Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ceprav je astrolosko mogoce tezje razlozit to mojo neunicljivo energijo? (bikica z luno v kozorogu, asc v tehtnici)

res.. tule v tem kontextu..

pac pa lazje v 'drugem'. x;)x :palec: xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>ej ebor!!!!!!!!!! xsmx

 

cist blazno si me v dobro voljo spravil, vidla sem tale post najprej na vrh te strani in sem zarezgetala tlele, da je mitja clo mal cudno pogledal, na ves glas sem se zasmejala in to tolk maram!! x:Xx xDDx

 

no tale:

blazotno! x:Dx x:Dx ausglajzlala, pa tko lepo si speljal!!!!!! schtraufenpacht!!!! x:Dx x:Dx

 

x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:px  xcivx  x;)x

sevedke.

 

xinnox  xflirtx

 

:vragec: :sniky: x;)x x:Dx

 

Nauš verjela sem te čaku tle u zasedi... , da ti ušesa navijem, ker sem šu mal na zrak popoldan... da tamale mal spojam, da jutr naujo tovršicam delal sivih las in kaj najdem zdaj tu... tema... sploh jo ni več za spoznat...

Nikjer nobene pohvale na račun levov...

Bilo je kar nekaj prispevkov, ko niti enkrat nisi omenila leva.... mislim, tako enostavno ne gre....

Jutri grem po koruzo in jo bom narobkal, morala boš klečat na njej (razen. če seveda....ne pokažeš iskrenega obžalovanja, da si po nemarnem pozabila pisat lev... lev...lev...)

Lepo noč ti želim.... pa mehke sanje....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja če bi imela za moža leva... potem... ma nč ne bom napisal naprej, ker me bodo potem obtožili, da razdiram zakone....

Lepo se imej Freja...

Pa če se ti zdi, da je treba kakega leva pohvalit, le še pridi... veš premalokrat pohvalimo, premalokrat rečemo hvala... jaz bi samo to rad popravil... sej mogoče se zdi, da tukaj forsiram hvalo levov... samo to se samo zdi tako...

Hehe, Ebor, dobro blago se samo hvali? Mah, saj je prav, ker lecki to znate pocet na tak simpaticen nacin... x;)x Se imam pa kar fajn s svojim sco, v primeru poslabsanja situacije se pa nete obrnem? x:Dx

Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>res.. tule v tem kontextu..

pac pa lazje v 'drugem'. x;)x :palec: xyesx

aaaa, to je to? no, se dobro, zvezde so bile na moji strani (no, upam, da so se) x;)x

Svojo energijo pa sem se odlocila pripisati ocitnim keltskim genom. Necemu sem jo pac morala, ne? x:Dx

Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehe, Ebor, dobro blago se samo hvali? Mah, saj je prav, ker lecki to znate pocet na tak simpaticen nacin...  x;)x  Se imam pa kar fajn s svojim sco, v primeru poslabsanja situacije se pa nete obrnem?  x:Dx

 

Zmenjen Freja, čak ti si dvojčica... pismo dvojčki so tko luštni..... dvojčke mam rad.... Dvojčki znajo tolk zraka dat levovmu ognju..... uhhh...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zmenjen Freja, čak ti si dvojčica... pismo dvojčki so tko luštni..... dvojčke mam rad.... Dvojčki znajo tolk zraka dat levovmu ognju..... uhhh...

na sej, ta ti je pa cist levja, kaksna dvojcica neki??? se mi zdi, da nic dvojcicastega ni v meni. se pa vseeno znajdem z levcki, nc bat x:Xx

Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nauš verjela sem te čaku tle u zasedi......

... in kaj najdem zdaj tu... tema... sploh jo ni več za spoznat...

Nikjer nobene pohvale na račun levov...

Bilo je kar nekaj prispevkov, ko niti  enkrat nisi omenila leva.... mislim, tako enostavno ne gre....

ja, ja ja... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

ok - lev lev lev lev lev lev lev lev lev...

 

a bo dost? :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Ebor, ce bi rad pel hvalnice dvojckom pa ni nbenga pr roki me lahko zmeri ponucas!!! x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Ebor, ce bi rad pel hvalnice dvojckom pa ni nbenga pr roki me lahko zmeri ponucas!!! x;)x

U zdej šele vidm sm ga orng posral prejle... 8 maj niso dvojčki, kajne... bogve kaj so.... a ti si dvojček Samson... men so res ql... tamaladva sta oba dvojčka... mislem.... včas mam obutek k da mam 4 otroke.... sam sem zadovoln, raj mam, da skoz neki migotata, kot, da bi ždela kje v kotu.... Se mi zdi, da ste dvojčki, tko.... skoz u luftu, skoz u gibanju in to mi je všeč pr njih...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>U zdej šele vidm sm ga orng posral prejle... 8 maj niso dvojčki, kajne... bogve kaj so.... a ti si dvojček Samson... men so res ql... tamaladva sta oba dvojčka... mislem.... včas mam obutek k da mam 4 otroke.... sam sem zadovoln, raj mam, da skoz neki migotata, kot, da bi  ždela kje v kotu.... Se mi  zdi, da ste dvojčki, tko.... skoz u luftu, skoz u gibanju in to mi je všeč pr njih...

