Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

Pa še za našo bikico luno oz. njeno hči poskočit :hepko: :hepko: :hapyb:, vse naj, naj, vidim, da si si privoščila lepo potovanje :2src: xokx,

še lepše fotke naredila x:px, torto pa nič šparat :yumy:, sicer se takoj javim za kakšen kos x;)x, sem že drug dan brez x:Dx

 

 

hvala janif :D

 

ja ja lušno potovanje je blo... :D fotke so pa mmm... fenomenalne :D

 

glede torte pa.. v soboto najbolj praznujem-ker me danes ni doma doma... tk da če se kdo nahaja v soboto na koroškem je vabljen :D

 

UŽIVAJTE BIKCI IN BIKICE :2src:

 

ARRIVEDERČ

http://shrani.si/f/43/XU/qoopp0D/160308hdvw.gif If you want something you never had, do something you never done...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene ne bo tepla, ker me ma rada :inocent: ampak je pa poceni, ena lubenica na dan, tko da si jo lahk komot vsak privošči. mind you, ni poceni zato, ker bi bila ničvredna, pač pa zato, ker ma tak blagodejen terapevtski učinek, da mislim, da je edino fer, če vsak dobi svojo porcijo vilemaline :xmas:

 

hčilune, tud tebi vsenajboljše :palec: eno mini tortico xcakex (za janifa pa nobene, že tko preveč je)

 

iii, to si pa tko lepo napisala x:px, tale naša malina je boljša kot vsaka maserka :hepko:, za lubenice pa ni problem, zrihtam lohk še une makedonske xcivx

 

A tko, preveč jem :vragec: x:Dx , a se mi kje pozna :inocent:, indeks telesne mase 23,6 :P, no, sej jst itak zavoham, če kje kaj po sladkem diši xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hčilune, tud tebi vsenajboljše :palec: eno mini tortico xcakex (za janifa pa nobene, že tko preveč je)

 

:fool: xsmx

 

ma ja samo si janif res zasluži tortico no... pajki s štalce so res zginli... ne vem sicer a je mev tu on prste zravn... :D

 

lp

http://shrani.si/f/43/XU/qoopp0D/160308hdvw.gif If you want something you never had, do something you never done...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: ajaaa?? a sm lahk tvoja prijateljica? alpa še kaj več? xflirtx

moški z makedonskimi lubenicami, sanje vsake mačke w:Iw x:Dx

 

xsmx ohhh, kolk se imamo eni fajn v službi :inocent:, še režimo se zraven x;)x,

a to si mislila tiste 25-kilske x:Dx

 

Lohk si prijateljica x:Xx , sam ne mi več torte odrekat x:Dx, za kaj več se moram pa z

misti pa malino posvetovat, da ne bo kaj narobe :inocent: x:Dx

 

indeksi blabla... moj je 19,92 x:o)x ampak to zato, ker preveč jem oz. jem junk food x;)x normalen je pa zame tam nekje okol 17 jst tud izvoham lubenice :inocent:

 

premal :vragec:, evo plonkam 18,5 - 24,9 normalno prehranjeni, do 18,49 podhranjeni, tko da ti kar ostani pri 20 x:px,

mal mase mora bit x;)x A tako, sem nekje prebral, da nisi več na presni prehrani :inocent:, marsikaj štejejo med junk

food, pizze tut, sam včasih prav zapašejo, nisem jst kot una naša "barbika", pregrešim se z eno pico pico na leto x:o)x,

to me spominja na zategovanju pasu :frog: xnckrivx (to je za barbiko, ne zate)

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ja samo si janif res zasluži tortico no... pajki s štalce so res zginli... ne vem sicer a je mev tu on prste zravn... :D

 

lp

 

iiii x:Xx, en majčken pa že, samo it's a long story x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

....ajajaj, za makedonsko lubenico :vragec:

 

poškodovana sem pa malo že od prej. x:px in si ne obetajte kakega prevelikega zaslužka od mene. no, mački se pa le zna indeks malo zvišat. :vragec:

 

poškodovana :inocent:, a lohk kaj pomagamo :vio:, da boš mela spet blagodejni učinek x;)x

