Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

jaz pa ne bi mogla brez knjig. ni sam življenje tisto, ki me uči in usmerja.

ja, za Leve pa res velja, da se rajo učijo iz življenja samega kot pa iz knjig.

 

Jah, jaz sem včasih kar veliko bral... zdaj pa smatram, da me življenje samo veliko hitreje uči, kot bi se ga naučil iz knjig.... Ne vem, najbrž pride v življenju do neke prelomnice, ko moraš odložit knjige in začet živet življenje... ko začneš hoditi po svetu z odprtimi očmi....

 

Baj di vej knjige so čist okej....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Guest mačona
Jah, jaz sem včasih kar veliko bral... zdaj pa smatram, da me življenje samo veliko hitreje uči, kot bi se ga naučil iz knjig.... Ne vem, najbrž pride v življenju do neke prelomnice, ko moraš odložit knjige in začet živet življenje... ko začneš hoditi po svetu z odprtimi očmi....

 

Baj di vej knjige so čist okej....

no ja, kul, zase pa upam, da bom vedno uživla v branju, v zgodbah. saj ni sdamo to, da te knjige učijo, lahko se pač zatekaš v njihov svet, iščeš podobne zgodbe kot je tvoja, se istovetiš, ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole me je ze velikokrat zanimalo pa sem si koncno vzela toliko casa, da sem naredila tole statistiko:

stevilo strani objav v temah posameznih astroloskih znamenj.

 

1. skorpijoni 223 strani

2. dvojcki 99

3. levi 46

4. ribi 45

5. kozorogi 41

6. strelci 30

7. raki 26

8. vodnarji 16 in biki 16

10. tehtnice 14

11. device 13

12. ovni 11

 

kateri so najvecje goflje

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x:px x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sproščaš, jaz bi resnično težko živela brez knjig. So mi fajnski hobby, res uživam. Knjigc ne dam. x^x x:Dx . Filme pa takoj lahko pogrešam, ni problema. Mačona medve sva po mojem to iz hobbyja, strastne knjigomolkolevke, zato tkole razmišljava, ono iz moral bi več brati, pa itak ni užitek, je pa mučenje x:o)x .

 

Učimo se pa itak celo življenje, lahko se iz vsakega trenutka naučiš česa, samo če imaš željo x;)x .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
to sem jaz že naredila v Dvojčkih en mesec nazaj. stanje se ni nič spremenilo. :o|o: mislim, Device na predzadnjem mestu. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole me je ze velikokrat zanimalo pa sem si koncno vzela toliko casa, da sem naredila tole statistiko:

stevilo strani objav v temah posameznih astroloskih znamenj.

 

1. skorpijoni 223 strani

2. dvojcki 99

3. levi 46

4. ribi 45

5. kozorogi 41

6. strelci 30

7. raki 26

8. vodnarji 16 in biki 16

10. tehtnice 14

11. device 13

12. ovni 11

 

kateri so najvecje goflje

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x x:px x;)x

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Mi govorimo, ko imamo kaj konkretnega za povedat, nismo pa neke tihe miške x:px :palec: . Kaj čmo, smo pač najboljši x^x x:Dx x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ja, kul, zase pa upam, da bom vedno uživla v branju, v zgodbah. saj ni sdamo to, da te knjige učijo, lahko se pač zatekaš v njihov svet, iščeš podobne zgodbe kot je tvoja, se istovetiš, ...

:palec: :palec: :palec:

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Mi govorimo, ko imamo kaj konkretnega za povedat, nismo pa neke tihe miške x:px :palec: . Kaj čmo, smo pač najboljši x^x x:Dx x;)x

 

 

Jap se strinjam-.... x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem malo razmišljala, pa mi pade v glavo ideja, da če je meni Italija, pa recimo Aliani Španija zato tok fajn, ker imajo prebivalci recmo nekak levji temperament. Povsod zbujajo pozornost, polni ognja, pa še pokrajina je topla in sončna, kar nam ustreza. Mogoče pa je kaj na tem. Recmo Norveška, pa ostale skandinavske države bi bile smrt zame x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že skoraj pozabim, da obstaja, pa ga spet zagledam, a na srečo brez žrtev.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
nemški meteorlogi, ki pa ponavadi skor nikol ne kiksnejo :8): :inocent:

 

Hja samo mi smo na sončni strani alp, kajne, lahko, da bodo gor na severu dobili porcijo snega, če niso pridni, mi bomo imeli zagotovo sonce.... :palec: sem si nataknil sončna očala in se zadovoljno smejem....x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja saj, tega ne doživiš vsak dan, ko je pol metra svžega snega in pa taaaaaaaaako sonce...mjami

 

Jap prav kulsko je, danes bi se splačalo podat kam v naravo... super fotke bi bile... zrak je čist... jasno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...