Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

Mačona, Pujsa, se lahk sam podpišem pod tole vajino o temperaturah in geografiji...

Lahk je 40, kul, men glih prav, sam 5 al pa še clo minus.. to me pa čist ubija xrolleyesx Pa megla, pa smog, pa rosenje zdajle... :xx!: :xx!: :xx!:

Če bi blo vsaj mraz pa sonce, bi še nekak..

 

Pa ja, sej bo kmal poletje.. (si že cel mesec to ponavljam x:o)x )

tole pa kot da bi jaz napisala x:Dx

 

may I join the club :inocent:

 

... aja, kaj že to zaena tema :8): ... aja, z marsom v levu imam valjda pravico tu notri svinjat :inocent:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

.... tega bednega, mračnega, meglenega, zasmrajenega sveta. :xx!: zdaj vladajo Škorpijoni, njim je ta grozen čas všeč....

x:Dx x:px :vragec:

 

tud ribam je cist vsec. :P ;)

 

joj ste hecni levi. x:px x:Dx

 

may I join the club :inocent:

 

jaz pa ne smem... NIC v Levu!!! :O:

 

x:Dx x:Dx x:Dx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ja, sej bo kmal poletje.. (si že cel mesec to ponavljam x:o)x )

 

Ha ha ha, če v sedanjik prestaviva, pravi hayeva, da ob intenzivnem ponavljanju in močni veri proletje resnično pride :palec:

 

 

no saj glih gledam, da mroda pa to ni ravno ribje... ;) :)

 

Sicer nimam pojma še x:Dx , samo Luna v ribah bi morala potem moje Levjesoncetožje mal ublažit, a ne x;)x .

 

Sonceeeeeeee, kje si, spet ta usrana x:Dx siva megla x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha ha ha, če v sedanjik prestaviva, pravi hayeva, da ob intenzivnem ponavljanju in močni veri proletje resnično pride :palec:

Sicer nimam pojma še x:Dx , samo Luna v ribah bi morala potem moje Levjesoncetožje mal ublažit, a ne x;)x .

 

Sonceeeeeeee, kje si, spet ta usrana x:Dx siva megla x;)x

Uhh Pujsa sem bil na tvojem blokcu, mislm kolk enga branja maš že tam, pa sej tega bo kmal več kt Ana Karenina pa Vojna in mir skupaj......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha ha ha, če v sedanjik prestaviva, pravi hayeva, da ob intenzivnem ponavljanju in močni veri proletje resnično pride :palec:

 

Ja, sej, če ne prej, čez 4 mesece x:o)x če bova dost intenzivno ponavljali in verjeli :)

 

Sva danes s tamalim ugotavljala, da bi blo najboljš hibernirat.. pa tam nekje aprila en uč odpret pa na termometer pogledat, če je kaj topla pomlad, pa če ne bi prav fajn izgledalo, opdaljšat še do maja.

 

 

Marqueza mam pa za domače branje x:o)x sem enkrat že brala tistole, pa bo treba še enrat, ker se nič več ne spomnim, razen da so imel vsi ista imena in priimke...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, sej, če ne prej, čez 4 mesece x:o)x če bova dost intenzivno ponavljali in verjeli :)

 

Sva danes s tamalim ugotavljala, da bi blo najboljš hibernirat.. pa tam nekje aprila en uč odpret pa na termometer pogledat, če je kaj topla pomlad, pa če ne bi prav fajn izgledalo, opdaljšat še do maja.

Marqueza mam pa za domače branje x:o)x sem enkrat že brala tistole, pa bo treba še enrat, ker se nič več ne spomnim, razen da so imel vsi ista imena in priimke...

 

Pismo mene so nazadne nasankali sez unim vodnikom po galaksiji nekak mi ni šel od rok sam ker je prjatlca priporočila in zrihtala knjigo (uno verzijo, k je najprej cela knjiga potem pa vsi tisti zvezki še kot dodtaek) sem nekak čutil obvezo, da se prekopljem skoznjo... potem pa sem nekak proti sredine knjige (cca 600 strani) ugotovil, da isto že drugič berem.... in ko sem gledal film se mi je zdej jako kratek... ekhm... ekhm...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ebor, jaz sem tisto tud 2x se spravla brat, ker me je brat pritegnil, ki je vsakič umiral od smeha.. Pa... :o|o: x?x :inocent:

Pol tretjič sem bila pa zgleda prave volje al kaj in sem tud jaz krepavala od smeha zraven x:Dx x:o)x Film mi je bil pa tud ful dobr narejen, eni delčki.

