Skoči na vsebino

Angeli


tomaz

Recommended Posts

Don't be angry.

Not ever.

It's not worth it. It's not necessary. There is always a higher road.

Besides, at any given moment, behind the curtains of time and space, it's like there's a legion of angels anxious to do your bidding, who can only reach you when you're happy.

 

The Universe

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glede mojih doživetij in pripovedi drugih,mislim da so angeli okoli nas in nas neprestano spremljajo..ne prikazijejo se direktno razen če je to izjemno pomembno in jim je dovoljeno..direktno ne vplivajo na nas..nam pa kazejo oz dajejo neke namige neka svarila..včasih dobimo občutek da nekaj ni prav..lahko bi rekel da nas svarijo posredno..vprašanje pa je le če se zavedamo tega in smo pozorni na znake...tudi ko zagrešimo kak "greh" oz ko grešimo nam ne morejo neposredno pomagati,lahko pa nam pošljejo kako stvar ki nas opozori odvrne od tega ali pa nekaj dosti bolj pomembnega nredijo..pomagajo nam skozi ta greh s takim namenom da se nekaj izučimo iz tegada teh napak ne ponovimo..vsa dejanja imajo svoje posledice vprašanje pa je kaj se iz tega naučimo in kako daleč gremo..slaba vest je že en lep primer kako lahko na nas vplivajo...druga stvar pa so vrednote s katerimi živimo..

Anglei so okoli nas in nam pomagajo kolikor jim tudi mi dopustimo..poslušajmo jih in dobili bomo znake in šli bomo po pravi poti...in ne glede na to kako huda zgleda situacija..so zmeraj z nami..nekatere stvari se pač morajo zgoditi..oni so z nami da nam lajšajo to pot..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
glede mojih doživetij in pripovedi drugih,mislim da so angeli okoli nas in nas neprestano spremljajo..ne prikazijejo se direktno razen če je to izjemno pomembno in jim je dovoljeno..direktno ne vplivajo na nas..nam pa kazejo oz dajejo neke namige neka svarila..včasih dobimo občutek da nekaj ni prav..lahko bi rekel da nas svarijo posredno..vprašanje pa je le če se zavedamo tega in smo pozorni na znake...tudi ko zagrešimo kak "greh" oz ko grešimo nam ne morejo neposredno pomagati,lahko pa nam pošljejo kako stvar ki nas opozori odvrne od tega ali pa nekaj dosti bolj pomembnega nredijo..pomagajo nam skozi ta greh s takim namenom da se nekaj izučimo iz tegada teh napak ne ponovimo..vsa dejanja imajo svoje posledice vprašanje pa je kaj se iz tega naučimo in kako daleč gremo..slaba vest je že en lep primer kako lahko na nas vplivajo...druga stvar pa so vrednote s katerimi živimo..

Anglei so okoli nas in nam pomagajo kolikor jim tudi mi dopustimo..poslušajmo jih in dobili bomo znake in šli bomo po pravi poti...in ne glede na to kako huda zgleda situacija..so zmeraj z nami..nekatere stvari se pač morajo zgoditi..oni so z nami da nam lajšajo to pot..

to niso angeli,to je Bog

 

to niso angeli,to je Bog

in Sveti duh

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Zadnjič sem spil malo preveč samostanskega vina in popil še malo opatjega žganjca.

Potem sem na drevesu videl plavajoče angelčke?

Mahali so mi s svojo mehko vpeto perjanico.

Mislite, da bi moral vspostaviti stik z njimi in jih spraviti domov?

 

E.T. go home

 

AMEN

xsmx :palec:

 

jaz se šele uvajam v angelologijo. kaj naj rečem zaenkrat. všeč so mi ta krilata bitja že od nekdaj vsaj na raznih upodobitvah ... mogoče se kdaj zbližam s kakšnim oz. mu napišem prošnjo in izvedem obred ... vse ob svojem času.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama nimam glih velik izkušenj s tem...prebrala sem skoraj vse knjige na to temo od Doreen Virtue, ker me to zelo zanima....kupla sem tut njene angelske karte in moram rečt, da včasih delujejo. a ma kdo poseben nasvet, kako do točke videnja angelov....v knjigah piše, da je treba meditirat, se z njimi pogovarjat in bit pozoren na vse znake....sam nekateri videnje dosežejo tut brez tega xrolleyesx
''Ne lovite življenja le za rep, uživajte ga!'' (Angelsko sporočilo)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker se pod besedo angeli lahko skriva marsikaj. V dobri veri, da kličemo angelčke, lahko prikličemo vampirje. Seveda, govorim o astralnih bitjih.

 

 

jah niso ti Angeli za to krivi ... raje menjaj telefonskega operaterja x:Dx

 

 

... meni so Angeli prelepa, čudovita Bitja... in iz globine srca, sem hvaležna da obstajajo in me spremljajo, ter varujejo in vodijo. Hvala Bogu xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Angele boste vidl takrat, ko se boste zavedal, da ste samo lutka v rokah mogočnega, obstoječega, vseobsegajočega - Boga ? ne vem. Ampak, da samo ste lutka pač. Stati in gledati kako se okoli vas dogajajo lepe stvari in grde pa se vas ne dotaknejo in ko se jih tudi zares nehate dotikat in res samo stojite in gledate takrat potem začnete gledat z angeli. To je verjetno ena pot, potem je pa še Namen treba se je zavedat, sebe itd.

