Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

:inocent: a ti tolk ropotaš x:Dx, se mogu na hitr prečekirat x:px, sem bil na tarotu dons, pol pa še mal telovadbe, pa pod tuš pa :sleeping:, pa teb še x:Xx, da boš lažje spala x;)x, pajčevin in ostalega se lotim jutri x^x

x^x sm vedla, da je treba mal zaropotat :vragec: x:px a tarot x:px te bo treba spet mal na kšno kavico zvlečt x;)x ma, zdej so izpiti xrolleyesx pol pa res xDDx x:Xx spala bom k ubita x^x te držim za besedo glede svinjarije tle v štalci x:Dx x;)x lahko noč, bikec x:Xx pa ostali tud xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ajde, govedo x:Xx :vragec:

:att: vstat, sonček je ... noge pretegnit, rogove spucat, da se zasvetijo ... pa na pašo xcivx porkafix, sam jst še razgrajam tle okol xrolleyesx biki pa nekje lenarite x:px vas je spet treba zbudit x:px xbendx xbendx xbendx xbendx

 

x:o)x če bi res lenarili :vragec:, zaradi površnosti in lahkomiselnosti določenih osebkov :vragec:, sem mel dvojno delo :o|o:, še enkrat ponovno x:o)x, ko sem pa končal, pa ful preverjal, ker nisem vedel kaj je bilo narobe, sem pa zvedel x^x, hvala mojmu škorpiji, dobr ti vprašanja postavljaš :palec:, sem pa dobre volje :hepko: :hepko:, tako da mi ni prišlo do živega x:px, sam prah bo dons ostal xnckrivx, zdej bo treba na malco, pol pa bovling x;)x, pa ni cajta :inocent:, še dobr, da ti mal prepih narediš x:Xx, pa prah kr ven leti x:Dx

 

x^x sm vedla, da je treba mal zaropotat :vragec: x:px a tarot x:px te bo treba spet mal na kšno kavico zvlečt x;)x ma, zdej so izpiti xrolleyesx pol pa res xDDx x:Xx spala bom k ubita x^x te držim za besedo glede svinjarije tle v štalci x:Dx x;)x lahko noč, bikec x:Xx pa ostali tud xsrcx

 

xyesx ja, res, ko me je kolega ravno klical predno sem šel, je rekel, da naj zmagam :inocent:, pa sem mu odvrnil, da to se ne igra tko x;)x,

je mislil da je to sam težja varianta taroka :inocent:, še 8 kart več vsak, če se igra v tri x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x če bi res lenarili :vragec:, zaradi površnosti in lahkomiselnosti določenih osebkov :vragec:, sem mel dvojno delo :o|o:, še enkrat ponovno x:o)x, ko sem pa končal, pa ful preverjal, ker nisem vedel kaj je bilo narobe, sem pa zvedel x^x, hvala mojmu škorpiji, dobr ti vprašanja postavljaš :palec:, sem pa dobre volje :hepko: :hepko:, tako da mi ni prišlo do živega x:px, sam prah bo dons ostal xnckrivx, zdej bo treba na malco, pol pa bovling x;)x, pa ni cajta :inocent:, še dobr, da ti mal prepih narediš x:Xx, pa prah kr ven leti x:Dx

x:Dx Tolk kt jst razgrajam, bo še kej drugega odletel ven, ne sam prah :vragec: x;)x ti kar šibej okol x:Xx bom mal zluftala tle, grel bote pa kar sami :vragec: jst se pridem sm pogret, sm bl mrzlokrvna :inocent: x:px

 

xyesx ja, res, ko me je kolega ravno klical predno sem šel, je rekel, da naj zmagam :inocent:, pa sem mu odvrnil, da to se ne igra tko x;)x,

je mislil da je to sam težja varianta taroka :inocent:, še 8 kart več vsak, če se igra v tri x:Dx

xsmx :lol:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx x:px

a bom dons spet sama razgrajala tle okol :inocent:

