Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

x:Xx hvala, štalca xsrcx

ja, mali je bikce mal prehitel (ima pa točko fortune v biku x;)x ) ... je pobral atijev ogenj (ati ima luno v ovnu pa asc. v levu), je bila v torek luna v levu ... asc ima pa naš lepotec enak kot mami, tko da lih mal zemlje je tud x:Dx kolikor sem na hitrco videla, je vode pa lufta bolj za vzorec, tko da bo pri nas kar ognjeno :onfire: xsrcx

 

štalca pa nekaj sameva zadnje čase :frog: hitr mal preluftat pa pajkce v kot spodit ... pol bo pa tko al tko spet akcija :hepko: x:Ix

pa en lep dan xsrcx

 

iiii, Scorpio is back :onfire: :onfire:, jst pa to šele dons pogruntal w:Iw, pa novo slikco, to je Nal verjetno x:px

 

Zanimiva kombinacija :2src:, se pravi moder dečko, že vse ve x;)x, pa sej zemlje je čist solidno (tolk jo ima kot

ti 6 točk, jst ki jo imam ful, jo imam 10), a MC ni v tehtnici ?, vodo mu boš pa ti razložila :vio:, ogenj je pa itak zanimiv,

tako da se bo dogajal x:px

 

xmusicx pa še mal vse male živalce prebudit, da se poskrijejo, da bo lepš :2src:

 

Scorpio, Niet so napovedani x:)x, smo dobr to mi namudrili, Križanke, poletje pred vrati x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) kr mal levo mal desno pa parkrat naravnost..in si pr meni.. na korškem :D

 

ja sej ne bomo naredli nič hudega pajkcom...samo pač dali bi jih vn..na sončka? : xrolleyesx

 

mm...par dni še dragi bikci :D x:o)x

 

smo že v biku :hepko: :hepko: in to že od včeraj zvečer, nekam hitro letos :inocent:

 

A na Koroškem si ti ? Hmm, jst sem pa že videl kose torte v moji bližini w:Iw, no ja, se

bom s pajki mal pomenil, če mi bojo kazali pot x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čav Bikci ....kolikokrat ste se danes pogledali v ogledalo... xDDx

 

ohoo, kakšna čast, da nas strelka pride pogledat x^x in to še iz nore generacije :inocent: :lol:

 

Nič ne pokajo špegli, tako da pri meni očitno ni sile x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

iiii, Scorpio is back :onfire: :onfire:, jst pa to šele dons pogruntal w:Iw, pa novo slikco, to je Nal verjetno x:px

 

Zanimiva kombinacija :2src:, se pravi moder dečko, že vse ve x;)x, pa sej zemlje je čist solidno (tolk jo ima kot

ti 6 točk, jst ki jo imam ful, jo imam 10), a MC ni v tehtnici ?, vodo mu boš pa ti razložila :vio:, ogenj je pa itak zanimiv, tako da se bo dogajal x:px

bikec x:Xx

MC je v škorpijonu xcivx v tehtnici 9. hiša ... tko je zračunal, jst tko al tko nč kej velik ne vem o tem :inocent: se bomo enkrat mal bolj poglobili v tole, zdej še ni časa x:Dx

 

Scorpio, Niet so napovedani x:)x, smo dobr to mi namudrili, Križanke, poletje pred vrati x;)x

:irs: kdaj, kdaj :onfire: x:Ix

 

tko, govedo ... sam pozdravit prišla zdej, k naš mali spi spanje pravičnega xsrcx čeprav je ovenček, je lih tak kot kakšen bikec - bi jedel pa spal x:px :P

 

imejte se krasno ... sonček je, pa še vaš čas je tuki xflowx (moj tud mejčkn, mi luna dovoli, da se štulim zraven x:px )

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec x:Xx

MC je v škorpijonu xcivx v tehtnici 9. hiša ... tko je zračunal, jst tko al tko nč kej velik ne vem o tem :inocent: se bomo enkrat mal bolj poglobili v tole, zdej še ni časa x:Dx

 

Scorpio w:Iw, sem bil mal farbnblind x:Ix, jasno MC v škorpijonu, tako na veliko piše, jst pa ..., pol je pa čist naš x^x, pa še sonce, pa merkur v tretji bajti x:px, to je pa od mene plonkal :P, bo že cajt, zdej se more okrepit, je bil bolj lahek, kakor sem videl x;)x

 

:irs: kdaj, kdaj :onfire: x:Ix

 

tko, govedo ... sam pozdravit prišla zdej, k naš mali spi spanje pravičnega xsrcx čeprav je ovenček, je lih tak kot kakšen bikec - bi jedel pa spal x:px :P

 

imejte se krasno ... sonček je, pa še vaš čas je tuki xflowx (moj tud mejčkn, mi luna dovoli, da se štulim zraven x:px )

 

27. maj, Križanke, karta je zaenkrat 18 EUR, pol bo pa 22.

