Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

jao x:Ix x:Ix, čist zanemaril štalco, nekak sem bil prepričan, da sem odgovoril :inocent:, Scorpio in ovenček x:Xx

 

Aja tko, pozabljam, da ste pri vas bolj soglasni pri muzki x;)x, no, sej možno, da pridejo še kej bližji k vam x:)x

 

A tko je z ovenčkom, ja, pri mojem ognju to težko komentiram :inocent:, našga leva se pa več spomnem, kolk je galamil xnckrivx

 

Tale voda se sliš pa vabljiva x:px, čigava :irs:, če bom kaj raziskoval xcivx

bikec x:Xx

 

tole vodo (Costella je, mimgrede x:)x ) baje drug teden dobijo tud v mečkatorjih :hepko: bomo prečekirali ... ker en cel euro dat za pol litra vode, je pa mal tumač :o|o:

 

ovenček že sladko spi, tako da se imamo čas mal spočit x:Dx se je treba skoz pogovarjat z njim ... pa plesat x:Dx xsrcx najljubša uspavanka pa

:onfire: ne tolk energična, sicer ... mu jo kar jst zafušam :inocent: xcivx

 

Pri meni še nč tko novega, no kmalu ...

zdej sem pa firbec :irs: x:Ix

 

tko, štalca ... lep pozdravček x:Xx pa uživajte xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ovenček že sladko spi, tako da se imamo čas mal spočit x:Dx se je treba skoz pogovarjat z njim ... pa plesat x:Dx xsrcx najljubša uspavanka pa
:onfire: ne tolk energična, sicer ... mu jo kar jst zafušam :inocent: xcivx

:) pol se pa pritožuješ, da ne spi.. jaz tud ne bi, če bi mi ponavljal, naj ne spim x:o)x x;)x

 

(ups :inocent: kaj pa počnem v tejle temi... :vio: )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) pol se pa pritožuješ, da ne spi.. jaz tud ne bi, če bi mi ponavljal, naj ne spim x:o)x x;)x

 

(ups :inocent: kaj pa počnem v tejle temi... :vio: )

x:Ix sej se nč zlo ne pritožujem ... ni pa kakšen hud zaspanec x:Dx čeprav ta uspavanka ponavadi kar pali xcivx

 

čav bikci x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
bikec x:Xx

 

tole vodo (Costella je, mimgrede x:)x ) baje drug teden dobijo tud v mečkatorjih :hepko: bomo prečekirali ... ker en cel euro dat za pol litra vode, je pa mal tumač :o|o:

 

ovenček že sladko spi, tako da se imamo čas mal spočit x:Dx se je treba skoz pogovarjat z njim ... pa plesat x:Dx xsrcx najljubša uspavanka pa

:onfire: ne tolk energična, sicer ... mu jo kar jst zafušam :inocent: xcivx

 

 

zdej sem pa firbec :irs: x:Ix

 

tko, štalca ... lep pozdravček x:Xx pa uživajte xsrcx

 

Costella je dobra, sem jo probal enkrat x:px, sam en euro za pol litra xrolleyesx, to pa je res zelo pretirano xcivx

 

Maš pa hudo uspavanko :palec:, ma ja, naj se mali zgodaj navadi x:Dx

 

Selitev, sicer še zmer ni čist končna, no gre pa x:)x, zdejle tole pišem že pri sebi x:px

 

Bikcem mal štalco preluftat, sončka notr spustit, vetrček bo pa prah spihal x:Dx x:Xx

 

Govedo xflirtx

 

Scorpio x:Xx, nekam zelo zanemarjam štalco x:Ix x:Ix, sam se kar dogaja, tko da tut za forum ni kej dost cajta :inocent:

 

Uživajte Scorpio x:Xx, bom že mal lepš zrihtal štalco, sam da pridem do sape x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Costella je dobra, sem jo probal enkrat x:px, sam en euro za pol litra xrolleyesx, to pa je res zelo pretirano xcivx