:vragec: alo, vstat xbendx xbendx xbendx

še Mačono v smeh spravt x;)x xsmx x:px

 

:onfire: :onfire: še prvi bikec :inocent:, dons uspešen dan x^x, v službi vse popucal x:px,

prišel na pozitivno nulo x;)x, zdej pa lohk še mal po forumu poskačem :hepko: :hepko:, pol

pa laufat :switz:, včerajšni bovling je bil bolj na izi :inocent:, se nisem kej dost pretegnil xnckrivx,

rezultat nč posebnega, nisem prišel blizu svojega rekorda x;)x

 

joj ste smešni s temi poskakujočimi smeškoti. x:Dx

 

Še Mačono pozdravit x:Xx, ker je prišla pokukat v štalco x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Tolk kt jst razgrajam, bo še kej drugega odletel ven, ne sam prah :vragec: x;)x ti kar šibej okol x:Xx bom mal zluftala tle, grel bote pa kar sami :vragec: jst se pridem sm pogret, sm bl mrzlokrvna :inocent: x:px

 

To bomo zrihtal x^x, najboljše bi bile sicer ene vaje, saj ne zahtevajo veliko cajta, sam mogla bi videt :inocent:, dokler pa ne, pa kr v štalco pogret,

glede kavice pa ni problem, cajt si bom že našel, če imaš pa kakšno konkretno pitanje, pa kr, da probam x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En krasen večer pa še lepšo noč, govedo x:Xx xsrcx

To bomo zrihtal x^x, najboljše bi bile sicer ene vaje, saj ne zahtevajo veliko cajta, sam mogla bi videt :inocent:, dokler pa ne, pa kr v štalco pogret,

glede kavice pa ni problem, cajt si bom že našel, če imaš pa kakšno konkretno pitanje, pa kr, da probam x;)x

lepo, bikec x:Xx da si vse zrihtal pa se mal štalci posvetil x;)x

:eek: vaje xrolleyesx kar se tega tiče, nisem kej prida disciplinirana oseba jst :inocent: sem enkrat začela tibetanske delat ... en teden, pol pa ni blo cajt zjutri, pa premraz ... xrolleyesx ja no, včasih se jih še lotim, ponavadi pa že najdem kakšen razlog xrolleyesx smotka sm pač :vragec: x;)x

v petek maš cajt za kavo x?x x:)x kšno konkretno vprašanje :inocent: bo treba mal premislt ... drugič, zdej možgani ne funkcionirajo več ... pomoje sam še mislim, da jih mam, so že ušli :vragec: x:px

Bikci in zverine.. x:Xx Sem skoraj pozabil pot sem.. :inocent:

o, bikec x:Xx sicer name si pozabu :vragec: nism ne bikec (krava), ne kakšna huda zverina x:px x;)x pa te je vseen fajn zasledit v štalci x;)x nč čudnega, da si pot skor pozabu, če nč ne prideš mim :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Še Mačono pozdravit x:Xx, ker je prišla pokukat v štalco x:px

MU! http://www.clicksmilies.com/s0105/tiere/animal-smiley-034.gif x:Dx

sam da vidim tvoj nick, pa te smeškote in mi gre po glavi, kako greš najprej v Mostec švicat, pol pa na cel kup palačink ... ali pa obratno .. x:px x:px x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro v stalco! x:)x

 

 

Je bil naporen dan, ampak se kar lep!

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro Scorpi....mater vas je scorpjonckov... :inocent: , po vsem forumu lezete x:Dx ! Ja, saj grem spat, sam se mal povedrim...

