Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

haljo, govedo x:Xx

 

in kakšne so izkušnje :inocent:

:irs: no, da slišmo xcivx pa nč čez bikce šimfat :vragec: so fajni xcivx xDDx

 

Scorpio x:Xx, ne morš verjet, včeraj sem šel bolj zgodaj spat :inocent:, popoldne ni blo cajta, pol sem

pa spravil do pol dvanajstih x:)x, se mi je zdel ful zgodi xnckrivx, sem rabil nekaj cajta, da sem zaspal.

 

x:Dx to jih pa kr vidim, verjetno so pri vas še mal bolj konzervativni :inocent:, pa so bli še bolj šokirani xcivx,

ja, pa tolk pozno boš okol hodila, zdej bi mogla počas že spat :lol:

 

Se vid, da se ne spoznam na te zadeve xnckrivx, sem mislil, da je palčka spodaj xcivx, jah moja fizika :inocent:,

sam pol mora bit pa zlo tanka palčka :inocent:, ne vem zakaj me beseda palčka asociira na palčko za ušesa xnckrivx

in to mi pol nikakor ni šlo skup x;)x

 

Se strinjam z zimo, sneg smo vidli, še zmer je bel x:Dx, zdej je pa že prepozno za njo, 1. marec je pred vrati :onfire:,

pa še mal poskočit za sonček :hepko: :hepko:, da prežene tole lublansko meglo :vragec:

bikec x:Xx

:onfire: :onfire: pr nas pa tud zjutri nč megle x:px se že sonček kaže, k grem na šiht :flower: :2src:

 

ni tolk tanka palčka xnckrivx je kar fest luknjo naredu x:Dx sej konc tedna jo zamenjam, bo krajš x:px

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal predaha pri delu xcivx, dons je kr pestro xnckrivx, pa štalco lepo prezračit x:px, pa x:Xx, če kakšna gostja

pride naokol ...

 

:irs: no, da slišmo xcivx pa nč čez bikce šimfat :vragec: so fajni xcivx xDDx

bikec x:Xx

:onfire: :onfire: pr nas pa tud zjutri nč megle x:px se že sonček kaže, k grem na šiht :flower: :2src:

 

ni tolk tanka palčka xnckrivx je kar fest luknjo naredu x:Dx sej konc tedna jo zamenjam, bo krajš x:px

 

Ooo, Scorpio, če bi ti mene vidla, ob tem grejo men kr lasje pokonc :OO!: :OO!:, imam občutek, da bi se

jst tam počutill kot v srednjeveški mučilnici xnckrivx, sej vem, da ni tolk grozno, je težje gledat kot naredit to,

no, kot v hribih, ko gledaš od daleč une kline, se ti zdi blazno težko, pol pa k si zraven, pa kr gre :inocent:

 

Pri vas je verjetno bolj redko megla :inocent:, če pa že je, pol je zihr tut pri nas x:o)x

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko:, pomlad gre :2src:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v pomladno štalco mal pokukat x:Xx x:Xx

 

Mal predaha pri delu xcivx, dons je kr pestro xnckrivx, pa štalco lepo prezračit x:px, pa x:Xx, če kakšna gostja

pride naokol ...

Ooo, Scorpio, če bi ti mene vidla, ob tem grejo men kr lasje pokonc :OO!: :OO!:, imam občutek, da bi se

jst tam počutill kot v srednjeveški mučilnici xnckrivx, sej vem, da ni tolk grozno, je težje gledat kot naredit to,

no, kot v hribih, ko gledaš od daleč une kline, se ti zdi blazno težko, pol pa k si zraven, pa kr gre :inocent:

 

Pri vas je verjetno bolj redko megla :inocent:, če pa že je, pol je zihr tut pri nas x:o)x

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko:, pomlad gre :2src:

:2src: kaj gre xcivx je že tukaj x:px :hepko: :flower:

 

sej ni tko hudo x:Dx men bi blo hujš po kakšnih klinih plezat :O: :O: tole je blo hitr mim, zdej pa itak že vrtim jezik kot ponavadi x:px x:Dx mam natreniranega, baje :inocent: :frog:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v pomladno štalco mal pokukat x:Xx x:Xx

:2src: kaj gre xcivx je že tukaj x:px :hepko: :flower:

 

sej ni tko hudo x:Dx men bi blo hujš po kakšnih klinih plezat :O: :O: tole je blo hitr mim, zdej pa itak že vrtim jezik kot ponavadi x:px x:Dx mam natreniranega, baje :inocent: :frog:

 

še v štalci pred pojstlo x:)x mal poskočit :hepko: :hepko:, kaj je blo dons zvečer fajn laufat x:px, polna luna, pa še lunin mrk zraven :inocent:, ni čuden, da sm kr letel x:Dx

 

