Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Priden.....kul hranica..... :palec: x^x

 

Jaz bom natančno ti poročala jutri. Drugače pa, nekaj izmed jedi imaš v temi "kaj bomo dons jedli". Ostalo jutri, grem zdaj spat....nočko! x;)x

******************************************************************

 

Sicer pa, da ne bo čisto out teme: Leva imam v II. hiši, kar meni ne pomeni nič.

 

 

Hja to o hišaš tudi meni ni nič jasno... mogoče, bom kdaj, ko me bo res zanimalo kaj prebral o tem... samo ta trenutek ne čutim potrebe... Tako se pač ravnamo levi (tole omenjam samo zato, da nisem iz teme....)

 

Naj ti spanec natrosi toplih sanj... nočko

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa, da ne bo čisto out teme: Leva imam v II. hiši, kar meni ne pomeni nič.[/color]

 

2. hiška je denar in odnos dio vrednot, če sem si prav zapomnila in tam se potem, če niso kakšni drugi aspekti močnejši, obnašaš po levje x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Jupter imam v Levu v 9 hiši, pa Midheaven v 10 hiši ! x^x Kaj to pomeni ? :inocent: x:Dx

na kratko povedano - tujina je pomebna zate, ali pa filozofija, religija. to vse so področja, kjer je možno, da pretiravaš.

Midheaven (MC) pa imamo vsi v 10. hiši.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na kratko povedano - tujina je pomebna zate, ali pa filozofija, religija. to vse so področja, kjer je možno, da pretiravaš.

Midheaven (MC) pa imamo vsi v 10. hiši.

Thanks. x:o)x

:eek: Pa kaj vsi imaste (MC) v 10 hiši v Levu al kako ?! :inocent: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

2. hiška je denar in odnos dio vrednot, če sem si prav zapomnila in tam se potem, če niso kakšni drugi aspekti močnejši, obnašaš po levje x;)x

Hvala za razlago........ xDDx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Thanks. x:o)x

:eek: Pa kaj vsi imaste (MC) v 10 hiši v Levu al kako ?! :inocent: x:Dx

ne, nimamo vsi vrha 10. hiše, t. j. MC-ja v Levu, vse je odvisno od ASC (Ascendenta) (ki je pri posamezniku odvisen od ure rojstva), ki je valda v 1. hiši in tako je posledično MC nekje v 10. hiši.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, nimamo vsi vrha 10. hiše, t. j. MC-ja v Levu, vse je odvisno od ASC (Ascendenta) (ki je pri posamezniku odvisen od ure rojstva), ki je valda v 1. hiši in tako je posledično MC nekje v 10. hiši.

:ermm: A lhk ti to men malce razložiš bolj po domače, ker meni še zdaj ni nič jasno ! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, nimamo vsi vrha 10. hiše, t. j. MC-ja v Levu, vse je odvisno od ASC (Ascendenta) (ki je pri posamezniku odvisen od ure rojstva), ki je valda v 1. hiši in tako je posledično MC nekje v 10. hiši.

Hm, čisto natančno tako glih ni, anede.

 

MC je vrh neba, temu bomo rekli bolj po naše zenit, najvišja točka, ki jo v dnevu doseže sonce. Ta je aksiom, kjer je, tam je. ASC je točka na vzhodu, natančneje rečeno, na horizontu. Tudi ta je za določen kraj ob določenem času aksiom. Obe točki dasta osnovo za izračun astroloških hiš.

Zdaj eni štartajo iz MC-ja, drugi pa iz MC-ja, ampak to so že nianse.

 

Zdaj pa še finta v levo:

ASC je vedno na začetku prve hiše, MC pa NI na začetku desete hiše, če uporabljamo "sistem enakih hiš" tako kot (večinoma) Angleži in drugi severnjaki*. To lahko vidimo v knjigi "Velika šola astrologije", kjer (Angleža) zakonca Parker uporabljata sistem enakih hiš. Ta štarta iz ASC, in če je ASC na 5°Leva, je druga hiša na 5°Device, tretja na 5°Tehtnice itd. V tem primeru pa MC/zenit, ki je tam, kjer pač je, NI na začetku desete hiše, ampak je ali v deveti ali v deseti (na začetku 10. hiše pa je samo v primeru ascendenta na 0°Tehtnice in 0°Ovna).

Približno tako.

 

(*zakaj severnjaki? - zato, ker so v primeru ASC cca 15°Dvojčkov ali Kozoroga njihovi horoskopi tako čudni, da z njimi nimaš kaj početi - npr. 10., 11. in 12. hiša vse skupaj niso širše od enega znamenja! Potem raje uporabijo sistem enakih hiš, ki ima določeno simbolično in celo uporabno vrednost. Ampak to je že druga štorija.)

 

Vse dobro!

 

x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(*zakaj severnjaki? - zato, ker so v primeru ASC cca 15°Dvojčkov ali Kozoroga njihovi horoskopi tako čudni, da z njimi nimaš kaj početi - npr. 10., 11. in 12. hiša vse skupaj niso širše od enega znamenja! Potem raje uporabijo sistem enakih hiš, ki ima določeno simbolično in celo uporabno vrednost. Ampak to je že druga štorija.)

 

x:)x x;)x

 

 

:eek: ...pa to je cela znanost...

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cool, svetloba, sonček, daljši dnevi x:px :2src: xsrcx :palec: . Si sploh ne predstavljam, da bi zdejle recimo loh v eni pol metra visoki travi polnih rož stala, brez zimske opreme - raznih bund, rokavic in tazga x:)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...