 

 

hočem rečt, preber čez kako leto še enkrat, ne na silo... x;)x

 

Aja.. jutro, levčki x:)x x:Xx gremo v meglo in mraz...

 

In šel sem naprej.

Pot je dolga in jaz bom sam.

Šel bom čez goro ledu.

 

(Dane Zajc - mamo čez slabih 14 dni recital, se moram naučit pesmico)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo zverce, mrnjaaaaaaaaaaaaau x:Dx x;)x .

 

Bundo mela dons, zimske žabe une za stare mame xrolleyesx , volnene al kakšne že, pod hlačami jasno, ampak mraz k svina xrolleyesx x:o)x . Kdaj bo res kaj sonca spet, pa da človek vstane, pa ne rabi 3/4 ure za oblečt se, preden se vse plasti nanese xrolleyesx . A ni fajn, ko daš gor perilo, majčko in minico, al pa perilo, majčko in kratke hlače, pa akcija x:px :palec: . Jojjjjjjjjjj, joj joj, zdej pa mraz, pa še ta hujšga sploh še blo ni :o|o: . Sem se oborožila včer z lopato za kidanje x:Dx , da bom lahko tam enkrat mal pred četrto, za rekreaciojo skidala sneg, da sploh dospem v službo. No sej, ma svoj čar :inocent: , rekreiraš se, tema, mir, nikjer nobenga, pa se počutiš kokr lost in space, tam z uno lopato, pa še fajn je če preveč glasno ne kidaš, da ne zbudiš treh vasi.Eno sezono bomo že še :palec:.

 

Sonceeeeeeeeeeeeeeeeeee, dej no mal prikukaj na nas levčke vsaj, če te je bl mal, te je treba mal pošparat, pa uni, ki te lahko pogrešajo, nej te kr, mi te pa rabmo x:px

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ebor, jaz sem tisto tud 2x se spravla brat, ker me je brat pritegnil, ki je vsakič umiral od smeha.. Pa... :o|o: x?x :inocent:

Pol tretjič sem bila pa zgleda prave volje al kaj in sem tud jaz krepavala od smeha zraven x:Dx x:o)x Film mi je bil pa tud ful dobr narejen, eni delčki.

hočem rečt, preber čez kako leto še enkrat, ne na silo... x;)x

 

Aja.. jutro, levčki x:)x x:Xx gremo v meglo in mraz...

 

In šel sem naprej.

Pot je dolga in jaz bom sam.

Šel bom čez goro ledu.

 

(Dane Zajc - mamo čez slabih 14 dni recital, se moram naučit pesmico)

Ja saj mogoče je bilo to krivo, da sem prebral na silo, pa cel čas sem poskušal doumet bistvo, pa še bral sem na en Cankarjanski način - neprestano sem poskušal iskat neke prispodobe, pa kaj je hotel avtor s tem povedat pa tako.... Film se mi je zdel tako, tako.... malce prazen... spet sem iskal poanto, pa rdečo nit pa ne vem kaj še vse... a našel nisem.... zdaj ali nisem bil prav razpoložen ali pa ne bom nikoli razumel bistva tega filma....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
že en mesec neaktivna tema. xrolleyesx heh, včeraj so me Škorpije čist zasenčile. leglo Škorpij, madona. :vragec: x:Dx :inocent:

 

Mačona, v kotu počivamo pa čakamo na vsaaaaaaaaj mal sonca, pa na vsaaaaaaaj kakih 25 stopinj višje temperature.

 

Jp, Škorpije so v iber aktivne, ampak levi ko zarjovemo, zarjovemo ornk x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx čakam, zdaj itak vsi mački in mačkonke predete na ognjiščih, vročih radiatorjih in se raztegujete po lončenih pečeh x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...heh... vi ste pa res svohceni... komaj 38 strani... x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...vec srece prihodnjic BONGA... zgleda da so sami liberalci na forumu... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...