Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

Guest Jeti

dan gnezdo xcivx

 

tuhtam, če sem ponoči sploh kaj spala ... če se nisem 100x obrnila ... kr neki sanjala ali zavestno razmišljala ... cel bluz :xx!: ... pa še vroče mi ni bilo :o|o: ... danes sva s coprnico sami ... kar paše x;)x ... ker drugače bi zver verjetno kar obglodala x:Dx

 

za vse takšne in drugačne posodobitve ... Klarus in Alef :palec:

 

Ksenč ... go, go, go xpolzx

 

Amis ... za enkrat zadostuje hladna senca dreves in mrzlo pivo ... do takrat, ko se orng ogrejem bo huda vročina že mimo x;)x

 

Mysti ... uživaj kar se da :vio: xsmokex

 

lep dan vsem :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za vse takšne in drugačne posodobitve ... Klarus in Alef :palec:

 

x:Dx x:px x^x

 

Ročne spretnosti zmeraj prav pridejo... :inocent:

Za podobne podvige kot je od Klarus pa tudi hitre noge niso odveč... x;)x :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan gnezdo x:)x

 

da se javim....

 

bemu ste carji s temi ročnimi spretnostmi :palec: ...jest poznam samo tipoko reset na Toshibi,....tle se moje znanje glede compov konča,....ostalo pa šraufenciger pa kladivo,....slednje mi je ljubše... x:Dx

 

drgač pa vročina ja,....una zunanja je še tanajmanši problem....sicer pa zopet na svojih "starih" ljubih obratih,......fajn sem x;)x

ugotavljam, da slabo gorim,.....uspela pa skurit kurjače,...he, he,.....muda jim nesposobna muvatorska...pih :vragec: x:px

 

lepo, lepo bodte,... xsrcx :detelca: xgoldfishx xcrossfingx xwizardx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko sem bil v puberteti sem bil pravi rokohitrec x^x

 

:eek:

A z levo ali z desno roko?

Ali z obema... x?x :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaannnnnnnnn......... xcivx

 

 

kaj pašeeee vikeeeeennnndddddddd........ x:px ...kljukce oddelala za dans.....sem pa krasne volje za ročne spretnosti...... xflirtx .....(ampak sam tiste od karateja..... :vragec: x:Dx x:px ......).......... x:Xx

 

 

ajd, mejte se..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.sem pa krasne volje za ročne spretnosti...... xflirtx .....(ampak sam tiste od karateja..... :vragec: x:Dx x:px

 

x:Dx x:Dx

V te namene lahko izkoristiš tudi bobnarske... x:px x8Dx

Samo da namesto palčk za bobne uporabiš kakšen ročaj od krampa... :vio:

Namesto bobnov pa kakšno glavo... :devil: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaaannnnnnnnn........ xcivx

 

kere srčkane ideje, perešček.....kombinacija obojega bi bla odlična........ x:px ....sicer pa še 5 dni....pol pa dopust.... x:Dx .....čakam obiske.....kaj bom potem, pa še ne vem...rahlo se mam na sumu, da ne bom zdržala pri miru....si bo treba kaj zmislit.......

 

uživajte poletje.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro! x8Dx

S tremi mački res ni moč zaspati, kar se mi dogaja zadnje čase :eek: :inocent:

 

Nahranila ekipo, sedaj se menijo o lastništvu igrač na terasi x:Dx

 

Popoldan pa grem na poroko. Anglež bo vzel Japonko v Trstu. Nevesta si je kupila 3 poročne obleke,

baje je taka navada pri njih :eek:

In se bo vsake toliko preoblekla :inocent: x:px

 

Jaz bom posebna priča; s svojim laškim potnim listom bom garantirala, da so njegove angleške priče in njene japonske priče- verodostojni in dobromisleči ljudje :eek: x:px in kar je najbolj pomembno- dala znak, da izmenično rečeta SI. x:px (ne en ne drugi ne znata laško xcivx )

Ženin in nevesta sta si za poročne priče izbrala kar svoje starše :eek:

Hočem reči, da bo to pravi Babilon- priče bodo pričale nekaj, kar ne razumejo, jaz bom pričala, da so vsi razumeli in sploh x:px

 

Krasno, v končni fazi novo doživetje, gotovo zanimivo x:)x

Sicer pa so poroke en najbolj dolgočasnih cerimonjalov vseh časov xrolleyesx

Na srečo imam malo sorodnikov, pa ni kaj prida povabil :vragec: :switz:

Javim, kako je izpadlo. Namreč, njeni sorodniki govorijo izključno japonsko, njegovi so pa Angleži :inocent: x8Dx

V Italiji nasplošno, da ne govorim o oštirju- nimajo pojma o tujih jezikih, še materin je problem- samo dialekti

Dedec na matičnem bo oddrdral svojo lajtungo, upajmo, da vsi sodelujoči vedo, za kaj se tu gre :vio: x:o)x

 

Obeta se interesanten dan, kakršnega želim tudi vam!

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ruby uživaj :)

 

 

še tole..

