Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

Govedo, mal prah dvignem, pol pa šibam x:Xx ... je čudna ura ... celo zame :inocent:

 

x:Dx x:Dx nč bat x;)x se ne dam tko zlahka xcivx x^x

x:px čarovnico pa skoz x:px :onfire: :onfire: pa ne otroci :inocent: bi bil kdo drug za čez kolen za dat :inocent: :vragec: x:px

nad Indijanci tud jst čist navdušena :2src: x:px

 

ohoo, Scorpio x:Xx, kot vedno dolg pokonc xnckrivx

 

no, sej lohk tut kakšnega velikega otroka :inocent:, aja takim baje pravimo že odrasli x:Dx

 

Ja, Indijanci so bli zakon, Sedeči bik x^x, pri 71 letih jih je cel bataljon ameriških vojakov tolk prestrašil, da so iztrelil ne vem kolk 100 nabojev vanj, ker se je uspel izvleči iz okovov in prit golorok iz kletke, kaj dela duh x:px

 

Zdaj pa na luft :hepko: :hepko:, kakšen sonček je zunaj :onfire: :onfire:, mal sem preveč najedel, pa sem moral met še mal pavze xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj smo soglasni tuki x^x, men je bil všeč njihov način življenja, tko zlit z naravo :palec:, tisto lovljenje bizonov, je pa zgledalo prav strašljivo, navadno so se oblekli v vočje kožuhe, da so lahko približali, sam potem je bila lohk vsaka napaka usodna, ker bizoni so pa res mogočne živali, slovenski bikci smo bolj kot njihovi mladiči xnckrivx, edino roge imamo pa tut mi kr orng x:px

 

 

 

x8Dx ja maš prav, marsikaj se da naučit od njih, mene so predvsem spoštovanja do ljudi, živali in rastlin, do zemlje

menda so se že prej preden so žival ubili, se ji v mislih zahvalili za meso in oblačila, ki jim jih bo dala, na prvo žogo se mi je to zdelo neumno, po razmisleku, pa nič več x^x

 

x8Dx žal tud indijanci niso več kar so bili, bizonov menim da tud ni več kaj dost, oboje najdeš v kakem getu, free spirit je že zdavnaj mrtev , se bojim da tud na slovenskih tleh, ne sam v ameriki

 

pa prosim ne tega osebno jemat, govorim na splošno x;)x

 

uživajte v poskokih bikci :hepko:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo, eno krasno dobro jutro xsrcx

 

ohoo, Scorpio x:Xx, kot vedno dolg pokonc xnckrivx

 

no, sej lohk tut kakšnega velikega otroka :inocent:, aja takim baje pravimo že odrasli x:Dx

 

Ja, Indijanci so bli zakon, Sedeči bik x^x, pri 71 letih jih je cel bataljon ameriških vojakov tolk prestrašil, da so iztrelil ne vem kolk 100 nabojev vanj, ker se je uspel izvleči iz okovov in prit golorok iz kletke, kaj dela duh x:px

bikec x:Xx x:Xx

lohk bi kakšnega velikega otroka :inocent: :vragec: sam je čist vseen se ne z njimi preveč ukvarjat xrolleyesx :vragec:

 

Indijanci pa res :2src: :2src: sem šla gledat Apocalypto sam zarad tega, ker je od Indijancev x:px xsrcx me čist fascinirajo xcivx x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo, eno krasno dobro jutro xsrcx

bikec x:Xx x:Xx

lohk bi kakšnega velikega otroka :inocent: :vragec: sam je čist vseen se ne z njimi preveč ukvarjat xrolleyesx :vragec:

 

Indijanci pa res :2src: :2src: sem šla gledat Apocalypto sam zarad tega, ker je od Indijancev x:px xsrcx me čist fascinirajo xcivx x;)x

 

ooo, Scorpio, hvala x:Xx x:Xx x:Xx, tudi tebi, jst bi sicer zdajle še kakšno urco najraje odspal, preveč treninga čez vikend xnckrivx

Je pa fajn, takole sončni vzhod videt x:px Pa še tebe sem ujel :hepko: :hepko:

 

Ja, veliki otroci x:o)x, pol pa še pametujejo za povrh :vragec: x;)x

 

