Skoči na vsebino

Evrosong


Aira

Recommended Posts

Meni tudi Islandija :palec: Navijam zanjo.

 

Meni tudi Danci bili všeč, pa Irci, tudi tale Norvežan vredik.

Ok..pa Estonci - če so imeli že na izbiro godala, so izbrali tiste, katerih vokal je bil boljši. In bil Estonski boljši. Nekam vilinski se mi zazdel njihov nastop. So mi bili všeč.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, zmagala Norveška. Mi že počasi preseda tale komad.

 

Islandija druga. Žal. So si zaslužili zmago.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni je pa Norveška kar všeč. Ta dečko ..kot en škrat z violino.

Islandija , ja žal druga ....

x:Dx

Antipatičen mi je. Kaj čem, različni okusi...

 

Samo kako je pa Turčija prilezla tako visoko, pa nimam pojma.

Ko pa sem gledala akrobacije grka ...na glas sem se začela smejat ...kak ples ... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Turčija je pa vseeno bla boljša kot Azerbajdžan, ki za las ni prehitel Islandijo. xrolleyesx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Antipatičen ..kaj pa glasba Ale ... x:Dx , ok štekam ..če ni vse tko usaklajeno kej ven buta pol xDDx

Sej sm že napisala da mi preseda ta komad... se pravi da mi ni všeč.

 

Islandija mi je pa kljub ful ponovitvam še vedno všeč.

Jst mam po tem merila - če se je ne hitro naveličam, potem mi je dobra. xnckrivx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf, morm poročat, da sm navsezadnje zaspala pred razglasitvijo zmagovalca :)

 

drgač mi je pa Portugalska še vedno ful všeč.. :)

 

Turčija mi je res bla 'krneki'.. - a niso oni kot muslimanska država kao ful proti razgaljenim bejbam? :)

/pa pesem preveč podobna eni od njihovih prejšnjih..) Grki so mi pa ponavadi bli preveč 'cigumigu', tak da si sploh ne upam gledat videospota :)

 

ostale pa, ene so mi ble prekinčaste, ene pa sm očitno prespala? (al pa mal film gledla na POP TV lol.. Will Smith pač :) :inlove: )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Damjana Murka!! :onfire:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je še zmer Armenija :inlove:

Nadvšeč so mi ble tudi Litva, Estonija in Moldavija.

Romunija mi je imela najboljši show!

Portugalci so pač zvesti sebi x:Ix

Za Srbijo - škoda, da je že prej izpadla, ker tip je imel glas ko Barry White :2src:

 

Tale norveška žaba pa xrolleyesx če je pa to creme de la creme, pol na pa bohmumagej :o|o:

Turki...mislm sej mam rada ritomig, sam tole je pa porazno :o|o:

opere na Evrosong ne sodijo x!x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, o okusih pa če gre razpravljat. Samo rečt, da je slab komad, ki so ga po celi evropi z največjim naskokom izbrali vse žirije in gledalci, pa je že malo preveč.

Norveški komad, je po mojem mnenju zelo dober. Nekaj posebnega. Ravno tako kot francoski.

Patricija Kass je dela zelo kvalitetno glasbo, ki pač nekako ne sodi na Eurosong.

Islandski komad je simpatičen, je pa pač pop pesmica, ki gre v uho, sicer pa nič posebnega.

Tudi Izrael je imel odlično pesem, dobri so bili tudi etno komadi: Portugalska, Armenija... Vsaka čast tudi BiH. Bili so dobro kot (skoraj) vedno. Hrvaška pa ni imela tako slabega komada, pa ji Slovenija ni dala nobene točke.

Pravzaprav se bojim, da se je odnos Slovencev do Hrvatov res tako hudo poslabšal, da niti glasovat nočejo za njih. To se ni nikoli dogajalo in sigurno ne pomeni nič dobrega.

