Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

še tle na hitrco čivknem x:Xx , za kej več sploh ni cajta :sori:

se pa globoko opravičavam, ker sem na rd bikca čist pozabila :O: sej res ne vem več, kje mam glavo ... v končni fazi je pa še dobro, da gremo drug vikend že na morje ... in to kar za 10 dni x8Dx

no, bikec, vse najboljše, najlepše itd x:Xx xbendx x;)x

 

pozdravčke v štalco xrosex

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Scorpio, hvala x:Xx

 

Če prav berem zdejle uživate na morju x:px, super :hepko: :hepko:

 

Sam res tale cajt nekam leti :inocent:, se mi zdi, da se mal obrnem in že je mesec naokoli xcivx

In že več kot mesec dni sploh nisem nič čivknil na luni :inocent:, še dobr, da zmeraj z metlo pridem x:Dx

 

Konc prejšnega meseca sem se par dni spet v Skandinaviji hladil x;)x, drugače pa po starem, služba,

športanje, pa kakšen hribovski izlet, aja, smo dobili karte za Killerse, pa sem jih šel pogledat xcivx

No, ja, nisem uspel ugotovit, zakaj jih tolk hvalijo, kitarist je mel kitaro bolj za okras, edino bobnar se je vživel,

tako kot je treba x;)x Zaspano mi je ratalo po določenem cajtu, kar ni ravno najboljši znak za nastopajoče,

no kakorkoli nič posebnega, nisem jih poslušal prej, pa tut zdej jih ne bom, Dan D so bli bolj za žur x:px

 

Scorpio, uživajte x:px, pa ovenčka dobro lovite, zdej že zihr laufa x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiii, bikec je bil v štalci x:Xx

 

no, mi z morja ... je bila uživancija na veliko ... pa dirkanje tud, ja x:px nič čudnega, da je mali ves potolčen, če divja kot tavelik, pa splezat tud mora na vsako zadevo x:o)x je pravi mali divjaček xsrcx

 

za Killerse sem pa slišala, da imeli neke težave z elektriko x:Dx no, po komadih, za katere sem ugotovila, da so njihovi, mi sploh ni blo za it :inocent: bo treba spet kaj bolj xbendx najt x:px

 

še pozdravček od ovenčka x:Dx

qnt n4 mnh

 

pa čavči x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Oj, Scorpio x:Xx, spet strašim z metlo x:Dx

 

Ste pa ujeli ta prav termin za morje x:px, tamalega si pa kar predstavljam :inocent:, je le ovenček x;)x,

mal mi vleče na našega "tamalega", ta je bil tut neprestano v pogonu, očitno tolk, da se še zdej spomnim x:Dx

Dej me pusti malo spati :inocent: x:Dx Dons bi bil ta prav dan za spanje, kdo se je spomnil 5-dnevni delovnik :vragec:,

neki me lenoritis napada xnckrivx Sončeeeeek hočem xsuperx

 

Ja, ja, elektrika je bila problem x:Dx, bo treba najt kaj bolj električnega x:px, sam zaenkrat mi nič ni padlo v oči.

Zadnji tedni bolj mirni, bil je en hribovski poskus, pa smo pol bolj bluzili po Severni Primorski, pa je čist luštno izpadlo,

na Vršiču smo pa sami prespali :inocent:, edini gostje xnckrivx

 

:hepko: :hepko: mal poskočit za vse nas, no za ovnčka ne tolk, ker on skače tolk kot mi vsi skupaj :inocent:

 

Uživajte in čav x:Xx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jeeeeeeeeeeeeeeee, sonček :hepko: :hepko:

pa v tko lepo spucano štalco je posvetil x:px x:Xx

 

ja, tole naše dete je čist ognjeno :onfire: :onfire: sicer pa, kaj češ pričakovat, če sem ga (tud) po koncertih še nerojenega vozila x:px na Pankrtih recimo je bil ... a je čudn, da ni nič pri miru x:Dx x8Dx

 

a bikec pa kar po hribih ... bo zdejle spet vreme tud za kaj takega ... čeprav mene velik bolj (spet) na morje vleče ... bo treba spet mal it pogledat pa se namočit :2src:

 

o delavniku pa ne bom x:o)x ... sem med počitnicami kar frej x:px tko da se nimam kej pritoževat x:Ix

 

bikec, uživaj ... pa ne preveč skakat xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

:hepko: :hepko: Mal poskakat po štalci, da se prah razkadi :inocent:

 

Dons zadnji delovni dan pred dopustom x:px, no sej nekaj ga je že bilo, bikec bil 8 dni na morju x:px

In seveda plaval dvakrat na dan x;)x, je zlo pasalo.

