Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>No to sem pa ravno zadnjic ugotavljala, da se nisem..

 

Najprej solo koncaj.. pol si pa najd eng skorpijona... ker ce bo prej... sole ne bos nardila... bo predobr, da bi clovk za kaj druzga cast zapravljal... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nas?

aja... :D

ja, saj.... lohk pa tud 'nas', saj res. :P ;)

 

jaz sem vec scorpijona kt ti marsa... sco rising... pa sonce, venera in se merkur v 8. hisi...lepo prosim!!! x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najprej solo koncaj.. pol si pa najd eng skorpijona... ker ce bo prej... sole ne bos nardila... bo predobr, da bi clovk za kaj druzga cast zapravljal... x;)x

x:Dx x:Dx x:Dx

ok.. tole je pa za dol past x:Dx in pol neki levi, ki se hvaljo.... x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni nujno oz. sploh ni tko.

pravzaprav je po moji teoriji glih obratno. :)

 

vsi moji frendi in znanci, ki imajo stelij v sco, so bolj 'drugi znak'.

Ce je asc in luna v sco, se skoncentrira na sonce nazaj (imamo tud tu precej primerov, pa da ne nastevam in ne vlacim iz tem).

 

Moja frendica ima recimo asc, luno, venero in neptun v sco..,.

pa je totalna zemlja (merkur v koz., mars v devici)...

ce sva midve, je jasno, da sem jaz sco (pa ceprav je po videzu pravzaprav bolj ona, ce ne drugega, je temnejsa).

 

In Mitja, ki ima sam sonce v sco, pa pac neptun (in stelij v tehtnici), je totalen sco. ;)

 

sicer je pa tud ze el nino 'bil bolj sco kot ich'. :D :P ;)

pa na kitarco mal svirka pa ni mi glih na sco prevec. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...in pol neki levi, ki se hvaljo....  x:o)x

 

Ce se skorpijon "hvali"... v bistvu samo navaja dejstva...ce se lev hvali si zeli, da bi blo to navajanje dejstev... tle je catch!! x;)x

 

vsi moji frendi in znanci, ki imajo stelij v sco, so bolj 'drugi znak'.

Ce je asc in luna v sco, se skoncentrira na sonce nazaj (imamo tud tu precej primerov, pa da ne nastevam in ne vlacim iz tem).

 

Moja frendica ima recimo asc, luno, venero in neptun v sco..,.

pa je totalna zemlja (merkur v koz., mars v devici)...

ce sva midve, je jasno, da sem jaz sco (pa ceprav je po videzu pravzaprav bolj ona, ce ne drugega, je temnejsa).

 

In Mitja, ki ima sam sonce v sco, pa pac neptun (in stelij v tehtnici), je totalen sco. ;)

 

sicer je pa tud ze el nino 'bil bolj sco kot ich'. :D :P ;)

pa na kitarco mal svirka pa ni mi glih na sco prevec. ;)

 

Jest sm pa kar dost sco drgac... mislim v odnosu do zivljenja... pa tko... na vse gledam kokr na borbo... pa ce se za neki zares odlocim je ni sile, ki bi me ustavla... problem je pa v tem, da se dostkat tko-tko odlocim(dvojcek pac...)...

 

Ful obarva tale 8. bajtica moje planetke, dasiravno da sta sonce in venera v lahkotnem dvojcku.. hvala bogu, ce ne bi bil se vecji zabusant kokr sm... no sej neki da tut stelij v devici... sam ta borba elemnet...in usekanost na extreme..to je totalno sco.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem, samson... saj tud jaz sem sco predvsem pri tem.

bolj se vidim kot pa ribo (pa mam 5 nebesnih teles na 9 stopinjah v ribah - 4 os. + kiron), tko da... nic ni receno, kam se obrne.

men se ta vpliv bolj prefinjeno kazhe in ne na prvi uch. na prvi uch vidis stelij v ribah... sam pol se pa od tam vse svodi na sco.

 

In posebna je kombinacija sonce/luna v istem znaku, asc pa sco.

tle je pol duh na delu.

recimo astra je tud taka. sonce, luna v raku, asc sco. no in je zlo mal rak, jaz jo percepiram cist kot sco.

to sem tud mislila, da se v kaj 'skoncentrira' pol...

 

saj kaj pa JE sco? x:)x

a ves...

strastnez, ljubosumnez, mascevalnez? :)

saj tko si ga folk vecinoma predstavlja... in res je dost takih....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se tut sploh ne opazi na prvi uc... bi reku, da se najprej pr men opaz urana/ devico, pol dvojcka, scorpio je pa odnos do zivljenja, za kerga me more pa clovk prekleto poznat, da ga skuzi.

 

Jah disfunkcionalni sco so tocno taki, kot si rekla... in ljudje jih majo pac tko etiketirane... skoda ker drgac sploh nis(m)o slabi ljudje!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, skoda!

in ta fama o sco, ki jo takile tipi se pomagajo vzdrzevat oz. jo napihujejo...

ces, z mano pa ze ne bo cesenj zobal, saj sem sco in to...

VISJI TIP sco je nadvse toleranten, ker mu NIC NI TUJE. xyesx

men se recimo se noben ni masceval, pa sem znala bit... da ne recem zivalske tele prispodobe.

 

tako da pravi sco oz. visji tip sco je srcen in plemenit, posten in zanelsjiv.