Kjerkoli že boste, 27. avgusta 2009 se ob 0h 30min ozrite v nebo.

Videli boste namreč 2 luni, le da eden bo Mars, ki bo najlepše

osvetljen in bo izgledal kot polna luna. Mars bo zelo blizu Zemlji,

kaj takega se bo znova ponovilo šele leta 2287. Posreduj to

informacijo dalje, ker kaj podobnega sedaj živeči človek več nima

možnosti videt. Izkoristite enkratno priložnost in uživajte v

razgledu!

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če si ne skurim možganov, pridem nazaj :)

 

x:Dx

Raje jih skuri komu drugemu... x:px x;)x :palec:

Uživaj kjerkoli že boš... xwizardx :detelca: http://www.smilies.4-user.de/include/Wetter/smilie_wet_052.gif http://www.smilies.4-user.de/include/Wetter/smilie_wet_219.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeri nabavla za sodelavko en novo tekoče milo.....počim vrečko na kavč in grem pospravljat....čez nekaj časa, začnem ugotavljat, kaj tako lepo diši v stanovanju...pa nisem ugotovila..dokler ne pogledam na kavč...me je skor kap, ker se je vsaj polovica flaše zlila na kavč :vragec: in potem preostanek dneva spirala milo dol iz kavča :bomb:

če drugega ne, mi bo vsaj kavč zloooooooooooooooo dolgo časa dišal :OoO:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnnnnnn........ xcivx

 

klarus....boš čist uničla vse reklame za razne osvežilce zraka...... x:Dx x;)x .......upam da kavč preživel brez hujših posledic...... xcrossfingx

 

ajd, mejte se........ xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober dan še od pregretega pereščka... :switz: :switz:

Že ob pol osmih ko sem šel v štacuno je termometer v avtu kazal 21°... :wOOt:

Zdajle ga ne upam niti pogledat... :vio:

 

Uživajte kjerkoli že ste in karkoli počnete... :flower:

 

Za kavče, ozvežilce zraka in tekoča mila x:Dx xwizardx :detelca: :onfire:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan :)

 

kak je že vroče :switz: kaj šele bo :wOOt:

 

komi čakam soboto...bom po 1 mescu 2dni fraj.....kar pa je še bol pomembno, je da grem v piran na dan delfinov :hepko:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnn........... xcivx

 

kr nej bo vroče....ma sam da je poletje..... x:px ......klarus, bravo za fraj vikend in dan delfinov......kako bo pa to zgledlo....?......no, js pa še dans in jutri pol pa 14 dni na offfffffff.......yessssssss...........včeraj smo blazno dobro špilali na vajah....je pa res, da bi majčko lohk pol otisnila.....pa u faco sem bla kot člani unih darkerskih bendov.....barva za trepalnice se res lepo cedi po taki sopari in špilu....... x:Dx x^x .....

 

ajd, mejte se........ x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnnnnn......... xcivx

 

klarus hvala...... :palec:

 

dans zvečer pakiram.....nimam še pojma kaj bo šlo v nahrbtnik....itak bo vreme za en...khmmmm....no, nekaj.....bo že......pol pa razen mobiča nič civilizacije....pa še za tega nisem ziher če bo tam imel signal..... x:Dx ....kjut, bo čist pasalo...... x:px

 

ajd, mejte se....... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen... :vio: x:Dx

Perešček se gre danes spet cvret v prestolnico... :wOOt: :switz: :switz: :cry:

Bil že včeraj v Lj., ob pol enajstih je bilo 33°... :vio:

Danes bo menda še več... :o|o: x:Dx

Pa kaj čem, treba je staro šaro od prejšnjega PC-ja v € pretopit... x:px x:Dx

 

Lepo se imejte, doma, na dopustu, v službi, kjerkoli... xwizardx http://www.smilies.4-user.de/include/Wasser_Strand/smilie_water_002.gifhttp://www.smilies.4-user.de/include/Wasser_Strand/smilie_water_037.gif

 

Pa na hlajenje ne pozabite... x:px x;)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutroooo...

čist preveč dogaja, sam s cunjami se še ukvarjam... moj danes potuje na Irsko za nekaj tednov - odvisno od dela, tamala je pa včeraj izvedela da gre danes popoldne na morje ;) ... aja za Irsko smo pa izvedeli v sredo, da se gre ta vikend, v četrtek pa da se gre v soboto - letalo ob 11. Pa še jaz sem imela vsak popoldne ene obveznosti, pa zdejle dopoldne tud... norrooooo... sam se pa v tej norosti zabavam (nisem normalna ane?)... ne razmišljam o prašičji gripi pa o tem, da sem dobila en čuden astrološki podatek za mojega za september (no ja očitno zdejle razmišljam o tem) v glavnem dogaja... zvečer bo pa mir pa tišina pa sama bom... ojaaaaa (pst) jutri zjutraj tek ob sončnem vzhodu... mmmmmm

pojem si pa tole

Sta ti je svit ne daju mi s tobom bit' zivot moga' bi bit' lip al' ima dana za umrit'

sam lepa je no nič drugega ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...