O klinih in jezičkih pa kdaj drugič, grem jst :sleeping:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čerrrrrrr štalca x:Xx x:Xx

 

še v štalci pred pojstlo x:)x mal poskočit :hepko: :hepko:, kaj je blo dons zvečer fajn laufat x:px, polna luna, pa še lunin mrk zraven :inocent:, ni čuden, da sm kr letel x:Dx

 

O klinih in jezičkih pa kdaj drugič, grem jst :sleeping:

x:px okužla bikca s čudnimi urami :onfire: :onfire: x:Dx

sicer včeraj ob taki uri že zdavnaj :sleeping: kar se mi ne zgodi pogosto, ampak včeraj sem skor mrk prespala :inocent: x:o)x

pazi, bikec x:Xx da te čarovništva ne obtožijo :vragec: x:px da te nismo kej okužle, pa se boš čarovnicam pridružil x:px x;)x

ojoj, na tele kline pa jezičke mam pa jst neki čudne asociacije :icon1_blush: x:px

 

nočko, govedo xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čerrrrrrr štalca x:Xx

x:px okužla bikca s čudnimi urami :onfire: x:Dx

sicer včeraj ob taki uri že zdavnaj :sleeping: kar se mi ne zgodi pogosto, ampak včeraj sem skor mrk prespala :inocent: x:o)x

pazi, bikec x:Xx da te čarovništva ne obtožijo :vragec: x:px da te nismo kej okužle, pa se boš čarovnicam pridružil x:px x;)x

ojoj, na tele kline pa jezičke mam pa jst neki čudne asociacije :icon1_blush: x:px

 

nočko, govedo xsrcx

 

ooo, Scorpio x:Xx, sem te ujel x:px, včeraj laufal po polni luni, dons pa po sončku :hepko: :hepko:, fajn vikend x:px

:inocent: A da si me ti okužla xscratchx , se mi zdi, da sem že dolg okužen x:Dx, sam na računalnik zmer ne zaidem xnckrivx,

čarovnik sem pa že neki cajta, se pa uspešno izogibam inkvizitorjem x^x

 

A čudne asociacije :inocent: x:Dx, no, ja, sej gre skup x;)x, če mal metaforično vzameš xnckrivx

 

Lahko noč, Scorpio x:Xx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio x:Xx, sem te ujel x:px, včeraj laufal po polni luni, dons pa po sončku :hepko: :hepko:, fajn vikend x:px

:inocent: A da si me ti okužla xscratchx , se mi zdi, da sem že dolg okužen x:Dx, sam na računalnik zmer ne zaidem xnckrivx,

čarovnik sem pa že neki cajta, se pa uspešno izogibam inkvizitorjem x^x

 

A čudne asociacije :inocent: x:Dx, no, ja, sej gre skup x;)x, če mal metaforično vzameš xnckrivx

 

Lahko noč, Scorpio x:Xx

ooooooooo bikec x:Xx pridno laufaš zadnje čase xcivx

samo, da si okužen :palec: x:Dx tudi bolj vampirski tip :inocent: x;)x pa inkvizicije se še naprej uspešno izogibej x:px :vio:

 

ob takih urah imam večkrat čudne asociacije xnckrivx metaforično pa tko al tko ... je treba stvari mal drugač sprejemat xcivx če vse dobesedno jemlješ, zna bit dolgčas xrolleyesx x:o)x

 

lahko noč bikec x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooooooo bikec x:Xx pridno laufaš zadnje čase xcivx

samo, da si okužen :palec: x:Dx tudi bolj vampirski tip :inocent: x;)x pa inkvizicije se še naprej uspešno izogibej x:px :vio:

 

ob takih urah imam večkrat čudne asociacije xnckrivx metaforično pa tko al tko ... je treba stvari mal drugač sprejemat xcivx če vse dobesedno jemlješ, zna bit dolgčas xrolleyesx x:o)x

 

lahko noč bikec x:Xx

 

Hvala, Scorpio x:Xx, sem te pogrešal včeraj x:px, si polno zaposlena vidim :palec:, jst sem mel tut kr delovno, zdej se pa mal pomirja x:)x,

glede vampirstva pa nč bat, dobr vidim ponoč x:Dx, skor bolj kot podnevi :inocent:

 

Glede asociacij pa itak x:px, je treba pustit domišljiji prosto pot xnckrivx, zna bit kr zanimivo x:Dx

 

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko: za dvig razpoloženja, nekam turobno deluje vreme xcivx, sončeeeeeeeeeeeeek x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: bikci x:Xx

končno v štalci mal akcije x:px

 

vidim, da je v gnezdu en nov predstavnik goveda :palec: xcivx

 

