso prijateljico. Imela sem blazno slabo vest, ker je bilo po moji krivdi. Drugace sem jaz vedno za pogovor, se mi zdi, da se da marsikej resiti. In vedno, ko se kaj takega zgodi, en dan premislim, potem se poskusim opraviciti, ceprav ponavadi ne gre zlahka. Nekaj casa traja, preden pridobis nazaj zaupanje...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix ...ja jaz se opravičujem , že kako leto in prenašam zaradi moje napake "vse žive" žaljive besede....pa mi je tega počasi že dosti...

 

 

 

 

 

P.S. xsrcx ŽELIM VAM VSEM EN FUUUUUUL LEP DAN xsrcx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...