 

zob za zob varianta - pa je tipicna za nizjega tipa.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VISJI TIP sco je nadvse toleranten, ker mu NIC NI TUJE. xyesx

 

..a je 184cm ze zadost da si visji tip??? x;)x

 

Jah jest sm tut totalno toleranten... delno tut zarad urana... sprejemam drugacnost, ker sm tut sam tak...

 

No kar se odpuscanja tice... rastemo na tem!!! x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tema je lev, hvala za opozorilo, selen... ma to je s temi dvojcki cvekastimi. ;) :P

 

rastete na tem, samson? x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"rastemo"...ko bo tole zrastlo bom pa visji tip sco. s certifikatom!!!Zdaj sem "pogojno" visji... x:Dx

 

Aja tem ja lev... se pravi vrinjeno znamenje v 9. hisi...tam no3 mam severni vozel, ki je hkrati tudi midpoint med merkurjem in saturnom(ki sta v sextilu)... in midpoint med venero in plutonom(ki sta v trigonu)... zlo natancni orbisi...

 

No pa se en levji GRRRRRRRRRRRRRRRRR... za vsak slucaj..da bos za gvisno zadovoljna, Selene... (zdej mas 2 odstvka o levih proti enemu o ne-levih x:Dx x;)x )

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pizda... neverjetno... tle se zapletem v temo o levih in zdele sm zvedel, da ma stara mama novga macka... neverjetno... pismo totalno shamensko znamenje zame tale tema... bo treba bit bolj pazljiv na tele zivalce, ki ti prekrizajo pot(virtualne ali realne)... Npr. vsakic, ko naletite na muho se zavedajte, da van ta sporoca, da ste drek in da je cas da nehate zabusavat in pljunete v roke!!! x;)x

 

Selenca... nic leva v sebi??? Ja pa instaliraj enga vase... vsak vecer za nekaj urc!!! x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ti a veš, da nimam čisto nič leva v sebi

jaz tud ne (no imam pa jupiter v 5. hisi).

 

imela pa od majhnega z levi opravit...

moski so bolj 'mucki' kot bejbe.

Bejb mas 2 tipa: MAME (tigrica najbolj v teh koneksnih), poslovne zhenske (ce s kakim kozlom pa sco, lohk tud 'prek trupel).

spoznas jo pa po nakitu.

podobno kot ribo po laseh. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xDDx  x:Xx kok si ti hecen Ebor!

 

ja, Levcki so/ste cist fajn.....

 

men so vsec taki srcni znaki.... biki so tud v nekaterih teh zadevah piodobni.

pa velikodusni so levi, pa z njimi je dobra zabava ponavadi, pa... navadno dajo nekaj na obnasanje in tko in se pol kot zhenska kar dobro pocutis v njihovi druzbi..

pa ne mislim s tem recimo (sam) komplimentov... pac pa vzdusje bolj. znajo bit pozorni, pa vecinoma so zanesljivi..... to da so zascitniski, sicer mene mal moti (ker sem bolj zase clovek), vendar mi je nekako vsec, vseen...

tko da so dost pozorni tud in vse - pa ceprav v glavnem vidijo le sebe. :)

ni pa zleht... mascevalen.... potuhnjen....

sam pac naporen je ker je poln sebe...

zlo V sebi. v egu...

mora na custvih delat...

 

Haloo a hecen tudi, da sem... nekam širok spektr enih lastnosti je zdaj že naštetih....

Je pa fino Marsa, da si nas tko dobr naštudirala, pa da še vedno hodiš sem, torej kokerkol smo ti najsi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Levi so meni super, ker so dinamicni, jaz pa tak 'zivc'. Ceprav je astrolosko mogoce tezje razlozit to mojo neunicljivo energijo? (bikica z luno v kozorogu, asc v tehtnici) Skratka, za zurko, za cvek itd, so levi eni od najboljsih. x;)x Se vedno me pa najbolj ganejo skorpijoni pa strelcki (moj moz je sco, pa se imava super x:Ix )
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Levi so meni super, ker so dinamicni, jaz pa tak 'zivc'. Ceprav je astrolosko mogoce tezje razlozit to mojo neunicljivo energijo? (bikica z luno v kozorogu, asc v tehtnici) Skratka, za zurko, za cvek itd, so levi eni od najboljsih.  x;)x  Se vedno me pa najbolj ganejo skorpijoni pa strelcki (moj moz je sco, pa se imava super  x:Ix )

 

Hja če bi imela za moža leva... potem... ma nč ne bom napisal naprej, ker me bodo potem obtožili, da razdiram zakone....

Lepo se imej Freja...

Pa če se ti zdi, da je treba kakega leva pohvalit, le še pridi... veš premalokrat pohvalimo, premalokrat rečemo hvala... jaz bi samo to rad popravil... sej mogoče se zdi, da tukaj forsiram hvalo levov... samo to se samo zdi tako...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej ebor!!!!!!!!!! xsmx

 

cist blazno si me v dobro voljo spravil, vidla sem tale post najprej na vrh te strani in sem zarezgetala tlele, da je mitja clo mal cudno pogledal, na ves glas sem se zasmejala in to tolk maram!! x:Xx xDDx

 

no tale:

 

<{POST_SNAPBACK}>Ma dej no če sta pa čist ausglajzala temo, pa tko dobro sem jo speljal na naš mlin...

 

blazotno! x:Dx x:Dx ausglajzlala, pa tko lepo si speljal!!!!!! schtraufenpacht!!!! x:Dx x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>ej Lev je kle glaven Marsa... lev....
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:px xcivx x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>torej kokerkol smo ti najsi...

sevedke.

 

xinnox xflirtx

 

:vragec: :sniky: x;)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...