 

Zdej je bikovski čas x:px, pol ga pa tut mali mora izkoristit x^x, zdej so najboljši dnevi za spat pa jest, a pol praviš je kr priden, zaenkrat ?

 

Scorpio uživaj :2src: x:Xx, pa čimbolj mirne noči, no mali si slišal x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

smo že v biku :hepko: :hepko: in to že od včeraj zvečer, nekam hitro letos :inocent:

 

A na Koroškem si ti ? Hmm, jst sem pa že videl kose torte v moji bližini w:Iw, no ja, se

bom s pajki mal pomenil, če mi bojo kazali pot x:Dx

 

 

ja..čez tedn pa v lj.. ampak ko bomo praznovali pa bomo doma :D lahko pa ti prinesem tortico v lj tud :D

 

še malo še malo :D

http://shrani.si/f/43/XU/qoopp0D/160308hdvw.gif If you want something you never had, do something you never done...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a je že bik? verjetno me je zato kar naenkrat tko prizemljilo x:Dx

 

 

ja ja.. bikci smo na vrsti :D

http://shrani.si/f/43/XU/qoopp0D/160308hdvw.gif If you want something you never had, do something you never done...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ja... si že rogove brusim :vragec:

 

pol gremo pa pikat x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a je že bik? verjetno me je zato kar naenkrat tko prizemljilo x:Dx

 

:inocent: a pokonc še lahko hodiš x:Dx

 

ja..čez tedn pa v lj.. ampak ko bomo praznovali pa bomo doma :D lahko pa ti prinesem tortico v lj tud :D

 

še malo še malo :D

 

tale ponudba je še zmeraj vabljiva x:px, še malo, še malo ... do tortice x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma še še, štos je v tem, da smo prej leteli, zdej smo pa na trdnih tleh x:o)x čeprav padec ni bil glih fajn... je pa svojevrsten užitek tud v bolečini x:Ix

 

zdej bo guranje x:px x8Dx

 

priporočam kaj mehkega, udobnega, ker tut če se na tla uležeš je lohk mehko, sam si moraš prej zrihtat,

drugač je pa trdo, pa vse te pol boli w:Iw

 

parna lokomotiva tut pride na cilj x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

hmmm, kakšen mir v štalci, bom tut jst bolj tih, da ne bom kakšnega malčka zbudil x:)x

 

Okna sem pomil, da lepš zgleda, no cajt je pa ta prav za počivanje, tako da kar lepo uživat :vio:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grozno je, da naj bi bil maj moj mesec, vendar se mi v maju :xx!: še nikoli ni zgodilo nič lepega! :inocent: Hmmm, žalosna sem! :ermm:

 

Ostali, ki pa imate radi maj, uživajte!! xwizardx

 

LP, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, cvetoča polja in sijoče nebo xflowx ti ravno ne odnesejo stisk in slabih stvari stran! Pa še skozi solzne oči :cry: je slika pokrajine bolj motna!

 

Zato pravim, da uživejte tisti :flowers: , ki imate radi maj, jaz si bom raje izbrala kak drug mesec! :o|o:

 

LP, Kuki

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, MačkaRežalka, so določene praznine, ki jih šopek cvetja ne more zapolniti, pa ostale bodo za vedno!

 

Vseeno pa hvala za spodbudne besede in namen! :flowers:

 

Ehh, bo že, junija (maj se mi je zameril-se pa pustim še presenetit).

 

LP, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, zanimivo kaj je mačkica našla x:px, jst mam pa tako kozoroga, kot škorpijona na kotnih točkah xcivx, pol

ni čudno, da sem tak detektiv x:Dx

 

žal, tko je, nekaj bo zmeraj falilo, še posebej, če se boš osredotočala samo na to. ne vem, kaj te matra... ampak edino ti lahko rešiš svoje zadeve (večinoma), drugi ti lahko pomagajo, stojijo ob strani, ampak tvoja sreča je v tebi x:)x

 

men pa narava vedno pomaga. morda je samo moja bujna domišljija in sanjarjenje :inocent: ampak voda (reka, dež) spere, odnese skrbi... veter jih odpihne in prevetri dušo in telo, sonce jo ogreje... drevesa dajo moč in trdnost... itd

 

in jst se počutim zdej ko v kakem poceni romanu za hrepeneče osamelke :vragec: x:Dx

 

seveda problem ostane in ga moraš rešiti ti, ampak narava ti da moč... če jo hočeš sprejet. vsaj pri meni je tko, no. recharging batteries.