Hvala, Scorpio x:Xx, sem te pogrešal včeraj x:px, si polno zaposlena vidim :palec:, jst sem mel tut kr delovno, zdej se pa mal pomirja x:)x,

glede vampirstva pa nč bat, dobr vidim ponoč x:Dx, skor bolj kot podnevi :inocent:

 

Glede asociacij pa itak x:px, je treba pustit domišljiji prosto pot xnckrivx, zna bit kr zanimivo x:Dx

 

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko: za dvig razpoloženja, nekam turobno deluje vreme xcivx, sončeeeeeeeeeeeeek x:px

bikec x:Xx ni blo cajta včer :inocent: sej se bo mal umirilo tole, pol pa bo xcivx x;)x

asociacije so ponavadi kar zanimive ja x:px x:Dx

:hepko: :hepko: name nč tko turobno ne deluje ... sam me pa vse skup kar zmozga vsak dan sproti :inocent: :onfire:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: bikci x:Xx

končno v štalci mal akcije x:px

 

vidim, da je v gnezdu en nov predstavnik goveda :palec: xcivx

bikec x:Xx ni blo cajta včer :inocent: sej se bo mal umirilo tole, pol pa bo xcivx x;)x

asociacije so ponavadi kar zanimive ja x:px x:Dx

:hepko: :hepko: name nč tko turobno ne deluje ... sam me pa vse skup kar zmozga vsak dan sproti :inocent: :onfire:

 

Scorpio x:Xx, sam da ti mal štalci poskočiš, pa sem takoj naspidiran :inocent:, no tut luna ni švoh dons, čeprav je mal

globlja x;)x, mal se mi kozu oglaša, to bo verjetno to, pol sem pa kakšen dan mal slabš volje xnckrivx

 

Se bomo še dobili, tako da enkrat že zvlečemo v Romeo x:px, komi čakam, da se bo dal zunaj sedet :hepko: :hepko:

 

Pa še za bikico xwizardx xwizardx, kako je kej njen bejbi x?x z luno v škorpijonu

 

o ja x8Dx x:Xx

 

kul x:px , sej retro merkur je popustil, men sicer tko ne škodi, ker sem ga že po defaultu navajen, sam

letos se mi tale v ribah zdel kr mal x:o)x, prav neverjetno mi je blo, kolk so bli eni čist zblojeni xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx mal razelektrit bučo ... je štalca prov fajn za to :inocent: :2src:

 

Scorpio x:Xx, sam da ti mal štalci poskočiš, pa sem takoj naspidiran :inocent:, no tut luna ni švoh dons, čeprav je mal

globlja x;)x, mal se mi kozu oglaša, to bo verjetno to, pol sem pa kakšen dan mal slabš volje xnckrivx

 

Se bomo še dobili, tako da enkrat že zvlečemo v Romeo x:px, komi čakam, da se bo dal zunaj sedet :hepko: :hepko:

 

Pa še za bikico xwizardx xwizardx, kako je kej njen bejbi x?x z luno v škorpijonu

kul x:px , sej retro merkur je popustil, men sicer tko ne škodi, ker sem ga že po defaultu navajen, sam

letos se mi tale v ribah zdel kr mal x:o)x, prav neverjetno mi je blo, kolk so bli eni čist zblojeni xnckrivx

x:Xx bikec x;)x

xrolleyesx eni so še zmer čist zblojeni :o|o: za pop*** :vragec:

bikica se drži :detelca: tamal pa očitno hoče met nekej v sco x:px x:Dx da bo lohk s "teto" neumnosti počel xcivx x:Dx

 

zunej se že da sedet x^x samo ne še zvečer :inocent: še mal, pa bomo lohk zunej pačalinke jedl xcivx :onfire:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx mal razelektrit bučo ... je štalca prov fajn za to :inocent: :2src:

x:Xx bikec x;)x

xrolleyesx eni so še zmer čist zblojeni :o|o: za pop*** :vragec:

bikica se drži :detelca: tamal pa očitno hoče met nekej v sco x:px x:Dx da bo lohk s "teto" neumnosti počel xcivx x:Dx

 

zunej se že da sedet x^x samo ne še zvečer :inocent: še mal, pa bomo lohk zunej pačalinke jedl xcivx :onfire:

 

ooo, Scorpio x:Xx, ti si pa res kt tornado xnckrivx, v pozitivnem smislu x;)x

 

še mal za bikico pa tamalga čarat xwizardx xwizardx

 

Glede zblojenosti bi lohk pa itak napisal cel esej, eni prihajajo ob polnih lunah, drugi ob mlaju, jutr pa še srečam uno ta orng zblojeno,

prvič po mojem mailu, sem se kr zaščitil, če bojo slučajno kakšni taki morilski pogledi sekal, zna res grdo gledat xnckrivx, če bi bil malce zloben, pa ne bom, bi ji priporočil, da si enga najame za zadovoljevanje, pa ji se ne bi bilo treba ukvarjat s tako množico tipov, pa še potrudu bi se bolj x;)x

