Skoči na vsebino

Škorpijoni.......


GOMETULJCICA

Recommended Posts

Drage škorpice, Želim vam predvsem zdravja v novem letu, medsebojnega razumevanja, osebnega zadovoljstva, bilijon malih sreč in veselih trenutkov v vsakem dnevu in naj vam ne mine dan brez smeha!!!!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen... :eek: x?x

 

Ali so zmrznili ali pa se tako vneto predajajo zimskim radostim... x:Dx

 

Kakorkoli že, lep dan želim vsem ki bodo slučajno zašli sem noter...http://www.smilies.4-user.de/include/Wetter/smilie_wet_075.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O:

 

ko na britofi...tišina in nikde nikoga :o|o: se oglašam z zamudo , pa samo telko, da vam iz dna svoje črne duše zaželim:

 

 

želim v tem letu sreče, zdravja, poslovnih uspehov, dnarja, bla, bla, bla, osebne sreče, bla, bla, božjega blagoslova, bla,.......

 

dovolj s temi pizdarijami,

 

želim vam drage škorpije : neverjeten in sladostrasten sex,tak da nas kap, želim , da delamo pol manj, pa zaslužiimo 5x več, želim vam najbolj norih noči z najbolj norimi prijatelj :hepko: :fool: xmusicx xcheersx xyesx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

daaaaannnnnnnnnnnnn.........

 

cosma...smeh vsak dan bi se res prilegel 100nauro.....lia, tale čestitka je pa sploh fenomenalna in čist v sco slogu, da bolj ne bi mogla bit...... x:Dx x:Dx x:px x:px

 

hmmmm....tale lajf.....zadnjič se mi je zdelo, da sem sebe srečala....pa je bla tema na avtocesti, zato nisem čist ziher...... xrolleyesx xscratchx ........

 

žlahta in azilanti > ... x:Xx x:Xx x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: x?x

 

http://www.shrani.si/f/3r/4K/2vIDdcEn/67610110825047.jpg

 

http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d010.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx

 

:eek: :wOOt:

 

Ali je duh ali je taprava... x?x x?x http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d020.gif

 

Morgen škorpije, kar vas je še... x:Xx xsrcx xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :wOOt:

 

Ali je duh ali je taprava... x?x x?x http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d020.gif

hehehe... britof :palec:

 

 

:huh: :ermm: ...kaka pa je razlika pr škorpiji, duh ali taprava.... x:Dx x;)x

 

hehe britof ja x:Dx ...edina razlika, da je na britofih več čtiva... x:Dx

 

jh, zgleda smo res vsi tolk beasy, samo v kolikor me spomin ne vara, to nekoč ni niti najmanj vplivalo na komunikacijske sposobnosti škorpij.

Bolj ko razmišljam, bolj se mi dozdeva, da je odgovorna pereškova upokojitev.... :unsure: :ermm: ...sam še logično povezavo moram poiskat x:Dx

 

lepo bodite x:Xx xgoldfishx xcrossfingx :detelca: xbookx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:huh: :ermm: ...kaka pa je razlika pr škorpiji, duh ali taprava.... x:Dx x;)x

 

:o|o:

Kot pri vseh ostalih bitjih človeškega rodu... :vio:

Po tako dolgi odsotnosti vsega živega tu noter, ko se pojavi še kak post razen mojega, ne morem bit ziher ali je to živo ali samo duh neke škorpije straši... :wOOt: :cry: :inocent:

 

hehe britof ja x:Dx ...edina razlika, da je na britofih več čtiva... x:Dx

 

x:Dx x:Dx :palec:

 

jh, zgleda smo res vsi tolk beasy, samo v kolikor me spomin ne vara, to nekoč ni niti najmanj vplivalo na komunikacijske sposobnosti škorpij.

Bolj ko razmišljam, bolj se mi dozdeva, da je odgovorna pereškova upokojitev.... :unsure: :ermm: ...sam še logično povezavo moram poiskat x:Dx

 

:eek: x?x http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif xnckrivx

 

Vsak izgovor prav pride... :vio:

Me pa močno zanima kakšna naj bi bila ta "logična povezava... x?x :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: x?x http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif xnckrivx

 

Vsak izgovor prav pride... :vio:

jade, škorpiji vse prav pride... x:Dx

Me pa močno zanima kakšna naj bi bila ta "logična povezava... x?x :inocent: x:Dx

 

....jih je kar nekaj,..celo neko logiko vzdržijo pa mi nobena ni všeč... :ermm:

ee, pa tudi napisat se jih "skoraj" ne upam,...diverzija na lastno ognjišče... :inocent:

 

raj cmok pa saljat x:Dx :detelca: xgoldfishx xcrossfingx xbookx xsrcx x:Xx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....jih je kar nekaj,..celo neko logiko vzdržijo pa mi nobena ni všeč... :ermm:

ee, pa tudi napisat se jih "skoraj" ne upam,...diverzija na lastno ognjišče... :inocent:

 

raj cmok pa saljat x:Dx :detelca: xgoldfishx xcrossfingx xbookx xsrcx x:Xx

 

:o|o: x?x :irs:

 

Škoda, bi bilo verjetno zanimivo brat, pa tudi za uporabit v kakšni drugi priliki... :vio: :inocent: x:px

Edino logika pri meni običajno odpove(to je trdidev drugih osebkov, ne moja!!! x^x )

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oila sem nova tuki :) kako ste kai

mam en problemček :P

 

imam luno, ascendent in pluton v škorpionu ??

a je to kej ful težka osebnost...