 

Tko, da hribi so ostali pri miru, no jutr pa že akcija x:px, sicer nt tko dolga kot smo si zamislili,

ker je brata ta teden uščipnilo v hrbtu, ampak je rekel, da se ne da, nekaj ur hoje bo zmogel x^x,

dons dorečemo podrobnosti.

 

Ta dopust bo bolj hribovsko, izletniški, pa seveda kakšen dan bo tut za poležat x;)x Česar se jst

nikol nisem branil x;)x

 

Zdej se bo pa treba okrepit, tut nekaj za bikce x:px

 

Scorpio x:Xx, uživajte, vidim na fb, da je ovenček že kr velik fant, kolk gre to hitro :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

še v štalci pomedem x:Xx

 

jamrala tle ne bom ... je blo za dons že dost :inocent:

 

fajn, bikec, za dopust x:px sicer ne morem rečt, da me v tejle vročini kej vleče v gore ... še zmer pa boljš kot šiht v Lj x;)x sej, kar se dopusta tiče, se ne morem lih pritoževat ... je pa delovna vnema za učenje nekam pobegnila, pa je ni od nikoder ... bi pa prov pršla, da se spravim jst tole spackat x:px

 

ovenček vsak dan pogrunta kej novega ... je cel divjak (no, sej mora bit, glede na to, da je mal "ognjen"), se pa tud ful rad crklja xsrcx raste pa res čist prehitro ... sploh ne bom o tem, k se mi zdi, da smo ga "včeraj" domov prinesli, zdej pa že tkole ... sicer govori še ne, nas še mal špara oziroma zabava z "bušmanščino" x:Dx včasih se kej loti na veliko razlagat pa vmes skoz nekej tleska ... razumljivo tko al tko ni, še najbolj podobno jeziku bušmanov x:o)x v glavnem ... res sem hotla bikca, pa sem zdej nad ovenčkom čist navdušena x;)x

 

cmok med bikce ... zdej bo pa že cajt za spat x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Ojla, Scorpio x:Xx

 

No, dopust se je potem še mal popestril, beri še en teden morja x:px, tko da letos ni blo švoh, 17 dni plavanja, bikec ne more sam izležavat xnckrivx

 

Dvakrat so bili pa tut hribi, sploh drugič xcivx, več kot 17 ur, še prelepo vreme je blo, sonce je do popoldneva tko žgal x:o)x, zadnje dve uri pa z lučkami, ampak naslednji dan sem šel na morje in regeneracija je bla zlo hitra, čeprav se mi je tist dan zdelo, kot da ne znam plavat :inocent:, pol sem pa penzionistično kakšno urco mal čofotal x;)x

 

V petek sem šel pa na zastonjski koncert, mel namen mal Leelojamais pogledat, takrat je blo še precej prazno, pol pa nisem bil sam pa en pirček, sodelavec je bil že skeptičen, če bo kaj ljudi, pa sem mu rekel počakaj na večer, pol pa je že Neisha z bandom nažigala in ugotovila, da se nas je, kar nekaj nabralo, Siddarta me je pa v živo zlo presenetila, dobr so nažigal xsuperx, en komad so clo zažagal, tko da bi bli v živo še za pogledat. Je blo pa hecno, pred njihovim nastopom se je ful uscal, tko da je dvakrat zmanjkalo elektrike in so začeli z 20 minutno zamudo, pol je blo pa še bolj hecno, ker glih takrat ko so najbolj nažigal, je najbolj lil xnckrivx Sam jst sem mel dežnik, pa itak sem bil ob stranski ograji, pri pisti, tko da nisem nobenega motil, dogajanje pa čist zraven x:px Moram pa priznat, da majo zlo zagrižene fane, bla sva ena redkih spredaj, ki nisva znala besedil x;)x

 

Na koncu sem rekel, da še Jossico počakam, v resnici nisem imel pojma, kdo je to, sem videl na eni sliki, da dobr zgleda, no in, res dobr zgleda, pa še nastop ni bil niti mal dolgočasen, bolj ali manj je bla kr na pisti, zelo dobro je vzpostavila stik z občinstvom, mela je pa tut zlo dobre glasbenike in taka izi scena, ampak zanimivo x;)x

 

