Skoči na vsebino

Evrosong


Aira

Recommended Posts

Do zdaj so bili naši rokerji najboljši, pevalka pa najlepša x:Xx x:Ix x;)x

x:Dx forza Slovenia!

 

 

...ja tko kot si rekla Marsa, zdaj je kar je. Se mi pa zdi da smo z NL tam nekje x;)x

 

...nisem ujela vsega tako, da težko rečem. Škoda, ker Avstrijci ne bodo glasovali.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha, kaksen komentar sem prebrala na 24ur.com, lol! x:Dx x:Dx x:Dx

 

Zelo lepa pesem. Te gane do srca. Lepa so tudi dekleta in postaven fant. Zmagali bodo in prinesli srečo in veselje v slovenska srca.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj pa ne bodo?

 

ja, NL. x:o)x x;)x

 

ker ne nastopajo več se mi zdi. so imeli podobne uvrstitve kot mi, pa so imeli dost in zapustili tekmovanje. pametno, če mene kdo kaj vpraša.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker ne nastopajo več se mi zdi. so imeli podobne uvrstitve kot mi, pa so imeli dost in zapustili tekmovanje. pametno, če mene kdo kaj vpraša.

aja, a tko, nisem vedla.

ja, se strinjam, itak. Cash gre, nikol nic ne dosezemo, bodisi ker smo premal atraktivni, bodisi itak premajhni pa premal *podprti*, tako da gre to v prazno.

 

Evropejci nimajo posluha :zoro: :onfire:

zakaj? Kaj to pomeni?

Da smo v finalu? :vragec: x:px

(al da nismo? x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se Slovenci niso uvrstili, nisem presenečena.

Presenečena pa sem da ni šla Švedska naprej, pa Hrvaška, ker so imeli dober komad. Aja, pa Irska in Ukrajina sta tudi nastopili z dobrim komadom.

Sem pa vesela za Gruzijo, ta mi je bila poleg Švedske in Danske med boljšimi. Prvega predizbora nisem gledala, pozabla, tko da ne morem komentirat.

 

Bomo vidli v soboto kaj bo. :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Držala pesti za naše -kakor vedno. Na koncu so mi še všeč ratali. Danes sem kar v šunku in vsake toliko milozvočno zapojem: Naj booooooooooooo...:)) (naj povem, da nihče ni srečen. niti pes, niti mačke ne)

Si izbrala nekaj svojih favoritov: recimo - Dance, pa Ukrajinka mi bila všeč, lahko bi po mojem mnenju zmagala. Moje ta mlajše dete goreče navija za Srbijo x;)x (tale Balkan, Balkan, Balkan) tako hudo spominja na Lango (sunac, sunac, sunac), da hudo.

Turki me niso prepričali. Azerbajdžanka mi je bila všeč - celo z 12 cm petkami x:)x , Armenijko pa sem zamudila, prav tako striptiz predtem.

Cirkus je tale Evrosong, ampak jaz sem Evrosong fan.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm tole je skor tko kot da bi Amerika nastopala na Evrosongu...sploh ni čutit več v komadu z kjere države pesem prihaja.Izjeme sam Srbija,Grčija,Armenija pa tradicionalna Irska.Poden od podna x:Dx x:Dx x:Dx Bosanci so me čist razočaral- pa tko lepe njihove tradicionalne so mel skos x:o)x

 

Go Go Srbija...edina normalna se mi zdi, čeprov je tko kot da bi Severino poslušov x:Dx x:Dx

 

Aja pa Belgija če čisti plagiat na Walking in Memphis od Marca x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
No, ja, Lena je na oko čisto ena luštna deklica, pesmica mi pa sploh ne sede v uho x^x x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaslužena zmaga Nemčije. :medal: xvrtcx xvrtcx xvrtcx

Pozitiven komad, Lena pa tudi simpatična punca. xsrcx

 

 

Presenečenje za Irsko, da je bila čisto na repu... za Dansko, Romunijo, Gruzijo, Ukrajino, Turčijo so pa kar pošteno dajali točke. :palec:

Armenija in Azerbajdžan si pa po moje nista zaslužili tolikšne pozornosti. Tudi pesem od Srbije, Grčije, Cipra mi ni bila všeč.

 

Od pesmi, ki so jih peli v svojem jeziku, in nisem razumela besedila, je izstopal Izrael. :flowers:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a so nam res Hrvati dali 5 tock (od sestih)?

 

Ce je to res, je to zelo lepo od njih (sploh glede na komad)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Meni je tale Nemka ful xsrcx simpatična :)

Saj, zato je tudi zmagala ona, ne pa njena pesmica x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...

Eme ne bo več... :sori:

 

To pa bo izguba... :vio: x:o)x :onfire:

 

Nov način izbiranja kandidata za Eurosong bo še bolj zanimiv... :devil:

 

V teh dneh naj bi izbrali izvajalca, za katerega naj bi nato priznani avtorji napisali nekaj skladb, kasneje pa naj bi gledalci izbrali najboljšo med najboljšimi.