Mi je znan naslov, sam pri filmih x:Ix nisem glih na tekočem, na vsake tolk časa pa kakšnega pogledam x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio, hvala x:Xx x:Xx x:Xx, tudi tebi, jst bi sicer zdajle še kakšno urco najraje odspal, preveč treninga čez vikend xnckrivx

Je pa fajn, takole sončni vzhod videt x:px Pa še tebe sem ujel :hepko: :hepko:

 

Ja, veliki otroci x:o)x, pol pa še pametujejo za povrh :vragec: x;)x

 

Mi je znan naslov, sam pri filmih x:Ix nisem glih na tekočem, na vsake tolk časa pa kakšnega pogledam x;)x

uu, kolk priden dons x:Xx x;)x

 

jst pa sončni vzhod zamudila :sori: sm bla že na šihtu takrat .. zdej pa sonček skoz okno gledam :2src: x:px bo treba popoldne eno turco nardit po gozdu x:px x8Dx

 

Apocalypto je še dost nov film. o Majih x:px precej krvav sicer, ampak mene je kar fasciniral xcivx Mel Gibson režiral ... pa po indijansko govorijo x:px x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal v štalci poskakat :hepko: :hepko: :onfire: :onfire:, kaj dela postlja x^x, oz. spanje do pol desetih x:px, no dobr do pol enajstih sem poležaval :inocent: Čist nov, je blo fajn na badmintonu včeraj x:px, štalco mal zanemarjam zadnje čase :inocent:, no upam da bo po selitvi boljš.

 

uu, kolk priden dons x:Xx x;)x

 

jst pa sončni vzhod zamudila :sori: sm bla že na šihtu takrat .. zdej pa sonček skoz okno gledam :2src: x:px bo treba popoldne eno turco nardit po gozdu x:px

 

Apocalypto je še dost nov film. o Majih x:px precej krvav sicer, ampak mene je kar fasciniral xcivx Mel Gibson režiral ... pa po indijansko govorijo x:px x:Dx

 

Še Scorpio mal poljubčkat x:Xx x:Xx x:Xx, pridna, že pred sončnim vzhodom v službi :eek:, to je pa pri men izjemno redek slučaj xnckrivx, bi moral bit res nekaj zlo nujnega, na srečo pa takih stvari ne delam že kar nekaj let x:)x

 

sem že videl nekaj kadrov iz tega filma, tako zdej sem zihr za katerega gre x:px, prav po indijansko xcivx, kul, Gibson ma pa zgleda prav rad krvave filme xnckrivx, od njega imam spominu sam take filme :inocent:, sam tale imena so si tako podobna, mal drugač napišeš, pa je bend iz Finske x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je treba mal manjkat :inocent: ... da se me bolj opazi, k sem tukaj :eek: x:Dx se hecam x;)x

xcrossfingx bomo držali pesti x;)x sej si priden ful x:Xx itak bo šlo :palec:

ma, vsaj povedal si :palec:

Lia, je drugač, če napišeš tkole pa vso "krivdo" na drugega zvališ al pa če mal bolj realno nekomu predstaviš situacijo pa poveš zravn, kako se zato počutiš x;)x krivdo valit na kogarkoli je tko al tko brezveze xrolleyesx jst se držim tega, da sm sama odgovorna za to, kako se počutim ... sama dovolim, da me nekaj prizadane al pa ne ... ker tud sama spustim določene ljudi k sebi, določenih pa pač ne ... sem se pa naučila, da je ponavadi boljš povedat, če te kaj moti al pa prizadane, kot pa tiščat v sebi x:Ix seveda je pa dobro povedat (al pa napisat, je to pač lažje pa bolj razumljivo ponavadi) na primeren način x:o)x

 

Končno sem našel cajt za tale komentar x:px Bikci mamo radi stalne obiskovalke x:Xx, pol si hitr pogrešana xnckrivx

Pa hvala x:Xx, še naprej stiskaj, ne sicer premočno, da ne bo bolel x;)x, mam takoj boljši zagon x:)x

 

