Skoči na vsebino

Lev


Pujsita

Recommended Posts

  • Komentarji 7,7k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

hej .. midva pa imava čisto skupaj rojstni dan ... x:Dx x:Dx x:Dx

 

lahko naslednje leto skupaj praznujeva. predlagam celodnevno poležavanje na plaži

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

u mater .. če pa ti pri 30 stopinjah na soncu še kaj drugega kot lubenica gre po glavi ...

 

svaka ti čast

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni pravo, če nisi na odprtem soncu in če ni vsaj 30 stopinj. to je ves smisel poležavanja na plaži.

 

in da se počutiš kot pečen paradajz, ena noga ti v morje visi, zraven pa bereš novo ali lady.

 

zvečer pa kakšna fajna večerja ... uh ...

 

že pogrešam poletje. a še misli bit kaj sončnih dni?

 

Smisel življenja je ležanje na plaži,

z možgani na OFF in čivavo na straži.

Visenje v mreži med dvemi drevesi,

slalom po ravnini z zarjavelimi kolesi.

Smisel življenja je jahanje oblakov,

pihanje v sonce in lomljenje korakov.

Sanjanje parnika na modrem ogledalu,

piknik z mravljico in luknjo v sandalu ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, ko bo naslednjič 30 stopinj, jo pičiva v strunjan. na malo zakasneli rojstni dan.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne. jaz sem jako zmrzljiv človek. zadnje dni razmišljam, da bi si ekstra radiator privlekla v to moje stanovanjce. 12 stopinj in satani ne kurijo. čista hudobija.

 

zdaj pa kolega pride na obisk, letim!

 

later!

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zverine x:Xx

Mal vam damo dihat x:Dx x:Dx

 

pa čakam(o), da se bo upala kaka repkica ponagajat x:Dx x:Dx x:px x:px

evo, če ne skačemo skoz škorpije tle okol, je pa prazn brlog xrolleyesx upamo skoz x^x sam cajta ni zmer ... pol pa levček uide ... pomoje se je ustrašu x:Dx x:px x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Avdi a ti ne moreš spat?

 

Br jutro voščom.... x8Dx

 

a veš da res ne x;)x sva ga z škorpijo čist zažurala x:px x:px x:px x:px saj veš kak to zgleda......ko mačkice ni doma miši plešejo x:px x:px x:px x:px x:px x:px

 

 

uh, se že vidim ... hehehe x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

kaj maš druge barve modrc, al kaj x;)x x:Ix xrolleyesx x:Xx

 

zverine x:Xx

 

evo, če ne skačemo skoz škorpije tle okol, je pa prazn brlog xrolleyesx upamo skoz x^x sam cajta ni zmer ... pol pa levček uide ... pomoje se je ustrašu x:Dx x:px x;)x

 

 

 

heloooooooo repka x:)x strupek danes ali kaj bolj prijetnega???? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehe .. nimam druge barve modrca (imam prozornega :P ) sem cenzurirala, ker nismo v "nude" temi ...

 

drugače pa sem lani cel čas nosila črni spodnji del in beli zgornji ... mi je bilo ful všeč. da najdem fotko ...

 

 

 

evo ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehe .. nimam druge barve modrca (imam prozornega :P ) sem cenzurirala, ker nismo v "nude" temi ...

 

drugače pa sem lani cel čas nosila črni spodnji del in beli zgornji ... mi je bilo ful všeč. da najdem fotko ...

 

 

 

evo ...

 

 

full dobr x:px a si pol mal zamenjala, belo dol in črno gor?

 

Carica Levinj si.............tuki se še Trudi ( k je kao car dvora) skrije x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, nič nisem zamenjevala ... ponavadi itak nimam zgornjega dela, če le gre, tudi spodnjega ne. ampak ko si na ladjici na primer, pač moraš bit uvideven do ljudi, enim pač ne paše, če se kdo nag sonči ... še zgoraj brez jih npr. moti ...

 

tako da v 90 % kupujem samo spodnje dele. včasih pa - če mi je kakšen všeč - samo zgornjega, ker takšne barve spodnjega že recimo imam. no, od teh dveh imam vsake barve samo en kos - črnega spodnjega in belega zgornjega. in sem pač skombinirala, kaj bi človek kompliciral ... če komu ni všeč, me pač naj ne gleda. no, se ni nihče pritožil, na srečo ...