 

Mici pa itak podcenjuje angelsko pomoč. Oni so tle tukaj in sedaj. To ni Bog - on sam, da tako pomaga. Ne to so angeli na voljo tistim, ki se lahko ne dotikajo, ki so lahko skromni, ne tko kot ti, ki si pomembna. Verjamem, da zato nič ne vidiš in ne slišiš o njih.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... meni so Angeli prelepa, čudovita Bitja... in iz globine srca, sem hvaležna da obstajajo in me spremljajo, ter varujejo in vodijo. Hvala Bogu xsrcx

Ne morem reči pravzaprav nič o teh "bitjih", ker jih (še) nisem ne srečal ne videl, razen tega, da me nobeno od teh ne vodi ne varuje.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah niso ti Angeli za to krivi ... raje menjaj telefonskega operaterja x:Dx

... meni so Angeli prelepa, čudovita Bitja... in iz globine srca, sem hvaležna da obstajajo in me spremljajo, ter varujejo in vodijo. Hvala Bogu xsrcx

 

 

a si jih že vidla?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sta angel in hudič eno in isto?

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sta angel in hudič eno in isto?

 

odvisno kaj je zate angel in kaj hudič.........ubistvu v nobenem primeru, ne bi mogla bit isto, ker naj bi angel ponazarju neki dobrga, hudič pa slabega

 

npr: moja mami je tak angel, vedno mi pusti it ven in mi tudi pomaga pri nalogi

kva hudiča je to za eno sranje

 

:D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne morem reči pravzaprav nič o teh "bitjih", ker jih (še) nisem ne srečal ne videl, razen tega, da me nobeno od teh ne vodi ne varuje.

 

jah... kako pa potem veš, da te ne varujejo, če jih ne vidiš x:Dx ... oz ali misliš, da tisto, kar ne vidiš ne obstaja?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah... kako pa potem veš, da te ne varujejo, če jih ne vidiš x:Dx ... oz ali misliš, da tisto, kar ne vidiš ne obstaja?

 

 

ja a ni to logično?

 

lj jz nikol nism vidla angela, zato ne morem verjet vanj, ker sploh ne vem, da obstaja......in pol mi en pove, da obstajajo ena duhovna bitja, imenovana angeli........in potem je odvisno od mene, a mu bom verjela ali ne

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

blanš: tisti citat oz komentar ni bil namenjen tebi ... alan mislim, da dojame poanto sporočila.

 

... kar se pa tvojega komentarja oz vprašanja glede logičnosti tiče ... logika spada (če temu tako rečem) pod delovanje razuma. Razum je omejen in zaradi tega, imamo ljudje včasih težavo pri dojemanju drugih vibracij.

 

če se omejiš na osnovih pet tipov zaznave, potem je logično x:Dx , da ne vidiš to kar te obkroža. Npr vidiš sebe, ne vidiš pa svojega energetskega polja ... kar pa ne pomeni, da to ne obstaja. Pomeni le, da nisi vključila še ostale 'instrumente', ki bi ti omogočali videnje/zaznavanje le-teh.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Angeli

 

Angelov ne moreš videti, ker so na višji nihanji frekvenci od materije ( pa brez zamere če sem z kom tega užalil).

In angel se definitivno ne bo nikol prikazal tistemu, ki nanj gleda z neko jezo oz zvišenostjo.

 

Pač vsak človek ima Angela Varuha in še kup drugih angelov in tko to je. Lahko se na glavo postaviš še vedno bo tako.

In če verjameš verjameš če ne verjameš pač ne verjameš.

 

http://www.stardolphin.com/gallery/angel/18%20Angel%20Light.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa veš, ker je tvoj angel in kako mu je ime. x:Dx

 

Angeli

http://www.stardolphin.com/gallery/angel/18%20Angel%20Light.jpg

Luštne slikce :)

 

Še slikce hudičkov bi želela vidt :)

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah... kako pa potem veš, da te ne varujejo, če jih ne vidiš x:Dx ... oz ali misliš, da tisto, kar ne vidiš ne obstaja?

Daleč od tega, saj verjetno veš -- kaj sploh sprašuješ! :P

 

Čutim, da ni nobenega takega bitja ob meni. Ko pa že dobim pomoč, ki bi jo nekateri angelski privrženci označili za angelsko, ni od angelov, ampak direktno od tistega/tiste, katerega/katero prosim za pomoč. Kako vem? Občutim.

 

Angeli

 

Angelov ne moreš videti, ker so na višji nihanji frekvenci od materije ( pa brez zamere če sem z kom tega užalil).

In angel se definitivno ne bo nikol prikazal tistemu, ki nanj gleda z neko jezo oz zvišenostjo.

 

Pač vsak človek ima Angela Varuha in še kup drugih angelov in tko to je. Lahko se na glavo postaviš še vedno bo tako.

In če verjameš verjameš če ne verjameš pač ne verjameš.

In v čem je smisel, da bi človek moral imeti angele varuhe? A jih res potrebuje ali so to spet kakšne pravljice, ki nam jih trobijo?

 

Meni se zdijo te fore z angeli tak ali drugačen vpliv krščanstva, zato so mi sumljivi. xrolleyesx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...