 

Težko odgovorit... xscratchx x?x

Koliko tehtaš? :inocent: x:Dx x:px

 

Spet nadomeščam domačine te teme in ti izrekam dobrodošlico... x:Xx xsrcx :flower: xwizardx

 

Pozdrav od luftarskega azilanta Alefa.. http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e015.gif http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/a026.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

koliko tehtam ;) hahahahaha, zanimiv odziv , kaj pa naj bi to pomenil?? :unsure: :eek: x:Ix

 

če ti kej pomaga sem rojena 16.7.1986 ob 14.55 v Ljubljani

 

x:Dx

 

O teži in težavnosti mi moje znanje dopušča ocenjevati in sklepati samo na podlagi kil... x8Dx

 

Za astrološko oceno se boš pa morala obrnit na kakšnega drugega stručkota, jih je kar nekaj tu gor.

Moje znanje o tem seže edino tako daleč da si na portalu Lunin.net izračunam osebni horoskop... :inocent: x^x

Kaj naj bi tisto pomenilo pa pojma nimam... x;)x

Samo to zna vsak... xnckrivx

 

x:Xx xsrcx xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okay , hvala prijatelj :)

 

Kdo pa naj bi bili ti stručkoti :) oz, kje jih najdem ... (sem si že izračunala , ampak rada bi izvedela kaj več)

 

... in hvala za lepo itrečeno in napisano dobrodošlico.

 

Lahko malo pogledaš v forumu

 

Astrologija

 

Je več tem, preglej, vprašaj... x?x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo perešček.....kaj bi mi brez tebe.....ščipalka, lep pozdrav v gnezdu.....običajno se astrovprašanja res naslovi na astroforum...je že alef vse lepo povedal......

 

upam, da si/boš dobila odgovor....drgač se mi pa zdi, da je ascendent precej pester in zlo sco obarvan......če si težka ne vem...zahtevna pa prav gotovo....pa ni mišljeno v slabem smislu.... x;)x

 

mejte se.... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja Perešček, ne bi rekla, da ti logika ne špila, hmm ti,...problem drugih, katerih logika je sestavljena iz omejenega vezja x:Dx x:)x

Ojj softi mam x:Xx

Ščipalka dobrodošla :palec:

Mimogrede jaz ne vidim kakih težavnosti glede lune, asc in plutona v scorpiji,.....itak se najbolje počutimo doma a ne?

Bolj bi me skrbelo za tiste planetke, ki niso v scorpiji x:)x x:Dx

 

lepo bodite x:Xx :detelca: xcrossfingx xgoldfishx xbookx xsingx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja Perešček, ne bi rekla, da ti logika ne špila, hmm ti,...problem drugih, katerih logika je sestavljena iz omejenega vezja x:Dx x:)x

 

x:Dx

 

Logika že špila, pa jo bolj poredko uporabljam, je boli zanimivo brez nje... x:px

Sploh če kakšno nemodificirano vezje doživi kurcšlus... :onfire: http://www.smilies.4-user.de/include/Wetter/smilie_wet_019.gif

 

Me pa veseli da se je spet malo življenja pojavilo tu noter... :hepko: :hepko: :flower: x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti
Bom kar tule .. upam, da ne bo glih vsaka mona se spet obesila na moje besede in vzela tole kot idejo za me podjebavat spet ... samo nekje pač moram

 

Takoooooooo prekleto osamljena :( :C:

 

Mysti xsrcx ... en velik

 

komaj čakam pomlad :2src: ... pri nas so se prebudile prve trobentice x:px .... res, da so še čisto majhne in v popkih ... a so!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zarad količine snega v službovskem kraju ni videt nobenih trobentic ali sploh česa kar bi blo zeleno al pa barvasto........izjema so ble maškare včeraj.....imajo pa zanimiv sistem...zarad pustnega sprevoda za 2 uri zaprejo mesto.....brez obvoza.....

 

drgač pa ok....skoz se kaj dogaja al je pa u luftu.....hja......

 

mejte se max fajn... x:px

 

 

ps: (....če bomo meli srečo, se bomo mogoče res rešili te zime....)

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...