Mi je všeč, ker sva tako soglasna x^x, no ko sem šel po enem tednu še enkrat brat, se mi je zdel še ful boljš x;)x, tko da sem ful zadovoljen, da mi je uspelo, ker takrat v živo že več kot 3 leta nazaj, je bilo očitno ful premal xnckrivx Že kar nekaj časa sem pa tako čutil, da bo tega prišlo. Pa v resnici sem samo ogledalo postavil pred njo, pa ful sem ga spucal, zglancal v nulo, doma ne bi nikdar kaj tazga počel x;)x Pa je zgleda dost v podnu, reagirala je kot 5 letni otrok, ki se ves užaljen zavleče v omaro in kuha mulo xrolleyesx, ja, ko pa ne ve, da mam same vodne lune doma, pa sem na take stvari dost natreniran xnckrivx, če kdo noče govorit z mano, pač ne bova govorila :frog:, jst se ne bom počutil krivega x;)x Če bo pa spet hotla kakšne njene umotvore o men širit, bo šlo pa bolj na hard xnckrivx, vem jst še kr nekaj stvari o njej, o katerih se sama ne bi hvalila :vio: Sicer pa mislim, da je tudi en rek, da David lahko premaga Goljata, seveda če ga ta vzame preveč z levo roko in v tem primeru je bila situacija temu podobna, no jst kot bikec David se ne dam kr tko zlahka x^x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx dobrodošel kadarkoli

 

ja na tvojo izpoved je letelo, veš kakšna izkušnja je mene doletela,da so vsi tipi, sam pazi to, to sem šele zdaj pogruntala, vsi tipi imeli zvezdno podobno štalo, ki so mi bili privlačni ali pa sem bila zaljubljena vanje x:o)x evo , tik pred smrtjo razsvetljenje, svoje zvezdne štale morš nadguzit, potlej pa lahko novega tipa al pa tipico iščeš x:px

 

veš kaj to pomeni , preseči morš sebe in štale, spucat augijev hlev, napelat not reko, pa neka ona radi za tebe, itak ne pucaš svojega govna ampak to kar si podedoval in pridelal od okolja v otroštvu

 

in vse kar delaš je to, pot na čisto in jasno, pot na svoje, na dolgi rok je to najboljša možna pot x^x sam pazi to, če imamo že sami s seboj toliko za v red spravit, pa kakor sam veš, je treba red skoz delat, na pisalni mizi ali pa v kopalnici, koliko ga imamo pol šele v dvoje , kadar in ko smo skupaj, vsak dan sproti, če nisi pozoren kaj kmalu od reda in čistoče, dobiš bale prahu , flekov , pa krame.....

 

Dobro je da predelaš, analiziraš, sam bodi malo nežen s seboj pa ne vse naenkrat, pusti času čas, ne moreš verjeti, kako zadeve spremenijo predznak, tako počasi in z leti, na trenutke se pojavi celo kak žlahtni uvid, da ti je bila ta ženska potrebna, kakor je bil Juda Jezusu, če ne bi Juda s poljubom ga izdal, ga mogoče nikoli ne bi našli in ne križali in ne bi mu bilo treba v trpljenju in grozi govoriti: Oče, ako je mogoče naj gre ta kelih mino mene!

 

Pa povej mi tako po tiho, bi pogledal tako globoko v sebe kdo si in kaj in kako si v življenju želiš, če ne bi bilo nje.

 

Fajn, da si me poslušal, lahko noč ti želim, hec ne , da si voščimo ravno l a h k o

 

nočko x:Xx

 

Pa še Lio mal pohvalit x:Xx, fajn pišeš, tko globok :palec:

Pa kr naglas bom povedal, je bila po moje tist poriv, da sem začel bolj grebsti po sebi x:)x, sem se včasih ob tem počutil mal nelagodno, ampak rinil dalje in moram priznat, da mi zdaj ful lažje stvari ven dajat x;)x Tako, da je bilo čist jasno, da bom eno tako spoznal in jst sem ji čist hvaležen, velik sem se naučil ob tem, sicer je blo tudi boleče, no za konec sem naredil eno piko na i, za njo očitno dost hudo, cela drama bi rekel, ker noče grebsti po sebi, je dobila pač eno šanso, zdaj lahko je premleva v sebi, lahko je pa mail takoj užaljeno pobrisala, čeprav sem ga tako zglancal x:o)x Naslednjič lohk pa naleti na kej hujšga kot jst xnckrivx

 

Je pa čist res, če bi tole kar sem odebelil, prebral pred leti, bi mi bilo lažje, ja kaj čmo, vse življenje se učimo x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V štalci je treba dons tud pozdravit x:Xx

vidim, da je bil bikec ful priden dons :palec: x:px

 

Mal v štalci poskakat :hepko: :hepko: :onfire: :onfire:, kaj dela postlja x^x, oz. spanje do pol desetih x:px, no dobr do pol enajstih sem poležaval :inocent: Čist nov, je blo fajn na badmintonu včeraj x:px, štalco mal zanemarjam zadnje čase :inocent:, no upam da bo po selitvi boljš.

