Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

Govedo x:Xx x:px

nekam zgubljeni ste spet :inocent: kjerkoli že mukate, samo da uživate :palec: xsrcx

 

:inocent: tut kolokvije mate xcivx, to pa nisem vedel, no upam, da je kej pomagalo x;)x

 

Tako sem tudi zastavil, počas pa zihr x:px, uživi dons, bovling je kr fajn x:)x, bo še padel kakšen ta mesec x;)x

xrolleyesx tud kolokvije mamo, ja xcivx sam je kul, k lohk s kolokviji nardiš izpit x:)x

 

od bovlinga ni blo v petek nč xrolleyesx že vse rezervirano ful vnaprej :vragec: je blo pa vseen fajn x:px x8Dx pikado pa biljard sta bla pol v igri pa ful enga fajn čveka x:px xchatx xcheersx xDDx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo pajkci x:Xx a je kej toplo v štalci :inocent: bikci so zgleda zaspali xsrcx al pa tko pridno okol skačejo ... enga je zihr čist stanovanje okupiralo x:px

dejmo tole spravt na taprvo stran nazaj, da ne bojo pajkci čist preveč osamljeni ... že tko je polna štala tehle mrež pajkovih xrolleyesx x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:switz: :switz: evo pajke v en kot nagnal x:px, bikec kr dela xcivx, kozel nikoli zadovoljen, pa še prav da premal delam xnckrivx , diploma je še zmer nekje v oblakih x:o)x, v stanovanju pa nč novega, konec tedna priklopijo plin x:px, pol bo pa že prijetnejše x;)x

 

Vreme je pa za pohvalit :hepko: :hepko:, prijetno toplo, mal vetra, ni megle :onfire: :onfire:, tko da sem pridno laufal čez vikend x:px, včeraj

samo hoja, dons pa spet :switz:

 

Pa je spet mal dialoga :inocent:

 

Govedo x:Xx x:px

nekam zgubljeni ste spet :inocent: kjerkoli že mukate, samo da uživate :palec: xsrcx

xrolleyesx tud kolokvije mamo, ja xcivx sam je kul, k lohk s kolokviji nardiš izpit x:)x

 

od bovlinga ni blo v petek nč xrolleyesx že vse rezervirano ful vnaprej :vragec: je blo pa vseen fajn x:px x8Dx pikado pa biljard sta bla pol v igri pa ful enga fajn čveka x:px xchatx xcheersx xDDx

 

a tako, sem mislil, da majo kolokvije sam redni študenti xnckrivx

A pol niste mel rezerviran :inocent:, ja je treba kr en teden naprej za zihr, za več prog pa še mal več xcivx, neki je naval na bovling xnckrivx, ne vem sicer kam ste šli :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:switz: :switz: evo pajke v en kot nagnal x:px, bikec kr dela xcivx, kozel nikoli zadovoljen, pa še prav da premal delam xnckrivx , diploma je še zmer nekje v oblakih x:o)x, v stanovanju pa nč novega, konec tedna priklopijo plin x:px, pol bo pa že prijetnejše x;)x

 

Vreme je pa za pohvalit :hepko: :hepko:, prijetno toplo, mal vetra, ni megle :onfire: :onfire:, tko da sem pridno laufal čez vikend x:px, včeraj

samo hoja, dons pa spet :switz:

 

Pa je spet mal dialoga :inocent:

a tako, sem mislil, da majo kolokvije sam redni študenti xnckrivx

A pol niste mel rezerviran :inocent:, ja je treba kr en teden naprej za zihr, za več prog pa še mal več xcivx, neki je naval na bovling xnckrivx, ne vem sicer kam ste šli :inocent:

x:Xx kolk si ti priden, bikec x:px pazi, da ne pregoriš xsrcx tegale kozla ti mal na ketnco daj, ne more tolk komandirat bikca xcivx x^x

ma, smo se prepozn spomnle na tale bovling ... v Areni sploh čist zasedeno xrolleyesx bomo drugič to prej x^x xDDx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx kolk si ti priden, bikec x:px pazi, da ne pregoriš xsrcx tegale kozla ti mal na ketnco daj, ne more tolk komandirat bikca xcivx x^x

ma, smo se prepozn spomnle na tale bovling ... v Areni sploh čist zasedeno xrolleyesx bomo drugič to prej x^x xDDx

 

:inocent: sem se ravno zadnjič z enim kolegom bikcem pogovarjal x:px, bikci smo trpežna bitja x^x, tko da nč bat, ko bo kozu misli,

da je zdej končno zmagovalec, ga bom prijetno presenetil x:px, sploh ne bo dojel, ko bo moral počivat x:Dx

 

A Arena, mi smo mogli prestavit enkrat xcivx, ker so samo en teden prej poklicali, no rabili smo 7 prog, to je bil problem x;)x, zvečer

je pa res kr zasedeno, sem pa ravno zadnjič videl, da je bilo popoldne pred peto čez teden prav prazno, sam to je za mene mal težje

izvedljivo xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx x:px

 

lej, no, me je bikec dons prehitel x:px x:Xx x;)x

:inocent: sem se ravno zadnjič z enim kolegom bikcem pogovarjal x:px, bikci smo trpežna bitja x^x, tko da nč bat, ko bo kozu misli,

da je zdej končno zmagovalec, ga bom prijetno presenetil x:px, sploh ne bo dojel, ko bo moral počivat x:Dx

