Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

helow x:Xx

 

izpit: 10 x:px

bravo x:px :palec: a to tale izpit???

razen, da sem na zadnje vprašanje odgovorila: Nisem prebrala knjige. Če je pa res nisem x:o)x

x:Dx x:Dx :onfire:

vreme bo xcivx samo za vaju x;)x

 

no, naša nova pridobitev se kar skriva :o|o: pride pomalicat, seveda zvečer, da ga ne morem slikat, ker je pretemno ... pa se še odločam, če ga kar zaslepim s flešom al kaj :inocent: aja, Amis (khm, narobe razumela jst vprašanje x:o)x ) ... mi ga futramo kar z mokarji, drugač pa je še čričke, lohk tud kobilce, odrasli pa tud kakšne male miške. no, naš je še čist mali, tak mladiček je :2src: zvečer mam prižgano lučko night glo (nekej takega), da ga sploh vidim ... je pa v violični svetlobi (da ga ne moti in verjame, da je noč) take zelenkaste barve x:Dx ne vem pa, če ne bom zmasakrirala terarija pa mu skrivališča ven pobrala, da lohk naredim en fotosešn :vragec:

 

mmmmmmmm, tele vaše "budnice" se pa fajn slišijo ... to lohk pa tud jst brez posluha pridem pomagat xbendx x:px kar se pa pobega tiče ... ma pa Amiska izkušnje s cestnimi kaskaderji, zagotovo zna varno odpeljat s prizorišča x:px x:o)x

 

pri nas sicer skoz akcija ... smo pa uspeli tamalega prehladit (čudno, pri tem vremenu :o|o: ), tko da smo mal sitkani ... no, zdejle že spi, jst mam pa mal cajta x:Dx

 

uživajte xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej xsuperx uspelo mi ga je slikat ... in to brez posegov v njegovo okolje x:px niso lih blazno krasne slike, se pa vidi naš scorpio xcivx

http://www.shrani.si/t/1R/qE/4nnlwD1h/picture-2565.jpg

http://www.shrani.si/t/I/Bx/3Vvkxjf4/picture-2566.jpg

 

pa še en jeeeeeeeeeeeeej, ker končno vidim svoj avatar x:o)x

 

uživajte x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaannnnnnnn....... xcivx

 

perešček, ne skrbi...ima sg čist prav kar se šoferskih sposobnopsti tiče...poleg tega se cilj načrtovane akcije strašno počasi giblje, tako da tud s te strani ni razloga za paniko....umik zagotovljen.... x^x

sg....vaša nova pridobitev je ful kjutkana.....a ste mu dali kakšno ime....?....mokarji...hmmm...a niso to neki hroščki....?.....kje mu pa nabavljate futr al ga nabirate sami.....?...res nisem vedla s čim se prehranjujejo.......

klarus...a pol greš pa ti na dopust....?...sej 7 dni bo šlo hitro mimo..... xcrossfingx

 

ajd, mejte se..... x:Xx

 

 

 

o mysti...si postnila vmes....da se ti čim prej pozdravi.... :detelca: xwizardx xcrossfingx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutrooooooooooo x:Xx

 

tole sicer čist prezgodej zame :inocent: ampak se je prestolonaslednik x:px odločil, da ne bi več spal, tko da je blo treba že vse igrače razturit, jst pa ob kofetkanju mal prebiram novičke x:Dx pa očitno rabi pesjanar dudo, ker se mali zelo trudi, da bi mu jo spravil v kletko :vragec: pol pa pobiram ven kocke pa vse sorte zadev, da spi pesjanar približno na mehkem ne pa kot fakir xcivx x:Dx

 

daaaaaannnnnnnn....... xcivx

 

perešček, ne skrbi...ima sg čist prav kar se šoferskih sposobnopsti tiče...poleg tega se cilj načrtovane akcije strašno počasi giblje, tako da tud s te strani ni razloga za paniko....umik zagotovljen.... x^x

sg....vaša nova pridobitev je ful kjutkana.....a ste mu dali kakšno ime....?....mokarji...hmmm...a niso to neki hroščki....?.....kje mu pa nabavljate futr al ga nabirate sami.....?...res nisem vedla s čim se prehranjujejo.......