Še Scorpio mal poljubčkat x:Xx x:Xx x:Xx, pridna, že pred sončnim vzhodom v službi :eek:, to je pa pri men izjemno redek slučaj xnckrivx, bi moral bit res nekaj zlo nujnega, na srečo pa takih stvari ne delam že kar nekaj let x:)x

 

sem že videl nekaj kadrov iz tega filma, tako zdej sem zihr za katerega gre x:px, prav po indijansko xcivx, kul, Gibson ma pa zgleda prav rad krvave filme xnckrivx, od njega imam spominu sam take filme :inocent:, sam tale imena so si tako podobna, mal drugač napišeš, pa je bend iz Finske x:Dx

Iiiiiiiii :2src: bikec spet mal po štalci red naredu x:Xx

jst nimam izbire xnckrivx moram bit tolk zgodej na šihtu xcivx sem pa pol kmal fertik x:px

 

Apocalyptico x?x tud fajni x:px

 

 

x:px Bikci mamo radi stalne obiskovalke x:Xx, pol si hitr pogrešana xnckrivx

Pa hvala x:Xx, še naprej stiskaj, ne sicer premočno, da ne bo bolel x;)x, mam takoj boljši zagon x:)x

xredx sej se trudim, da ne manjkam prevečkrat :inocent: x;)x je pa včasih čist fajn vedet, da si pogrešan :palec: x:Xx

pesti pa stiskam lih prov xcrossfingx x;)x

 

Mi je všeč, ker sva tako soglasna x^x, no ko sem šel po enem tednu še enkrat brat, se mi je zdel še ful boljš x;)x, tko da sem ful zadovoljen, da mi je uspelo, ker takrat v živo že več kot 3 leta nazaj, je bilo očitno ful premal xnckrivx Že kar nekaj časa sem pa tako čutil, da bo tega prišlo. Pa v resnici sem samo ogledalo postavil pred njo, pa ful sem ga spucal, zglancal v nulo, doma ne bi nikdar kaj tazga počel x;)x Pa je zgleda dost v podnu, reagirala je kot 5 letni otrok, ki se ves užaljen zavleče v omaro in kuha mulo xrolleyesx, ja, ko pa ne ve, da mam same vodne lune doma, pa sem na take stvari dost natreniran xnckrivx, če kdo noče govorit z mano, pač ne bova govorila :frog:, jst se ne bom počutil krivega x;)x Če bo pa spet hotla kakšne njene umotvore o men širit, bo šlo pa bolj na hard xnckrivx, vem jst še kr nekaj stvari o njej, o katerih se sama ne bi hvalila :vio: Sicer pa mislim, da je tudi en rek, da David lahko premaga Goljata, seveda če ga ta vzame preveč z levo roko in v tem primeru je bila situacija temu podobna, no jst kot bikec David se ne dam kr tko zlahka x^x

sam, da si zadovoljen :palec:

sicer pa ... what goes around, comes around xcivx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V štalci je treba dons tud pozdravit x:Xx

vidim, da je bil bikec ful priden dons :palec: x:px

Iiiiiiiii :2src: bikec spet mal po štalci red naredu x:Xx

jst nimam izbire xnckrivx moram bit tolk zgodej na šihtu sem pa pol kmal fertik x:px

 

Apocalyptico x?x tud fajni

xredx sej se trudim, da ne manjkam prevečkrat :inocent: x;)x je pa včasih čist fajn vedet, da si pogrešan :palec: x:Xx

pesti pa stiskam lih prov xcrossfingx x;)x

sam, da si zadovoljen :palec:

sicer pa ... what goes around, comes around

 

ooo, poglej jo x:Xx, obisk je glih šel, pol pa takoj na luno x:Dx, da vidim, če kej dogaja, je fajn, če lohk tkole v miru pogledam x;)x

priden dons, no ja, pridno spal x:Dx, pa na prvo stran sem nas spravil x^x, sicer je pa praznik x:px, sem imel nekaj kulturnega, dvakrat se mi je odvrtel CD s klasično glasbo, paše tko v izi včasih x;)x Pa ti si pridna, sej jst večkrat manjkam xnckrivx, preveč se potepam, je pa pol še lepš prit domov x:px

