Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

daaaannnnnnnn....... xcivx

 

vikendi so še zmer čist prekratki......moram pol pogledat, če se luni kej dogaja......sem nekam bojno razpoložena dans........

 

sg....prestolonaslednik pridno raste vidim....sem se že spomnila nate, če se boš kaj oglasila.... :palec: ....za frendico in ostale..... xvrtcx

jeti....čist preveč ste pridni...... xsrcx

 

mejte se ..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moram pol pogledat, če se luni kej dogaja......sem nekam bojno razpoložena dans........

 

x:Dx

Jaz tudi... :onfire: http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a020.gif

Pojasnilo sledi čez kakšen dan(ali pa tudi ne... x:px )

Pa nima veze z luno ampak z bližnjo okolico... :vio:

 

Za frendico od SG in vse ostale ki umirajo na naših cestah... xvrtcx

Jih je preveč... :C:

 

Lep dan vam želim... xflowx xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

SG xvrtcx

 

takšno je življenje ... veselje in žalost ... solze sreče in slovesa :sori:

pred par dnevi sem imela slutnjo in mrzlično iskala črna oblaćila za ta jesenski čas ... in, ko smo se veselili sestričninega abrahama je sklenil svojo življensko pot bratranec , samo en mrsec starejši od nje xvrtcx

 

vesela sem , ker imam še mamo in očeta ... ob vsaki priložnosti, ko se srečamo jima to tudi pokažem .. z objemom, poljubom ... zgodili so se trenutki, ko jima lahko povrnem njuno pomoč in odpovedovanje ... hvala jima za vse xsrcbumx

 

oj, Amiška :2src: ... zver pravi, da smo še pramalo pridni ... če bi bilo po njegovo ( pa boh ne daj, da kaj pripomore x:Dx ) ... bi bilo jesenskih dobrot še več .... tako pa ... malo za posladkat :yumy:

 

Alef x:)x ... a še kar medodi strašijo x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alef x:)x ... a še kar medodi strašijo x?x

 

x:Dx

Menda še... x?x

So pa žal udi hujše zverine tod okoli... xrolleyesx :vragec: x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnnn......... xcivx

 

zverine....a slišim zverine.....?....hja, če kdo rabi za kakšen živalski vrt, vam še js pošlem nekaj primerkov....... :vragec: x:px ......sicer pa tud sama nisem dost bolš....grizem..... :huk: ......

 

ajd, mejte se ...z nagobčniki al pa brez...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ole :palec:

Pozdravljena zverjad, perjad inu ostalo kraljevstvo

 

SG xupx

 

Amiska kaka predavanja? :inocent:

 

....morem gret ...dui...duiii..maMi...brmmmmmm

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaannnnnnnnnnnn........ xcivx

 

 

zjutraj tema, pol megla....in tako naprej.....še zmer hočem nazaj poletjeeeeeeeeee.......preljuba cosma, mal bom na predavanja hodila v prestolnico...... x:px ...baje imam preveč cajta u lajfu.... x:Dx :vragec: x^x

 

 

špilala ražnjič....pa skoz se zbujala dans...clo tolk, da sem šla vmes dva čika skadit.....hja, neka lunina konjunkcija bila baje ponoči.....kolk lepo, da mamo luno...je tko pripravna za vse "obesit" nanjo...... x:Dx

 

ajd, mejte se...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zverine....a slišim zverine.....?....hja, če kdo rabi za kakšen živalski vrt, vam še js pošlem nekaj primerkov....... :vragec: x:px

 

x:Dx :vragec:

Prej omenjene zverine še ne vedo kaj jih čaka če slučajno začnejo zobe kazat... :vio:

Živalski vrt pa okrog mene skoraj kompleten, tako da jaz ne rabim nič, mogoče drugi... x?x x:Dx

Nagobčniki niso v uporabi... :devil:

 

Lep dan želim vsem škorpijam, ražnjičem, azilantom in ostali zverjadi... xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaannnnnnnn...... xcivx

 

no perešček, vsaj ti si ok....z nagobčnikom al pa brez.... x:Dx x;)x .....za ostale pa...uzela jih magla...ja tko je to v teh jesenskih dneh........

