Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

daaaannnnnnnnnnnn......... xcivx

 

šipe, pomivanje...hja...bo treba počakat do počitnic.....vmes bodo pa na ignore.....včeraj na vajah je bla pa že čist profi izvedba....pa nekaj novih komadov in ene posodobitve starih......pa ful smo se zabavali......zvečer pa vaje iz menjave vtičnice....pa ni še konc....bom danes nadaljevala...po moje tud s:¨ /("/%¨#%&$"#$&%%#/¨#%/......jh, kaj čmo......štrom je odličen za preklinjanje.......

 

klarus.....hi hi hi...neb si upala.....pa sej tud tebi nisem nalašč...... xDDx x;)x

 

perešček...zanimiva alternativa...... x:Dx

 

 

ajd, mejte se.............. x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem, da nisi za nalašč...js sem pač vedla, da rabiš kavo in jo naročila..... x:Dx

 

dans sem pa v roza barvi x:Ox taki kot je ta smeško.....letos sem sam v pastelne tone padla :OoO:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

perešček...zanimiva alternativa...... x:Dx

 

x:Dx x^x

 

Imam še eno, ampak je uporabna samo ob lepem vremenu... :inocent:

 

Morgen strupki... x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan dober

 

Alternativa mi deluje nekako izhod v sili x:Ox

Ceneje pomiti, pomožnosti ne takrat ko sonce sije na njih :8): x:Dx

 

Lep dan vsem skupkom xrosex xrosex xrosex xrosex

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.sem prišla samo moj off potožit v gnezdo :sori:

 

x:Xx :detelca:

 

dans sem pa v roza barvi x:Ox taki kot je ta smeško

Pol si pa taka k Zajki x:Dx

 

Pozdrav vsem skupaj...bobnajočim, biciklgonečim, azilantom, pernatim, vsem starostnikom, tistim, ki verjamejo v pomivanje šip :wOOt: (vabljeni k meni v 10 nadstr.) laalla u a se men sam zdi, da je Nosorog nekam izginil al sem jaz premalo na forumu?

Skratka, ne bi smela bit tukaj...časa ni za tkole :irs: guncat. Se bom pofočkala po izpitih :switz: kr teče dol z mene od muke :O: pa ne smemo jamrat. Glavno da smo zdravi!!! :vtz:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hotel sem dati že v temo Zanima me, pa bom raj tle vprašal, zakaj ti svojga froca kličeš zajklja, a je to zarad tega ker ima sprednja dva zoba izrazito velika,al ima velika klempava ušesa,al zato, ker skače k na fedrih, al aludiraš ne njeno bodočo seksualno udejstvovanje?

Zanima me pač!

 

x:Dx x:Dx x:Dx xrolleyesx

 

Če bi otrokom vsi dajali ime po videzu, kako bi bilo potem tebi ime? :vio: :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Med vikendom gledala season finale od Lost in Greys anatomy. A je zdej stalna praksa pobijat glavne igralce al kaj. :D Recesija v Hollywoodu haha

No, Lost ne gledam.... ampak a res misliš, da so oba pr GA ubili?

Jaz sem tudi gledala ta vikend. Ne vem zakaj, ampak mislim, da bodo enga pustili. Bolj navijam za Izzy x:Ix

Drugače sem pa gledala zadnji del House-a in je ful čudno.

 

alef, a se da kje oblekico videti?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo res! Jaz sem tudi pomislila, da je nekaj z liftom.

A ni tudi Hieglova hotela nehat? xscratchx

 

House konec:

Sam se zaveda, da so ga tablete tako uničile, da je haluciniral in se je sam prijavil v umobolnico.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hotel sem dati že v temo Zanima me, pa bom raj tle vprašal, zakaj ti svojga froca kličeš zajklja, a je to zarad tega ker ima sprednja dva zoba izrazito velika,al ima velika klempava ušesa,al zato, ker skače k na fedrih, al aludiraš ne njeno bodočo seksualno udejstvovanje?

Zanima me pač!

 

Ti si pa hudo radoveden xOOx . Zajki je partizansko ime za LF. Ime se ji je nekako nalepil, ker je v prvih mesecih življenja **maltretirala** ropotuljico v obliki zajca. Zatem je pa nastala še ena hudo dobra fotka s tem istim zajcem.

Doma jo kličem drugače...recimo Sonce lepo mamino, zdaj pričakujem vprašanja v stilu, če je tolk velika, al okrogla, al če oddaja veliko toplote in če lahko potuje s svetlobno hitrostjo... Seveda ima še druga imena pa tudi izpeljanke iz njenega rojstnega imena.

Vsekakor se mi zdi Zajki boljš kot Jaromila, čeprav ji mogoče nick name še spremenim xsrcx

 

Vsekakor je pa za mene najlepši otrok in ni v ničemer podobna tvojemu opisu zgoraj.

