Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

Bikci x:Xx ta tigrastemu bikcu pa še posebej x:Xx x;)x

super dan je bil danes x:px produktiven x^x sledi pa še bolj super večer x:px tudi vam ga želim xsrcx

 

ooo, Scorpio x:Xx, danes je res kr uspešen dan x:px, še pred kosilom sem bil v trgovini x:px, pol sem

pa fajn laufal :switz:, tko dobr, da sem te zdej ujel x:Dx, zdaj pa glavo umit, pa pod tuš x:)x, pol pa

mal uživat x;)x al clo delat :inocent:, v glavnem fajn bodi x:px

 

Bikci x:Xx

a drug teden spet palačinke padejo :inocent: x:px vidim neki sladkega tle xDDx všeč tole x:px sploh glede na to, da dons mi ne bo ratal ob kakšni normalni uri v Lj prit :o|o: xrolleyesx tko da kar plan nardit za palačinke, pridem x^x x;)x

 

evo že skačem :hepko: :hepko: za palačinke :onfire: :onfire:, tko da bi lohk kej padlo x:px, boš obveščena x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio x:Xx, danes je res kr uspešen dan x:px, še pred kosilom sem bil v trgovini x:px, pol sem

pa fajn laufal :switz:, tko dobr, da sem te zdej ujel x:Dx, zdaj pa glavo umit, pa pod tuš x:)x, pol pa

mal uživat x;)x al clo delat :inocent:, v glavnem fajn bodi x:px

evo že skačem :hepko: :hepko: za palačinke :onfire: :onfire:, tko da bi lohk kej padlo x:px, boš obveščena x;)x

x:px :hepko: :hepko: :hepko: se mi že sline cedijo :yumy: x;)x

nč delat xrolleyesx v soboto zvečer :eek: xcivx pa še martinovo je x:px je treba mal praznovat x;)x x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px :hepko: :hepko: :hepko: se mi že sline cedijo :yumy: x;)x

nč delat xrolleyesx v soboto zvečer :eek: xcivx pa še martinovo je x:px je treba mal praznovat x;)x x:Xx

 

:inocent: sej vem, da so to bolj pobožne želje :vio: , diploma danes pa to x;)x, no kakšna brca v rit mi

ne škodi vsake tolk cajta x:Dx, tko iz preventive, mogoče pa kakšen dan prav pride x:Dx

 

x:px dva sva že :onfire: :onfire: , jst bi najraje kr skutne pri Girly x:px, no bom videl, če bo za

stvar, drugače pa naša lokacija x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikci x:Xx vsem pa vsakemu posebej x:Xx x:px

cajt bo za noge pretegnit pa na sončka mal na pašo x:px aja, nedelja je danes x:px mačka ni x^x nedelja je pa tko dan za crkljanje xflirtx xhypnox

 

:inocent: sej vem, da so to bolj pobožne želje :vio: , diploma danes pa to x;)x, no kakšna brca v rit mi

ne škodi vsake tolk cajta x:Dx, tko iz preventive, mogoče pa kakšen dan prav pride x:Dx

:inocent: aja tko x:)x ti kar reč, bomo zrihtal xcivx .... :att: bikec, diplomo pisat :vragec:

a bo dost :inocent: če ne pa tud brca v rit pade :vragec: x:px

 

x:px dva sva že :onfire: :onfire: , jst bi najraje kr skutne pri Girly x:px, no bom videl, če bo za

stvar, drugače pa naša lokacija x;)x

:yumy: mi čist odgovarja xyesx x:Ix

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponovi vajo očitno :vragec:

:wOOt: štalce pa še noben ni zbudu :vragec:

bikci x:Xx xflirtx ...................................... bikci x:px .................................. bikci :inocent: ........................................ :att: joj, govedo smotano, vstat je treba :vragec: x:px

xsmx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xbendx xsmx xsmx xsmx xloveyx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: še dobr, da Scorpio mal prelufta štalco x:Xx x:Xx x:Xx, drugač bi bla čist zanemarjena xcivx, ne vem sicer kateri kozel me to preganja x:o)x, ampak delovno naspidirano je še naprej :o|o:, euro testiranje xrolleyesx, sam dodatno delo xcivx, pa nč zorganizirano :vragec: , sicer nč novga pri nas x:o)x

