Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

Govedo x:Xx x:Xx mal polupčkat še za nazaj x:Xx x:Ix

bikcu še posebej enga x:Xx k pridno pajčevine pometa x;)x x:px

 

ne moreš verjet, kolk si lohk brez neta zgubljen :O: xnckrivx dobr, da je blo drugega dela dost xcivx za nujne zadeve pa k sreči lohk mrknem k sosedom na čarunalnik :inocent: x:Dx

 

:8): a mi prosim lahko kdo pove, če bikca vščipneš v ritko a se res sam hihita, al tud kaj brcne x:o)x

 

danes so mi razlagal če tko nardiš komu z luno v biku, de se sam zadovoljno reži x:Dx x:Dx x:Dx

 

čist tko za zarad znanosti, bi se žrtvovala x^x

x:Dx x:Dx če je taprav bik, pomoje tud ne bi smel bit problemov :palec: x:px

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čer bikci x:Xx

če slučajno kter vrže uč v štalco xrolleyesx x:Dx

še bikca ni nč okol :O: ... sej najbrž je priden x:Xx kej stanovanje pedena al pa kej :palec: xcivx tko da se ne bom preveč bunila :inocent: x;)x

 

ooo, Scorpio :hepko: :hepko:, si me priklicala x:Xx, zadnjič je mal luna nagajala :vragec:, ni mi delal tko kot treba, včeraj sem pletene stole peljal za na balkon, ki mi jih Girly zrihtala x^x, dons me je pa zmanjkal xnckrivx, še laufat mi ni ratal :inocent:, v službi je pa ta teden bolj deloven xcivx, sej bo že drug teden boljš x^x, pa za omare sem se zmenil, tako da se dogaja x:px

 

Una pa modro molči xcivx, no z mojim mailom sem čist zadovoljen, sem ga šel po enem tednu brat, pa se mi je zdel čist fajn, mal cukra, pa mal popra :vragec:, tko kot je treba x;)x

 

Pa fajn spi x:Xx, moraš jutr še dost prej vstat kot jst x:o)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio :hepko: :hepko:, si me priklicala x:Xx, zadnjič je mal luna nagajala :vragec:, ni mi delal tko kot treba, včeraj sem pletene stole peljal za na balkon, ki mi jih Girly zrihtala x^x, dons me je pa zmanjkal xnckrivx, še laufat mi ni ratal :inocent:, v službi je pa ta teden bolj deloven xcivx, sej bo že drug teden boljš x^x, pa za omare sem se zmenil, tako da se dogaja x:px

 

Una pa modro molči xcivx, no z mojim mailom sem čist zadovoljen, sem ga šel po enem tednu brat, pa se mi je zdel čist fajn, mal cukra, pa mal popra :vragec:, tko kot je treba x;)x

 

Pa fajn spi x:Xx, moraš jutr še dost prej vstat kot jst x:o)x

Ooooooooooooooooo, kakšna učinkovitost je bla to x:Xx :hepko: sam pomigam, pa že rata :inocent: x:Dx

a tvoj teden tud bolj deloven xrolleyesx pr nas norišnica ... sam bo že xcivx je jutr že tamal petek x:Dx x:px

samo, da se dogaja oziroma, da napreduje :palec: že omare rihtaš x8Dx priden :palec:

en tak (no, na tak način) mail sm jst tud že pošiljala ... pa ni blo reakcije xrolleyesx ampak je fajn, k poveš svoje x^x :palec:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx x:Xx mal polupčkat še za nazaj x:Xx x:Ix

bikcu še posebej enga x:Xx k pridno pajčevine pometa x;)x x:px

 

ne moreš verjet, kolk si lohk brez neta zgubljen :O: xnckrivx dobr, da je blo drugega dela dost xcivx za nujne zadeve pa k sreči lohk mrknem k sosedom na čarunalnik :inocent: x:Dx