*Tvoja zadnja opazka, ne izpade smešna, če otrok ni dopolnil prvega leta.

 

x:Dx x:Dx x:Dx xrolleyesx

 

Če bi otrokom vsi dajali ime po videzu, kako bi bilo potem tebi ime? :vio: :inocent:

 

hmmmmmmm :vragec:

 

če bi bila Cosma moja mat bi me klicala Cukrči

Če bi bila.....bi definitivno manj visel na netu, to ni dobro za otroke. Zajki ima omejitev dostopa do neta.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

alef, a se da kje oblekico videti?

 

Tukaj(obleko nosi Anja Urh) in v reviji Obrazi št. 19(7. 5. 2009)

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnn....... xcivx

 

to ne morš verjet...kaj vse se lohk zgodi v dveh urah......frendica odpeljala moj bicikel na servis.....vmes bli u športni trgovini...pol sem srečala frenda in dobila en krog.....s hondo 1000 gold wing..... x:px x:px .....pa še na kavo šla.......doma končno namontirala vtičnico kot je treba.....pospravila taglaven kažin......no, to je blo že po tistih dveh urah...... x:Dx ......produktivnost za pop*........ x^x .......pa streslo me tud ni.......vikend že splaniran do konca.......

 

naslednji mesec (3.6.) bodo v zagrebu KODO.....če kdo pozna al pa ga zanima "bobnanje po japonsko"......tipi so carji........ x:px

 

ajd, mejte se........ x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan dober

 

Mystica

Vse si povedala xchatx

Mogoče potrebuješ xloveyx in nekoga :bomb: :icon15:

 

Po dežju posije :surprise2: :flowers: ....................

 

Nič ekstra posebnega, sam sinetu bodo dva zoba odpulil, xzobkox xzobkox :horro-cb: pa malo se grem na njivo zabavat, ko se sedaj dva dni jagam z grabljami na okoli :flowerface:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Med malico sem bila nekaj malega na soncu, pa sem rdeča v fris, dekolte in po rokah ... bemu :)

Še dobro, da tattoo skrivam, bi feniks zardel x:Dx

Ali imaš ti malico dve uri x:Dx :vragec:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan :)

 

včeri mel urnk neurje....spet :bomb:

tokrat je bilo močnejše.....hvala bogu brez toče..je pa derve ruval in strehe odkrival....

na šihtu nam je zalil jedilnico....pobrala 6 ajmrov vode :vragec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tukaj(obleko nosi Anja Urh) in v reviji Obrazi št. 19(7. 5. 2009)

Sorry alef, si dal že zadnjič link pa očitno nisem šla do konca dol x:o)x

Ful lepa, pisana oblekica :palec: :palec: :2src:

Žal nekaj takega, kar jaz ne bi mogla nikoli nositi. Lahko pa učke spočijem na drugih. x:)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žal nekaj takega, kar jaz ne bi mogla nikoli nositi. Lahko pa učke spočijem na drugih. x:)x

 

:eek: x?x :irs: xnckrivx

 

Dober dan strupki... x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja postava je ubitačna. x:o)x

Edino, kar je dokej "normalno", so dolge noge in ne prevelika rit.

Take oblekce žal ne bi mogla nositi, ne da bi zgledala kot še večji balon.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vio: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja postava je ubitačna. x:o)x

Edino, kar je dokej "normalno", so dolge noge in ne prevelika rit.

Take oblekce žal ne bi mogla nositi, ne da bi zgledala kot še večji balon.

 

 

Res lepa oblekca xsrcx

Tudi jaz samo občudujem na drugih

 

xrolleyesx :o|o:

Ja, ja... :vio:

Gotovo imata vsaka po 100 kil... :wOOt: x:o)x :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"To ne, ampak če bom takole nadaljevala... :o|o: :sori: :O: ," reče Mich in vzame še en čokoladni bonbon.

 

Ja, Alef pa vzame tri, pa kaj? x:px :inocent: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnnnnn......... xcivx

 

pester vikend...rezultat je čist jasen....pomanjkanje spanja....plus tokrat za preganjanje rutine še ocvrt hrbet....in to pošteno.....hja, tako je to, če se pozabiš po polovici hrbta namazat s kremo.......sicer pa kopanje v moji najljubši reki....verjetno ima kakšnih 15 stopinj.....imele kneip terapijo..... x^x .....nekaj zanimivih dogodkov in še bolj zanimivih debat, vožnja po neobičajnih krajih, dobra muzika.....jp, kr kul je blo......

 

 

ajd, mejte se ..... x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan dober

 

Men tud mal čokoladnih bonbončkov xflowx

Saj se hecam :nori: Jih ne konzumiram prav preveč :ochko:

 

Mejte se max fajn

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

koncert bil super...... x:px ....enga pevca bi sicer komot preskočili, zato pa je bebek še zmer car in poln muzike..... xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...