 

Maš pa hudo uspavanko :palec:, ma ja, naj se mali zgodaj navadi x:Dx

 

Selitev, sicer še zmer ni čist končna, no gre pa x:)x, zdejle tole pišem že pri sebi x:px

 

Scorpio x:Xx, nekam zelo zanemarjam štalco x:Ix x:Ix, sam se kar dogaja, tko da tut za forum ni kej dost cajta :inocent:

 

Uživajte Scorpio x:Xx, bom že mal lepš zrihtal štalco, sam da pridem do sape x:Dx

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x:Xx bikec se je oglasu v štalci :onfire: :onfire:

:palec: kul za stanovanje ... še mal še mal :onfire: xDDx

 

uspavanka mora taka bit xcivx smo dobili tud priredbe od metallice ... lullaby x^x

 

mali spi, tko da je čas za tuš in večerno uživanje x:px uživajte, bikci x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x:Xx bikec se je oglasu v štalci :onfire: :onfire:

:palec: kul za stanovanje ... še mal še mal :onfire: xDDx

 

uspavanka mora taka bit xcivx smo dobili tud priredbe od metallice ... lullaby x^x

 

mali spi, tko da je čas za tuš in večerno uživanje x:px uživajte, bikci x:Xx

 

Ooo, Scorpio x:Xx, že dolg se nisva tkole ujela :palec:, dons je luna v biku x:px,

tko da uživajta x;)x

 

x:Dx ti si pa ta prava x:px, sem prav rekel, se mora navadit, da bo vedel kdo je njegova mami x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooo, Scorpio x:Xx, že dolg se nisva tkole ujela :palec:, dons je luna v biku x:px,

tko da uživajta x;)x

 

x:Dx ti si pa ta prava x:px, sem prav rekel, se mora navadit, da bo vedel kdo je njegova mami x;)x

bikeeeeeec x:Xx

 

za tele priredbe nisem pa nič jst kriva xDDx slučajno na muli dobili rockaby verzijo ... instrumental, prirejeno za tamičkene x8Dx melodija pa taprava xcivx x:px

 

sam, ne vem, po kom je miško naš mali pobral tole jutranje vstajanje :eek: ob 6h zjutraj je on naspan, vesel in bi se pogovarjal pa telovadil x:Dx dobro, da je zadovoljen, če leži zraven mene, pa lahko jst oddremam še kakšno kitico xDDx

 

in štalca x?x x?x x?x x:px

 

imejte se krasno ... so tile poletni večeri prov za bikovsko uživanje x:px xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikeeeeeec x:Xx

 

za tele priredbe nisem pa nič jst kriva slučajno na muli dobili rockaby verzijo ... instrumental, prirejeno za tamičkene melodija pa taprava

sam, ne vem, po kom je miško naš mali pobral tole jutranje vstajanje :eek: ob 6h zjutraj je on naspan, vesel in bi se pogovarjal pa telovadil dobro, da je zadovoljen, če leži zraven mene, pa lahko jst oddremam še kakšno kitico

 

in štalca

 

imejte se krasno ... so tile poletni večeri prov za bikovsko uživanje x:px xsrcx

 

Scorpioooo x:Xx, dbest :palec: za muzko mislim x;)x

 

Hmm, kakor poznam ovne in ovce, niso glih ljubitelji poležavanja xnckrivx, drugač je pa kriva ena prapraprababica po fotrovi strani :inocent:, ki je rada vstala že ob petih zjutraj in vsake par rodov se to pokaže :inocent: x:Dx, zdej bo kmal že tri mesece :hepko:, je že kr velik fant, a ne x?x

 

Uživajte, Scorpio x:px

 

x:Xx :frog: govedo :att: sam uživate al kaj ... štalca pa skor sameva

 

