Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

Levi so samo mal večje mačke xDDx xDDx xDDx

 

Jaz pa mačke ful rada cartam ja

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

a res?...nism vedla...

sam kaj pa to, da sva oba egotripa

x:Dx x:Dx x:Dx

 

oba rabva ful pozornosti...sam sva se strejdala; on meni pozornost, jaz njemu...

 

začetek biu grozen...veliko masakra

:blackeye: :blackeye: :blackeye:

 

sam zdej je pa res ok...

 

23.05 sm rojena Elbor

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a res?...nism vedla...

sam kaj pa to, da sva oba egotripa

x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

oba rabva ful pozornosti...sam sva se strejdala; on meni pozornost, jaz njemu...

 

začetek biu grozen...veliko masakra

:blackeye:  :blackeye:  :blackeye:

 

sam zdej je pa res ok...

 

23.05 sm rojena Elbor

 

Hmm no ja egotripa.. ne vem mogoče je tole pregrobo napisano....

Ja oba rabita full pozornosti... sam če se pa ujameta se mi zdi, da je to ena taka res dolgotrajna veza... nekak se dopolnjujeta, nekak rabita drug drugega in tudi po nesoglasjih (do katerih pa itak pri vseh vezah slej ko prej pride) se še vedno iščeta in bi rekel tudi najdeta...ne vem jaz imam tak občutek glede tega, na astrohundermindr se pa nič ne spoznam... hehehhe...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Zadnje čase se mi dozdeva, da niti nisem tako Lev. Ker drugi me sploh ne vidijo kot Leva. Res je, da rada nosim viseče uhane, spete lase s palmico, majčke z bleščicami in se dramatično ličim - to mi pristaja na srečo. x^x , rada paničarim, pretiravam, glasno in hitro govorim, sem velikodušna, predvsem pa strastna - ampak to so samo prebliski, obdobja - čeprav strastna sem vse skoz. Ne morem pa renčati na druge - moram res biti pri volji. In sramežljiva sem! Kateri Lev pa je sramežljiv? :o|o: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zadnje čase se mi dozdeva, da niti nisem tako Lev. Ker drugi me sploh ne vidijo kot Leva. Res je, da rada nosim viseče uhane, spete lase s palmico, majčke z bleščicami in se dramatično ličim - to mi pristaja na srečo. x^x , rada paničarim, pretiravam, glasno in hitro govorim, sem velikodušna, predvsem pa strastna - ampak to so samo prebliski, obdobja - čeprav strastna sem vse skoz. Ne morem pa renčati na druge -  moram res biti pri volji. In sramežljiva sem! Kateri Lev pa je sramežljiv? :o|o:  x:Dx

 

A bejž, bejž, ti pa res nisi sramežljiva no, to se ti samo dozdeva..... hehehehehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne se tolk probat stlačt v en predal, no...

 

Pa kaj, če nisi lev...Itak si v prvi dekadi device al kako...Itak smo vsi hibridi..oz. mozaiki, da ne bo Bern od kod prletu...Sploh je bla pa luna v devici še, sonce v devici...ni to bil glih cajt kakega šopirjenja.

 

Pr men se recimo izražajo lastnosti 5-6 znamenj :eek: Pa to ne govorim zato, ker bi gledala po karti, ampak kr gledam po SEB. In men tud paše, da mi noben ne more rečt: ti si pa to, pa to...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
A daj no daj, to se ti samo dozdeva! Pa saj sem Devica po Soncu - zgolj čustva in aktivnost imam po Levu. Hah, ko bi me spoznal, kakšno krotkano bitje sem v svojem jedru! Ne rečem pa, da nisem ponosna in gospodovalna - ampak to še ni kompleten Lev!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne se tolk probat stlačt v en predal, no...

 

Pa kaj, če nisi lev...Itak si v prvi dekadi device al kako...Itak smo vsi hibridi..oz. mozaiki, da ne bo Bern od kod prletu...Sploh je bla pa luna v devici še, sonce v devici...ni to bil glih cajt kakega šopirjenja.

 

Pr men se recimo izražajo lastnosti 5-6 znakov :eek: Pa to ne govorim zato, ker bi gledala po karti, ampak kr gledam po SEB. In men tud paše, da mi noben ne more rečt: ti si pa to, pa to...

 

Ma ja sej to pravem, itak smo delček tega in onega.... če bi bli vsi neki enaki pol bi bilo brez veze... skratka pusto.... Meni je tole v tej temi bolj hecanje pa čekiranje, kaj ljudje mislijo/čutijo ob besedi "lev", hehehehe....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čak no...

 

Pazi to...če rečem devica/sco/sco... xrolleyesx :eek: :vragec:

 

Pol me pa spoznajo...sm pa vse drugo kot to...po energiji a veš x:Dx

 

:palec: x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala.  xflirtx

A pol morm leva najt?  :inocent:  x:Dx

 

O lejo Pika Pikica, kako si kaj danes?