 

Ampak skačem lohk pa še zmer :hepko: :hepko:, včeraj sem laufal x:px, tko da sem čist fajn, sam mal zaseden danes x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čerrrrrrrrr bikci x:Xx pa zverinca xsrcx x;)x

mene tud koza preganja xrolleyesx pa se ji mal izogibam :inocent: sam, je k sreči pridna pa se ne da lih x^x x:px

 

O, Scorpio x:Xx, a si že doma :inocent:, sem prec boljš volje :palec:, si kr pravo energijo prinesla x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Scorpio x:Xx, a si že doma :inocent:, sem prec boljš volje :palec:, si kr pravo energijo prinesla x:px

lej ga, bikec, pa se mal srečava x:Xx x;)x

x:px o jes :hepko: :hepko: jst mam skoz polno prave energije x:px x;)x

a to je že doma :inocent: xrolleyesx dost je blo ... jutr spet ponovi vajo xrolleyesx pa v četrtek pa petek tud :vragec: dobr, da me v petek čaka ena fajn večerjica x:px x^x

 

aja, ne, res se mi že blede xrolleyesx :o|o: v četrtek špricam faks :inocent: ......... pomembnejše zadeve xcivx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej ga, bikec, pa se mal srečava x:Xx x;)x

x:px o jes :hepko: :hepko: jst mam skoz polno prave energije x:px x;)x

a to je že doma :inocent: xrolleyesx dost je blo ... jutr spet ponovi vajo xrolleyesx pa v četrtek pa petek tud :vragec: dobr, da me v petek čaka ena fajn večerjica x:px x^x

 

aja, ne, res se mi že blede xrolleyesx :o|o: v četrtek špricam faks :inocent: ......... pomembnejše zadeve xcivx

 

:wOOt: fajn večerjica x:px, to se pa dbest sliš x;)x, drugač pa prav, da mal špricaš faks :palec:, preveč tut ni dobr :inocent:, ja

težko te ujet, kljub vsemu treningu x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: fajn večerjica x:px, to se pa dbest sliš x;)x, drugač pa prav, da mal špricaš faks :palec:, preveč tut ni dobr :inocent:, ja

težko te ujet, kljub vsemu treningu x:Dx

:eek: pa še potuho mam tle :inocent: x:px sej ne bo tko preveč ... sam zdej je vse na kupu, pol decembra se že ful umiri xcivx lih prov za veseli december x:px x;)x

pol pa še mal skakat, bo bolj taprav trening x;)x :onfire: :onfire: :onfire:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: pa še potuho mam tle :inocent: x:px sej ne bo tko preveč ... sam zdej je vse na kupu, pol decembra se že ful umiri xcivx lih prov za veseli december x:px x;)x

pol pa še mal skakat, bo bolj taprav trening x;)x :onfire: :onfire: :onfire:

 

x:Dx sej veš, da bikci mormo podpirat počitek :inocent:, zdejle pa še na hitr na luft, pol pa še neki v usta, pa počas v mižule x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx sej veš, da bikci mormo podpirat počitek :inocent:, zdejle pa še na hitr na luft, pol pa še neki v usta, pa počas v mižule x:Dx

ne podpirat mojga lenarjenja :inocent: hitr izkoristim to x:Dx xcivx rajš mal podpore pa to x;)x

kam na luft zdej :eek: mraz je zunej, nč več lufta za dons xrolleyesx jst še mal pobluzim tle okol, pol pa tud spat x:Ix dober tek x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro zaspanci! x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še doma konc šihta pozdravim x:px , da bomo dons stalni bikci na broju x:Dx