:inocent: ko bi vsaj, čiščenje, pospravljanje omar v starem w:Iw, kolk enih stvari se najde, no kakšne so že prav legendarne x:px in te grejo z mano. Dons pa v službi, pa čist nekaj povožen :ermm:, najraj bi dal vse štiri od sebe pa se počasi k sebi spravil xcivx Zdej pa ne vem, a je to še posledica Triglava, ali se včeraj zvečer prehitro laufal, ja ko sem mel pa tko dinamitne noge ali pa res nisem navajen pospravljanja :inocent:

 

No, tut uživali smo čez vikend, lepo v soboto tko v izi na Triglav iz Krme preko Planike, pa dol na Kredarico, tam smo prespali, kolk majhne postlje x:o)x, pa to pravim jst, ki me ni prav velik skup :inocent:, drug dan pa še en ovinek do Vodnikove koče, kolk je blo lepo zeleno, pa rožce :2src:, sam pol je blo pa zaradi tega treba dol čez melišče, tega pa nisem prej vedel xcivx, ta del me je najbolj utrudil x:o)x, lovljenje ravnotežja v vsakem ovinku xnckrivx Se mi je pa zdel Triglav lažji kot prvič x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Scorpioooo x:Xx, dbest :palec: za muzko mislim x;)x

 

Hmm, kakor poznam ovne in ovce, niso glih ljubitelji poležavanja xnckrivx, drugač je pa kriva ena prapraprababica po fotrovi strani :inocent:, ki je rada vstala že ob petih zjutraj in vsake par rodov se to pokaže :inocent: x:Dx, zdej bo kmal že tri mesece :hepko:, je že kr velik fant, a ne x?x

xsmx sam, da je fotr kriv, da nimam jst nč zraven :switz: x:Dx

 

No, tut uživali smo čez vikend, lepo v soboto tko v izi na Triglav iz Krme preko Planike, pa dol na Kredarico, tam smo prespali, kolk majhne postlje x:o)x, pa to pravim jst, ki me ni prav velik skup :inocent:, drug dan pa še en ovinek do Vodnikove koče, kolk je blo lepo zeleno, pa rožce :2src:, sam pol je blo pa zaradi tega treba dol čez melišče, tega pa nisem prej vedel xcivx, ta del me je najbolj utrudil x:o)x, lovljenje ravnotežja v vsakem ovinku xnckrivx Se mi je pa zdel Triglav lažji kot prvič x;)x

x:Dx tko na izi xcivx uf, Triglav :switz: :palec:

 

za kakšno tako pospravljanje pa jaz tud rabim kar precej časa :inocent: je treba vsak kos dvakrat okol obrnit pa prečekirat, če ga vseen ne bi dala v kakšno škatlo ... ker mogoče se pa še kdaj rabi x:Dx

 

kar počasi ... za kakšno hudo laufanje čist prevroče x;)x

klinc, preveč smeškov :(

 

pa veliiiiiiiiiik uživanja xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx sam, da je fotr kriv, da nimam jst nč zraven :switz: x:Dx

 

x:Dx Ja, ti pri tvoji luni pa že ne moreš bit x:px, zjutrajjelepopoležat. press x;)x

 

x:Dx tko na izi xcivx uf, Triglav :switz: :palec:

 

za kakšno tako pospravljanje pa jaz tud rabim kar precej časa :inocent: je treba vsak kos dvakrat okol obrnit pa prečekirat, če ga vseen ne bi dala v kakšno škatlo ... ker mogoče se pa še kdaj rabi x:Dx

 

kar počasi ... za kakšno hudo laufanje čist prevroče x;)x

klinc, preveč smeškov :(

 

pa veliiiiiiiiiik uživanja xsrcx

 

no, jst se rad zataknem tut ob kakšnih fotkah xnckrivx, pol jih je pa treba mal pogledat w:Iw, pa stoje se ravno ne spodobi, pa se mal usedeš, pa ugotoviš, da paše mal počivat ..., pol se pa spomneš, da si še žejen ... :inocent: Ja, od kakšnih stvari se kar težko ločit, no nekak se trudim, ker nove omare niso neskončne x;)x