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons pa lohk končno mal bolj zgodaj pozdravim x:px, ni dobr preveč resno vzet delo osvobaja xcivx, arbeiten muß frei al kako že :inocent:

 

Štalca, dobro jutro x:Xx

ne bom še nč razgrajala, je za vas še čist prezgodej :inocent: x:px

se pa dela en krasen dan, s sončkom :2src:

Natrix, lahko noč x:Xx

 

Oooo, hvala Scorpio x:Xx, mi se bolj počas prebujamo, sem ravno ta teden sodelavki po telefonu ob devetih razlagal, da je še zgodi

zame, pa mi še možgani ne delajo še čist prav x:Dx, saj mislim da ni čist dojela, kaj sem hotel povedat x:Dx, ker je bla tko začudena,

a zgodiiiiii :eek:, z bikci ma premal izkušenj x:Dx, ovca pač x;)x

 

vreme je pa res :onfire: :onfire:, v Ljubljani ni megle, kolk je to fajn x:px

 

MU! http://www.clicksmilies.com/s0105/tiere/animal-smiley-034.gif x:Dx

sam da vidim tvoj nick, pa te smeškote in mi gre po glavi, kako greš najprej v Mostec švicat, pol pa na cel kup palačink ... ali pa obratno .. x:px x:px x:px

 

:onfire: :onfire: dobre asociacije maš to ti x^x, dobreeeee x:px, če še kej dodam, po teku bolj pašejo x;)x kot prej xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En krasen večer pa še lepšo noč, govedo x:Xx xsrcx

 

lepo, bikec x:Xx da si vse zrihtal pa se mal štalci posvetil x;)x

:eek: vaje xrolleyesx kar se tega tiče, nisem kej prida disciplinirana oseba jst :inocent: sem enkrat začela tibetanske delat ... en teden, pol pa ni blo cajt zjutri, pa premraz ... xrolleyesx ja no, včasih se jih še lotim, ponavadi pa že najdem kakšen razlog xrolleyesx smotka sm pač :vragec: x;)x

v petek maš cajt za kavo x?x x:)x kšno konkretno vprašanje :inocent: bo treba mal premislt ... drugič, zdej možgani ne funkcionirajo več ... pomoje sam še mislim, da jih mam, so že ušli :vragec: x:px

 

mam cajt xyesx, da kakšno rečeva x:px, bo treba spet kmal na palačinke :inocent:, je treba naredit plan x:Dx

 

jst sem glede vaj kr discipliniran, sam čez teden imam skrajšano varianto x;)x, ni več cajta zjutri, pa kr na postlji jih delam x:px, se vsaj bolj zbudim x^x, pri tibetanskih pa nisem tko priden, delam samo zadnjo zvečer, pa ta prvo včasih xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro v stalco.....soncek sije, snegec gre, bikci pa na plano in na noge! x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A noc pa ne? :o|o:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

doma sploh nič ne pozdravim :inocent:

 

Dobro jutro v štalco......že kar nekaj časa nisem pokukala k vam :o|o:

Kako ste x:px pri nas sončka na nebu še ni..........v srcu ga je ogromno xsrcx

Vsem bikom in ne bikom prekrasen dan želim x:Xx

 

Hvala x:Xx, jst sem čist fajn, petek moj najljubši dan, še vreme je čist kul x:px, zdejle bom

mal po čaj skočil v staro Ljubljano x;)x, pa bolj mirno je v službi danes, kar mi ustreza x:)x

 

Tudi ti uživaj martinovo x^x, drug teden bi pa lohk spet kakšne palačinke :inocent:, Girly pride

nazaj x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikci x:Xx

a drug teden spet palačinke padejo :inocent: x:px vidim neki sladkega tle xDDx všeč tole x:px sploh glede na to, da dons mi ne bo ratal ob kakšni normalni uri v Lj prit :o|o: xrolleyesx tko da kar plan nardit za palačinke, pridem x^x x;)x

Jutro bikci, zverine in nežna stupenjača.. x:Xx

Te bom odslej omenjal posebej.. Bo prav tako ? x;)x x:Xx

xsmx x:px Iiiiiiii x:Ix kolk si fajn, bikec x:Xx x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...