Ja, tele Fince sem pa hotel v živo pogledat, pa so mel tolk slab termin, v ponedelk x:o)x , pa še gužva v službi, bi šel lohk skor direkt na koncert, to se mi pa ni dal xnckrivx

Hvala x:Xx za stiskanje pesti, jutr pa akcija x:px

 

Se pa fajn sliš tole v angleščini, nam nč filozofiral, da ne bo kdo rekel, da sem kej zloben :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx x:px

 

Se pa fajn sliš tole v angleščini, nam nč filozofiral, da ne bo kdo rekel, da sem kej zloben :inocent:

x:Dx x:Dx to zato, k nisi sco x:px :vragec: lohk pa vseen komentiraš x:Xx x;)x

 

joj, jst sm v torek na šihtu čist eksplodirala :bomb: :bomb: :bomb: pismo, če bi bejba bla zravn mene, bi jo komot :blackeye: :blackeye: :vragec: sem ji jih pa po telefonu napela x^x pismo, kaj se to pravi, a smo mi dolžni za njihove otroke skrbet :vragec: xrolleyesx sem ji kar rekla, da majo drugi otroci tud kej popoldne, pa nimamo varstva zanje v šoli :vragec: morajo kar starši skrbet za svoje otroke xcivx

je neki še mutila, pa je hitr nehala pol x^x malo morgen pa sneg ... pade pet snežink, pa majo že izgovor, da kao ne morejo se gor pa dol peljat xrolleyesx sm živela v večjih rovtah in mi ne bo noben buč prodajal, da se ne da xcivx :vragec:

uf, še zmer sm čist :bomb: :inocent:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx to zato, k nisi sco x:px :vragec: lohk pa vseen komentiraš x:Xx x;)x

 

joj, jst sm v torek na šihtu čist eksplodirala :bomb: pismo, če bi bejba bla zravn mene, bi jo komot :blackeye: :vragec: sem ji jih pa po telefonu napela x^x pismo, kaj se to pravi, a smo mi dolžni za njihove otroke skrbet :vragec: xrolleyesx sem ji kar rekla, da majo drugi otroci tud kej popoldne, pa nimamo varstva zanje v šoli :vragec: morajo kar starši skrbet za svoje otroke xcivx

je neki še mutila, pa je hitr nehala pol x^x malo morgen pa sneg ... pade pet snežink, pa majo že izgovor, da kao ne morejo se gor pa dol peljat xrolleyesx sm živela v večjih rovtah in mi ne bo noben buč prodajal, da se ne da xcivx :vragec:

uf, še zmer sm čist :bomb: :inocent:

 

uuu, Scorpio :inocent:, pravilno x^x, so komot eni ja :eek:, če imajo otroke, pol je treba za njih tut skrbet :vio: Ja taki tut mene pogrejejo :vragec:, tako da ti kr povej, sej ne delaš v trgovini x;)x

 

a da bi še kej komentiral :inocent:, lohk eno njeno misel, vsak dobi tist, kar si zasluži xnckrivx

 

Sem se glih včeraj spomnil, kako pa kej bikica x?x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuu, Scorpio :inocent:, pravilno x^x, so komot eni ja :eek:, če imajo otroke, pol je treba za njih tut skrbet :vio: Ja taki tut mene pogrejejo :vragec:, tako da ti kr povej, sej ne delaš v trgovini x;)x

 

a da bi še kej komentiral :inocent:, lohk eno njeno misel, vsak dobi tist, kar si zasluži xnckrivx

 

Sem se glih včeraj spomnil, kako pa kej bikica x?x

bikec x:Xx x:Xx

 

sej povem x^x :inocent: ne bojo se iz mene norca delal :vragec: sej eni so tiho, pa ful lepi pa prijazni izpadejo ... sej ne povem na grd način, ampak sem pa tolk direktna, da se ne da me narobe zastopt x:Dx :inocent:

 

komentiraš lohk po želji :palec:

 

bikica super xokx tkole je pa fajn bit noseč xyesx uživa xsrcx sam po trebuhu se vidi, da eno bitjece raste :2src: drugač pa čist brez kšnih težav x8Dx upam, da bo šlo tko do konca xcrossfingx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec x:Xx x:Xx