 

Laufam pa tako ob večerih, tako da je že malo manj vroče, hitro gre pa samo od sebe, sej se drugače tolk ne ženem :vio:

 

Na Triglav pa res nismo pretiraval s tempom, v vodnarjih je celo poročilo, s kravami vred x:Dx, če se ti bo dal prebrat, je zelo kratko :inocent:

 

 

 

luna, venera in mars v biku x;)x

 

uff, ti maš pa še več bika kot jst x;)x, lepo pozdravljen x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

bikec x:Xx pa ostalo govedo x:Xx

x:Dx Ja, ti pri tvoji luni pa že ne moreš bit x:px, zjutrajjelepopoležat. press x;)x

x:Dx sej ga že uvajam v jutranje poležavanje x:px

drugače pa poznam dva ovna (no, ovna in ovco) in oba zjutraj rada spita, tko da je tud za našo žverco to še možno x:px

ga bomo pa lahko začeli tud včasih oblačit v bolj "naše" cotke :onfire: zvedla, kje jih dobim (in dobila dve zadevci za poskušino xcivx )

pa za tole majčko sem že "zasitnarla" v društvu, naj začnejo tiskat tudi otroške x:Dx

http://www.zverca.si/images/stories/fotke_zala/zverca_majcke.jpg

no, jst se rad zataknem tut ob kakšnih fotkah xnckrivx , pol jih je pa treba mal pogledat :icon1_blush: , pa stoje se ravno ne spodobi, pa se mal usedeš, pa ugotoviš, da paše mal počivat ..., pol se pa spomneš, da si še žejen ... :inocent: Ja, od kakšnih stvari se kar težko ločit, no nekak se trudim, ker nove omare niso neskončne x;)x

... je misija uspela x?x xDDx jst imam še zmer pri naših eno omaro zadev, od katerih se mi še ni uspelo ločit, pa jih tukaj nimam kam dat (ker omare očitno res niso neskončne xnckrivx ) x:Dx

 

lep pozdravček pa veliiiiiiiiiiiiik sončka (sam ne se pol name kregat, če bo vroče :frog: ) v štalco :flower:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec x:Xx pa ostalo govedo x:Xx

 

x:Dx sej ga že uvajam v jutranje poležavanje x:px

drugače pa poznam dva ovna (no, ovna in ovco) in oba zjutraj rada spita, tko da je tud za našo žverco to še možno x:px

ga bomo pa lahko začeli tud včasih oblačit v bolj "naše" cotke :onfire: zvedla, kje jih dobim (in dobila dve zadevci za poskušino xcivx )

pa za tole majčko sem že "zasitnarla" v društvu, naj začnejo tiskat tudi otroške x:Dx

http://www.zverca.si/images/stories/fotke_zala/zverca_majcke.jpg

 

... je misija uspela x?x xDDx jst imam še zmer pri naših eno omaro zadev, od katerih se mi še ni uspelo ločit, pa jih tukaj nimam kam dat (ker omare očitno res niso neskončne xnckrivx ) x:Dx

 

lep pozdravček pa veliiiiiiiiiiiiik sončka (sam ne se pol name kregat, če bo vroče :frog: ) v štalco :flower:

 

Oj, Scorpio x:Xx

Pametno, Scorpio, pametno x:px, zdej se hitro uči x;)x

Ooo, hudo, kaka majca xokx, bi bil prav specialen x:px

 

Misija je kar uspela, no, ne čist popolno, zdej po novem še nisem vseh stvari pospravil xcivx, bom še stvari po omarah premikal gor in dol x;)x,

no počas se bom že organiziral, najprej se je pa treba dokončno preselit x:)x

 

Vroče ni preveč x:)x, tako da kar sončka, sončka x:px

 

Uživajte, Scorpio

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuuuuuuu ... sam je res

Scorpio pa kje jih dobiš? Jst bi tudi tako x:Ix

Tukej xDDx sam imajo trenutno baje samo precej velike številke xnckrivx

 