hrana ... v bistvu so ličinke hroščkov to. ko postanejo hroščki, so baje pretrdi, tole je pa ful fajn mesnato x:Dx

http://www.gbwf.org/pheasants/images/mealworms03.jpg

sva jih kar kupila (ker za mokarje ne vem, če se jih da kar nabrat), čričk ga v bistvu lohk poškodujejo, če jih ne poje takoj. pa na začetku ni lih sigurno, da bo takoj pripravljen veselo jest in je dobr bit mal pozoren na to, da ne ostane kakšna živalca v terariju, da mu ne naredi kej škode x:)x jst sem sicer totalni amater, kar se tehle živalc tiče, se je pa moj dragi čist poglobil v to pa preštudiral vraga pa pol ... čeprav ga je zame kupil x:px

imena pa še nima :inocent: mi sploh ne pade nič "primernega" na pamet ... pol pa ostaja zaenkrat še brez.

je pa frajer. čeprav sem ga včer čist zafleširala, samo da se je pojavil x:Dx , je zdejle spet se nastavljal na kamenčku pa čekiral situacijo x:px

 

Mysti, verjamem x:Dx moja sestra tud na obisk ne bi prišla, če bi vedela, da ga imamo :vragec: pa upam, da se kmalu pozdraviš xwizardx

 

Klarus, naj ti hitro mine ... ko boš ti na vrsti za dopust, pa uživaj maksimalno x:Xx

 

tko ... končno smo dočakali sonček, tko da bo uživancija x:px xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hrana ... v bistvu so ličinke hroščkov to. ko postanejo hroščki, so baje pretrdi, tole je pa ful fajn mesnato x:Dx

http://www.gbwf.org/pheasants/images/mealworms03.jpg

:wOOt: ......ja.....pa res zgledajo slastno........ xrolleyesx ......... x:Dx x;)x

 

(augusta bo)

važno da bo........... xcrossfingx

 

BRUH BRUH :vragec:

:palec:

 

končno mi je mal vroče :hepko:

ane....še ena...... x:px ....... xsrcx

 

 

 

daaaaaaaannnnnnnnnnnnn.............. xcivx

 

včeraj zvečer "padla v komo" ob....ma ne....bolš da ne povem.... x:Dx ......skratka, naspala se po vseh predpisih...... x^x x:px

 

ajd, mejte se........ x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla mladinci x:Xx

Lepo vas po dolgem času brati. Saj ne da ne bi imela tehničnih možnosti po tanovem, pač pa je Zajki v fazi-Ježek, teka, teka....ali pa the clock is always running, tic-toc, night and day..., the clock is always muving..... Skratka jo odkuri v svojo smer in ko jo lovim še pospeši in se mi reži hahahaha, to je njej igra in strašno zabavno smešno x:Dx .

 

Danes in jutri še en kup opravkov, pa perila za oprat in zlikat, da se ti zmeša, potem nas pa ni dobra dva tedna, ker nam doma ne bo delal lift :vragec: bo v generalnem popravilu. Nekako z vsemi punklji in Zajkino hitrostjo premikanja po polžje, kadar je treba se mi v 10 nadstropje ne da planinarit.

 

Drugače pa vsi odtenki razpoloženja na programu, danes še en dr pregled, upam, da bo vse ok. Izpit sem opravila...obiske sprejemamo po tekočem traku, zdej bo pa malo bolj kriza, ker dvigalo ne bo delalo, pa glih gneča bo, tako da ne vem kako se bomo še zmenili.

Frizuro peljem na popravilo jutri, je že čist kriza se mi zdi, bi mi lohk bolniško dali ampak sem še na porodniški trenutno.

Zajki je včeraj po 10 dneh videla babico in se ji je ful v naročje vrgla xsrcx bil en tak lep ganljiv prizor.

 

 

-Scorpy kako slastni črvički x:px Vseeno ostajam pri svojem režimu prehrane x:o)x

-Amiska, bobnarska sekcija, bi bila bombastična, tingl-tongl, sploh ni slaba ideja. Še dobro se je včasih malo naspati, paše.

-Silkislava uživačka in zadnje čase vse bolj samo v prolazu....

 

...končam kasneje...moram gret...

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: ravnokar vstala x:Dx

x:Ix

Mobi ima prazno baterijo xcivx , verjetno razlog, da me ni zbudil telefon kakšne dobromisleče osebe.

Sicer pa ne silišim več ne telefona ne budilke ne nič :vragec:

Pod mus rabim počitnice.