:palec: pošteno to xcivx kar kozla v kot x:px x:Dx mojga sta škorpija pa bikica kar nekam napodili pomoje :inocent: xrolleyesx sam ga bo treba nazaj priklicat, je še dost dela xrolleyesx

 

A Arena, mi smo mogli prestavit enkrat xcivx, ker so samo en teden prej poklicali, no rabili smo 7 prog, to je bil problem x;)x, zvečer

je pa res kr zasedeno, sem pa ravno zadnjič videl, da je bilo popoldne pred peto čez teden prav prazno, sam to je za mene mal težje

izvedljivo xnckrivx

med tednom ne bo šlo :o|o: se to pol preveč zavleče, še kakšna pijačka ... ne more ostat samo pri bovlingu :inocent: pol zjutri je pa treba vstat xrolleyesx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio x:Xx, pridna :palec:, jst sem pa mal okoli skakal, včeraj smo imeli eno predstavitev v službi, dons pa priklop plina x:px, je že toplo :onfire: :onfire: Pajki so se me pa kr ustrašli :inocent:, ker sem tko prinorel x:Dx, nobenega nikjer x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za Scorpio mal čarat xwizardx xwizardx, ker rada pride v štalco xflirtx, pajki oprostite, ni več komarjev, tko da se boljš počutim, če vas ni preveč x;)x,

pri meni je že prijetno toplo, zdaj pa najprej v nove delovne zmage x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo moje xsrcx pa pajkci x:Xx

bikec x:Xx upam, da nisi pajkcov pohodu :vragec: x:px

 

Scorpio :hepko: :hepko:, dons spet bolj poskočen x:px, mal čarat zate xwizardx xwizardx x:Xx x:Xx, bi blo fajn, če bi kakšen dan v službi manjkala :inocent:, da se boš pocajtala tko kot se zagre x:)x

:eek: pajade, mi mora pol glave manjkat, da si vzamem frej :inocent: sej sm že boljš xcivx glava me ni dons nč bolela x:px pomoje je čarovnija pomagala x:Xx

 

prelena, da bi še sem redno hodla :inocent:

najedla sem se, zdajle pa grem mal spat x^x

x:px tale je bla pa čist bikovska x;)x

 

o, Druidka x:Xx

 

ti kr :palec: pošteno odleži x:px, je tko fajn popoldne mal poležat :inocent:

xyesx preizkušeno x:px poleg čarovnije je tale "recept" tud fajn x8Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio x:Xx, sej pazim na pajke :inocent:, sam pridni morjo bit x:Dx, pa ne smejo preveč lest naokoli x;)x

 

Dbest, da si boljš :palec:, dons sem bil spet v novem koncu, še en kolega je šel pogledat x:)x, se bo počasi že čisto

udomačil tam, no brez dobrih 20 minut poleževanj ni šlo x^x, mal pozno že, ampak boljše kot nič x:Dx, tko da

zdajle sem glih ta prav :hepko: :hepko:, mal muzko vrtim, zdajle kr mal Culte v tem meglenem večeru xcivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooooooooooo bikec x:Xx x:px

lepo, da paziš na pajkce x:Xx sej so čist pridni x:px pazijo na štalco, kadar bikcov ni x8Dx

kdo se bo zdej udomačil v stanovanju :inocent: ti al kar kolega :vragec: xDDx

jst sm si za poležavanje vzela kar eni 2 urci :inocent: sem čist zaspala x:Ix tud zato boljš x^x x:px

kar Culte :2src: :2src: jst zdejle Adamsa x:px zadnje cajte kar pašejo take bolj "izi" :inocent: x:px

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o, Druidka x:Xx

 

ti kr :palec: pošteno odleži x:px, je tko fajn popoldne mal poležat :inocent:

 

x:Xx sem mal zadremala, blo prav fajn x8Dx

sam premalo časa. morala pol nazaj v šolo :o|o:

 

x:px tale je bla pa čist bikovska x;)x

x:Ix x^x itak

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pridna :palec:, jst pa malo mešano zadnje čase, zdajle pa malo Buldožerjev, e moj Pavle, Janez, da si vidijo njene oči xsuperx ...

starši mi ne puste s tobom, nikdar te ne bom pozabila ...sreo sam jo neki dan s pederom Italijanom x:Dx

 

Jst sem čedalje bolj domač, drugi so bli samo po enkrat x:)x, so kr navdušeni, tko da sem ful zadovoljen x;)x

No, pajkci zdej pa počas počivat, bikec gre v akcijo x:px, hladiiiiiiiiiiiiiiiiiilnik :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Druidka, a je bla pr vas tud konferenca xrolleyesx te čist iz ritma vrže xcivx :vragec:

 

pridna :palec:, jst pa malo mešano zadnje čase, zdajle pa malo Buldožerjev, e moj Pavle, Janez, da si vidijo njene oči xsuperx ...

starši mi ne puste s tobom, nikdar te ne bom pozabila ...sreo sam jo neki dan s pederom Italijanom x:Dx

 

Jst sem čedalje bolj domač, drugi so bli samo po enkrat x:)x, so kr navdušeni, tko da sem ful zadovoljen x;)x

No, pajkci zdej pa počas počivat, bikec gre v akcijo x:px, hladiiiiiiiiiiiiiiiiiilnik :inocent:

dober tek, bikec x:Xx

pol bo pa treba prit mal pofrbcat :inocent: x:px če so vsi tolk navdušeni :palec: x;)x

Buldožerji x:px bi blo fajn tud to mal poslušat, ja ... še čakam, da se un boks presname xrolleyesx traja to enim :vragec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...