No, sej zaslužek si obeta sam mačka :inocent:, ona ma vse pod komando x:Dx

 

 

A veš, kako so si dale ene tekačice ime ..., borovničke x:Dx, tek trojk pa to x;)x, še ene ljubiteljice :inocent:

 

hja srčki, ni druge ... mačka in jst se morva odpravit do ljubljane ... do maline inu janifa. in gremo skupaj na torrrrtico :2src:

 

oooo, Mysti x:Xx, I like your way x:px, ma lohk tut v putano, no nesco zraven x:px, tortica :onfire:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za naše mlade xscratchx :wOOt: evo 27. maja je koncert, da se mal skulirate na ta pravo energijo w:Iw

 

Melanholija obupa, sredi kaosa.

Iskati izhod in slutiti, da ni rešitve. xnckrivx

 

Boste vidli, da vam gre čist dobro, res, men verjemte :hepko: :hepko:, če koncert seveda bo ... x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadovoljna tud s takimi x:px

sam ne vem več, kok cajta bi zdržale. se ne spomnim, kako sm lani kupovala tiste 10kilske, a vsak dan al vsak drug dan :inocent: x:Dx kukrkol, bolš kak kg več kot manj x:Dx

 

:wOOt: madona, mačkica, sej lubenice so dobre, sam tolk w:Iw, ufff bolj jih bo treba pa kr za malinco xnckrivx

 

ma kaki premal. says who? ne verjamem jst nič, dobr vem, kako sm se počutila takrat - odlično, in to je men merilo za tapravo težo, ne pa to, kar so si eni tam zmislili neki. na presni nism več ne, žal... ma nekaj motovilim, ker bi še tko, sam se mi je težko nazaj spravt na tak način prehrane, ker trenutno sem bolj brez denarja, ni pa glih pocen presna hrana. razn če nis zadovoljen z najbolj pocen robo iz supermarketov :xx!:

jebeš tortice...

 

ma malina ni nč poškodovana, sam mal je naluknjana :inocent: , pa to verjetno ne bo nobenga motilo

 

Vsaka ti čast, glede presne, jst bi mim slaščičarn težko prišel x;)x, no kakorkoli 17 je mal xnckrivx

 

Naluknjana w:Iw, kako se lohk to tut sliš xnckrivx, jst nisem kriv če jih ima preveč

 

Malinca to sam mačkico mal hecam :inocent:

 

ne velja, mysti naj me vpraša, če hoče kej x:Dx

ne, ne vem, kako zgleda... me tud ne zanima. men je kr neki sedet po raznih restavracijah, lokalčkih inu podobnih zadevah x;)x ne maram

 

A tako, a ti pol moram vse Polhograjske razkazat, sam pol bo treba pa hodit :inocent:, sam jst se zmer rad kje ustavim na poti xcivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič ne rečeta x:o)x

 

mysti, ker podpis... čist ne tvoj x;)x

 

:inocent: sori, sem že začel, pa so me zmotil, pa mal razkuril, pa še mal razkuril ...

 

Doma mi pa zdej Internet ne dela, neki boljšga x:o)x, tut to me je razkuril, pa grem

raje zdej na luft x;)x, pa jutri napišem x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha... jst tud dons neki razkurjena xcivx mal še od včeraj x:o)x

 

sem že boljš volje :hepko:, Net je spet zrihtan, pri nas eni očitno tut do pet ne znajo štet x:o)x

 

In ti si že boljš volje ?, če ne pa xwizardx in http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a080.gif

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič ne rečeta x:o)x

 

Zdej ko sem boljš volje, najprej mal :hepko: :hepko:

 

Mačkica, ti mal kompliciraš :inocent:, rafting v Lj ni možen, to bi mogl it kam drugam, lohk sam vožnja po Ljubljanici, sam

to se tut sedi, pa ne bo po tvojem okusu xnckrivx, tko da predlogi, predlogi ...

 

No v bistvo je, da mal čvekalne mišice treniramo x:px, lohk gremo pa botanični vrt ali pa na grad ...

