Skoči na vsebino

Evrosong


Aira

Recommended Posts

Em, kdo je res zmagal? Sm zaspala včeri...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, ne spomnem se točno, kaka pesem je bla, ampak Željko je bil pa kul.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, mi je že mama razlagala, mi jo je tud opisala kot Xeno, pa se res ne spomnem... x:)x ( tud nisem gledala cele zadeve )

 

Drgač sm pa vidla Estonke, ki so pele v južnoestonskem narečju, je rekel napovedovalec, da je bla to osnova za Gospodarja prstanov, pa so mal poskakovale pa juckale- so mi ble tud kul.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, mene je tudi bolj kot na Shakiro (ki ste eni omenjali) spominjala na Xeno...

Cisto lustno, dinamicno, a ne dovolj melodicno, nekako brez refrena, ne mores si je pojckati, zvizgati pri sebi, kar se mi zdi nerodno..

Pesem evrovizije mora bit taka, da jo vsi zvizgajo povsod.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem gledal ta "šmorn", ampak ne vem, kako to, da mi zmagovalka tokrat ni všeč :sori: , sicer je nekaj kuhinje vmes tudi bilo, če ne bi balkanski predstavnik dajal takšnih nevmesnih in ponižujočih izjav na tiskovnih konferencah, ki se tičejo zgodovine in organizatorjev :xx!: , tu pa vemo, da se ne da nič spremeniti, upam, da so se naši nehali skrivati od sramote :eek: , ker sedaj je konec te "ceremonije"pa lahko pridejo na svetlo x:Dx x:o)x ....lep dan x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole me zelo zanima, s temle 'plagiatorstvom'.

OK, verjamem, stekam...

samo ne mi rect! x!x

Menim, da so morali nekaj takega butnit ven, ker to je skoz se omenjalo (bosanski komad je bil cista kopija enih dveh komadov, da o ostalih ne govorim, vse ze milijardokrat videno, prezveceno, skratka, sami plagiati, samo slabi, bedni), zato ker NI SMEL zmagat srbski komad (ker je bil recimo predober, izven konkurence). Ker bi to porusilo morda kak sistemcek.... Pa je bilo treba nekaj navreci takole - polozit na srce, da se ne bo glasovalo, da se vcepi dvom in tko...

Tudi me je presenetilo, da je Andrea F. to skoz omenjal, mimo se mi je zdelo...

Ce govorimo o plagiatirstvu, potem lahko ukinemo evrosong, torej je tole pravzaprav celo absurdno...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

šejk mi bejbi šejk x:Dx

ej kolk je poudarjal, kakor da je hotel preprečiti, za koga bodo glasovali gledalci in itak smo dali 12 pik Srbiji... ja sej da ne pozabim Hrvat je tud priredba, pa ni hotel na predizboru omenjati... Škoda, da ne ve da mora biti nepristranski x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah.. Marsa..

sej men tud gre tole tako že skoz v nos.. mislim tole s srbskim komadom.. pa tole ponavljanje s plagiatom, ko jih je po taki logiki tko 3/4 če ne kr vse.. Tale mi je bla tipično srbska in lepa mi je... Pa sej.. v bistvu je tak winner ne glede na to kaj so kr naprej gonil, je full pik dobila in skor zmagala...... :palec:

pa ukrajinska mene na eno južno full spominja... tale Andrea F.. ko je tko kritiziral in to.. bi mu kr rekla uno svojo mulo si poglej ko Jethro Tull kopira.. neka tečna primorka afnasta..

kar se Ciprčanke tiče.. je bla klasa zame... zdej če leta pa obnašanje primerjamo jst se vedno prej bolj v primernost kontra vpičim, pa ne bom zdej primerjave dala, resnost me ne moti, prej bedastost pa če pr 16 al pa 46 letih.. Npr.. Tulio Furlanič.. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi smo imeli pa en coool Evrosong sobotni večer x;)x . Po ne vem kok letih, mi je bla fajn zadevca. Sem likala, pa vmes gledala, pa seveda ko je bil Joksomović odložila prižgan likalnik, pa šla sčekirat. dragi je pesmi pretežno prespal.

 

Jah, meni je bil Željko resnično všeč, taka res cool muska, uau, me je takoj zagrabila. Tudi če je plagiat, briga me, jaz sem jo slišala prvič, pa mi je bila ta izvedba res všeč. Nastop, melodija, preproste obleke, cool. No ja razni komentarji njegovi so bili seveda v stilu krajev odkoder prihaja x;)x , ampak briga me.

 

Ukrajina mi je bila pa tudi všeč. deklca ima tak močan, poseben glas, pa ples, nekaj nestadardnega. skratka, kar zadovoljna, samo prva 2 bi zamenjala.

 

Glasovanje je bilo napeto. Dragi nekak ni nad bivšo Jugo navdušen, je dobil ošpice, ko je skapiral, za koga jaz navijam, za Ukrajino je pa neke čudne asociacije dobil, pa seveda navijal x:)x .

 

Tudi midva sva glasovala, vsak za svojega x:Dx , na moji strani so bile cele Fužine, pa še pol Kosez... x:Dx . Sem pa vse države vedla, kako približno bodo potalani glasovi. tam kjer je malo Gastarbeiterjev - Skandinavija pa to, je Ukrajina kasirala x;)x . Sem bila pa zelo šokirana nad 12 točkami Bih in Hrvaške po vojni :eek: .

 

Skratka, meni je bila prireditev do neke mere všeč, v skladu s kvaliteto, ki jo seveda na takšni prireditvi sploh lahko pričakuješ.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poslušam na radiu pesem Ukrajine , pred njo pa Srbijo, me je nekaj zanimalo, pa so mi z veseljem na radiu izpolnili željo in ju zavrteli skupaj... za poslušanje Joksimović boljši... čeprav je Ukrajinska zanimiva - bobni so mi všeč.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, ok......bemti......ogabna :eek: . Ni to mal prehudo? Ogabna....zaradi izgleda, pesmi, načina izvedbe? Marsikomu pa sta verjetno všeč. Meni npr. nihče na Eurosongu ni bil všeč, ker ne maram te zvrsti glasbe. Tud npr. jugo štikl mi je bil čisto mim......Samo kljub temu, da so mi bli vsi mim pa mi ogaben ni bil nihče. Ker sta se poljubila? Kaj pa vem, mogoče pa sta (zelo verjetno) močno zaljubljena, nedavno sta se poročila, se mi zdi da ravno tam, v Turčiji, pa sta se še mal poklunčkala.......jima bo to prijeten spomin za vso življenje....sta se poljubila na Eurosongu.....kul. Ne vem, pač iščem pozitivne plati, ne negativne. Sam bi na njegovem mestu tud cmoknil mojo....hi-hi....le redki imajo priliko to nardit na Euroviziji....zakaj potem ne?

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, se strinjam z Mickom, je malo huda beseda 'ogabna'...

Sicer pa je to najbrz malo reklamna poteza, malo zur sploh, ovekovecit ta moment, obdobje, zdaj jima pac dogaja vrhunec, in tretjic ker jima najbrz sede taksno okolje in vse... Na to sploh nimam pripomb, sploh jih nimam v bistvu, razen da je brezvezen komad - in onadva precej.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...