 

to pa čist verjamem x:)x, jst bi imel občutek, da nimam ta prave povezanosti s svetom x:px, je kar fajn, dobr da ste zrihtal, drugač bi bla pogrešana xnckrivx, ker najprej je bla luna v biku, dobr Scorpio uživa sem si mislil :palec:, pol pa, pa zakaj se nč ne javi :inocent:, na konc pa, če se v enem tednu ne javi, jo dam med pogrešane x;)x

 

Zdaj pa spat bikec xcivx, xrolleyesx sam sebe moram prek neta preganjat xnckrivx, sem šel mal na luft, pa nisem prav nč zaspan x;)x

 

Ooooooooooooooooo, kakšna učinkovitost je bla to x:Xx :hepko: sam pomigam, pa že rata :inocent: x:Dx

a tvoj teden tud bolj deloven xrolleyesx pr nas norišnica ... sam bo že xcivx je jutr že tamal petek x:Dx x:px

samo, da se dogaja oziroma, da napreduje :palec: že omare rihtaš x8Dx priden :palec:

en tak (no, na tak način) mail sm jst tud že pošiljala ... pa ni blo reakcije xrolleyesx ampak je fajn, k poveš svoje x^x :palec:

 

še boljš je pa to, da je drug teden krajši :onfire: :onfire:

ja, dons sva kr usklajena, si me kr povlekla gor x:Dx, sem rekel moram mal gor pogledat :inocent:

Hvala x:Xx, februar je cajt za akcijo, aprila se bi rad selil x:px

 

:palec: no pol poznaš občutke, je dbest, ker v živo ne moreš na tak način povedat, dobiš takoj fajt xcivx, pol pa ne morš do konca povedat x;)x, saj reakcije tut tuki ne pričakujem, sam imam občutek, da tut klican ne bom neki časa xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :inocent: :o|o:

 

ja ni tako preprosto kakor je videt na prvi pogled, cela drama x^x ja fajn je občutek, dokler misliš , da je tip al pa tipica kriva....če dost globok pogledaš, sam sebe not najdeš...ja ni glih direkt pa na prvo žogo, kot pri bikovskih poslih, je pa ziher bolj zdravo, pol nimaš več občutka , da drugi nekaj groznega počnejo s teboj, potem kr naenkrat dobiš tak zelo fajn občutek, da ni vse v rokah tipov in tipic....

 

ja je pa fajn, z astrologijo se da dost globlje in jasneje pogledat vase....

 

ja Janif, fajn frišn luft nikoli škode ne nardi, zmeraj sam korist :palec:

 

dobr uštimaj, za kuho se pa nč ne sekiraj, jst tud nisem nč znala, pa kaj , potlej se pa počas sendvičev prenaješ, pa začneš mal recepte gledat x;)x x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :inocent: :o|o:

 

ja ni tako preprosto kakor je videt na prvi pogled, cela drama x^x ja fajn je občutek, dokler misliš , da je tip al pa tipica kriva....če dost globok pogledaš, sam sebe not najdeš...ja ni glih direkt pa na prvo žogo, kot pri bikovskih poslih, je pa ziher bolj zdravo, pol nimaš več občutka , da drugi nekaj groznega počnejo s teboj, potem kr naenkrat dobiš tak zelo fajn občutek, da ni vse v rokah tipov in tipic....

 

ja je pa fajn, z astrologijo se da dost globlje in jasneje pogledat vase....