Oj, Scorpio x:Xx

Pametno, Scorpio, pametno x:px, zdej se hitro uči x;)x

Ooo, hudo, kaka majca xokx, bi bil prav specialen x:px

 

Misija je kar uspela, no, ne čist popolno, zdej po novem še nisem vseh stvari pospravil xcivx, bom še stvari po omarah premikal gor in dol x;)x,

no počas se bom že organiziral, najprej se je pa treba dokončno preselit x:)x

 

Vroče ni preveč x:)x, tako da kar sončka, sončka x:px

 

Uživajte, Scorpio

je treba po štalci mal zaropotat ... pa hitr bikec mim uleti x:Xx

pa vidim, da še kdo skače po štalci, sam oglasit se ne upa x:px x;)x

 

še mal poskakat :onfire: :onfire: :onfire: za hitro selitev x;)x :palec:

pa za sončka :onfire: :onfire: :onfire: x:px

 

bikec in co ... veliiiiiko uživanja xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je treba po štalci mal zaropotat ... pa hitr bikec mim uleti x:Xx

pa vidim, da še kdo skače po štalci, sam oglasit se ne upa x:px x;)x

 

še mal poskakat :onfire: :onfire: :onfire: za hitro selitev x;)x :palec:

pa za sončka :onfire: :onfire: :onfire: x:px

 

bikec in co ... veliiiiiko uživanja xsrcx

 

spet mal štalco na vrh postavit x:px, kako hitro gre en teden :inocent:

 

Scorpio, hvala za energijo x:Xx, balkon pomil v nulo x^x, ga je kar 7 m2,

pa tolk je bil že umazan, da je blo treba kar drgnit, eh tele gradbeniki, ki

delajo tako balkone, da ti lohk not dežuje x:o)x

 

Sonček, sonček :hepko: :hepko: pa je x:px

 

V soboto sem bil tut na masaži pri Tajkah x:px, paše, paše, masaža mislim x;)x

 

Scorpio in Naj uživajta xsrcx, no tut večjemu ovnčku velik užitkov x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

en pozdravček bikcu pa ostalim, k kdaj pokukate v štalco x:Xx x:Xx

 

prestolonaslednik spi spanje pravičnega :D (upam, da čimdalj x:Dx ), jst sem si pa vzela mal časa za forum ... ga zadnje čase kar ni blo xcivx (sem že tko kot upokojenci ... doma, ampak nikol nič časa x:px )

Scorpio, hvala za energijo, balkon pomil v nulo, ga je kar 7 m2,

pa tolk je bil že umazan, da je blo treba kar drgnit, eh tele gradbeniki, ki

delajo tako balkone, da ti lohk not dežuje

priden, bikec :palec: :onfire: še mal, še mal ... :onfire: x:px

... čist fouš za balkon :2src: x:Ix pa seveda fulllllll privoščim tud :palec: x;)x

sem že rekla mojemu xsrcx , da tuki manjka samo balkon x:px (no, če si kdaj omisliva še kakšen podmladek, bi prav prišlo tud še par kvadratov x:Dx ) ... pol pa večkrat "pobegnemo" k našim na (prijetno hladno) teraso xDDx

pa za masažo čist mal tud fouš :inocent: bi kar pasal en takle odklop kdaj x:o)x

 

hvala hvala x:Xx ... uživamo max, se nič ne damo motit xflowx

aja ... mal popravkov ... x;)x

Scorpio in Nal uživajta xsrcx, no tut večjemu rakcu (z luno v ovnu) velik užitkov

 

sončka v štalco ... pa naj vas kakšna neurja ne razmečejo :flowers:

 

preveč smeškov :0: pol je treba pa bikcu jih brisat xnckrivx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

en pozdravček bikcu pa ostalim, k kdaj pokukate v štalco

 

prestolonaslednik spi spanje pravičnega (upam, da čimdalj x:Dx ), jst sem si pa vzela mal časa za forum ... ga zadnje čase kar ni blo (sem že tko kot upokojenci ... doma, ampak nikol nič časa x:px )