Sovraštvo namreč nikoli nikomur ne koristi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

Se strinjam!! x:Dx x:Dx x:Dx

 

en kup drugih pa nism čula, vključno s Srbijo, HR in BiH.. ponavadi so meli dobre, letos pa nimam pojma.. sm predobr spala, očitno x:Dx

 

grem zdej poslušat tega Barry White-a lol.. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, no...

Eurosong je vsako leto bolj boleč.

 

Zmagovalna pesem mi je popolnoma mimo, niti ene pesmi se ne spomnem, ker so bile vse tako mimo.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem imam pa pač slab okus in nimam pojma.

Za moj okus je bilo pač zelo slabo. Tu ne pretiravam. Če bi mi bila kakšna pesem všeč, bi to tudi napisala (kot sem pri izboru Eme in še marsičemu).

Če pa to pomeni, da se ne spoznam na te popevke in to, pa tudi v redu. Lahko s tem mirno živim in še naprej poslušam glasbo, ki je meni všeč.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sej to je pa res.

 

Meni je še vedno najljubša zmagovalka iz leta 1995

Taka sem xrolleyesx

 

Zanimivo je, kako imajo Avstralci radi Eurosong. Sem se z enim spustila v debato in je rekel, da so pravi navdušenci. Se je hotel pogovarjati o skladbah z mano, pa pač nisem nič vedela. x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sej to je pa res.

 

Meni je še vedno najljubša zmagovalka iz leta 1995

.

ja, ja :2src: :palec:

(skromno ponavljam za Mystico, jp x:o)x )

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sej to je pa res.

 

Meni je še vedno najljubša zmagovalka iz leta 1995

Taka sem xrolleyesx

 

Zanimivo je, kako imajo Avstralci radi Eurosong. Sem se z enim spustila v debato in je rekel, da so pravi navdušenci. Se je hotel pogovarjati o skladbah z mano, pa pač nisem nič vedela. x:Ix

 

A ta je bla na Euroviziji!!? :eek: (smajli mišljen kot velki oki, ne kot EEK, hehe)

 

Meni je pa tale všeč od Secret gardna:

 

Sam ne morem tega velikokrat poslušat,..ob redkih prilikah, ker se je pesem preveč vsedla in preveliko poslušanje bi še povzročilo, da bi mi postala zoprna. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

xnckrivx

 

a nismo nekaj ze debatiral o temle letos?

 

V glavnem, zdajle saltam in ugotovim, da pravzaprav zdajle poteka. x:Dx x:px

(sem vidla kaksne naslove pa to, sam me ni zanimal, se mi ni oko obesilo za to, pa sem mislila da pac se pise, ker bo to pac 1x v bliznji prihodnosti).

 

Me zanima ce pridemo v finale. x:o)x x;)x

 

(xcivx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
xnckrivx

 

a nismo nekaj ze debatiral o temle letos?

 

V glavnem, zdajle saltam in ugotovim, da pravzaprav zdajle poteka. x:Dx x:px

(sem vidla kaksne naslove pa to, sam me ni zanimal, se mi ni oko obesilo za to, pa sem mislila da pac se pise, ker bo to pac 1x v bliznji prihodnosti).

 

Me zanima ce pridemo v finale. x:o)x x;)x

 

(xcivx)

Do zdaj so bili naši rokerji najboljši, pevalka pa najlepša x:Xx x:Ix x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No danes nima smisla kritizirat (to se je ze, ce/ko se je - in se se bo), zdaj smo tu kjer smo.

Ne glede na to ali mi je vsec ali ne, so se odrezali cisto okej, najbrz najbolje, kot so se lahko in so nas predstavljali cisto *spodobno*.

Pac ce s(m)o se Slovenci tako odlocili, je fer, da jih podpremo, sej ne tekmujemo med sabo v svojih glasbenih okusih, pac pa Slovenija tekmuje z drugimi drzavami oz. predstavniki slo s predstavniki drugih drzav.

Zato jim privoscim cim boljso uvrstitev. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...