 

sej povem x^x ne bojo se iz mene norca delal :vragec: sej eni so tiho, pa ful lepi pa prijazni izpadejo ... sej ne povem na grd način, ampak sem pa tolk direktna, da se ne da me narobe zastopt x:Dx :inocent:

 

komentiraš lohk po želji

 

bikica super xokx tkole je pa fajn bit noseč xyesx uživa xsrcx sam po trebuhu se vidi, da eno bitjece raste :2src: drugač pa čist brez kšnih težav upam, da bo šlo tko do konca xcrossfingx

 

Scorpio x:Xx x:Xx, gospodinjski aparati so na svojih mestih :hepko: :hepko:, je šlo hiter, dobavljeno isti dan x:px, tako da sem bil včeraj kr leteč, dons pa še do konca odpakirat, pa sosedo sem spoznal x:px, tisto, ki je čist zraven, na parkirišču xnckrivx, dobr sem to čaral :inocent:

 

dbest za bikico :palec:, pa še mal čarat xwizardx xwizardx, da bo šlo tako naprej, če sem prav računal, bo to bikec al bikica :inocent: x?x

 

Pravilno Scorpio :palec:, saj je fajn bit prijazen, ampak ko je treba :vragec:, je pa treba povedat svoje x^x

 

Lohk še kakšen komentar od une: ti mi nikakor ne deluješ kot človek, ki bi me lahko kakorkoli užalil ali prizadel xnckrivx, res to ni bil moj namen, no zarečenega kruha se največ poje :inocent:

 

zdej pa laufat :switz:, je treba mal trenirat

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikci x:Xx

 

Scorpio x:Xx x:Xx, gospodinjski aparati so na svojih mestih :hepko: :hepko:, je šlo hiter, dobavljeno isti dan x:px, tako da sem bil včeraj kr leteč, dons pa še do konca odpakirat, pa sosedo sem spoznal x:px, tisto, ki je čist zraven, na parkirišču xnckrivx, dobr sem to čaral :inocent:

 

dbest za bikico :palec:, pa še mal čarat xwizardx xwizardx, da bo šlo tako naprej, če sem prav računal, bo to bikec al bikica :inocent: x?x

 

Pravilno Scorpio :palec:, saj je fajn bit prijazen, ampak ko je treba :vragec:, je pa treba povedat svoje x^x

 

Lohk še kakšen komentar od une: ti mi nikakor ne deluješ kot človek, ki bi me lahko kakorkoli užalil ali prizadel xnckrivx, res to ni bil moj namen, no zarečenega kruha se največ poje :inocent:

 

zdej pa laufat :switz:, je treba mal trenirat

oooo, bikec x:Xx uuuuuu, fajn x:px pol bo pa kavica končno padla :inocent: x;)x

 

dobr to računaš :palec: xcivx

 

če je užaljena ali prizadeta, mora tko al tko pri sebi uredit zadeve :palec:

 

priden xcivx jst pa žurat :inocent: nooooo, neke vrste trening je tud to x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikci x:Xx

oooo, bikec x:Xx uuuuuu, fajn x:px pol bo pa kavica končno padla :inocent: x;)x

 

dobr to računaš :palec: xcivx

 

če je užaljena ali prizadeta, mora tko al tko pri sebi uredit zadeve :palec:

 

priden xcivx jst pa žurat :inocent: nooooo, neke vrste trening je tud to x:Dx

 

ooo, Scorpio x:Xx, saj fajn da žuraš :palec:, ti zdržiš tak tempo x;)x, tako da kr privošči si x:px

Jst sem kr fajn laufal x:px, čeprav je en tko mim mene letel :inocent:, no jst nisem tak profesionalc xnckrivx x;)x

Še mal, še mal, pa bo tut kavica x:px, pa še za novga člana naše vrste poskočit :hepko: :hepko:, saj nimam nč

proti ostalim, no naši so le naši x^x

 

Scorpio :palec:, ti razumeš take zadeve, ne velja zmeraj starejši so pametnejši xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Scorpio :palec:, ti razumeš take zadeve, ne velja zmeraj starejši so pametnejši xnckrivx x;)x

 

 

Lepo vas je brat rogati , repati štirinožci, ko tako ritmično tacate po materi zemlji in teptate in mulite širne livade....sam da imajo bikci radi kofe, jejhata to je pa novo x:Dx

 

