Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

je pa res, da ko rano rani, rano dan zaj****.

 

x:Dx

Se strinjam... :palec:

 

pozdrav v gnezdo ... še kar sem na rožcah :inocent: ... bezeg, lipa, šipek, brusnice x:Dx , da ne boste narobe razumeli ... med in vitamini ... počasi se bom pocajtala x;)x

 

uživajte :detelca:

 

Skoraj bi "narobe razumel"... x:px

V rožcah... :vio: :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdrav v gnezdo ... še kar sem na rožcah :inocent: ... bezeg, lipa, šipek, brusnice x:Dx , da ne boste narobe razumeli ... med in vitamini ... počasi se bom pocajtala x;)x

 

uživajte :detelca:

 

aa, ...bemu,...jest tudi najprej zazjala,...me asociral na aromatične khm hlape,....rabla, čas, da dojela, da so bili mišljeni rožni čajčki... :eek: x:Dx

 

Cosma,...upam, da si odkljukala izpit :palec: Kar se pa vprašanja tiče pa,....kaki problemi?,...nema problema,....korzet in pralni stroj sta na odpadu,....doma nov Boshi pere nove čipke,.....aja, love al kaj,....ma tud tle ni problematike,....mal sem cincala, glede na to, da že dolgo nisem nič krehala oz še nahodna nisem uspela bit,....no, cinc je bil, če bi adaptirala feromonski virus,.....pa sem se odločila, da naj še enmalo mutira,....na trpežnost.... x:Dx

Amiska, a so te "luftarji" spravil na obrate :inocent:

Bemu, včer spoznala krasno bejbo,...se takoj poštekale,....mi prbije ene par krepkih čez škorpije,....pa ji serviram, da je zih vodnarka, k ji tko ljubko sedejo strupki,....pa prav kako veš, da sem vodnarka,.......valjda, sej sem škorpija in to dvojna,.... x:px x:Dx ...heh, takoj naročile še en dvojni antioksidant.... x:Dx

 

no tak, lep pozdrav v gnezdo,

pa nočko vsem xsrcx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaaaaannnnnnnnnnnnn.......... xcivx

 

nekam imam zaktiviran uran.......revolucije na delu........sej mal akcije nikol ne škodi..... x^x :vragec: ........včer me ena družba čist presenetila......ena pa čist nič.......he he......igramo pa tako, da so še tazgornji veseli...... x:px x:px ....čist navdušena.......

 

mutiranje na trpežnost......tale je odlična...... xsmx

 

 

mejte se max fajn....za dans obetajo bliskanje in treskanje..... :yumy: ........ x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan :)

 

dež :bomb: čeprav bo fajn zemljo zalil in očistil zrak...pa še avto :lol:

včeri pripeljala picikl domov....da je šel v avto, sta se 2 tipa mučla ene 15 min x:o)x pač mali avtek w:Iw :fiju:

breze odcvetele...js pa nobenih problemov z dihanjem x:px :hepko: mogoč zato, ker nimam brez v bližini x^x bomo vidl, kak bo pa, ko bo trava cvetela.....

in seveda se navajam na chanel 4, domače proizvodnje :vragec: zadnjič zunaj sušila cote in so mi seveda lepo 'dišale' :sick:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan dober

 

Cosma

Mi je že Alef povedal, kaj ga biksam z zelenjavo. w:Iw

Prva stvar je, da nimam pravega voka.

Druga stvar, zakoreninjeno, da je treba kuhati, tenstati, cmariti w:Iw x:Dx x:px ............ da je mehko in ne sveže in lepe barve. :wOOt:

Res bom morala po knjigo Kako kuhati z vokom, še prej pa pravega nabavit.

 

Upam da si izpit spacala solidno xwizardx

 

Silki

Detektor za nebesna znamenja :palec: :xmas:

Strupki za škorpe.

Sam kaj ko sem jaz tudi delno na škorpih (malo ceplena na klešče in repek)

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnn x:Xx

 

bemu, tak melanholes vreme,....folk čist miroljuben do amena...brrr :vragec:

že celo jutro molim k vsem po spisku, da mi en servira žogico,...fajtala bi se enmalo,..tko iz gušta,....pa vsi v puhastih rokavičkah okol mene....jebemu muda za okras :vragec: x:Dx

 

lepo bodite xsrcx :detelca: xgoldfishx xwizardx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnn x:Xx

 

bemu, tak melanholes vreme,....folk čist miroljuben do amena...brrr :vragec:

že celo jutro molim k vsem po spisku, da mi en servira žogico,...fajtala bi se enmalo,..tko iz gušta,....pa vsi v puhastih rokavičkah okol mene....jebemu muda za okras :vragec: x:Dx

 

lepo bodite xsrcx :detelca: xgoldfishx xwizardx

 

seweda k se pa turiš u družbo pametnejših od sebe x:px

družbe pa... kolkr češ x:Dx :fiju:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaaannnnnnnnnn............ xcivx

 

strela jasna....spet je ko pozimi.....mrazzzzzzzzz.........pa še delovna sobota me čaka....dans bi pa morala na en koncert, pa sploh ne vem, če bodo špilali....zarad vremena...... :sori: .......o službovski gužvi pa itak nima smisla zgublat besed....... x^x ........fajtanje....hmmmm....bi se dalo odvečno energijo kako ponucat...... x:Dx

 

ajd, mejte se..... x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Feniksa mam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :2src: :2src:

Obožujem njegovo simboliko.

