Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Ebor-  kaksne zenske privlacijo leve? xDDx

 

Diana, hmm mislim, da ne igra tukaj znak neke velike vloge... v bistvu se mi zdi, da veza z levom klapa, če čuti, da ga ženska obožuje in potem je pripravljen za njo storit marsikaj.... tole je tako nekako v splošnem, sicer pa saj veš, ko gre za ljubezen nekega univerzalnega recepta ni, če preskočijo iskrice, pač preskočijo, če ne.... so lahko planeti v nevemkakšnem idealnem položaju, pa ni nič, kajne....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kar povej po pravici, da mora biti zanjo najlepši, največji, najsposobnejši, vse naj naj!! Če ga ne opazi, adijo! On je glavni. Vem, ne more biti drugače kot pri ženski. x:Dx  x;)x In bog ne daj, če ne bo opazila kakršnekoli najmanjše spremembe videza! x:Dx

 

Mačona ti si mi nekaj sitna na leve (al celo na vse moške- samo ugibam), ja lej taki pač smo, ne vem zakaj te to tako moti, povedal sem po pravici, napisal, da pač lev mora čutit, da je oboževan, da je za njo nekaj posebnega, seveda, pa ji to vrača s pozornostmi in... ahh ne bom dolgovezil... Kar se tiče tega, da mora bit "taglaven" je pa tkole, če čutim, da neke stvari obvladam bolje sem pač za tisti "projekt" taglavn in potem tudi žarim, ko mi kaj uspe...(nekateri takoj sicer planijo in rečejo lejga važiča) samo to, da se veseliš svojih uspehov se meni zdi zelo uredu, če pa čutim, da nekaj moja partnerka bolje obvlada od mene, ji prepustim vlogo "taglavne" in sem vesel-ponosen, da imam sposobno partnerko. Tako pač jaz, ne vem če so vsi levi enaki, mislim, pa, da je tole tvoje posploševanje zelo mim... Kmalu boš ugotovila, da so biki... taki in taki, da so dvojčki itak.... skratka, ti iščeš samo negativne lastnosti... išči raje tisto kar te osrečuje in uživaj v tem, ne pa, da iščeš le tisto kar te moti in si potem ves čas zagrenjena.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Heheh, model, sploh ne vidiš, da te malo špikam pod rebra, ker sem vedla, da boš tako reagiral! x:Dx  xppx Ne se jezit levček. Ne, nič nimam proti moškim Levom, zelo so mi seksualno privlačni, všeč mi je njihova ponosna drža. Vem, kako je, če "moraš" biti oboževan od partnerja, saj sem sama levčica ne? Ampak se Levovim partnerjem to zelo obrestuje. x:px  x;)x

Mačona, bejba, jest se sploh nisem jezil.. lepo mirno sem ti napisal, kar sem mislil, tako rekoč prijateljsko sem omenil nekatere stvari, o katerih mislim, da bi mogoče lahko malo razmislila, zato sem ti nekoliko obširneje napisal... seveda, pa boš ravnala po svoje, saj je itak vsak svoje sreče kovač, kajne....

Hehehe, ni treba zdej hvalit leve... vsak človek ima pač svoje čare.. hotel sem ti samo povedat, da poišči čare, ki so tebi všeč in se veseli življenja in drobnih radosti.... (o spolni privlačnosti, pa ekhmm kdaj drugič....)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro vsem levom! ok x:Ix ostalim tud

 

men se še spiiiii ......... to je (kokr se poznam) zarad tega "prekrasnga sončnega" vremena dans ... ok cinozem še/že dela

 

 

se strinjam mačona lasje so alfa in omega našega stvarstva ... sploh pa bujni in dolgi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ni mi treba konkretno iskati vrlin pri Levih moških. To imam Bika/Tehtnico/Škorpijona.

Brez skrbi, še kako se veselim življenja in lepih stvari! Kot vsak Lev. Sploh nisem prej videla tisto, da iščem samo negativne lastnosti. Sorry, sem pač tudi Devica, imam zelo analitičen in kritičen um, ampak posledično (v kombinaciji s poštenim Strelcem) tudi priznam svoje napake in se jih trudim odpraviti. Po drugi strani pa tudi ne skoparim s komplimenti! x;)x

 

 

Oki Mačona, sej si uredu :palec: ti kar bodi takšna kot si :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>dobro jutro vsem levom! ok  x:Ix ostalim tud

 

men se še spiiiii  ......... to je (kokr se poznam) zarad tega "prekrasnga sončnega" vremena dans ... ok cinozem še/že dela

se strinjam mačona lasje so alfa in omega našega stvarstva ... sploh pa bujni in dolgi

 

Dobro jutro Smms, za vsakim dežjem posije sonce, kajne.... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne igra tukaj znak neke velike vloge... v bistvu se mi zdi, da veza z levom klapa, če čuti, da ga ženska obožuje in potem je pripravljen za njo storit marsikaj....

 

xyesx :palec: x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>če pa čutim, da nekaj moja partnerka bolje obvlada od mene, ji prepustim vlogo "taglavne" in sem vesel-ponosen, da imam sposobno partnerko.

 

x:Dx x:o)x x:Dx Kar se po vsej verjetnosti redko zgodi x;)x , ampak če pa že, si spet lahko levje ponosen x:px :palec: .

 

Meni so všeč moški s svojim mnenjem in tule vedno pridem bogato na svoj račun x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Po mojem ni pomote  x:Dx  x;)x , Levinja se je v Pujso mal preoblekla. No viš, k misliš po levje, da si središče sveta, jaz pa po levje  x:Dx vem, da sem  x:Dx  :2src:  x;)x

 

Tkole Pujsa:

Kot 1. Mislim torej sem......

 

Kot 2. ne bom se poglabljal v analize kolikokrat se zgodi, pomembno je da se zgodi in sem res ponosen (ne glede na to, da nisem takrat taglavn...) in tega ne skrivam... kar je prav se mi zdi, ker s tem nekako tudi pokažem, da sem opazil uspeh......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...