 

ajd, mejte se......... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen... x:Xx xsrcx

 

Počasi se zima bliža, mogoče bo potem bolj obljudeno tu notri... :o|o: x:Dx

Ko bo bolj zdravo bit na toplem kot zunaj... x:px

Se pa že zdaj vreme nekaj kisa... xrolleyesx

Vikend bo moker, menda... x?x

Pa... x:Dx ...drvarnica je polna, še antibiotik moram nabavit pa se bo dalo preživet... :palec: x^x x:px

 

Lepo se imejte, grejte se po potrebi in občutku... xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....bom samo nadaljevala kjer sem končala pred kakim dnevom x:Dx

 

Zajki je spremenila režim spanja in me zbuja bolj zgodaj, potem me pa sprehaja gor in dol do cca 12h, ne rabim telovadbe, ne pilatesa, ne yoge :vragec: vse mi ona da x8Dx

 

Pridobila sem si novo barvo las, nov strižec las in pa novo linijo. Se bolj malo gledam v špegel in se vsakič presenetim, ko se vidim x:o)x Me je Tržaška guspa xsrcx prepričala, da je treba nekaj nujno ukrepat z mojo gold polenta barvo, da ni blo več za gledat :ermm: baje. No zdaj si moram še nabavit gvante primerne frizuri a la runway, dobila sem tudi doživljenjsko prepoved nošenja Rašica poloverjev :O:

Pod vtisom vsega, sem še Zajki skrajšala fru-fru tako, da nekako približno podobno izgledava xOOx

 

 

 

 

 

Jaz tudi danes videla žalostno vest, da se je tovornjak zaletel v sosedo :V: pa pred tem je že imela eno smrt v družini, ko ima hudič mlade jih je res na kupu.

Spet mi je malo zavrelo zaradi vseh teh tranzitnih tovornjakarjev, ki gonijo s ceglom na pedalu po naših cestah :vragec: Premočen je tovornjakarski lobi, da bi lahko karkoli spremenili, železnice so totalno neodzivne, nas pa naj podirajo kot keglje.

 

Pogrešam sodobno in odzivno civilno družbo v Sloveniji, ki bi se ukvarjala ter opozarjala na pereče predmete, poleg tega seveda, da bi imela tudi kak vpliv na vse skupaj ne pa da pišejo v pisma bralcev v dnevne časopise jutri pa v njih zavijemo solato ali pa podložimo mačkam za mačje stranišče in to je vse kar je koristnega od pozivov in opozoril.

 

Sploh cestne pripetije so pri nas zgodba, ki ne sodi v sodoben današnji čas. Pri nas cestarji trdijo, da delajo po zakonu ampak očitno te zakoni niso dobri, niso dovolj dobri in niso očitno življenjski---jemljejo življenja, ne pa da jih varujejo, kar njih funkcija naj bi bila.

In nikoli nihče za nič ne prevzame odgovornosti. Pa so že iznajdli načine kako vse skupaj funkcionira in kako se cestne zapreke dajo prirediti tudi za norce, utrujene in raztresene voznike. Ampak ne, mi se ne damo. Nesposobneži se držijo svojih stolčkov, sposobni ne pridejo zraven, ker jim ne pustijo dihati in tako državljani dopuščamo, da nas lasten parlament in pa službe, ki so jih zato ustanovili mirno pobijajo na naših cestah :xx!:

 

Malo sem jezna in malo besna zaradi vsega skupaj :angry2:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnn...... xcivx

 

perešček, zgleda, da so se skor vsi odselili..... :sori:

cosma.....saj te ne bo za spoznat...... :O: .....

 

tale letni čas ni zame......temperature imajo napačen vektorski predznak....... :o|o:

 

 

ajd, mejte se..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: ...hja, sem rekla, da so se odselili...js sm pa dans zjutraj enega deložirala iz interjerja v exterier...škorpija, namreč......pa ne na dveh nogah.......

 

 

dobrojutrodoberdan...pa lepo se mejte....... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! Sem na novo in vidim da je tale tema kr zanimiva oz. veliko pišete vanjo k ma že tok strani x;)x

 

Tudi js sm škorpijonka x:Ix

 

x:Dx :palec:

Dobrodošla... xwizardx

Domačini te teme so se nekam poskrili zadnje cajte, zato pozdrav od dežurnega azilanta luftarja, pereščka, oz. vodnarja Alefa... x:Xx xsrcx :flower:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: x?x http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.smilies.4-user.de/include/Berufe/smilie_be_134.gif xnckrivx

 

Morgen... :vio: x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro :)

Vojko, dovoli, da te popravim, kako bi se naj reklo - imaš Ascendent v Škorpijonu.. ;). Ampak se tud tvoje smiselno sliši, hehe.

 

Kakšni so kaj (bili) občutki ob prehodu v belo kovino? Meni se zdi, da je krasen dan. Samost in pa otožnost pa nista nikamor šla..