 

mistična ptica, ki je posvečena bogu Ozirisu. Feniks je tudi ptič okrevanja. Je ptica, ki je utelešenje Raaja in se vsakih 500 let zgradi gnezdo in sežge; iz njegovega pepela pa vzleti nov, pomlajen feniks. Po nekaterih virih naj bi imel zdravilne solze in sposobnost zdraviti poškodbe in rane, ki so mu jih zadali sovražniki.

xsuperx :onfire:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaaaannnnnnnnnnnnnn............... xcivx

 

bravo za fenikse, boksarske in druge rokavičke, rožice in vse ostalo......evo, že na službovskem stolu....no, vsaj noben ni delal neumnosti zjutraj na cesti.....o ostalih neumnostih ne bi.....ker to res že ne morš verjet....... :vragec: x:Dx

 

ajd, mejte se...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

dan gnezdo :flower:

 

huh, dons bom :switz: ... že tolk pri seb, da se spravim nad goro cot, ki so se nabrale ... in tud kaj konkretnega skuham ne samo čajčke iz rožic x:o)x ... malo heca mora biti x;)x

 

mene tud melo, da se sfajtam ... sam kaj, ko je druge še bolj x:Dx ... sem hitro rep spodvila in se potuhnila v kot, da neb :bomb: letele ... pa tud par dni prej sem že ornk opletala x:o)x ... morjo tud drug pridet na svoj račun x:Dx

 

Klarus :palec: za bicikel ... pa, da nimaš težav z alergijo ... pri nas trave že cvetijo :xx!:

 

Mysti ... pod nujno fotko feniksa :2src: ... prosim

 

Amis ... kratek delovni dan xwizardx

 

prazniki pred durmi :vio: ... vremenski obeti niso glih vzpodbudni xnckrivx ... dobra volja in prijetna družba pa naredijo marsikaj x;)x :onfire:

 

uživajte :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oooo...lej jo, jeti....lepo, da si bolš.... :palec: ...pa hvala za lepe želje....no, pa sej mi ni hudga...vsaj nobenga ni, ki bi mi težil..... x:Dx x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem hotela barvanega x:o)x

Sem bolj darkerska duša, saj veš x:Dx

 

http://www.shrani.si/f/1j/RR/4D2dKd0a/fenix2.jpg

ne morem se ga nagledat :vio: :2src:

 

čisto ta pravi za tebe x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

 

http://www.shrani.si/f/3m/Wm/4qGDPdJy/fenix1.jpg

iiiiiiiiiii......ful lepoooooooo........ x:px :!:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnn x:Xx

 

bemu, tak melanholes vreme,....folk čist miroljuben do amena...brrr :vragec:

že celo jutro molim k vsem po spisku, da mi en servira žogico,...fajtala bi se enmalo,..tko iz gušta,....pa vsi v puhastih rokavičkah okol mene....jebemu muda za okras :vragec: x:Dx

 

lepo bodite xsrcx :detelca: xgoldfishx xwizardx

 

prekličem,...too late,...mater :vragec: :bomb: :bomb: :bomb:

jezus,...pa pozabte please, da sem kdaj omenjala cincavost pri tehtnicah, bemu ko se odločjo.....so fajterske do amena,.... :0: ...vrag jih pocitraj... :vragec: :fiju:

na, sem se skašljala,....doma se menda lohka...jh :inocent:

 

Mysti lepo :palec:

 

lepo bodite :detelca: xgoldfishx xwizardx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan dober

 

Koliko tatujčkov x:Dx x:Dx

Jaz bi , pa nebi, pa spet bi in neeeeeeeeeee xredx xredx xredx

Bi takega, ki se ga po nekaj časa lahko odstrani. xDDx

Ampak nisem ziher, ............. x:((x ko bo čas.

 

Mejte se maks fajn xwizardx , ne nalezite se mojega lenoritisa :o|o: :o|o:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

:D Silki :palec:

 

Mitra ... nekaj let nazaj sem ubodla tatoo s kano ... ene 3 tedne mi je držal ... tko lep škorpijonček je bil, da mi je bilo kmalu žal, da ni pravi xcivx ... moj je seveda xrolleyesx ... bi tudi, ampak točno takšnega ... nikjer ne najdem, sličico pa izgubila xcivx

 

tale praznični dan je čist mim :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnnnn........ xcivx

 

sam dva dni bla fraj, pa so mi včeraj na vajah prijavili, da sm čist preveč naspidirana in da se mi pozna, da nisem bla u službi...... :o|o: :vragec: .....no tko....dans še enkrat vaje.....sam sem u službi pa menda ne bo takih pripomb.....jutri pa nastop......

 

ajd, mejte se...... x:Xx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...