 

Čeprav je tut mene fajn gledat, ko jem tortice x:Dx , sej ne več dva kosa, kako je že blo, lej, ga, kako uživa ... :inocent: :yumy:

 

Kje je pa malinca zadnje dni xscratchx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne bomo zdej brez tebe mačkica x;)x, sicer pa je malinca nekam zaposlena, tko da bomo še na njeno mnenje počakali x:px

 

dons se tut meni sam spi xcivx

 

oooooooo

Kaj pa če bi šli vsi skupaj v adrenalinski park maya v Tolmin? :P

 

tko boš videla samo mojo bledo senco xnckrivx, prevečzemlje.press :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štalco je pa treba mal zbudit http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/c020.gif, zidovi se rušijo v moji glavi ... :inocent:

 

Na Kuky smo pa čist pozabil xcivx, takoj mal http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n025.gif vse naj, naj xsurprisex , ne se

dat bikica x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eeeeeem, hvala Janif! w:Iw

 

Jah, jest sm pa tud na tvoj rojstni dan pozabila, ampak ti pa vedno in celo leto dobro želim! :flowers:

 

Jah, mene je malo minilo tisto malodušje iz začetka meseca xrolleyesx , pa še zbolela sem fino v tem tednu :xx!: , tak da zdaj mora it samo še navzgor! xupx

 

Ajd, en poskok :onfire: za nas bikce in vse ki nas spremljajo :palec: !!

 

Hvala in lp Kuky :frog:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čav čav, štalca x:Xx xDDx

 

zdej se je pa razgrajanje tuki notr mal umirilo x:Dx a je blo preveč rompompoma za govedo :O: x:px x;)x

 

vidim, da se bikec že pripravlja na koncert x:px xbendx fouš fouš fouš :frog: x:Ix sem hotla bit prijazna pa dragega poslat uživat ... pa ima zjutraj službo in hodi spat že okol 9h ... s podmladkom skupaj zadrnjohata xsrcx

 

no, ponoči zmer bolj vem, zakaj bi mi bolj pasalo, če bi bil mali bikec :inocent: zgleda, da ovnčki niso lih zaspanci x:Dx

 

pozdravčke vsem v štalci x:Xx uživajte xflowx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štalco sem pa čist nekam zanemaril :inocent:, se bom izboljšal, xbendx, dons se mi že cal dan poje, sam tko bolj hard xnckrivx,

Vahid, Vahid, pejt domov, pejt domov, pozab na njej naslov xsuperx

 

Eeeeeem, hvala Janif! w:Iw

 

Jah, jest sm pa tud na tvoj rojstni dan pozabila, ampak ti pa vedno in celo leto dobro želim! :flowers:

 

Jah, mene je malo minilo tisto malodušje iz začetka meseca xrolleyesx , pa še zbolela sem fino v tem tednu :xx!: , tak da zdaj mora it samo še navzgor! xupx

 

Ajd, en poskok :onfire: za nas bikce in vse ki nas spremljajo :palec: !!

 

Hvala in lp Kuky :frog:

 

hvala Kuky x:Xx, pa upam, da si OK xwizardx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čav čav, štalca x:Xx xDDx

 

zdej se je pa razgrajanje tuki notr mal umirilo x:Dx a je blo preveč rompompoma za govedo :O: x:px x;)x

 

vidim, da se bikec že pripravlja na koncert x:px xbendx fouš fouš fouš :frog: x:Ix sem hotla bit prijazna pa dragega poslat uživat ... pa ima zjutraj službo in hodi spat že okol 9h ... s podmladkom skupaj zadrnjohata xsrcx

 

no, ponoči zmer bolj vem, zakaj bi mi bolj pasalo, če bi bil mali bikec :inocent: zgleda, da ovnčki niso lih zaspanci x:Dx

 

pozdravčke vsem v štalci x:Xx uživajte xflowx

 

uhuuuu :hepko:, enaa, dva, tri, štiri, ..., deseeeet, aaaaa, oj, ojoj xvokx, je blo pestro včeraj, recenzija že spet pri vodnarjih :inocent:,

sem nekaj sidro tam vrgel xcivx

 