sej bo. izber si pa drug mesec, ja x:Dx ampak izber si tud delovanje x;)x

 

JA! :2src:

ratam čist raznežena, ko jih vidim x:o)x

 

Mačkica, to si pa tko lepo napisala, pa glih v štalci x^x, zgleda da ma Mysti kar prav x;)x, zdej naj pa sam še naš kolesar uleti,

da bo veselica popolna x:Dx Aja, ne čist, kje se pa malinca skriva xscratchx

 

Pa lepe rožce si to našla x:Xx

 

Grozno je, da naj bi bil maj moj mesec, vendar se mi v maju :xx!: še nikoli ni zgodilo nič lepega! :inocent: Hmmm, žalosna sem! :ermm:

 

Ostali, ki pa imate radi maj, uživajte!! xwizardx

 

LP, Kuky

 

Kuky xwizardx xwizardx, ob rojstnem dnevu se obračajo energije in zato je naše razpoloženje bolj tako nihajoče,

no jst mam vseeno rad ta čas, je moj, tazga sem si pač izbral :2src:

 

Drugač je pa mačkica lepo napisala x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://shrani.si/f/47/X3/2xQU8Njw/blush.gif falaaaaaa

 

nas vse sco druži x:px

(za kolesarja ne vem no x:Dx )

 

Ni za kaj x:Xx, kako že scorpio rules x:px, za njega tut jst ne bi vedel, enga urana ima notri,

za kaj več bi moral pa sam povedat :vio:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jebelacesta (in vse policaje na njej), tukaj ubogega delovnega človeka po zobeh vlačit.

lastnoročno, a? x:Dx zdaj pa povej še, da iz izkušenj govoriš :vragec:

 

sicer pa ja... sem v nizkem štartu, samo ne vem čisto točno kam je treba šibat :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, v štalci ful akcije :2src: :onfire: :onfire:

pa spominčice :2src:

 

bikeeeeeeeeeec x:Xx se globoko opravičujem, je kriva čist samo moja malomarnost (sem egoistično preokupirana z drugimi stvarmi x:Ix ), da sem zamudila xredx , ampak tole je iz srca - vse najboljše in najlepše, veliko sončka pa bikovskih užitkov x:px x:Xx :hapyb: xcheersx xcakex

 

za vse, ki uživate, pa tiste, ki morajo lepo še najt xflowx xwizardx xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, v štalci ful akcije :2src: :onfire: :onfire:

pa spominčice :2src:

 

bikeeeeeeeeeec x:Xx se globoko opravičujem, je kriva čist samo moja malomarnost (sem egoistično preokupirana z drugimi stvarmi x:Ix ), da sem zamudila xredx , ampak tole je iz srca - vse najboljše in najlepše, veliko sončka pa bikovskih užitkov x:px x:Xx :hapyb: xcheersx xcakex

 

za vse, ki uživate, pa tiste, ki morajo lepo še najt xflowx xwizardx xsrcx

 

iiii, Scorpio, thanks x:Xx, torta, torta :hepko: x;)x, ti se kr lepo z malčkom ukvarjaj :2src:, jst lohk itak počakam x:)x

 

Aja, to ti moram povedat, karto za Niete sem že kupil, 500 kart še ni prodanih, glede na ceno :vio:

 

Scorpio, uživajta x:px

 

jebelacesta (in vse policaje na njej), tukaj ubogega delovnega človeka po zobeh vlačit.

lastnoročno, a? x:Dx zdaj pa povej še, da iz izkušenj govoriš :vragec:

 

sicer pa ja... sem v nizkem štartu, samo ne vem čisto točno kam je treba šibat :inocent:

 

iiii, malinca je prišla :hepko:, pa sploh še nisem šel v akcijo :P,

zgleda sem bil dost glasen :lol:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pajade.... si je ne boš kr tko prilastila. malinca je javna last x:px

 

:inocent: predno se vidve zmenta x:Dx, si jo bi pa jst mal sposodil, sej

bom priden x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še za našo bikico luno oz. njeno hči poskočit :hepko: :hepko: :hapyb:, vse naj, naj, vidim, da si si privoščila lepo potovanje :2src: xokx, še lepše fotke naredila x:px, torto pa nič šparat :yumy:, sicer se takoj javim za kakšen kos x;)x, sem že drug dan brez x:Dx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si kr domišljaj. jst sem jo napotila semkaj x:px

Pol pa hvala za pomoč x:Xx

 

ok. sam izposojo je treba plačat. rent-a-malina x:Dx pa seveda jo v enem kosu vrni nazaj, ljudje ne marajo poškodovane robe.

x:Dx če se bomo tko o njej pogovarjal nas bo še tepla :inocent: Aja, kolk pa je izposoja x;)x, bom zlo pazil nanjo x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...