 

lep dan vsem! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaannnnnnnnnnnnn........ xcivx

 

cosma....čestitke za izpit....pa za šport in rekreacijo tud....sej tek za zajki se bo tam pri 3eh mal unesel..... x;)x .....važno, da boš zdej mal na off.....si mislim, da bo pasalo........ xsrcx

 

ruby....... pod nujno rabiš dopust....upam, da ga maš planiranga kmalu..... xcrossfingx

 

 

na zapadu ništa novo...trenutno....tud čakam dopust..... x:px

 

ajd, mejte se...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx mladina

 

amiska thx x:Xx ...kdor čaka, dočaka pravijo.

ruby :eek: tolk dolg pa nisem spala že od.....prejšnjega življenja se mi zdi. Pridna! Glavno, da zaleže x^x bjuti slip! xrosex

 

pijem kavico in čakam, da mi stroj opere, pa da zrihtam tele cotle do konca. Ne moreš verjameš, kok je tega. Danes se odpravljamo proti morčku nazaj. Včeraj uspela celo vse uredit se mi zdi, razen, če nisem kaj totalno pozabila :inocent: kar se tudi lahko zgodi.

 

Poslala en del za diplomo, čakam na popravke, čeprav mogoče jih pa ne bo x:o)x Sem tak kazalo naredila, da se še sama ne znajdem več od vseh podpoglavij, podpoglavja :O: razdelano v nulo. Moram pa pohvalit mentorja, da je korekten in profesionalen. Zato sem si ga tudi izbrala, ker je pameten in ne **lep** x8Dx . Mogoče je za odtenek **prehiter** zame. Je le stručko na svojem področju že dobrih 30 let in predstojnik katedre in blabla...enih nazivov ima. Ko mi je našteval kaj bi on vse, sem si zapomnila mogoče 3/4 od tega kar je naštel. No saj zdaj se mi povezuje nekako v logično celoto ampak je treba do tega pridt xOOx

Kok enih strašnih učenih izrazov je treba uporabit, pa bi se dalo vse bolj simple poimenovat, ne pa da ob naslovu sploh ne veš zakaj se gre ampak, kaj čmo, takle mamo x:px

 

Peljem frizuro na osvežitev, da ne bom več kot ena karfijola zgledala. Pol bom pa še mogoče lahko čez mejo pokukala in se me ne bodo sramovali ter zatajili, kot Cankar mati xzobkox

 

Lep dan vsem x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnnnn......... xcivx

 

cosma.....diplomsko že.... :wOOt: ....... :fiju: ....kera pridnost!.....o karfijolah ne bomo.....moja frizerka na dopustu, js pa čist razčupana.....no ja, če ni hujšga..... x:Dx

 

mysti.....da čimprej mine...ker nima vica....a veš kolk cepcev je na svetu...... x;)x

 

klarus še živa.....kot vidim......delovni maraton....... :sori:

 

včeraj bla mal zunaj...slišala nekaj brihtnih in nekaj "brihtnih".......ma za kaj vse se folk sekira....ne morš verjet......baje grem enim ful na živce.....svašta....pa nobenga kontakta.....res zanimivo kaj vse folku meče ven zadnje cajte...... x:Dx .....tako da:ne me brat, da ne boste ogroženi...... :O: ..... :vragec: x:Dx x:px

 

 

ajd, mejte se.....radi, seveda..... x:Xx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro... dogaja se mi na polno... žal ne samo prijetne zadevice, sem pa postala tko močna, da pljujem mirno dalje... tečem še vedno (zadnje čase vse bolj počas haha). rabila bi pomoč - kaj naj bi bila Safe pass card in kje naj hudiča dobim angleško potrdilo, da je opravljen tečaj za gradbeno mehanizacijo, v bistvu bi rabila dokument, da lahko upravljamo z dvigalom na gradbišču (tistim tamalim)... jst jim bom kr slovenskega poslala... menimo se za delo na Irskem, za nekaj tednom, tako da mogoče si pa ogledam celo ta predel sveta in s tamalo odpotujeva k njemu na teren... v glavnem komu sanja kaj?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeraj bla mal zunaj...slišala nekaj brihtnih in nekaj "brihtnih".......ma za kaj vse se folk sekira....ne morš verjet......baje grem enim ful na živce.....svašta....pa nobenga kontakta.....res zanimivo kaj vse folku meče ven zadnje cajte...... x:Dx .....tako da:ne me brat, da ne boste ogroženi...... :O: ..... :vragec: x:Dx x:px

 

:eek: x:Dx x:Dx :palec:

 

