Skoči na vsebino

Ko prizadanes cloveka....


soncnica

Recommended Posts

  • Komentarji 158
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Kako se pa prizadene cloveka? Hmm?!? Niti ni naravno.. To je najbolj nenaraven pojav. V koncni fazi je veliko prizadetih, ko nekdo umre. Kaj pa naj tisti stori, da ne bo prizadel drugih? Sel je na potovanje.. letalo je padlo dol.. in umrl je.. Kaj naj stori, da ne bo drugih prizadel s svojo smrtjo? Naravnost idiotsko se slisi.

 

Clane organiziranih religij prizadenes ze s tem, da si ziv! Oni te hocejo mrtvega.. Ce dvomis v njihove trditve.. si jih ze prizadel, ker v njih vzbujas dvom. Ali pa se potolazijo s tem, da pac se nisi spoznal boga.. Ker ce se v tem delu sveta ne sprijaznes s tem, da si gresnik.. potem ze prizadenes vrsto ljudi. Cudno je to!

 

To je isto kot tam pri zaljubljanju in varanju. Ce pac od cloveka pricakujes, da bo deloval po tvojih halucinacijah, poltem obstaja velika moznost, da bos prizadet, ker se bo on kdaj odlocil, ravnati drugace.

 

Nobenega drugega vzroka za prizadetost ne vidim, kot je to pricakovanje, posedovanje, lastninjenje.. zelja po podreditvi drugega.. suznjelastniski sistem..

Vedno se sam odlocis za to, ali bos prizadet ali ne.. tko da itak na to nimam vpliva..

 

Ce razmisljas tako ,da prizadenes druge.. potem ne vidis celote.. vidis samo delcek.. otrebno je pogledati celoto.. ne samo dan.. ampak tudi noc.

 

In ce tako razmisljas se zadeve hitro zapletejo.. Jaz ti recimo recem, da me bos prizadel, ce bos prizadet.. zdaj pa me ne prizadeni ce mores?! He he! x:px x:px

 

To sploh ni resnica, da bi kdo koga uspel prizadet..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix ...ja jaz se opravičujem , že kako leto in prenašam zaradi moje napake  "vse žive" žaljive besede....pa mi je tega počasi že dosti...

 

 

 

 

 

P.S.    xsrcx ŽELIM VAM VSEM EN FUUUUUUL LEP DAN xsrcx

Jah, ker itak ti nimas nic s tem.. Zdaj ker se opravicujes.. se jim zdi to cool.. in te imajo nekako rezervirano. Kao imajo en adut, ker si ti naredila kao "napako". To jim pase, ker s tem dobijo halucinacijo, da so boljsi..

In itak zdej lahko ti govorijo kar hocejo, in ti ne smes biti uzaljena.. ne smes biti prizadeta.. ker potem izpades se slabsa.. Najprej naredis "napako" pol pa se noces prenasati njihovih custvenih izsiljevanj..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nobenega drugega vzroka za prizadetost ne vidim, kot je to pricakovanje, posedovanje, lastninjenje.. zelja po podreditvi drugega.. suznjelastniski sistem..

Vedno se sam odlocis za to, ali bos prizadet ali ne.. tko da itak na to nimam vpliva..

 

:palec: tale stavek je prav cool, to je res, sicer nisem naredila nič groznega, ni bila prevara ali kaj podobnega, le predno sem začela živeti skupaj z mojim partnerjem...kako naj rečm, nisem bila ravno pridno dekle, zdaj si pa želim umirjeno družinsko življena, on pa v to dvomi :sori: oz. dvomi vame :sori:

 

se pa počasi že odločam, da mi ni treba prenašati njegovih žaljivk, pa da me spravijo v obup in še sama ponižujem sebe, ampak vem da sem sploh sedaj boljša oseba in si zaslužim da me nekdo ceni zaradi tega kar sem sedaj, ne kar sem bila x:Ix x:)x

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisi prevarala SEBE? Amapk nisi bila pridno dekle? x:)x x:)x Kaj je to neki.. "pridno dekle?!" Torej nisi zivela po halucinacijah druzbe. In s tem si njega prizadela? Ti si ga prizadela ali njegova lastna prepricanja?

Ma dej.. fukn nekam ta druzbeni idiotizem in zivi po nacelu poslusanja sebe. Ce hoces zadovoljit druzbo, potem bo najmanj kar je potrebno, samomor svojega bitja.. pol pa je itak vseeno ce sploh se fizicno zivis, ker itak samo zasedas prostor in porabljas hrano in kisik. Postanes truplo, ki blebeta.

Sem si mislil... kaj neki je ta punca naredila.. pa je vse skupaj samo halucinacija nekoga tretjega..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce dvomis v njihove trditve.. si jih ze prizadel, ker v njih vzbujas dvom. .

 

To je isto kot tam pri zaljubljanju in varanju..

:fiju: :palec:

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce hoces zadovoljit druzbo, potem bo najmanj kar je potrebno, samomor svojega bitja.. pol pa je itak vseeno ce sploh se fizicno zivis, ker itak samo zasedas prostor in porabljas hrano in kisik. Postanes truplo, ki blebeta.
:wOOt: :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pa počasi že odločam, da mi ni treba prenašati njegovih žaljivk, pa da me spravijo v obup in še sama ponižujem sebe, ampak vem da sem sploh sedaj boljša oseba in si zaslužim da me nekdo ceni zaradi tega kar sem sedaj, ne kar sem  bila x:Ix  x:)x

Pozdravček, Žaža!