 

ja Janif, fajn frišn luft nikoli škode ne nardi, zmeraj sam korist :palec:

 

dobr uštimaj, za kuho se pa nč ne sekiraj, jst tud nisem nč znala, pa kaj , potlej se pa počas sendvičev prenaješ, pa začneš mal recepte gledat x;)x x:)x

 

Hvala Lia x:Xx za spodbudo, se trudim x:)x

 

:inocent: Če ta prvi del leti na ta moj mail, je stvar takale, jst se trudim vedno čistit pred svojim pragom, če je problem se ga lotim x:px in za vse kar se mi dogaja sem odgovoren sam, tako pač delujem xnckrivx Ker je letos leto saturna sem to na lep način napisal tudi njej, stvar sem začinil še s primeri, tako da bi jo morali biti jasno, nekatere stvari sem pač moral razčistit, ker se tolk boji storiti kakšen korak najprej v življenju in spremeniti nekatere stvari. Najlažje je pač dati pri problemih glavo v pesek in čakati da najhujše mine, pol se pa delati kot da nič ni x:o)x To sicer nekaj cajta lahko laufa, na dolgi rok pa ne, že kje ven udari x;)x Sicer se lahko vprašaš zakaj se sploh ukvarjam z njo xcivx, dovolila si je veliko preveč, seveda takrat ko me ni bilo blizu in to me je takrat tolk razdražilo, da sem se jo lotil preučevat, ko sem se začel ukvarjati z astrologijo, tudi iz tega vidika x;)x In to sem se nekako vkomponiral v to, tako da jo jst ne krivim za nč, samo jasno sem ji dal vedet, da lolek pa nisem :vragec:, pa da bom zadovljen s tem, da enkrat dobim bombončke, naslednjič pa kamen v glavo in potem spet bombončke, pa spet kakšen kamen xrolleyesx

 

Spet je cel roman ratal x:o)x, ne znam na kratko xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx dobrodošel kadarkoli

 

ja na tvojo izpoved je letelo, veš kakšna izkušnja je mene doletela,da so vsi tipi, sam pazi to, to sem šele zdaj pogruntala, vsi tipi imeli zvezdno podobno štalo, ki so mi bili privlačni ali pa sem bila zaljubljena vanje x:o)x evo , tik pred smrtjo razsvetljenje, svoje zvezdne štale morš nadguzit, potlej pa lahko novega tipa al pa tipico iščeš x:px

 

veš kaj to pomeni , preseči morš sebe in štale, spucat augijev hlev, napelat not reko, pa neka ona radi za tebe, itak ne pucaš svojega govna ampak to kar si podedoval in pridelal od okolja v otroštvu

 

in vse kar delaš je to, pot na čisto in jasno, pot na svoje, na dolgi rok je to najboljša možna pot x^x sam pazi to, če imamo že sami s seboj toliko za v red spravit, pa kakor sam veš, je treba red skoz delat, na pisalni mizi ali pa v kopalnici, koliko ga imamo pol šele v dvoje , kadar in ko smo skupaj, vsak dan sproti, če nisi pozoren kaj kmalu od reda in čistoče, dobiš bale prahu , flekov , pa krame.....

 

Dobro je da predelaš, analiziraš, sam bodi malo nežen s seboj pa ne vse naenkrat, pusti času čas, ne moreš verjeti, kako zadeve spremenijo predznak, tako počasi in z leti, na trenutke se pojavi celo kak žlahtni uvid, da ti je bila ta ženska potrebna, kakor je bil Juda Jezusu, če ne bi Juda s poljubom ga izdal, ga mogoče nikoli ne bi našli in ne križali in ne bi mu bilo treba v trpljenju in grozi govoriti: Oče, ako je mogoče naj gre ta kelih mino mene!

 

Pa povej mi tako po tiho, bi pogledal tako globoko v sebe kdo si in kaj in kako si v življenju želiš, če ne bi bilo nje.

 

Fajn, da si me poslušal, lahko noč ti želim, hec ne , da si voščimo ravno l a h k o

 

nočko x:Xx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En lep pozdrav bikci...vidm da so bl resne debate tle kot pa pri nas v zverinjaku x;)x x;)x x;)x

 

V bistvu mam eno vprašanje...kakšne izkušnje imate biki z levinjami?