 

pri kopalkah je vedno ful problem, ker ti lahko en del ful paše, drug pa ne in potem se mi zdi brezveze oba kupovat. zadnja leta, ko pa prodajajo vsakega posebej ... JUHU! tako kot so ene ženske glede čevljev, sem jaz glede kopalk. miljavžnt jih menda imam ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sva si zelo podobni........levinje............tudi jaz si kupujem samo spodnje dele koplak,

dejsvo je, da če so mi kake kopalke neznasko všeč ( Nancy ) si kupim komplet, a konec sezone je modrc kot nov, spodnji del pa že en odtenek svetlejši. a sem imela letos gromozansko srečo, da je bil Pag skoraj prazen in da je bila plaža prazna, tako da sem bila zgoraj in spodaj brez in črna ko mulatka x;)x x:px hudo.

 

čevlji................. x:Dx ...........ti so podatek zase, k vsaki oblekci, kostimčku......športni varianti svoji :vragec: včasih sama sebe vprašam x:)x why :vio: ko je tolk dober filing, da je vse v stilu xDDx po levje x^x

 

AJAJA.........kar se tiče tega, kaj kdo misli: Uzdaj kljuse u svoje uzde...........jel tako :xx!:

me ne zanima, če komu ni všeč , naj gleda stran x^x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, moje kopalke - obojedelne - zgledajo isto. zgornji del nov, spodnji pa za stran vreč ... uh, enkrat sem si ene hude palmersove kupila ... drage kot satan .. jih je jennifer lopez nosila v ene spotu .. ko po plaži leta .. pa v eni hudi bajti je .. love don't cost a thing se mi zdi, da je naslov komada. ampak se tam samo spodnji del vidi, ker ima nonstop majico.

 

zgornji del pa je ful hud. samo nimam na nobeni slikici, ker se sploh ne spomnim, da bi ga kdaj imela (razen ko smo šli npr. na plaži na pijačo). bom kar tako slikala, se mi zdi, da se še nekje valja ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne tebi vsake kopalke deluje carsko, v stilu J.L, že zato ker maš hudo postavo x:)x

meni so všeč lepe koplake, sam, kaj ko naobljudene plaže grem full malkrat ( edin Zrče), tam v množici se itak pol zgubim x:Dx

 

meni je hudo dobr tudi kak res lep komplet spodnjega perila x:px x:px x:px nisem še kupila Palmersovega, mi je po eni strani škoda keša zato, si raje kupim kaj bolj na Izy a zato tisto spet s stilom x:)x x:)x x:)x x:)x v H&M sem našla ene par hudih primerkov v vseh barvnih kombinacijah xsrcx x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

evo, tako zgledajo .. samo kaj, ko se barva ne vidi .. no, spodnji del več nima nič zlatega. sem ga že celo vrgla stran, se mi zdi.

 

ma ja, te kopalke so bile drage kot šus, pa samo za eno sezono, ker je barva takoj šla. ampak ZLATE ... sem jih na plakatih videla, ko sem šla v avstrijo ... ma MORALA sem jih imet, sploh ni bilo variante, da grem mimo ...

 

v H&M so imeli letos ene hude, me je blazno imelo, da bi jih vzela, pa sem se nekako uspela zadržat. tudi v new yorkerju se znajo hude najt, pa v zari in mangotu ...

 

komaj čakam na naslednje poletje x:px

 

postava pa ... vsako leto hujša .. hehe ... no, moram rečt, da sem s pridobljenimi kilami prav zadovoljna, malo lepše zgledam, ne več tako koščeno ... ampak je tudi celulit prišel. :sniky: v enem letu ... sploh nisem mogla verjet. tako da bo do naslednjega poletja treba malo zašvicat ... hmph. drugače pa se nimam kaj pritoževat, imam srečo.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heloooooooo repka x:)x strupek danes ali kaj bolj prijetnega???? :inocent:

halo, mačka x;)x dons sm pa na strupek čist pozabila :inocent: ... sicer sem vseen skočila na šiht ... so me lepo prosili x:Dx xDDx jutr pa zares začnem x:px pol pa na morje :onfire: :onfire: :onfire: sploh ne morem bit drugač kot ful dobre volje ... kar na morje grem spet x:px xcivx baje je ful lepo :2src:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro xloveyx

 

moja pikica srečno prispela v Melbourne x:Xx

HVALA vsem tistim, ki ste mislili nanjo, ki jo poznate ali pa ne x:Xx xsrcx

zdaj naj uživa x^x

 

 

 

HVALA levu, ki me je včeraj povabil na kavico in mi poklonil neki sladkega za RD x:Xx xsrcx

 

KOSILO z škorpijom bilo tudi sladko xDDx da cel dan preživet tko kot je bil x:Xx ne govorim :2src:

 

Vpis na faks :palec: :palec:

 

Čvek z bikico pa itak x:Dx zmeri uživava xsrcx

 

aha zdele v kopalnico, da bom kot Levinja....blesteča in sveža x^x

manj je več, ane da ja x:Dx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...