 

Jaz mam pa Jupiter v Sco. :inocent:

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro :)

Vojko, dovoli, da te popravim, kako bi se naj reklo - imaš Ascendent v Škorpijonu.. ;). Ampak se tud tvoje smiselno sliši, hehe.

 

Kakšni so kaj (bili) občutki ob prehodu v belo kovino? Meni se zdi, da je krasen dan. Samost in pa otožnost pa nista nikamor šla..

 

Jaz mam pa Jupiter v Sco. :inocent:

 

 

Hvala lepa, Mayan

 

Lepo, da mi poveš, kako se reče.

Ja, lahko bi malo bolj pomislil. Pa se mi je zdelo čisto ok.

 

Prehod v mesec bele kovine pa še traja, saj je preklop šele zjutraj.

Malo poglej novice, pa boš vedela. Sam jih ne bom čital, ker še pišem nekaj predvidov,

ki bodo objavljeni danes preko dneva.

 

Hvala še enkrat, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst mam pa škorpijona v ascendentu

 

x:Dx

No ja, vsaj eden, pa tudi če ni čisto tapravi... :palec:

 

Jutro :)

Vojko, dovoli, da te popravim, kako bi se naj reklo - imaš Ascendent v Škorpijonu.

Jaz mam pa Jupiter v Sco. :inocent:

 

Moja domovinska pravica oziroma azil v tej temi je pridobljena zato ker imam Mars v Škorpijonu... x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

No ja, vsaj eden, pa tudi če ni čisto tapravi... :palec:

 

 

Moja domovinska pravica oziroma azil v tej temi je pridobljena zato ker imam Mars v Škorpijonu... x^x

 

Alef, you so got it!! :palec: (mislim argument pa to ;) )

Strast imaš torej do mojga lucky sign-a. x8Dx :palec:

Moj Mars se pa nahaja v opozicijskem Biku, prav tako Saturn :o|o: , za katerega pa berem, da ima 8 ne 7 obročev. Hm. Zakaj se mi zdi, kot da bi to vedela? Čist blizu sem že nekemu odkritju x:Dx . Pa bo najbrž kar spet pri tem ostalo: blizu...

 

:)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alef, you so got it!! :palec: (mislim argument pa to ;) )

Strast imaš torej do mojga lucky sign-a. x8Dx :palec:

Moj Mars se pa nahaja v opozicijskem Biku, prav tako Saturn :o|o: , za katerega pa berem, da ima 8 ne 7 obročev. Hm. Zakaj se mi zdi, kot da bi to vedela? Čist blizu sem že nekemu odkritju x:Dx . Pa bo najbrž kar spet pri tem ostalo: blizu...

 

:)

 

x:Dx x:px

Če že o astrologiji - imam še Merkur v Vodnarju, Luno v Raku in asc. v Strelcu... x8Dx x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helow x:Xx

da na hitrco še tle not čivknem xcivx

se ne vidim iz "dela" ... skoz ene p***, take in drugačne ...

najnovejša je, da so mi zaradi manjkajočega izpita zavrnili vpis v 4. letnik :vragec: pa že tko so nam eno leto kar lepo poturili ... ker, halo, bolonjska pa 4 leta xcivx

no, zdej zbiramo papirje pa pišemo pritožbo ... mam pritožbo na 7 straneh, s parimi členi tega pa tega Z, tko da jih nekej ornh gleda, če mi tud to zavrnejo ... pomoje se mi pokadi iz ušes ... pa ne bo dobro x:Dx

in ker ... situacija taka kot je, rabim tud potrdilo CSD-ja ... pa tam kar nekej glumijo ... pismo, a jim je težko na podlagi papirjev (nosim celo torbo enih papirjev skoz s sabo) napisat par stavkov xrolleyesx

 

aja, drugač pa vidim, da je tle not fejst pestro x:Dx

kar tko naprej x:px

 

čavči xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnn....... xcivx

 

cajt se čudno obnaša...ko da ga je kdo ukradu...pa se vseen vse nardi.....paradoks.....počas se mi že zdi, da istočasno žvim na več koncih...zanimiv filing.....

 

 

Tudi js sm škorpijonka x:Ix

ooo lepo....wellcome to the club..... xDDx ... :palec:

 

jst mam pa škorpijona v ascendentu

jao..... :O: grozljivka od kombinacije..... :OO!: ..........baje....xzobkox ...... x;)x

 

perešček...tebi bo treba dat :medal: ...ko tko lepo skrbiš za gnezdo, ko vsi zginemo..... x^x

sg....nč fouš.... :sori: ....sam se bo vseen uredilo.... xsrcx

 

ajd, mejte se....... z vsemi čudesi sveta...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...