 

podrobneje

lev/asc strelec/luna - dvojček xrolleyesx

bik/asc dvojček/luna kozorog xrolleyesx

 

lp x:Xx

Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morgen x:Xx

 

sam eno da so lepe, lepčkane, pa da dobijo vse kar si zaželijo x;)x

čeprav ko se jim uresniči, ugotovijo, da bi rajši kaj drugega x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En lep pozdrav bikci...vidm da so bl resne debate tle kot pa pri nas v zverinjaku x;)x x;)x x;)x

 

V bistvu mam eno vprašanje...kakšne izkušnje imate biki z levinjami?

 

podrobneje

lev/asc strelec/luna - dvojček xrolleyesx

bik/asc dvojček/luna kozorog xrolleyesx

 

lp x:Xx

ah ja..pa kolkrat morem še povedat, da morte dat datum, uro in kraj rojstva.

če hočte res kakšen bolj natančen vpogled.

drugač pa tkole na hitro..tale ascendent strelec in luna kozorog se znata pa fejst stepst.

kozorog se na trenutke hitro razburi in razjezi, čeprav je drugače zelo dobrovolen in ustrežljiv. ima pa seveda svoje muhe..mogoče se bi mogla občasno rahlo zadržat in malo manj "strelat". ker ga lahko zmede in konflikt bo tu.

po drugi strani pa pazi tudi na njegovega dvojčka..zna biti dvojne narave. kar samo še potencira kozorogovo muhavost.

hkrati pa tale dvojčkova lastnost zna vplivati tudi na nepretrgano iskanje..mogoče bi dal pod vprašaj zvestobo. ampak kot sem rekel..imam za natančnejši in točnejši vpogled čist premal podatkov.

hja..tkole js vidim..ukroti njegovega kozoroga..ali pa se mu rahlo tudi prilagodi pa bo vse ok.

srečno mladoporočenca :palec:

xDDx iii..upam, da mi je ratal..mi povejte če je kdo nasedu x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

srečno mladoporočenca :palec:

xDDx iii..upam, da mi je ratal..mi povejte če je kdo nasedu x:o)x

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx HAHAHAHA NE NITI V SANJAH, MAM DREAMCATCHERJA...

 

3.5.1983 7:15 Bagdad (le rojen je tam)

16.8.1979 15:30 Ptuj

 

Hvala za simpatično interpretacijo, čeprav mislim, da bo glede na točnejše podtake malce drugačna.... x;)x x;)x x;)x

 

lp x:Xx x:Xx x:Xx

Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ola, govedo x:Xx x:Xx

končno v štalci mal akcije :2src: x:px

 

to pa čist verjamem x:)x, jst bi imel občutek, da nimam ta prave povezanosti s svetom x:px, je kar fajn, dobr da ste zrihtal, drugač bi bla pogrešana xnckrivx, ker najprej je bla luna v biku, dobr Scorpio uživa sem si mislil :palec:, pol pa, pa zakaj se nč ne javi :inocent:, na konc pa, če se v enem tednu ne javi, jo dam med pogrešane x;)x

x:Xx x:Xx x;)x

je treba mal manjkat :inocent: ... da se me bolj opazi, k sem tukaj :eek: x:Dx x:Dx se hecam x;)x

 

še boljš je pa to, da je drug teden krajši :onfire: :onfire:

ja, dons sva kr usklajena, si me kr povlekla gor x:Dx, sem rekel moram mal gor pogledat :inocent:

Hvala x:Xx, februar je cajt za akcijo, aprila se bi rad selil x:px

xcrossfingx bomo držali pesti x;)x sej si priden ful x:Xx itak bo šlo :palec:

drug teden bo prov fajn ja x:px trije dnevi, to je čist dost zame :inocent: xDDx

 

 

:palec: no pol poznaš občutke, je dbest, ker v živo ne moreš na tak način povedat, dobiš takoj fajt xcivx, pol pa ne morš do konca povedat x;)x, saj reakcije tut tuki ne pričakujem, sam imam občutek, da tut klican ne bom neki časa xnckrivx

ma, vsaj povedal si :palec:

Lia, je drugač, če napišeš tkole pa vso "krivdo" na drugega zvališ al pa če mal bolj realno nekomu predstaviš situacijo pa poveš zravn, kako se zato počutiš x;)x krivdo valit na kogarkoli je tko al tko brezveze xrolleyesx jst se držim tega, da sm sama odgovorna za to, kako se počutim ... sama dovolim, da me nekaj prizadane al pa ne ... ker tud sama spustim določene ljudi k sebi, določenih pa pač ne ... sem se pa naučila, da je ponavadi boljš povedat, če te kaj moti al pa prizadane, kot pa tiščat v sebi x:Ix seveda je pa dobro povedat (al pa napisat, je to pač lažje pa bolj razumljivo ponavadi) na primeren način x:o)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x aja, ne vem, jst sm že velikokrat zvalila vse na druge

je bolj udobno in manj boli, sploh kadar gledaš nazaj, najpogosteje pa sebe sploh ne vidiš, ker so ponavad zelo čustveno razburkane situacije...

ampak ravno iz takih se največ naučiš, če se nikoli ne spraviš v konfrontacijo udobno živiš v svojem malem prav

zato pa tem bolj trdo pristaneš na tleh, ko se ta mali prav razčeperi, ko preteče toliko in toliko vode, enkrat pač preseže kritično maso x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx mislim, da smo bli že vsi v situacijah, ko lepo vso krivdo prevalimo na druge :inocent: x;)x mene so v bistvu neki dogodki prisilil, da sem začela o sebi dost drugač razmišljat ... pa počasi prideš do tega, da od valjenja "krivde" na druge ni haska x;)x sploh je ponavadi brezveze razpravljat, kdo je "kriv" ... včasih smo pač nekompatibilni x:Dx drugač pa jst ne pošiljam takih "izpovedajočih" mailov (al pa karkoli) v afektu okol ... najprej mal premislim, prespim, napišem ... pa počasi potem pošljem ... mi še ni blo žal :palec: x;)x

 

dost filozofiranja x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x čist prav maš, mene zdaj malo tale pust žuli, vsepovsod gledam plakate za kurentovanje od 10, do 20. februarja mi kr kri zavre v žilah, ko da bi mi rdečo rutko kazal :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx to mi je v krvi x;)x

 

morš probat, mogoče ti sede, da se malo prepustiš staroslovanski prabiti, strasti panonske ravnice,grozeče srhljivosti mask, mene kr potegne v tiste najbolj prvinske občutke, kjer je vse preprosto in izgine iluzija realnosti...

 

me kr potegne v vrtinec x:px :hepko: xokx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf, tole se pa skor mal spooky bere :inocent:

gužve ne maram :o|o: se kar mal klavstrofobično počutim, če je ful ljudi okol ... da bi bli vsi v maskah :OO!: x:Dx

no ... nikol se ne ve, mogoč pa kdaj probam :palec: x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx to mi je v krvi x;)x

 

morš probat, mogoče ti sede, da se malo prepustiš staroslovanski prabiti, strasti panonske ravnice,grozeče srhljivosti mask, mene kr potegne v tiste najbolj prvinske občutke, kjer je vse preprosto in izgine iluzija realnosti...

 

me kr potegne v vrtinec x:px :hepko: xokx

 

Dej nehi... jo boš čist prestrašla... kri, pa maske, pa iluzije x:px

 

Praslovan... Kdo je tebe plavati učil x:px

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o, poglej ga našga pesnika :palec:, vidim da si naše pasme x^x

 

x8Dx to mi je v krvi x;)x

 

morš probat, mogoče ti sede, da se malo prepustiš staroslovanski prabiti, strasti panonske ravnice,grozeče srhljivosti mask, mene kr potegne v tiste najbolj prvinske občutke, kjer je vse preprosto in izgine iluzija realnosti...