 

bikci x:Xx :flower:

konc šihta x^x gume zamenjane x:px zdej pa lohk tud sneg pade, je avto obut xcivx x:px

sonček je :hepko: :hepko: :hepko: :hepko: xhypnox

 

fajn mate vi vreme, pri nas je že neki cajta oblačno xnckrivx, drugač pa pridna x:Xx

 

ne podpirat mojga lenarjenja :inocent: hitr izkoristim to x:Dx xcivx rajš mal podpore pa to x;)x

kam na luft zdej :eek: mraz je zunej, nč več lufta za dons xrolleyesx jst še mal pobluzim tle okol, pol pa tud spat x:Ix dober tek x;)x

 

pri nas je pa vse svetlo :inocent: tut ponoč, pa včeraj je bilo kar toplo, no sej sem bil samo ene deset minut x;)x, pa še mal za tebe

poskakat :hepko: :hepko:, pa pesti držat za izpit xcrossfingx xcrossfingx, a zadnjič si naredila x?x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Biki so simpatični. Kaj pa je z voli?

 

...papigami, dezevniki, kiti,.... x:Dx

 

Voli niso Biki zato, ker so Voli! x^x

 

Tole je povzeto iz vodnjaka modrosti! x:Dx

 

Pa guten morgen teleta! x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx mal vas je treba za ušesi popraskat x:px x:Dx

 

poskakat :hepko: :hepko:, pa pesti držat za izpit xcrossfingx xcrossfingx, a zadnjič si naredila x?x

kar držat pesti x:Xx xDDx je zdej ful enih izpitov

:o|o: nope xrolleyesx naslednjič x^x je blo mal preveč teorije za moje pojme :inocent: sem bolj za praktične naloge x:px x:Dx

dons tud nč od sončka xrolleyesx x8Dx

 

moj je obut že 14 dni x:px a ti to ta zadnji dan :vragec:

:vragec: še zajebavala me boš :frog: sm čakala unga, da je gume dal na feltne xrolleyesx pa cajt je blo treba najt, ne morem bit kar brez avta xrolleyesx :vragec: sicer mam vsako leto ful dober namen, da bom to nardila prej, pa mi nikol ne rata :inocent: zmer zadnje dni x:Ix

aja, bejba x;)x maš ful krasno ikonco :2src:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx mal vas je treba za ušesi popraskat x:px x:Dx

kar držat pesti x:Xx xDDx je zdej ful enih izpitov

:o|o: nope xrolleyesx naslednjič x^x je blo mal preveč teorije za moje pojme :inocent: sem bolj za praktične naloge x:px x:Dx

dons tud nč od sončka xrolleyesx x8Dx

 

Scorpio x:Xx, že čaram za izpite xwizardx xwizardx, pa pesti stiskam xcrossfingx xcrossfingx, ja, teorija tut ni bila nikoli

preveč po mojem okusu x:o)x, tuki pa je blo neki mal sončka x:px, kolk je fajn vreme, nobene megle pri nas :onfire: :onfire:,

kar naj bo tkole do pomladi x^x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Scorpio x:Xx, že čaram za izpite xwizardx xwizardx, pa pesti stiskam xcrossfingx xcrossfingx, ja, teorija tut ni bila nikoli preveč po mojem okusu x:o)x,

x:px čarovnik se je aktiviral x:Xx pol bo pa že xDDx :hepko: xsuperx sej itak, da bo x^x ni druge x:px

 

tuki pa je blo neki mal sončka x:px, kolk je fajn vreme, nobene megle pri nas :onfire: :onfire:,

kar naj bo tkole do pomladi x^x

xyesx x:px lohk bi blo x8Dx tle je sicer neki oblačno xrolleyesx ampak prov fino toplo xrosex sicer ... tam okrog novega leta pa božiča je lohk mal snega, mal belo ... k prve par dni je ful lepo, če je sneg na drevesih pa sonček :2src: pol je lohk pa pomlad x^x xDDx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...