Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

ja, res so prav fajn tile Levčki, mal pozornosti in komplimentov paše vsaki ženskici. xDDx xsrcx

 

sam za moj okus so vseen malce preveč egocentrični in vase zaljubljeni. pa nič hudga, to je pač ena lastnost Levov tko kot ma vsako znamenje eno lastnost, zarad kerga ga črnijo in posplošujejo. Kozorogi so recimo ko kamen - tega pa sploh ne prenesem, da me tipo ne opazi in je hladen poleg mene in ni nič od njega - sem mela tudi takega in je rekel, da me prezira, ker sem preveč seksi. x:Dx xcivx :o|o: tko da so Levi neprimerljivo boljši. x:px x:px x;)x

 

ja, mene veseli še bolj, res je blo krasno. xDDx x;)x

 

Hm......mrbit mal res x:Ix x:Dx ....ampak si lepo pol tud nadaljevala x^x x:Xx

Sicer je pa tako, da če jim pokažeš vsaj nekaj x:Ix pozornosti in občudovanja, potem se imaš lahk z njimi božansko dobro x^x in pa tudi vedno si v takem primeru opažena in nikoli brez njihove pozornosti x^x x:px

 

Ha ha ha, rekel ti je da si preveč seksi x:Dx x:Dx ...bo že držalo x:Xx x:px x:px x:px ....s tem, da bi pri levih oz od njih, ne dobila tak 'čuden' odgovor x:o)x , ampak sigurno ša kak kompliment več in pa odpiranje prostora proti njihovemu carstvu x:px x;)x x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

A ti tud....hm....majo pa Levi zdele kar srečo, očitno, da so v takih dobrih družbah non-stop x:Dx x:Dx

......aja jasno, 'fajn levčkom' si napisala x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx ker pa ni, skorj noben x:Dx x:Dx x:px x;)x

Oooooooo, Trudi x:Xx jst tud, ja x:Dx x;)x kar poznam levčke, so res vsi fajn x;)x x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

taki smo ponosni, samozavestni ( čeprav enim kar mal ven seka..preveč.....)

tažko se nas udomači, ko se nas, predemo x^x

 

in želimo veliko in še več x:px x^x

 

 

 

 

 

in tudi brez Carja gre x:)x

 

smo ostale še večje Carice in velikokrat tudi tigrice x:px x:px x:px

 

Leeon........tvoj izdelek xrolleyesx nice x:)x a se da še bolje :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

taki smo ponosni, samozavestni ( čeprav enim kar mal ven seka..preveč.....)

 

Leeon........tvoj izdelek xrolleyesx nice x:)x a se da še bolje :inocent:

 

 

ma, ja enim oring seka.. jaz bi onega levčka na fotki tak malo bockala, počasi in počasi, da bi mu malo sistematično ta egotrip skenskali. more biti zanimiv laif, če se sam sebi zdiš tok ponosem... joU!!! jaz obučujem tako bockanje tok ponosnega folka, ker potem totalno ZNORIJO!!!!

http://waltm.net/mermaid.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma, ja enim oring seka.. jaz bi onega levčka na fotki tak malo bockala, počasi in počasi, da bi mu malo sistematično ta egotrip skenskali. more biti zanimiv laif, če se sam sebi zdiš tok ponosem... joU!!! jaz obučujem tako bockanje tok ponosnega folka, ker potem totalno ZNORIJO!!!!

 

 

a si prepičana da znorijo :vio:

jaz ne..vedno skušam utemeljiti in priti zadevi "bockanja" do dna x:Dx

in kdo misliš popusti x:px jaz ne x^x

nikoli se ne hvalim preko svojih zmožnosti........to pa ne :vragec: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si prepičana da znorijo :vio:

jaz ne..vedno skušam utemeljiti in priti zadevi "bockanja" do dna x:Dx

in kdo misliš popusti x:px jaz ne x^x

nikoli se ne hvalim preko svojih zmožnosti........to pa ne :vragec: xsrcx

 

 

ma, ta lev na sliki ne bi nikoli popustil. če bi ga pocasi dražila in dražila, bi znorel.. ni opcije, da bi se skuliral.

bockam jaz za zajebancijo - eksperimentalno bockam egotripe in samozadostem folk..ponosa noben ne da..

ta lev pa nikada. po moje bi raje crknil..

 

ma, v čem je problem popuščanja? meni se zdi, da če popustiš v določeni situaciji pozitivna lastnost in negativna, če vztrajaš, samo da vztrajaš..

http://waltm.net/mermaid.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma, ta lev na sliki ne bi nikoli popustil. če bi ga pocasi dražila in dražila, bi znorel.. ni opcije, da bi se skuliral.

bockam jaz za zajebancijo - eksperimentalno bockam egotripe in samozadostem folk..ponosa noben ne da..

ta lev pa nikada. po moje bi raje crknil..

 

ma, v čem je problem popuščanja? meni se zdi, da če popustiš v določeni situaciji pozitivna lastnost in negativna, če vztrajaš, samo da vztrajaš..

 

 

ja seveda, se popolnoma strinjam, ne vztrajati tam , kjer ni tako kot je xDDx

kar se tiče bockanja in zbadanja in zagovarjanja stališč, tam vztrajam pri svojem pogledu in ne popustim x^x

zato se počasi a vztrajno vzpenjam na vrh x:Xx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...