Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Na, da siehst du, wie es ist, wenn man nichts versteht!

x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

 

:eek: :inocent: ehmmm... aaaa... khm... :inocent: :o|o: ja...itak... x:Ix x^x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

važič... :xx!: xrolleyesx

 

x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vceraj eno blazno prepotentno levinjo spoznala... xrolleyesx

cel vecer govori o sebi, niti nic kontakta z ocmi, da bi vsaj POGLEDALA, CE JO KDO POSLUSA,

pa se nezanimivo je bilo, res...ce ze nakladas, naj bo vsaj spasno  :vragec:

 

drugace pa prava levica, griva, nasmeh...pompozna zenska, ceprav mala.

 

Oki, zdaj pa en resen komentar:

Lej Tinka (sej veš, da jest bl švoh verjamem v horoskop in to), v življenju je ogromno faktorjev, da ne omenjam zdaj vseh ampak samo nekatere: okolica- vpliv okolice (koliko te to obremenjuje), pa to kako si zadovoljna sama s sabo ( s svojo fizično in duhovno podobo)... Zato ne moremo vsega samo zreducirat na to, da je lev ali zabra ali oven, ali bik..... al kar pač že je...

Recimo jaz bi pri tej ženski najprej pomislil, da je nesamozavestna (ne gleda v oči), kar naj nebi bila ravno levovska značilnost, kajne, Potem glede na to, da si napisala, da je majhna, bi naprej sklepal, da mogoče od tod izvirajo kompleksi, da se "poveča-poveličuje"... Seveda, bi moral slišat tudi njen glas (najbrž je bila tudi glasna, morda piskajoč....), da bi lahko še kaj povedal...

Če povzamem ne forsirajte samo horoskopa, ker je ta dokaj razumljiv in se , da na hitro sklepat na neke osebnosti.... Bolj se morate potrudit... Zadeve niso tako enostavne in nikoli ne moreš nekoga povsem determinirat, ker če bi ga poskušal v 100% zadet, bi moral it čez vse njegove življenske izkušnje... pa še takrat bi ga determiniral subjektivno...

Moj Nasvet je, da horoskop in tole hecanje okoli znakov vzemeš kot en tak prijeten način spoznavanja nekaterih lastnosti, da se boš lažje soočila z njimi v življenu...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič nimam v levu...vsaj mislila sem dolgo tako...dokler nisem brala o stopinjah...tam pa kar nekaj stvari na levovski stopinji...pa je šla samopodoba u maloro.... x^x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Koze so pa znak po kitajskem horoskopu! Pol si se pa rodila enkrat leta 1955, al pa 1967 al pa1979 al pa 1991...ta tazadn najbrž odpade - pubertetnca ziher nis več, tko sklepam!

:inocent:  :inocent:  :inocent:

 

Ja in pri tem se poraja še vprašanje ali gre za gorsko kozo, ali za domačo kozo ali kozo kartako....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Oki, zdaj pa en resen komentar:

Lej Tinka (sej veš, da jest bl švoh verjamem v horoskop in to), v življenju je ogromno faktorjev, da ne omenjam zdaj vseh ampak samo nekatere: okolica- vpliv okolice (koliko te to obremenjuje), pa to kako si zadovoljna sama s sabo ( s svojo fizično in duhovno podobo)... Zato ne moremo vsega samo zreducirat na to, da je lev ali zabra ali oven, ali bik..... al kar pač že je...

Recimo jaz bi pri tej ženski najprej pomislil, da je nesamozavestna (ne gleda v oči), kar naj nebi bila ravno levovska značilnost, kajne, Potem glede na to, da si napisala, da je majhna, bi naprej sklepal, da mogoče od tod izvirajo kompleksi, da se "poveča-poveličuje"... Seveda, bi moral slišat tudi njen glas (najbrž je bila tudi glasna, morda piskajoč....), da bi lahko še kaj povedal...

Če povzamem ne forsirajte samo horoskopa, ker je ta dokaj razumljiv in se , da na hitro sklepat na neke osebnosti.... Bolj se morate potrudit... Zadeve niso tako enostavne in nikoli ne moreš nekoga povsem determinirat, ker če bi ga poskušal v 100% zadet, bi moral it čez vse njegove življenske izkušnje... pa še takrat bi ga determiniral subjektivno...

Moj Nasvet je, da horoskop in tole hecanje okoli znakov vzemeš kot en tak prijeten način spoznavanja nekaterih lastnosti, da se boš lažje soočila z njimi  v življenu...

 

 

jao jao...levi pa res ne prenesejo nobene kritike... x:Dx x:Dx

ej, jaz totalno nimam problemov z nobenim znakom. celo nasprotno, nimam niti najljubsega

ali kaj podobnega. se razumem celo z raki :wOOt: :wOOt: in kozorogi in ...

tudi tista zenska je bila lepa in zelo samozavestna.

pac, no...je imela spotencirano kar je 'slabega' ... ok?

bos prezivel?

saj si dobil vceraj srcek za levjeSRCNOST, pac niso vsi taki, no...

x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jao jao...levi pa res ne prenesejo nobene kritike...  x:Dx  x:Dx

ej, jaz totalno nimam problemov z nobenim znakom. celo nasprotno, nimam niti najljubsega

ali kaj podobnega. se razumem celo z raki  :wOOt:  :wOOt:  in kozorogi in ...

tudi tista zenska je bila lepa in zelo samozavestna.

pac, no...je imela spotencirano kar je 'slabega' ... ok?

bos prezivel?

saj si dobil vceraj srcek za levjeSRCNOST, pac niso vsi taki, no...

x;)x

 

Kritika, a je bila tisto kritika, na čigav račun? Na leve?

 

Samozavestna, da je bila, a tako.... Hja potem sem pa čisto mimo usekal.

 

In betvin thx 4 srček

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm imela svoje dni tud enega strica leva ( je na žalost že umrl - boh mu daj večni mir in pokoj!), ki je bil silno dobrovoljen. Zmeri, komej je skoz vrata stopu, nam je zastavu zmerej ist vprašanje:

 

Kolk stara ženska se najbol obnese v pojstl?

:0: :0: :0: x?x x?x x?x

Osemdeset! Misli, da je zadnkrat, pa vse od sebe da!

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Pol se je pa sam seb najbol režov, mi pa njemu - vic smo namreč slišal že devetstopetinosemdesetkrat.

 

Ja, z levi ni nikol dolgcajt!

:palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sm imela svoje dni tud enega strica leva ( je na žalost že umrl - boh mu daj večni mir in pokoj!), ki je bil silno dobrovoljen. Zmeri, komej je skoz vrata stopu, nam je zastavu zmerej ist vprašanje:

 

Kolk stara ženska se najbol obnese v pojstl?

:0:  :0:  :0:  x?x  x?x  x?x

Osemdeset! Misli, da je zadnkrat, pa vse od sebe da!

x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Pol se je pa sam seb najbol režov, mi pa njemu - vic smo namreč slišal že devetstopetinosemdesetkrat.

 

Ja, z levi ni nikol dolgcajt!

:palec:  :palec:  :palec:

 

Hmm a take , da je stresal, ti pacek ti....čeprav v končni fazi je najpomembneje, da ste se nasmejali, saj smeh je pol zdravja (druga polovica so pa jabolka... an apple per day pust doctor away)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
<{POST_SNAPBACK}>:wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

a to je bilo hvaljenje...?

pa ce bi mi eno crto med strelci in strelkicami potegnili...?  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Ne, zgolj dejstvo. Tako je. Strelka sem in vem, kako je biti požrešen in neobvladan. Pač. x:px x:Ix x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...