 

priden, bikec :palec: :onfire: še mal, še mal ... :onfire: x:px

... čist fouš za balkon :2src: x:Ix pa seveda fulllllll privoščim tud :palec: x;)x

sem že rekla mojemu xsrcx , da tuki manjka samo balkon x:px (no, če si kdaj omisliva še kakšen podmladek, bi prav prišlo tud še par kvadratov x:Dx ) ... pol pa večkrat "pobegnemo" k našim na (prijetno hladno) teraso

pa za masažo čist mal tud fouš :inocent: bi kar pasal en takle odklop kdaj

 

hvala hvala x:Xx ... uživamo max, se nič ne damo motit xflowx

aja ... mal popravkov ...

 

 

sončka v štalco ... pa naj vas kakšna neurja ne razmečejo :flowers:

 

Bikec spet mal v štalci x:px, čakam da grem proti domu, ker je v Lj zdej fajn nevihta xcivx

 

Zadnji delovni dan x:px, dopust, dopust, sicer nekih hudih planov ni, mal po hribčkih in dolincah, pa upam, da

se bo še kje morje pokazalo na poti x;)x

 

Scorpio, ti kar kdaj na masažo x:px, kakšen darilni bon za darilo dobiš pa greš x;)x

 

Sem zgleda mal pomešal črke, Nal, Nal, Nal, da si zapomnem, aja, to sem pa tut spregledal, rakec, aja sej dve vodi

in potem pride ovenček x:px

 

Vi pa kr uživajte na terasi, obiski so dobrodošli x:px

 

Dons pa celo v Ljubljani toča, tukaj ne večja kot oreh, v enih delih pa menda precej večja x:o)x

 

Jutr pa spet mal v hribe, na izi na Sedmera, bova z bratom izpolnila željo x:)x

 

Scorpio x:Xx, uživajte x:px, ovenček naj pa kar pridno spi ...

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Bikec spet mal v štalci x:px, čakam da grem proti domu, ker je v Lj zdej fajn nevihta xcivx

 

Zadnji delovni dan x:px, dopust, dopust, sicer nekih hudih planov ni, mal po hribčkih in dolincah, pa upam, da

se bo še kje morje pokazalo na poti x;)x

 

Scorpio, ti kar kdaj na masažo x:px, kakšen darilni bon za darilo dobiš pa greš x;)x

 

Sem zgleda mal pomešal črke, Nal, Nal, Nal, da si zapomnem, aja, to sem pa tut spregledal, rakec, aja sej dve vodi in potem pride ovenček x:px

 

Vi pa kr uživajte na terasi, obiski so dobrodošli x:px

 

Dons pa celo v Ljubljani toča, tukaj ne večja kot oreh, v enih delih pa menda precej večja x:o)x

 

Jutr pa spet mal v hribe, na izi na Sedmera, bova z bratom izpolnila željo x:)x

 

Scorpio x:Xx, uživajte x:px, ovenček naj pa kar pridno spi ...

bikeeeeeeec x:Xx

 

uf, me že sto let ni blo nč naokol :O: ni časa, ni časa :inocent:

sem se pa celo spravila eno malenkost za faks delat ... je že zadnji čas, pa je mal lažje, kot če mam še ful časa xrolleyesx

 

bikec, ti kar izkoristi dopust ... sploh pa kakšno morje le izkoristi x:px jst še kar upam, da septembra kaj pade ... xcivx

 

tele nevihte :sori: so pa očitno res zmer bolj pogoste ... me je včasih kar groza, kaj nas še čaka, če smo že tko uničl tole naravo :o|o:

 

pozdravčke pa poljubčke v štalco x:Xx x:Xx x:Xx ... je treba zdej, k mali spi, kej za faks še naredit (še dva izpita ta teden :inocent: )

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...