Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

x:px je, je, čokolada je zmer doma, blagovne rezerve x:Dx, sam zadnje čase je samo še temna čokolada, mi je boljša :yumy:

 

:hepko: :hepko: pa mal še poskakat, mraz pa ne bo v štalci x^x, dejmoooo mal, ena, dva, triiiiiiiiiii x;)x

Na x:Xx x:Xx se v štalci tut ne sme pozabit x:)x

x:Xx bikec

:yumy: ta temna bo super x:px

no, pa dejmo skakat :onfire: :onfire: da ne bo mraz xcivx sonček je že x8Dx samo piha nekej xrolleyesx

 

:inocent: en bikec mora pa delat xcivx, pa mal ga prehlad daje x:o)x, ampak se ne da x^x, počival bo popoldne x:px

priden bikec x:Xx bomo mal čaral xwizardx pa bo prehlad hitr mimo xDDx mene je tud neki hotl zagrabt :o|o: pa nima šans x^x ni cajt za take zadeve :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx bikec

:yumy: ta temna bo super x:px

no, pa dejmo skakat :onfire: :onfire: da ne bo mraz xcivx sonček je že x8Dx samo piha nekej xrolleyesx

priden bikec x:Xx bomo mal čaral xwizardx pa bo prehlad hitr mimo xDDx mene je tud neki hotl zagrabt :o|o: pa nima šans x^x ni cajt za take zadeve :vragec:

 

hvala, Scorpio x:Xx, pri takem čaranju bo hitr mimo x;)x, sej počutim se čist fajn, tko da kakšne sile ne bo x^x

Pri skakanju ti pa komot pomagam :hepko: :hepko:, zebst te pa ne sme, grem zdej na sonček :flower:, pa mal vetra x:o)x,

sej drugač ga mam rad, sam lohk bi mal topleje pihal x:px, no pa vsaj megle ni :onfire:

 

Ti si tut za temno x:px, bom kakšno zrihtal x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v vse smeri......samo v pravo ne :vio:

danes je total kaos pri meni in ni časa x:Dx x:Dx

 

ostlim bikcem pa x:Xx x:px x:px

 

A to pomen, da si mnenja, da delam kaj narobe, al kako? :inocent:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo enga bikca x:px , dons je blo ful delovno xcivx, nč bikovsko x:o)x, potem pa še pošteno kosilo, pa počitek se je tut prilegel x:px,

pa je dan naokoli xnckrivx, pa vseeno mal poskakat :hepko: :hepko:, zeblo nas pa ne bo x^x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si bil pa nekam pozen danes...al tako zelo zgoden? x:Dx

 

Dobro jutro v stalci! :vio:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne vids, da se en bk pase ze od rane ure? :vragec: Al jaz ne stejem za bika? :inocent: Sej nimam tolk scorpijona v seb :inocent: ...

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikci x:Xx spet prazna štalca xrolleyesx nobenga, da bi mal grel v štalci .... al pa vsaj skakat pomagal :inocent: :onfire: :onfire: a ste vsi na paši al kaj :vragec: sem se pršla mal pocrkljat xflirtx pa nobenga živega nikjer xrolleyesx x:px

 

xyesx sonček me je na plano zvabil, pol so šle pa tri ure xnckrivx x:Dx, ko enkrat štartam, se ne ustavim kr tko x;)x, kondicija je

kr dobra x^x, si me fajn trenirala x:Xx, zdej pa še mal poskakat :hepko: :hepko:, pa mal pocrkljat xflirtx, ufff zdej je pa vroče v štalci x:Dx

 

aja pa bikcom mal sončka pošljem x:)x iskreno x:)x xflowx

 

uuu, hvala x:Xx, pa še Audi mal poskakat :hepko: :hepko:, sej vem, da je mal pozen, pa sem glih večerjal xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx sonček me je na plano zvabil, pol so šle pa tri ure xnckrivx x:Dx, ko enkrat štartam, se ne ustavim kr tko x;)x, kondicija je

kr dobra x^x, si me fajn trenirala x:Xx, zdej pa še mal poskakat :hepko: :hepko:, pa mal pocrkljat xflirtx, ufff zdej je pa vroče v štalci x:Dx