 

Kok sta pa tamala2 stara???

 

A sta dvojcka tut biolosko al sam po horoskopu... a si trofnu dvojnega dvojcka pravs??

 

Jah dvojcki so prov posreceni otroc... pa fotr lev je za dvojcka great!! Sam tale dvojckovska radovednost je pa vcas res 2much, kaj pravis???

 

Moj fotr pa mat sta bla cist paf ucasih v stilu: Pa kje ta mulc najde vsa ta vprasanja??? x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kok sta pa tamala2 stara???

 

A sta dvojcka tut biolosko al sam po horoskopu... a si trofnu dvojnega dvojcka pravs??

 

Jah dvojcki so prov posreceni otroc... pa fotr lev je za dvojcka great!! Sam tale dvojckovska radovednost je pa vcas res 2much, kaj pravis???

 

Moj fotr pa mat sta bla cist paf ucasih v stilu: Pa kje ta mulc najde vsa ta vprasanja??? x;)x

7 in 12 ne samo po horoskopu sta dvojčka... po pravic povedan sem si želel met leva sam je tko bolš... ja res sta posrečena... velik vprašanj... najbl smešn je, ko gremo na šmarno goro... pa sm zadihan, pa že težko kej odgovarjam, unadva pa še kr čeblata... pol pa mimoidoče in nasprotihodeče gnjavta... hehehehehehheehe... to je res tolk posrečen...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nism nas hotu hvalit...samo ja tut bl vzdrzljivi..predvsem pa intenzivni...strastni... izganjalci hudica!

 

 

 

x:Dx x:Dx

( ki ga je treba iz vsake babe izgnat, al kaj....? )

 

osebno imam zelooo dobre izkusnje z levi IN skorpijoni, da ne bo zamere kaksne...

lev/devica, skorpijon/oven, da smo natancni...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, skoda!

in ta fama o sco, ki jo takile tipi se pomagajo vzdrzevat oz. jo napihujejo...

ces, z mano pa ze ne bo cesenj zobal, saj sem sco in to...

VISJI TIP sco je nadvse toleranten, ker mu NIC NI TUJE. xyesx

men se recimo se noben ni masceval, pa sem znala bit... da ne recem zivalske tele prispodobe.

 

tako da pravi sco oz. visji tip sco je srcen in plemenit, posten in zanelsjiv.

 

zob za zob varianta - pa je tipicna za nizjega tipa.

 

 

je res tole...delam z enim takim plemenitim...ampak na slab dan ( zelo redko sicer) zna bit pa taka

p....a od cloveka...saj potem se ujame nazaj in je se tolko bolj fajn, ker mu je zal, ampak grozxa, ce bi bil skoz tak, je sposoben res podlih zadev.

 

levi...so pa itak zmeraj plemeniti, ce ne drugega, ker ne znajo bit zlobni. se morajo blazno potrudit,

da sploh razmisljajo v tej smeri, medtem, ko je skorpijonom to naravno, nekako...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja če bi imela za moža leva... potem... ma nč ne bom napisal naprej, ker me bodo potem obtožili, da razdiram zakone....

Lepo se imej Freja...

Pa če se ti zdi, da je treba kakega leva pohvalit, le še pridi... veš premalokrat pohvalimo, premalokrat rečemo hvala... jaz bi samo to rad popravil... sej mogoče se zdi, da tukaj forsiram hvalo levov... samo to se samo zdi tako...

 

 

 

 

 

x:Dx levcki, jaja...

 

 

 

x:Xx samo zate ( no pa se en mali za krokota, ceprav se dela, da ga ne rabi x;)x )

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx

( ki ga je treba iz vsake babe izgnat, al kaj....? )

 

osebno imam zelooo dobre izkusnje z levi IN skorpijoni, da ne bo zamere kaksne...

lev/devica, skorpijon/oven, da smo natancni...

 

Hja saj drugačnih ne moreš imet... tako pač je... zdaj ali je to hvala ali ne... niti ni pomembno, kajne....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ves da sem imela ze napisan - levi so tolk dbest! x:Xx

 

pol se mi pa ni dal nekaj vlect vcerajsnje duhovitosti.....

 

ok, ajde, se mal hvalnic?

lev je izvrsten gostitelj, prireja dbest zabave.

Ker je pozitivc in (tud) zato privlacen za druge, naredi dober vtis (kar mu tudi ogromno pomeni, tud ce ne kazhe).

 

joj ste sitni levi skoz vas je treba sam hvalit pa se z vami ukvarjat!

kdo se bo pa z ribam, a? :xx!:

 

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...