Čas je zdravnik je velika neumnost, čas je največji šarlatan med njimi, še vsakega je pokopal xcivx x;)x x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo vas je brat rogati , repati štirinožci, ko tako ritmično tacate po materi zemlji in teptate in mulite širne livade....sam da imajo bikci radi kofe, jejhata to je pa novo x:Dx

 

Čas je zdravnik je velika neumnost, čas je največji šarlatan med njimi, še vsakega je pokopal xcivx x;)x x:)x

 

:palec: x:Dx x:Dx fajn napisano, tako resnično, čeprav mi gre na smeh x;)x

a kofe :inocent:, jst ga niti ne obožujem, poznam jih pa nekaj naše vrste x;)x, ki ga majo radi, mal posebna smo mi vrsta x:Dx, namesto da bi uživali v zelenjavi, mamo rajš kaj sladkega xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x napaka, uživaj v sladkostih in nikoli ti ne bodo škodile...

 

škodi ti samo to, ker so ti vstavili v program, da si nevreden,nezdrav, zavaljen, gnusen ako ješ sladko, zato so indijanci blagoslovili vsak med , ki so ga vzeli divjim čebelam in nihče zaradi tega medu ni zbolel ali se slabo počutil x;)x

 

Uživajte v tem prijetno sladkem nedeljskem dopoldnevu xsrcx xflirtx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi ti Lia x:Xx

 

ta program sem pa zgleda že odpravil x:px, se kr prepustim sladkostim x;)x, pa še kakšen krog odlaufam x:)x, so se pa nekaj trudili v tej smeri, ne smeš tolk sladkega, se ti bojo mozolji naredili xcivx, to bi se tako ali tako x;)x, aja pa ko sem bil mlajši, sem bil bolj okrogel, ne tolk sladkega, maš že tko preveč kil :inocent:, zdej sem pa suh x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx enako

 

jajaj veš koliko pocukranih sladkosnedežev poznam z linijo, ki bi jim jo zavidale manekenke in kožo kot porcelan x8Dx

 

sami predsodki in omejevanja lastnega duha in telesa

 

Carpe diem :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:yumy: sem vedla, da je v štalco treba tud pogledat x;)x

 

bikci, lep večer ... noč pa jutro in dopoldne tud x:Xx

 

ooo, Scorpio x:Xx, saj fajn da žuraš :palec:, ti zdržiš tak tempo x;)x, tako da kr privošči si x:px

Jst sem kr fajn laufal x:px, čeprav je en tko mim mene letel :inocent:, no jst nisem tak profesionalc xnckrivx x;)x

Še mal, še mal, pa bo tut kavica x:px, pa še za novga člana naše vrste poskočit :hepko: :hepko:, saj nimam nč

proti ostalim, no naši so le naši x^x

 

Scorpio :palec:, ti razumeš take zadeve, ne velja zmeraj starejši so pametnejši xnckrivx x;)x

bikec x:Xx si privoščim xyesx si je treba x:px takle tempo mi lih paše x:Dx

 

jst sm prov vesela, da bo bikec :2src:

 

tole zadnje pa sploh drži xcivx bi prej veljalo "bolj star bolj nor" x;)x

 

Carpe diem :palec:

x:px :palec: Jaaaaaaaaaaaaaa x:px x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrček, bikci x:Xx

:shsh: ne bomo še nč razgrajal po štalci :inocent: kar še sanjajte xsrcx x:px

 

Hvala, Scorpio x:Xx, dons pa jst ta prvi :inocent:, ne najdem ta pravga smeškota xnckrivx, tist bi zdajle pasal, ki se prav lepo preteguje x;)x

To prav sede v službi x:Dx

 

Drugač pa dons že polni nasvetov :inocent:, ta najstarejši je spraševal, kaj naj naredi, ker ima nervozen želodec, pa da sam ne more rešit probleme, ki mu jih žena povzroča xcivx Najprej smo začeli s čaji, baldrijan je baje v redu, no tut mate čaj je kul, pol persen, no jst ne morem iz svoje kože, če ne bi dodal, da tut luft ne škodi xnckrivx, pa ker je se skoz na ženo zgovorjal x:o)x, se mu rekel naj si napiše, kaj ga teži, pol naj si parkrat prebere x:)x Ni mu blo čist jasno, kaj naj s tem, sem pol rekel, boljš pisat in brat, kot skoz v glavi premlevat, pa slabo spat in še tečen bit zapovrh xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...