Bolje nekomu iti na živce kot da gre nekdo tebi... x:px x;)x

Jaz jih par poznam ki jih imam za markacije... x:Dx

Dokler jim grem na živce vem da sem na pravi poti... :inocent: x^x

O "brihtnosti" pa "brihtnih" pa raje ne bi... :vio:

Je obojega preveč zadnje cajte... :o|o: :vragec:

 

Lep dan vsem... x:Xx xsrcx

Za alergije, živčke, pomanjkanje ali presežek brihtnosti... xwizardx :flower: :detelca:

Pa poskrbite za hlajenje, danes in jutri bo še vroče...http://www.smilies.4-user.de/include/Garten/smilie_ga_011.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

v gnezdo

 

četrtek, dan za neumnosti ... sem se veselila, da bom namočila rit v bazen, a vse skupaj padlo v vodo ... tud kakšna masaža bi prišla prav ... dons sem komaj sestavla skup svoje kosti :ermm: ... zdaj moram pa kaj pametnega potuhtat namesto neumnosti x:o)x

 

o, Ksenč x:)x ... na območno obrtno vpašaj xcivx ali pa v lj.

 

kaj pa so to živčki in jetrca :inocent: x:Dx

 

lep dan vsem :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

že neki časa čakam gazdo, da se me usmili in mi prinese en šrauf za ključavnico.....včeri spet ugotovim, da ni nič...pasem kr šla do enga stanovanja, pogledala če ima šrauf not..šla h seb po šraufncigr..spizdla šrauf in ga namontirala h sebi :D

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

safe past card

http://www.citizensinformation.ie/categori...afety/safe_pass

v bistvu na hitrico to bi se pri nas lahko reklo tud varstvo pri delu...

Potrdilo ...najbrž jim slovensko ne bo zadostovalo ...bo potreben mednarodni certifikat ..., ga je možno pri nas opravit x:)x

 

vprašaj na obrtno zbornico x:)x

hvala za idejo... ja to je neke vrste varstvo pri delu... opravljal ga je že v Angliji, pri istem naročniku. Si mi dala idejo in sem šla na obrtno (izved uradnih ur ;)) če ne bo zadostovalo tisto iz Anglije, ga bo pač na Irskem še enkrat opravljal ;) sem pa tudi dobila uradnega prevajalca za potreben tečaj za gr. mehanizacijo... dobim v naslednjih dneh - o tarifi ne bi xrolleyesx

mogoče pa celo uspe tole...

še enrkat hvala

 

Klarus, iznajdljivost največ velja ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

že neki časa čakam gazdo, da se me usmili in mi prinese en šrauf za ključavnico.....včeri spet ugotovim, da ni nič...pasem kr šla do enga stanovanja, pogledala če ima šrauf not..šla h seb po šraufncigr..spizdla šrauf in ga namontirala h sebi :D

 

x:Dx x:Dx x:Dx :devil: x;)x :palec: :palec:

 

Se moram pobahat - javljam se z novega compa... x:px x:px

Sestavil ga danes v dveh urah... x^x x^x

Vse novo razen kište... :inocent:

Zdaj bi moral bit mir za nekaj cajta... :vio: :switz:

 

Uživajte v preostanku dneva in v bližnjem vikendu ki bo, kot pravijo vremenarji, malo hladnejši kot zadnji trije dnevi... :eek:

Za 3°... :vio: :o|o:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnn........... xcivx

 

 

perešček, bravo za comp..... :onfire: :palec:

 

mysti...srbenja je manj....?

 

lej jo...ksenč......vse urediš...carica.... :medal:

 

klarus..... :icon15: ......lopovi so med nami..... :ph34r: ....... x;)x

 

jeti....upam, da kakšen od ohlajevalnih sistemov deluje.....(bazen, pir, škaf vode......)..... xsrcx

 

 

 

pri nas že zjutraj 25....nč se ne pritožujem...to blo sam oznanjanje dejstev.... x:Dx .....drugač me pa po novem sodno preganjajo....z rubežem......hja.....če služba ne plača računa.....nč tragičnega....sam se tko dobro sliši..... >_> :lol: xzobkox

 

ajd, mejte se..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutrooo.. pucam kuhinjo, ker je čez dan prevroče tule noter... že sedajle imam 29.5 stopinj ;)

zvečer grem tečt...

Amis, nič nisem uredila, ker ni še dveh tipov, ki bi šla delat za zelo dober keš nekako do konec avgusta. a je pri nas mogoče kriza? ni videt

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...