 

Izbiranje slovenskega evrovizijskega predstavnika – kakršno pač že bo – bo tako zagotovo znova dvignilo veliko prahu. Ali pač ne?!

 

To bo šele štala... :wOOt: xNNx

Ko vsi naši jodlarji misliji da so najboljši... :cry: :sick:

Celo tako dobri da so, da je treba slovensko poslušalstvo prisilit da jih poslušajo, z nekakšnimi kvotami na radijskih postajah... :blackeye: xmusicx

 

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k020.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Evo, cirkus se začenja... x:o)x

EMA 2011 : Izvajalci že znani

 

Pravijo, da so glasbenike izbirali "na podlagi predlogov urednikov in redaktorjev Razvedrilnega programa Televizije Slovenija ter ob upoštevanju umetniških, estetskih, produkcijskih meril, kakovosti nastopa in njihove priljubljenosti".

 

:eek: x!x x:Dx

 

Izbor je pa da dol padeš... :wOOt: :cry:

 

1. Maja Keuc

2. Omar Naber

3. Leeloojamais

4. Tabu

5. Nina Pušlar

6. Time to Time

7. Rock Partyzani

8. Feliks Langus

9. April

10. Sylvain, Mike Vale in Hannah Mancini

 

Ljubi Jezus... http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/a045.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gibanje za ukinitev obveznega RTV prispevka [pogled blogerja na RTV prispevek]

http://dronyx.wordpress.com/2010/07/27/gibanje-za-ukinitev-rtv-prispevka/

 

Za ukinitev RTV naročnine

http://www.facebook.com/group.php?gid=40760013622

 

 

Tajna pogajanja ministrice za kulturo in društva za pravno državo o referendumu za znižanje RTV naročnine

 

"... Matoz, Oblak in Kovačevič ministrici Širci prijazno predlagali,

naj javno obljubi, da bo višino RTV naročnine vrnila nazaj na 11 evrov,

oni pa bodo referendumsko pobudo umaknili.

 

"Ministrica, dovolj je vaša obljuba, saj mi vam verjamemo na besedo,"

je Širci čez mizo dejal Matoz. ..."

 

"Direktor RTV Slovenija na robu živčnega zloma,

tuhtanje Majde Širca pa stane 230 tisoč evrov na dan.

 

... Ministrica Širca je Matozu, Oblaku in Kovačeviču potožila,

da je pobuda za začetek postopka zakonodajnega referenduma sprovocirala situacijo,

ko RTV Slovenija državljanom ne more več zaračunavati naročnine, vsaj dokler ne bo odločeno o usodi referenduma. Marko Filli pa je jamral, da RTV ostaja brez financiranja in bo tako rekoč bankrotirala.

 

Zato je Širca apelirala na pobudnike referenduma, naj – zaradi težke situacije javne televizije – odstopijo od referendumske pobude?! Toda predstavniki Društva za pravno državo so bili zelo jasni: naj Pahorjeva vlada naročnino vrne nazaj na 11 evrov, kot je to določeno v obstoječem in veljavnem Grimsovem zakonu o RTV iz leta 2005, in

ukine "nesistemsko" podražitev naročnine, ki jo je vlada nameravala izpeljati skozi proračunsko zakonodajo. ..."

http://www.pozareport.si/?Id=mediji&type=tags&View=novica&novicaID=16753

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

izbor izvajalcev na letošnji EMI mi pušča mešane občutke. Komisija si je prizadevala pridobiti čimbolj raznovrstne izvajalce za vse okuse, ne vem pa, če je to ravno top of the top po kvaliteti. Rock partyzani so mi sumljivi...Feliks in April sploh ne poznam, zanimiv zna biti Time to time, glede na avtorske in aranžerske sposobnosti Kozlevčarja in pevske sposobnosti vseh treh...namesto Maje Keuc bi raje videl Nino Strnad, ampak to je moja osebna preferenca x:o)x DJ Sylvain tudi ne vem, kako bo tole izpeljal...

moram pa priznati, da je letošnji izbor res nov, svež veter, ki sem ga že zelo pogrešal...prejšnja leta vedno eni in isti obrazi, od Lange, Saške, Mance, itd, itd...

 

Mogoče pogrešam kakšne Elvis Jackson, in res kak vrhunski vokal ala Oto Pestner

 

Res upam, da so s to taktiko zadeli v polno in bomo po dolgem času imeli spet kakšno obetavno uvrstitev na Eurosongu :palec: x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

:o|o: xrolleyesx

 

No ja, mogoče bi dal palec št. 4 - Tabu :palec: x?x

 

Za druge pa ostanem pri tistem kar sem napisal čisto na koncu... :vio:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...