Scorpio x:Xx, dons bolj v izi, sam energija je pa še ta prava, no če bi lohk človek spal kot se za poštenega človeka spodobi x:Dx, bi bil

še bolj poskočen :hepko:

 

Če te lohk potolažim, prve tri mesece, sem bil tolk razočaran nad zunanjim svetom, da nisem dal mir :inocent:, pol sem se pa sprijaznil

in začel uživat v spanju x:px, je pa res da smo bikci bolj zaspanci kot ovnčki, to pa drži :vio:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vročeeeeeee pozdravčke v štalco x:Xx

bikci sigurno uživajo ... v senčki x:Dx

 

vidim, da so smeški nekaj spremenjeni x:px kul :palec:

 

uhuuuu :hepko:, enaa, dva, tri, štiri, ..., deseeeet, aaaaa, oj, ojoj xvokx, je blo pestro včeraj, recenzija že spet pri vodnarjih :inocent:,

sem nekaj sidro tam vrgel xcivx

 

Scorpio x:Xx, dons bolj v izi, sam energija je pa še ta prava, no če bi lohk človek spal kot se za poštenega človeka spodobi x:Dx, bi bil

še bolj poskočen :hepko:

 

Če te lohk potolažim, prve tri mesece, sem bil tolk razočaran nad zunanjim svetom, da nisem dal mir :inocent:, pol sem se pa sprijaznil

in začel uživat v spanju x:px, je pa res da smo bikci bolj zaspanci kot ovnčki, to pa drži :vio:

bikec x:Xx

bomo prebrali recenzijo ... mal je že sestra poročala, tko da lih za okus je že blo x:px zmer bolj foušššššššššš x:Ix

 

sej se nič tko zares ne pritožujem, je priden naš ovenček xsrcx se pa precej pogosto zbuja ... pa bo kmal ugotovil, da je ponoči dolgcajt in najboljš spat x:Dx mu pa vročina ne paše preveč ... je dost ognjen zgleda, pa ne mara še dodatne vročine :inocent: xcivx

 

drugač pa huda na reklame xrolleyesx delajo reklamo za vodo z okusom ... pol pa dobiš tako samo včasih na petrolu, drugje pa ne :o|o: pa končno ena voda z okusom, ki mi je všeč ... kar čutiš gozdne jagode x:px se tud mali nič ne pritožuje x8Dx

 

uživajte xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Vročeeeeeee pozdravčke v štalco x:Xx

bikci sigurno uživajo ... v senčki x:Dx

 

vidim, da so smeški nekaj spremenjeni x:px kul :palec:

 

 

bikec x:Xx

bomo prebrali recenzijo ... mal je že sestra poročala, tko da lih za okus je že blo x:px zmer bolj foušššššššššš x:Ix

 

sej se nič tko zares ne pritožujem, je priden naš ovenček xsrcx se pa precej pogosto zbuja ... pa bo kmal ugotovil, da je ponoči dolgcajt in najboljš spat x:Dx mu pa vročina ne paše preveč ... je dost ognjen zgleda, pa ne mara še dodatne vročine :inocent: xcivx

 

drugač pa huda na reklame xrolleyesx delajo reklamo za vodo z okusom ... pol pa dobiš tako samo včasih na petrolu, drugje pa ne :o|o: pa končno ena voda z okusom, ki mi je všeč ... kar čutiš gozdne jagode x:px se tud mali nič ne pritožuje x8Dx

 

uživajte xsrcx

 

jao x:Ix x:Ix, čist zanemaril štalco, nekak sem bil prepričan, da sem odgovoril :inocent:, Scorpio in ovenček x:Xx

 

Aja tko, pozabljam, da ste pri vas bolj soglasni pri muzki x;)x, no, sej možno, da pridejo še kej bližji k vam x:)x

 

A tko je z ovenčkom, ja, pri mojem ognju to težko komentiram :inocent:, našga leva se pa več spomnem, kolk je galamil xnckrivx

 

Tale voda se sliš pa vabljiva x:px, čigava :irs:, če bom kaj raziskoval xcivx

 

Pri meni še nč tko novega, no kmalu ...

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...