:hepko: sam, da je bil trening fajn xyesx x:px sonček se tud lih prov pokaže x8Dx x:px pa segreli ste tud lih prov xDDx x:Xx

pejmo zdej spat x:Ix k je lih fajn toplo x:px

nočko, bikci x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro še v štalo xsrcx

matr en bikec rabi več kot 10 minut, da odgovori na OS xrolleyesx x:Dx ... pr nas je jutro veš in ponavadi mam zjutraj največ dela x^x ... ma upam, da bo vsaj cel roman, in da bom mela čtiva za par dni x:Dx x:Dx x:Dx

x:Xx xsrcx

 

Jst ne bi glih na roman stavu, ker sem bil brez neta xrolleyesx xsrcx x:Xx ....no, ampak pride tud roman x;)x x:Dx

 

Sem glihkar opazu, da sem komentiral v temo scorpij, v stalco pa ne :eek: . Tole sploh ni dobr xrolleyesx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikci x:Xx

dejmo no mal akcije xrolleyesx štalca skor zapuščena ... mal segret, prah pobrisat, spucat zadeve ... rogove zglancat x:Dx x:px vas najprej mal počoham xflirtx da se lepo počasi zbudite ... pol pa le mal migat x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: :onfire: evo enga bikca, takoj dobre volje, sam da je v štalco pokukal x:px, skozi neka akcija x:o)x,

bo pa zdaj počasi bolj mir x:px, se je treba mal ustavit x^x, kdaj pa kdaj :inocent:

 

:hepko: sam, da je bil trening fajn xyesx x:px sonček se tud lih prov pokaže x8Dx x:px pa segreli ste tud lih prov xDDx x:Xx

pejmo zdej spat x:Ix k je lih fajn toplo x:px

nočko, bikci x:Xx

 

:inocent: Scorpio, ti pa maš kondicije :palec:, tolk velik akcije x:px, počitka pa komaj kej :inocent:, še x:Xx x:Xx, da boš

lažje zdržala x^x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: :onfire: evo enga bikca, takoj dobre volje, sam da je v štalco pokukal x:px, skozi neka akcija x:o)x,

bo pa zdaj počasi bolj mir x:px, se je treba mal ustavit x^x, kdaj pa kdaj :inocent:

:inocent: Scorpio, ti pa maš kondicije :palec:, tolk velik akcije x:px, počitka pa komaj kej :inocent:, še x:Xx x:Xx, da boš

lažje zdržala x^x

oooooooooo, lej ga bikca x:Xx x:Xx končno spet mal v štalco pokukal x:px mam že skor monologe tle ... sm se že ustrašla, da me šizofrenija daje al pa kej :inocent: :vragec:

akcija mora bit x^x kondicijo se pa sproti nabira x:px spanja je blo pa čist dost zdej en teden ... sem nadoknadila za nazaj pa naprej x^x xDDx bo zdej spet bolj natrpano, ampak zdržala pa bom ... brez težav x^x x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx spet mal mojih monologov xrolleyesx :inocent:

presneto govedo, bo treba zaropotat tle okol xbendx xbendx xbendx xsuperx xsuperx xmusicx xmusicx :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: xbendx xbendx xbendx :att: BIKI dejmo mal zmigat se, no ... mal štalco preluftat, pogret pa to x:px sej sploh nč več ne vidim ... pa ni megla xrolleyesx pajčevin se je tolk nabralo ... nobenga od nikjer :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx spet mal mojih monologov xrolleyesx :inocent:

presneto govedo, bo treba zaropotat tle okol xbendx xbendx xbendx xsuperx xsuperx xmusicx xmusicx :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire: xbendx xbendx xbendx :att: BIKI dejmo mal zmigat se, no ... mal štalco preluftat, pogret pa to x:px sej sploh nč več ne vidim ... pa ni megla xrolleyesx pajčevin se je tolk nabralo ... nobenga od nikjer :vragec:

 

:inocent: a ti tolk ropotaš x:Dx, se mogu na hitr prečekirat x:px, sem bil na tarotu dons, pol pa še mal telovadbe, pa pod tuš pa :sleeping:, pa teb še x:Xx, da boš lažje spala x;)x, pajčevin in ostalega se lotim jutri x^x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...