Zastonjski koncert, ki me je pa presenetil, med nastopi ni bilo spet težav z elektriko x:Dx Razen Maye, ampak njo sva itak vzela kot pavzo za pivo, sam tolk zamorjenega nastopa se pa ne spomnem, kot bi hotla ljudi odgnat, v vseh 40 minutah je uspela tri besede spregovorit, premaknila se je vse skupaj za pol metra in nisva uspela ugotovit, kaj nam je hotla povedat z nastopom, aja mogoče, da ne razumemo njene globine xnckrivx

 

Moja delovna vnema je pa kr OK, študijska x:o)x, ta je pa nekam zabluzila, da je še vedno ne najdem, pa tko dobr nos baje mam, sam najdem vse živo, edino to pa ne :inocent:

 

Tvoj ovenček pa ni od muh x:px, si kr predstavljam zabavno sceno, no pa tut, da včasih kr padeš v posteljo, ko zaspi x:)x

 

Scorpio x:Xx uživajte, za delovno vnemo pa xwizardx, luna je v biku, posledice so očitne x:Dx Tak dolg tekst že dolg ni nastal, sam počas bo treba na ... malco x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

uh, oh ... me že celo večnost ni blo naokol x:Ix x:Xx

 

je treba spet mal preluftat pa na glavo postavit štalco x;)x

 

koncerti x:px če bo vse prov, grem v soboto spet mal se zdivjat x:px komej čakam ... čeprov me dragi že zafrkava, kako bom, ko vsak dan že okrog 10h zvečer sladko drnjoham :inocent: no, prestolonaslednik bo v varstvu do nedelje, tako da se bomo lahko zjutraj naspali x:px prej pa rompompom xbendx :onfire:

 

novega kar precej ... ni vse lih za skakat od navdušenja, pa se trudimo videt svetlo stran x;)x pa itak je tud kaj čist :hepko: :hepko: :hepko: tko da se pol vse prov sestavi xcivx

 

čavči, bikci, uživajte xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Biki smo the best ljudje na svetu, ampak eni majo probleme s trmo, to pa pomeni, da je treba destruktivno trmo preusmerit v konstruktivno in...zadeva je rešenax:)x

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

biki smo preveč enosmern. počas nas je treba peglat. pol pa je uspeh.

 

neki na hitr,

 

 

pa staro mamo prodat za par fenigov.

.

.

.

to pa ne bo šlo. x:)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, v štalci me pa ni blo že 100 let :inocent:

pa vidim, da je zadnje čase kar prepih tle not ... x:Dx se en bik nekej razburja ... ccc, kar jst bikcev poznam, se dobr razumejo s škorpijami in se nič ne trudijo, da bi nas pohodili :palec: mogoče tud zato, k so en tolk pametni, da vejo, da nima smisla x8Dx

 

sem pa jst za oba moja "mladička" mal planirala, da bi bla lohk bikca, pa se ni izšlo po mojih načrtih ... sta bolj svojeglava, pa mam zdaj ovenčka pa dvojčka doma xsrcx se da zgodit, da bom kdaj še pojamrala, da bi rajš bikca x:Dx x:Dx x:Dx

 

x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, predvsem pri onem dvojčku.

.

.

.

ker to se hitreje obrača ko prepih. xDDx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js mam pa Venero v Biku... :8):

(ne vem če to tud velja x;)x)

 

Mam pa ves lajf ful z Biki opravt: mat, par dbest frend in sploh dost frendov, znancev... pa tamal ima Luno v Biku (v bistvu je skoraj to pri njem najbl delujoče - hvalabogu! :switz: x8Dx x;)x)

 

Sem vesela da mam t(ak)o Venero, vsaj nekaj trdnega (pa da ni sco - se pravi spet voda)... mogoče znam bit včas mal trmasta (sicer nisem neka trma), če se odločim al pa tko kej dokončnega, pa ne popustim, me ne morš premaknit za milimeter. xDDx

Skušam bit pravična, to mam že po ribah, no ampak se mi zdi da ma tud venera svoje prste zraven. Venera mi da tudi mojo uživaško noto (ker sem sicer lohk zlo asketska), pa neko togost, počasnost.

Pa ljubezen do hrane. Zelo rada jem, ampak sam dobro hrano (nobenih plastik in tega). Rada mam navadne okuse, kruh in testenine. Jem počasi -to se mi zdi tud da je venera- in to je menda edino kar počnem počasi. xDDx

Aja in zelooooooooo počasna sem, ko me je treba kam spravit... milijarda komplikacij prec, cel projekt, če grem v Litijo. x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...