Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Sonce v levu, luna v raku, asc v kozorogu, bolje nebi moglo bit...... hehehheeheh itak...

hehehe sem vedla da mas raka ziher, pol pa kar ze luna. Pih!

in kozu je tud tle (ko rad v gore hodis).

se spomnis ko smo se vcer pogovarjal o potapljanju, ko sem rekla da nekaj mojih frendov ima kombinacijo rak/ lev, ki se potapljajo?

zanimivo, a ne? :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hehehe sem vedla da mas raka ziher, pol pa kar ze luna. Pih!

in kozu je tud tle (ko rad v gore hodis).

se spomnis ko smo se vcer pogovarjal o potapljanju, ko sem rekla da nekaj mojih frendov ima kombinacijo rak/ lev, ki se potapljajo?

zanimivo, a ne? :vio:

 

Marsa kaj nej rečem... tebi itak nič ne uide... sem bil pa do včeraj prepričan (no ja tako so mi rekli) da je srelc v asc.... Zdaj pa, ko gledam tole napoved, saj ne rečem se kar pokriva, so pa take smešne kolizije.. recimo: rad je doma rad potuje...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Uh brez skrbi da lahko  x:Dx  x:o)x  x;)x , Sonce v levu, Luna v ribah, Asc. Tehtnica, Pujsa po karakterju  x:Dx  :vragec:  x:px  x;)x

 

No ja tole ni ravno, da bi se hvalila pujsa... ribe no ja (jih ne smem kritizirat, pa sej so kr uredu vsaj zgleda... ) sam tehtnica... tist je pa mene groza.... ure in ure tehtat, to ni zame... al se odloč al pa čep doma, hehehehehehehe.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah kje, sej sem mal višje zgoraj napisala, da ne razmišljam praktično, da vem, kaj hočem, rpav pa pride, da imam željo po harmoničnih odnosih, pa potem malo levovsko gospodovalnost umirim, pa ne rinem z rilcem skozi zid, pa preko trupel do cilja. Vagca je lahko tut čist fajn x:Dx . Jaz nisem odločevalni tip, jaz itak že vse vem...

 

Fish je pa fajn za intuicijo, pa za lepe parkljčke x:Dx x:o)x x:Dx ...

 

To so moje precej laične pripombe sicer... Sej bojo znalci po potrebi popravili x:Dx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ah kje, sej sem mal višje zgoraj napisala, da ne razmišljam praktično, da vem, kaj hočem, rpav pa pride, da imam željo po harmoničnih odnosih, pa potem malo levovsko gospodovalnost umirim, pa ne rinem z rilcem skozi zid, pa preko trupel do cilja. Vagca je lahko tut čist fajn  x:Dx . Jaz nisem odločevalni tip, jaz itak že vse vem...

 

Fish je pa fajn za intuicijo, pa za lepe parkljčke  x:Dx  x:o)x  x:Dx ...

 

To so moje precej laične pripombe sicer... Sej bojo znalci po potrebi popravili  x:Dx  :palec:

 

Hja sej, jest sem itak tud laik.... tko, da tisto o vagi je bila laična pripomba... itak....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ebor vodni lev x:o)x

sem ga ze vceraj sprasevala ce ma kaj takega, glede na potapljanje, pa se je nekaj finega delal...

zdaj je pa prislo na dan x:Dx x;)x

 

sem ta vikend enega ribaka spoznala, ko smo ze pri teh kombinacijah: sonce, luna, merkur, mars- vse v ribah, asc devica, venera kozel, tip pa jadralni padalec - smesno v bistvu, ampak glede na to, od kje je doma, je jadranje po zraku najbrz najboljsa alternativa potapljanju... x:Dx

pa DJ ( zelo dober) ful hecno...sem se spomnila na marsin komentar o marsu v ribah... :inocent:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ebor vodni lev  x:o)x

sem ga ze vceraj sprasevala ce ma kaj takega, glede na potapljanje, pa se je nekaj finega delal...

zdaj je pa prislo na dan  x:Dx  x;)x

 

sem ta vikend enega ribaka spoznala, ko smo ze pri teh kombinacijah: sonce, luna, merkur, mars- vse v ribah, asc devica, venera kozel, tip pa  jadralni padalec - smesno v bistvu, ampak glede na to, od kje je doma, je jadranje po zraku najbrz najboljsa alternativa potapljanju... x:Dx

pa DJ ( zelo dober) ful hecno...sem se spomnila na marsin komentar o marsu v ribah...  :inocent:

 

Sorry Tinka, res , do včeraj tega nisem vedel... nisem se delal finega...

Hmmm a je bil za kej ribak?

Hehehehehehehehe......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sonce, luna, merkur, mars- vse v ribah

hec, tko kot jaz (in jat tud venero v zemlji, sam glih ene tolk v drugo smer)....

saj to je tud, tud smucarjev je dost, sploh pa skakalcev (peterka, benkoivc, krajnc itd., petek (dvojcek z luno v ribah))...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja lepo je letal...  x:Dx  x;)x

 

nisem jaz za ribake, oz. oni ne zame, jaz ze za njih...jih malo zbudim  x;)x

z ribicami se pa razumem.

 

ma fino je da nas je vseh vrst, tudi ce nismo vsi levi, ane? x;)x

 

Hja bolje je slišat mnenje od NeLevov, če bi bili sami levi sej veš, bi se itak samo hvalili... al pa ugotavljali ker je bolši.... res je fino met pahlačo različnih mnenj... pa da potem tudi občutiš, kako drugi gledajo na to....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Levčka pa sam enga poznam...se jih da kr ukrotiti...vsaj moja izkušnja je taka...

 

srčni ljudje izredno (tako in drugače) xloveyx xloveyx xloveyx

xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Levčka pa sam enga poznam...se jih da kr ukrotiti...vsaj moja izkušnja je taka...

 

srčni ljudje izredno (tako in drugače) xloveyx  xloveyx  xloveyx

xsrcbumx  xsrcbumx  xsrcbumx

 

O seveda, če si ljubeča, če mu pokažeš čustva, ti bo jedel iz roke, kajne.... (samo pazi ker hitro porajta, kdaj ni več čustev....)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dvojčica sm...

sej ti si strelka, ne?

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...