Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ne, sej se res ne gre za tekmovanje x:o)x

 

O lej, sred zime smo levčki mal oživeli spet :palec: Tlele pri nas se nekaj sonček rine skozi meglo, sam dvomim, da mu bo uspelo.. Bo kar treba se počas v kakšno savno/solarij spravit.. Men se itak že par tednov samo spi, vsak prosti trenutek v postelji preživim in dremuckam..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja a smo levi, al ja x:Dx x:px :palec: .

 

Mah sej ne gre za neko tekmovanje, ampak je ena super izrazna možnost tale blogec xsrcx xflirtx

Ja itak Pujsa, pismu k nimam cajta, dab si še jest en blokc naredu... mah bo že enkrat....

 

Ne, sej se res ne gre za tekmovanje x:o)x

 

O lej, sred zime smo levčki mal oživeli spet :palec: Tlele pri nas se nekaj sonček rine skozi meglo, sam dvomim, da mu bo uspelo.. Bo kar treba se počas v kakšno savno/solarij spravit.. Men se itak že par tednov samo spi, vsak prosti trenutek v postelji preživim in dremuckam..

 

Ja pr nam tud rine sonček (čak a si ti kje tlele bliz?!?!?) ... sam še 5 min pa grem na zrak....

 

Pogrešam SOOONCEEE!!!!! x8Dx

Fuj megla in mraz in smog! :xx!: 5 mescev depresije in nezainteresiranosti. :o|o: :sori: :o|o:

 

Hja mi v Miševem imamo zdej sonce huraaaaaaa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest imam dost levov. Sej ste face, a vseen dost vs mam.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja itak Pujsa, pismu k nimam cajta, dab si še jest en blokc naredu... mah bo že enkrat....

Ja pr nam tud rine sonček (čak a si ti kje tlele bliz?!?!?) ... sam še 5 min pa grem na zrak....

Hja mi v Miševem imamo zdej sonce huraaaaaaa

 

Jaz mojga počas dodelujem mal.. sam itak ugotavljam, da nima neke ful uporabne vrednosti zame.. Ne čvekam tolk, da bi rabla posebi plac, kar povem, pa itak tle povem, se mi ne da v blogu podvajat.. Ma ja, mogoče kej spešl nardit.. predstavitev mojo al kaj.. Al pa od Tristana page samo..

Ja, Ebor, se mi zdi, da eno sosesko stran.. al kako se tem delom Ljubljane reče... Bežigrad, no...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest imam dost levov. Sej ste face, a vseen dost vs mam.

Noben te ne sil Tanaja, si dobrodošla, sam sil te pa res nobeden.....

 

a sam za leve a xrolleyesx

Seveda da si... :palec:

 

Vse ob svojem cajtu Ebor x;)x

Ja itak Pujsa....

 

Jaz mojga počas dodelujem mal.. sam itak ugotavljam, da nima neke ful uporabne vrednosti zame.. Ne čvekam tolk, da bi rabla posebi plac, kar povem, pa itak tle povem, se mi ne da v blogu podvajat.. Ma ja, mogoče kej spešl nardit.. predstavitev mojo al kaj.. Al pa od Tristana page samo..

Ja, Ebor, se mi zdi, da eno sosesko stran.. al kako se tem delom Ljubljane reče... Bežigrad, no...

Ja sej jaz tudi podobno razmišljam, ker hmm no pred sto leti k so se začeli une home pejđi delat sem se full vrgu v to pa neki naredil, samo pol bi moral obnavljat pa je vse zastalo, če ne obnavljaš pač niti nima neke vrednosti, zdaj ker je čas moj vladar, pač , ko imam čas malo počvekam, in za to je ravno prav primerem LNF drugače pa.....

Aja sej si rekla , ja sej res sva skor soseda ja.... ma skleroza me že mal daje.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla mucki, kako je? x;)x :vragec:

neka depresija in to, ni sonca pa tak..... x:px

 

rabte luci, show, v temi se vas ne vid. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla mucki, kako je? x;)x :vragec:

neka depresija in to, ni sonca pa tak..... x:px

 

rabte luci, show, v temi se vas ne vid. xDDx

Ja rabno jasn, da rabmo itak..... a boš kej prispevala???!!?!?

mer liht bite al kuko je že reku un švaba...na smrtni posli... hmmm...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...