 

Niti slučajno ti ni treba prenašati njegovih žaljivk. S tem, ko jih, samo kažeš, da se ne ceniš dovolj.

 

če hočeš, da te bo cenil, se najprej spoštuj sama. Človeško je narediti napako (napake) in si jih potem, ko postaneš boljši človek, tudi odpustiti.

 

Sama si na nek način 'kriva' (sori, mogoče se to kruto sliši), da te tvoj fant žali. Mu pač pustiš in na nek način še pomagaš, se mi zdi.

No, nočem reči, da si ti odgovorna za njegovo vedenje, hočem reči, da si odgovorna za to, da mu postaviš mejo - kaj je zate OK in kaj ne.

Jasno mu povej, kako želiš, da se obnaša do tebe in vztajaj na tem. Če bo še naprej žaljiv do tebe - adijo!

 

Veliko sreče!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ja res je da mu to sama dopuščam, da me žali, ker se ne cenim dovolj... x:Ix xrolleyesx :inocent:

 

...ja, sem pomislila tudi na to, da problem mogoče ni povsem v meni, ampak v njem :sori: samo kakšen x?x pomankanje samozavesti x?x

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ja, sem pomislila tudi na to, da problem mogoče ni povsem v meni,ampak v njem samo kakšen pomankanje samozavesti
preprosto, človek se ne znajde v momentu, ko moral bi ukrepat x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem če je ravno pomanjkanje samozavesti, mogoče je le trenutek, ko mu gre nekaj narobe in se mora skihati pa najde tebe, ker pač imaš slabo vest in ve,d a mu boš se zopet opravičila ali pa bo opazil solzice v očeh... pismo, sej samo ugibam... ampak malce bodi pozorna kdaj dobiš na krožniku zadevo x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem če je ravno pomanjkanje samozavesti, mogoče je le trenutek, ko mu gre nekaj narobe in se mora skihati pa najde tebe, ker pač imaš slabo vest in ve,d a mu boš se zopet opravičila ali pa bo opazil solzice v očeh... pismo, sej samo ugibam... ampak malce bodi pozorna kdaj dobiš na krožniku zadevo x;)x

Mogoče ja, da si tam kjer ima možnost kaj dokazuje, da ga je mogoče strah, da jo bo izgubil, pa potem misli zaradi opravičil, da jo ima pod kontrolo.... ugibam tudi jaz :inocent:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kadar je nekdo žaljiv z nami, po moje ni treba prav veliko tuhtati, zakaj je tak. Prav, ima svoje razloge, ampak kljub razlogom ima vso možnost, da se kot odrasel, zrel človek odloči za OK ravnanje.

 

Če nekdo grdo / nespoštljivo / nasilno ... ravna z nami, nismo dolžni iskati opravičil (ki jih najdemo v njegovih vzrokih) za takšno ravnanje.

Preprosto povedano - vso pravico imamo, da zahtevamo, da ravna z nami spoštljivo, ne glede na to, kaj je njegov vzrok (izgovor) za neprimerno obnašanje do nas.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pojva na chat da naum spet užaljenega frisa delou za marso... x;)x  xchatx

x:Dx x;)x x8Dx :palec:

 

Tashyka, vcasih je lahko stor! ljubkovalno celo....

Tako je tudi s kozo, jaz pa stekam.

Samo vsak pa ne, jasno....

Nic hudega, saj si ji razlozila, da ni bilo tako misljeno, in to je to - zdaj se ne rabis nic vec zret in sekirat. :palec:

o hvala marsa mi je ful lažje... x:Dx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja,prav maš budala1,ne znajdem se,oba se ne znajdeva
res je, zato pa je treba trenirat xDDx tko tisto predrznost,da mu nakažeš malo več poguma za predajo; probaj tole v sanjah predelat; poglej kakšne take podobne filme...
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
xrolleyesx  :xx!:  x:)x joj kako človeku pokazati da ga ljubiš, če mu ne moreš dejanji in besedami? x:Ix

Črv nezaupanja do tebe ga bo zmeraj žrl. Dokler bosta skupaj. Berem od Tjazija nekaj postov, pa imam vtis da ga še nobena baba ni pošteno zmešala. Ko ga bo kakšna, bo vedel kaj je to ljubosumje, kaj je varanje, kaj je zaupanje v partnerja in kaj pomeni če ti partner laže v faco. Ni tolk hudo varanje kot samo dejanje, ampak zelo slabo laganje. Ko te partner prepričuje iz dneva v dan, pa opaziš da se tudi zgodbice iz dneva v dan razlikujejo. Če se partnerja dogovorita za svobodno vezo je to njuna stvar in ponavadi tudi ljubosumnih izpadov ni. Druga pesem je ko se skriva in laže. Če je dober v tem potem ni skrbi. Hudič je če partner ne obvlada umetnosti laganja in zavajanja. To je seme ljubosumja, žaljivk in posesivnosti in ne varanje samo.

 

Imaš dve varijanti z njim:

1. Bodi do konca iskrena z njim ne glede na njegove ljubosumne izpade. Pa ga s časom omehčaš. Za to je malo možnosti.

2. Če ga sračkaš ga srački na tak način da partner tega ne bo dojel. Če ne znaš lagati in igrati, tega NE počenjaj.

 

Samo ti dve varijanti imaš. Obstaja pa še ena in sicer tista najhujša. Prekinitev. Ane x?x

 

V glavnem punca, pošteno si boš zavihala rokave. Tako ali drugače.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...