 

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko: za zunaj sedet x:px

 

Zdej pa večerja, pod tuš in :sleeping:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, Scorpio x:Xx, ti si pa res kt tornado xnckrivx, v pozitivnem smislu x;)x

 

še mal za bikico pa tamalga čarat xwizardx xwizardx

 

Glede zblojenosti bi lohk pa itak napisal cel esej, eni prihajajo ob polnih lunah, drugi ob mlaju, jutr pa še srečam uno ta orng zblojeno,

prvič po mojem mailu, sem se kr zaščitil, če bojo slučajno kakšni taki morilski pogledi sekal, zna res grdo gledat xnckrivx, če bi bil malce zloben, pa ne bom, bi ji priporočil, da si enga najame za zadovoljevanje, pa ji se ne bi bilo treba ukvarjat s tako množico tipov, pa še potrudu bi se bolj x;)x

 

Pa še mal poskočit :hepko: :hepko: za zunaj sedet x:px

 

Zdej pa večerja, pod tuš in :sleeping:

bikec x:Xx

xwizardx da ne bo preveč morilskih pogledov x;)x a, če bi bil zloben :inocent: bi blo dost mal sco strupka :vragec: x:Dx

 

fantka mamo :2src: xsrcx nč mu ne manjka :hepko: teta ma usta do ušes x:Ix

 

nočko bikec x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec x:Xx

xwizardx da ne bo preveč morilskih pogledov x;)x a, če bi bil zloben :inocent: bi blo dost mal sco strupka :vragec: x:Dx

 

fantka mamo :2src: xsrcx nč mu ne manjka :hepko: teta ma usta do ušes x:Ix

 

nočko bikec x:Xx

 

hvala Scorpio x:Xx x:Xx, dobr sva čarala, ni blo nč morilskih pogledov, je bil sam ignore xcivx, no to je moje vodnarski luni bolj domače x;)x, tko da je bil pol dvojen ignore xnckrivx, no odzdravila mi je, ko sva se srečala, sam nisem bil sam, tko da bo treba še kdej preverit xcivx

 

Pa drugač nočem bit zloben, sam kakšno pripombo si včasih privoščim :inocent:, tko da ni treba nč strupka x;)x

 

:hepko: :hepko: pa še mal za ribona skočit x:px, zemeljski ascendent x:px, dobr je, neki zemlje je pa treba met x^x,

bo pa priden x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

govedo x:Xx mal sončka v štalco :flowerface:

 

hvala Scorpio x:Xx x:Xx, dobr sva čarala, ni blo nč morilskih pogledov, je bil sam ignore xcivx, no to je moje vodnarski luni bolj domače x;)x, tko da je bil pol dvojen ignore xnckrivx, no odzdravila mi je, ko sva se srečala, sam nisem bil sam, tko da bo treba še kdej preverit xcivx

 

Pa drugač nočem bit zloben, sam kakšno pripombo si včasih privoščim :inocent:, tko da ni treba nč strupka x;)x

 

:hepko: :hepko: pa še mal za ribona skočit x:px, zemeljski ascendent x:px, dobr je, neki zemlje je pa treba met x^x,

bo pa priden x;)x

x:Xx bikec

 

fajn, da ni blo kšnih morilskih pogledov pa nagnenj :palec: xcivx

sej kšna pripomba je ponavadi že mal strupena :inocent: vsaj pr meni x:Dx :vragec:

 

:onfire: ribonček se ma fajn xsrcx sej v redu ... zemlja pa to x:)x sam lih v devički :eek: :vragec: bo priden, sej ma fajno teto x:Ix x:Dx x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

govedo x:Xx mal sončka v štalco :flowerface:

x:Xx bikec

 

fajn, da ni blo kšnih morilskih pogledov pa nagnenj :palec: xcivx

sej kšna pripomba je ponavadi že mal strupena :inocent: vsaj pr meni x:Dx :vragec:

 

:onfire: ribonček se ma fajn xsrcx sej v redu ... zemlja pa to x:)x sam lih v devički :eek: :vragec: bo priden, sej ma fajno teto x:Ix x:Dx x;)x

 

O, Scorpio x:Xx, dons sem te pa ujel x:px, še pri nas piha, pa sončka mamo tut, bom kmal na luftu x;)x

 

Super za ribončka :palec:, kolk kil je pa mel x?x Sej ma kr fajn postavljene planetke, pa še teta ga bo kej naučila :inocent:

 

Pripombe :inocent:, zgleda da so mele moje kr neki strupa, čeprav men sploh niso delovale tako, sem zgleda že navajen xnckrivx,

bom povedal, če bo kej novga x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...