 

me kr potegne v vrtinec x:px :hepko: xokx

 

:inocent: ti si pa huda :palec:, je pa zanimivo, da so meni Indijanci zelo pri srcu, čeprav tut njihovi plesi v maskah, zgledajo tko srhljivo, pa še kakšen vrač je mal čaral zraven x:px

 

uf, tole se pa skor mal spooky bere :inocent:

gužve ne maram :o|o: se kar mal klavstrofobično počutim, če je ful ljudi okol ... da bi bli vsi v maskah :OO!: x:Dx

no ... nikol se ne ve, mogoč pa kdaj probam :palec: x;)x

 

:inocent: greva špilat čarovnico in čarovnika al pa vrača, no otroci kdo ni bil priden :vragec: x:Dx

 

še mal poskočit pred spanjem :hepko: :hepko:, sem fajn laufal zdej dva dneva, tko da nisem glih za poglobljene komentarje, preveč sem bil na luftu x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo, mal prah dvignem, pol pa šibam x:Xx ... je čudna ura ... celo zame :inocent:

Dej nehi... jo boš čist prestrašla... kri, pa maske, pa iluzije x:px

 

Praslovan... Kdo je tebe plavati učil x:px

x:Dx x:Dx nč bat x;)x se ne dam tko zlahka xcivx x^x

 

:inocent: greva špilat čarovnico in čarovnika al pa vrača, no otroci kdo ni bil priden :vragec: x:Dx

x:px čarovnico pa skoz x:px :onfire: :onfire: pa ne otroci :inocent: bi bil kdo drug za čez kolen za dat :inocent: :vragec: x:px

nad Indijanci tud jst čist navdušena :2src: x:px

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej nehi... jo boš čist prestrašla... kri, pa maske, pa iluzije x:px

 

Praslovan... Kdo je tebe plavati učil x:px

 

 

 

:inocent:

 

nu praf, če ti tko rečeš, pol bom pa nehala x8Dx

sam še dva svinčnika vtaknem v nos x:px

 

ja Janif Indijanci so zakon, alfa in omega

 

Njihov pregovor pravi

"Nikoli ne boš razumel človeka, če ne boš dva meseca hodil v njegovih mokasinih x8Dx "

pa da ne omenjam, kakšni so bili biki , ki so jih lovili in to goloročno x;)x če smem bizone prištet k vam nežnim slovenskim bikcem x;)x v podoben rang

 

 

x:Dx x:Dx nč bat x;)x se ne dam tko zlahka xcivx x^x

 

 

Ne daj se Ines, neka plate

 

je nekdo rekel, da me bo po štengal zabrisal, sem rekla , verjem da ne bom sama, bova poletela skupaj x:px x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent:

 

nu praf, če ti tko rečeš, pol bom pa nehala x8Dx

sam še dva svinčnika vtaknem v nos x:px

 

ja Janif Indijanci so zakon, alfa in omega

 

Njihov pregovor pravi

"Nikoli ne boš razumel človeka, če ne boš dva meseca hodil v njegovih mokasinih x8Dx "

pa da ne omenjam, kakšni so bili biki , ki so jih lovili in to goloročno x;)x če smem bizone prištet k vam nežnim slovenskim bikcem x;)x v podoben rang

Ne daj se Ines, neka plate

 

je nekdo rekel, da me bo po štengal zabrisal, sem rekla , verjem da ne bom sama, bova poletela skupaj x:px x;)x

 

:palec: xsmx dobr si ga x:px, je revež zgubil vso voljo x;)x

 

Kaj smo soglasni tuki x^x, men je bil všeč njihov način življenja, tko zlit z naravo :palec:, tisto lovljenje bizonov, je pa zgledalo prav strašljivo, navadno so se oblekli v vočje kožuhe, da so lahko približali, sam potem je bila lohk vsaka napaka usodna, ker bizoni so pa res mogočne živali, slovenski bikci smo bolj kot njihovi mladiči xnckrivx, edino roge imamo pa tut mi kr orng x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...