Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

x:Dx

 

z levi se jaz zlo dobr stekam, ves lajf ze z njimi opletam in pravzaprav imam v zadnjem cajtu se vec opravka z njimi in celo se vec kot to: ze kar precejkrat so mi v zadnjem casu pripisal Leva (kar je zlo odstekano, ceprav na nekatere delujem zelo ognjeno).

 

ceprav kao naj ne bi zlo pasal, se razumeta, lev ima rad ribo. :)

riba pa leva (sam ce je ne skusa prevec komandirat pa bit pokrovitelkjski prevec, se zlasti ce ima recimo riba kaj v sco :vragec: x:Dx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ma ne mi rect...?

ja, ribe in levi se imajo radi.

strelci in levi tudi.

ribe in strelci tudi (v tem konkretnem primeru).

morda rak v ascendentu, ampak rakice niso ravno sramezljivi vedno...poglej courtney love x:Dx

ma ne, meni ni problem tole, javno...morda vodnarska vseenost/brezbriznost v luni tle ven tolce

ples je ples, baza.

 

 

ej ebor, ce je bit strelec v asc OK? seveda...sploh, ce se zelis s strelci razumet x:Dx

ma hecam, ma skodit ti res ne more.

pod vodo pa jih/nas je dosti tle, kar verjemi...vidim dobro ( tudi pod vodo)

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx

 

z levi se jaz zlo dobr stekam, ves lajf ze z njimi opletam in pravzaprav imam v zadnjem cajtu se vec opravka z njimi in celo se vec kot to: ze kar precejkrat so mi v zadnjem casu pripisal  Leva (kar je zlo odstekano, ceprav na nekatere delujem zelo ognjeno).

 

ceprav kao naj ne bi zlo pasal, se razumeta, lev ima rad ribo. :)

riba pa leva (sam ce je ne skusa prevec komandirat pa bit pokrovitelkjski prevec, se zlasti ce ima recimo riba kaj v sco :vragec: x:Dx)

 

Hja un angolski pregovor pravi: "Kdor pleše z levi ...slejkoprej postane lev..." mogoče te zaradi tega deklarirajo kot levinjo.... se mi zdi, da levi tudi radi plešejo (sej itak radi nastopajo, in ples je del nastopanja, kajne...)

Zdaj, da bi imeli radi ribe... to ti pa nebi mogel potrdit.... mogoče ti bodo drugi...

 

Marsa popravljaš se... niši še odlična... si pa že skoro v vsakem stavku uporabila besedo lev.... le tako naprej.... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem pomislila na vodnarja tegale tvojega tud, Tinka. xDDx

 

Ebor, a ne? Pocas me bos ze prepariral...

razen ce... :vragec:

ah saj ni vazno, pustmo levu filing pac da obvladuje situacijo. xDDx :sniky:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

ma ne mi rect...?

ja, ribe in levi se imajo radi.

strelci in levi tudi.

ribe in strelci tudi (v tem konkretnem primeru).

morda rak v ascendentu, ampak rakice niso ravno sramezljivi vedno...poglej courtney love x:Dx

ma ne, meni ni problem tole, javno...morda vodnarska vseenost/brezbriznost v luni tle ven tolce

ples je ples, baza.

ej ebor, ce je bit strelec v asc OK? seveda...sploh, ce se zelis s strelci razumet x:Dx

ma hecam, ma skodit ti res ne more.

pod vodo pa jih/nas je dosti tle, kar verjemi...vidim dobro ( tudi pod vodo)

 

Ojj Tinka, kako si kaj?

ma ja sej konec koncev se imamo vsi radi, kajne...

heheeh ja strelc mi škodit res ne more, hehehehehe

Ples je OK... recimo slow fox...

Hja ne vem... Tinka jaz pod vodo ne vidim dobro... bi si moral nadet kako masko pa akvalunge...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kaj sta smesna  x:o)x  x:Dx  x:Ix

ma nimamo se vsi radi, ne. in prav je tako.

ceprav leve jaz kar mam, no...do zdaj poznam same soncke, tudi uni tatezki so v bistvu ene take prijazne macke... x;)x

slow fox? za lisice levje...? ql!

 

Ma ja sej veš mi se bl tko počas in elegantno gibljemo, da ne rečem skladno, tist sunkovit tango, mislem kdo še danes sploh to porajta.... da ne govorim o vrtncah.. zmerem sem moral prej pol ure trnje pult, da sem jih lohka med zobe dal, če ne sem mel zmeram krvave žnable, pol pa ni bilo nič s poljubljanjem.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx levi xrolleyesx x;)x

 

Zanimivo, sama komaj zadnje čase postajam pozorna na levovstvo v meni..