Ja če mene prašaš ja... ej hecam se, hehehehehehe...

najdi si takega, s katerem se boš dobro razumela, s katerim ti ne bo nikoli dolgčas.. s katerim se bosta tudi v ekhmmm unih zadevah dobro ujela... to je vse.... ne rabiš gledat na horoskop, ne rabiš gledat kaki avto te ima, pa kolk nepremičnin.... ma kaj ti jest zdej kle solim pamet.... sej veš kaj si želiš, kajne.... lahko ti samo želim, da se ti želje izpolnijo....

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ebor, nism ne pleh, ne keš, ne nepremičninska ''pička''. x:)x Ma, sej sam ne vem, kaj bi rada, pa ne gledam na horoskop. Pa ne iščem. Ko bo ta prav pršu (al pa se rodil) bo že. x:Dx

Hvala za lepe želje. Ti s pa itak že srečen s svojo, pa ti pol bl zdravje želim. :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ebor, nism ne pleh, ne keš, ne nepremičninska ''pička''.  x:)x Ma, sej sam ne vem, kaj bi rada, pa ne gledam na horoskop. Pa ne iščem. Ko bo ta prav pršu (al pa se rodil) bo že.  x:Dx

Hvala za lepe želje. Ti s pa itak že srečen s svojo, pa ti pol bl zdravje želim. :lol:

 

O hvala Pika Pikica za želje...

 

Veš, sej nisem mislu, da si ti kej od unega....

Samo sem hotu napisat vse ostalo je nepomembno... k se dva zagledata se vidita... (beri občutita....) takrat boš tudi vedela kaj si želiš... kajne....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe Tinka....

Ej a si ti že našla tapravega... če si, a si pri tem gledala na horoskop???

 

 

nisem se zavezana, ce si to mislil...imam pa vsekakor dobre izkusnje z levi xflirtx

 

(haha mi je zadnjic rekla ena zenska/vidka, da vidi, da poznam ze moskega mojega zivljenja in kako bo to ena krasna veza itd itd ( jaz seveda pojma nimam, koga misli, pa ceprav ga je v nulo opisala :eek: ) no, naj bo, kar ima za bit, se ne gre za to:

mi je rekla, da MI NE POVE, kaj je po horoskopu, ker imam jaz predsodke, in, ce bo rekla npr. rak, da se bom zmrdovala brez potrebe x:Dx

 

no, mi je pa zagotovila, da je zelo soncen clovek...ko sem tezila, ce je kaj soncnega... :palec: x^x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O hvala Pika Pikica za želje...

 

Veš, sej nisem mislu, da si  ti kej od unega....

Samo sem hotu napisat vse ostalo je nepomembno... k se dva zagledata se vidita... (beri občutita....) takrat boš tudi vedela kaj si želiš... kajne....

 

Ah, vejšde. Fejst ljudem zmer ta nartabolš želim! x;)x

 

Ma ja, ko se bova začutla, ti sporočim. Mrbit te bom celo na ohcet povabla! x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nisem se zavezana, ce si to mislil...imam pa vsekakor dobre izkusnje z levi  xflirtx

 

(haha mi je zadnjic rekla ena zenska/vidka, da vidi, da poznam ze moskega mojega zivljenja in kako bo to ena krasna veza itd itd ( jaz seveda pojma nimam, koga misli, pa ceprav ga je v nulo opisala  :eek: )  no, naj bo, kar ima za bit, se ne gre za to:

mi je rekla, da MI NE POVE, kaj je po horoskopu, ker imam jaz predsodke, in, ce bo rekla npr. rak, da se bom zmrdovala brez potrebe  x:Dx 

 

no, mi je pa zagotovila, da je zelo soncen clovek...ko sem tezila, ce je kaj soncnega... :palec:  x^x

 

Hja valda ne boš jemala enega sitnega mračnjaka... to bi ti lahko tudi jaz povedal, pa nisem videk (tudi srajle mi ni skrojil rak.....) hmm torej imaš že nekaj ogledanega... ja sej je prou tko... veliko sreče ti želim... pa sej veš enako kot sem Piki Pikici napisal.... tudi zate.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ah, vejšde. Fejst ljudem zmer ta nartabolš želim!  x;)x

 

Ma ja, ko se bova začutla, ti sporočim. Mrbit te bom celo na ohcet povabla!  x;)x  x:Dx

 

Eh ohcet.... to je en tak... ma hecen obred... ti povem, na vseh ohcetih sem se zabaval... jasno ker smo se norcali iz ženina in neveste... na svoji se pa nisem preveč... (mislim na tisti del v gostilni, hehehehehehe, drugače pa je en tak lušten, prijeten obred, saj pravim, do gostilne... hehehhehee), tko, da raje me ne vabi , bi ti kako zagodel.... kajne, hehehehehehee....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, zmenjen. Sam mislm, da me boš mogla dolg čakat! x;)x

 

Ebor, jst sm na ta zadni kuro igrala, k se nben tipo ni ojunačil za petelina, da bi čas kikirikal. Zdej si me pa zamisl, kako se nažgana vsako uro sprehodm do mikrofona in zakikirikam. Pa še vsi so me celo noč klical KURA! Ti povem, smeha polna hiša. Da ne govorim, da sm šopek spizdila. :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...