 

pa mi baje kr ornk ven tolče, pa saj ni čudno, MC v levu, pa Merkur v konj z Uranom v levu na MC-ju...

 

Gospa je rada gosposko obravnavana x:px x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  levi  xrolleyesx  x;)x

 

Zanimivo, sama komaj zadnje čase postajam pozorna na levovstvo v meni..

 

pa mi baje kr ornk ven tolče, pa saj ni čudno, MC v levu, pa Merkur v konj z Uranom v levu na MC-ju...

 

Gospa je rada gosposko obravnavana  x:px  x;)x

 

Astra

Gospa Astra, moj poklon, pa dobrodošli med levovsko gospodo....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oh astra, pa ti si ja ful levovska, kako lohk sele 'zadnje cajte opazas pri sebi' to???

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>obcasna ljubiteljica levov  x:Dx

 

:o|o: občasna? :inocent:

 

Kaj pa to pomeni, Tinka? x;)x x:Ix x?x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: občasna?  :inocent:

 

Kaj pa to pomeni, Tinka? x;)x  x:Ix  x?x

 

 

da nimam rada kar vseh po vrsti x;)x

in ne vedno (kot vseh drugih ljudi, mimogrede!)

da kadar tista megalomanska preobcutljivost ven udari

in jih je treba gladit in mazit en teden, da prezivijo kaksen sok (ki je ponavadi kaj cisto normalnega - na primer, da so narocili eno posteljo z bunkicami, pa so dobili eno z drugacnimi malo manj pomopznimi bunkicami, ali - boh ne daj - brez bunkic!!!)

in kadar postanejo tako kraljevsko pocasni, da je treba vsako stvar pustit najprej dva dni stat, predno se lahko kaj zgodi, se meni ne da vec cakat x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma ja sej veš mi se bl tko počas in elegantno gibljemo, da ne rečem skladno, tist sunkovit tango, mislem kdo še danes sploh to porajta.... da ne govorim o vrtncah.. zmerem sem moral prej pol ure trnje pult, da sem jih lohka med zobe dal, če ne sem mel zmeram krvave žnable, pol pa ni bilo nič s poljubljanjem.....

 

 

 

x:Dx

te cisto razumem...morda si ti bolj za cetvorko?

jaz sem se za swing zagrela, ker mi je tako smesen!!!!

ze dolgo nisem videla ljudi, ki se tako zabavajo...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tle v levih je pa postalo kar zabavno x:px

 

aja, kaj že tukaj delam xscratchx ... včasih sem imela v ikonci gorskega leva :inocent:

drugač pa tut hiše nimam levje... je cel v 8. zabarikadiran xcivx

 

Ni problema Coccinelle, dokler nas boš hvalila (beri gladila), boš vedno dobrodošla... mi smo odprti za vse (vse=tisti, ki nas božajo.. božajo seveda tako po dlaki navzdol, če kdo proti dlaki... potem... grrr), vsi so dobrodošli kajne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joooj.. jaz sem pa vcer.. med sprehodom ugotavljala.. da podzavestno ves cas opazujem a sem opazena :o|o: Fak, je to tezko priznat, ampak je res xrolleyesx

 

Npr. na motorju... stopim dol in cist tko mal prechekiram okrog, ce je kdo vidu me x:o)x pa na sprehodu z mackom.. a bo kdo opazu da macka peljem na sprehod, no!

 

Pol sem se zacela sprasevat a delam stvari v lajfu zato, da sem opazena, al zato, ker mi jih pase delat.. 100% to drugo, sam ce me pa zraven se kdo kaj pohvali... x:o)x x:Ix

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>joooj.. jaz sem pa vcer.. med sprehodom ugotavljala.. da podzavestno ves cas opazujem a sem opazena  :o|o:  Fak, je to tezko priznat, ampak je res  xrolleyesx

 

Npr. na motorju... stopim dol in cist tko mal prechekiram okrog, ce je kdo vidu me  x:o)x  pa na sprehodu z mackom.. a bo kdo opazu da macka peljem na sprehod, no!

 

Pol sem se zacela sprasevat a delam stvari v lajfu zato, da sem opazena, al zato, ker mi jih pase delat.. 100% to drugo, sam ce me pa zraven se kdo kaj pohvali...  x:o)x  x:Ix

 

 

Aliana, če ti nisi levinja, pol nč več ne napišem tle...

Wellcome to the club...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...