Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

pa menda ni goveda čist zamedl :eek: xcivx

bikci, hitr štalco mal segret x:Xx x:px

no, sej dons je že boljš dan kt včer :inocent: :onfire:

 

Scorpio x:Xx :hepko: :hepko:, bikci se ne damo, tale Jožef je sicer orng brado otresal :inocent:,

no jst sem optimist, do konc mesca o snegu ne bo ne duha ne sluha x;)x, je treba mal

skakat okol x:px Sem pa dons čist zimsko napravljen, flis je spet pod jakno x:)x, pa tuki še kr

neki sneži :vragec:, naj neha počas, ne da se mi spet eno uro fijakat domov x:o)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Scorpio x:Xx :hepko: :hepko:, bikci se ne damo, tale Jožef je sicer orng brado otresal :inocent:,

no jst sem optimist, do konc mesca o snegu ne bo ne duha ne sluha x;)x, je treba mal

skakat okol x:px Sem pa dons čist zimsko napravljen, flis je spet pod jakno x:)x, pa tuki še kr

neki sneži :vragec:, naj neha počas, ne da se mi spet eno uro fijakat domov x:o)x

oooooo bikec x:Xx dobr ti tole razmišljaš :palec: xcivx sej se je dons že neki sonček kazal x:px :flower:

sam, da se :vragec: zmisl, da je treba za 1 uro na faks :eek: xrolleyesx dobr, da sm se pol z bikico pa levčkom za kavico zmenla xsrcx xcivx no ...... pirček x:Ix x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro bikci x:Xx

bo počas cajt za vstat ... se pretegnt xcivx x:px pa na sonček mal :flower: :2src:

 

v štalci sam mal poskočim, da sem še živ :hepko: :hepko:, Švedi na delovnem obisku xnckrivx, pa sploh

nisem na mojem delovnem mestu :vio:, moram zdej požret kaj sem rekel x:Dx, če ne

bo nobene Švedinje, bom takoj pobegnil x;)x, in ena je potem prišla xcivx, zdej moram bit

pa zraven :lol:, no če sem iskren, bi raj eno drugo :inocent:, Stinaaaaaaaaaaaaa x:px, aja

ona je iz druge firme :vragec: x:Dx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V štalco en pomladni pozdravček x:Xx x:px :flower:

 

v štalci sam mal poskočim, da sem še živ :hepko: :hepko:, Švedi na delovnem obisku xnckrivx, pa sploh

nisem na mojem delovnem mestu :vio:, moram zdej požret kaj sem rekel x:Dx, če ne

bo nobene Švedinje, bom takoj pobegnil x;)x, in ena je potem prišla xcivx, zdej moram bit

pa zraven :lol:, no če sem iskren, bi raj eno drugo :inocent:, Stinaaaaaaaaaaaaa x:px, aja

ona je iz druge firme :vragec: x:Dx x;)x

 

x:Xx bikec xflirtx

Švedinje so te okupirale torej x:px xcivx x;)x

no ja ... .boljš sitna Švedinja kot siten Šved :P

Pride tud še una iz tadruge firme zihr xcivx x;)x

 

aja, naš ribonček je pa taprav x^x :2src: drug teden gre že domov xsrcx so rekl 4 tedne ... sam mali je fajter x^x :palec: komi čakam, da ga vidim :2src: :hepko: :hepko: :hepko:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da ne bosta samo vidva debatirala, en pozdrav od bikice!! x:o)x

 

SkorpioGirl, vso srečo in veselje želim malemu ribončku na sliki xwizardx , pa Janifu tud en lep dan :detelca: !!

 

Nč, dva poskoka :hepko: :hepko: pa po bikovsko naprej :frog: - mal dobre hrane, mal počivanja čez vikend, mal spomladanskih duhanj rožic, pa nista sama, čeprav se poredko javljam!! ;)

 

LP, Kuky :flowers:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da ne bosta samo vidva debatirala, en pozdrav od bikice!! x:o)x

 

SkorpioGirl, vso srečo in veselje želim malemu ribončku na sliki xwizardx ,hvala hvala x:Xx pa Janifu tud en lep dan :detelca: !!

 

Nč, dva poskoka :hepko: :hepko: pa po bikovsko naprej :frog: - mal dobre hrane, mal počivanja čez vikend, mal spomladanskih duhanj rožic, pa nista sama, čeprav se poredko javljam!! ;)

 

LP, Kuky :flowers:

:2src: to je pa fajn prebrat :palec:

pozdravček tud tebi :flowerface:

 

Klarus :palec: , moja kolegica ma pesjanarja, k me zmer na tegale bikca spomni x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da ne bosta samo vidva debatirala, en pozdrav od bikice!! x:o)x

 

SkorpioGirl, vso srečo in veselje želim malemu ribončku na sliki xwizardx , pa Janifu tud en lep dan :detelca: !!

 

Nč, dva poskoka :hepko: :hepko: pa po bikovsko naprej :frog: - mal dobre hrane, mal počivanja čez vikend, mal spomladanskih duhanj rožic, pa nista sama, čeprav se poredko javljam!! ;)

 

LP, Kuky :flowers:

 

ooo, poglej jo našo bikico x:Xx, lepo da se javiš, ta važen del je blo treba podčrtat xnckrivx x;)x, uživi čez vikend x:px, kolikor se da x;)x Zdejle ne bom nč skakal :inocent:, se odpravljam proti hladilniku, nč laufanja ni blo dons x;)x, sem bil bolj na izi x:)x

 

 

 

kuky ti si me pa zdle spomnala na risanko ferdinand the bull x^x x:Dx :palec:

 

kakorkoli gruntam, se tele risanke sploh ne spomnim :inocent:, je pa fajn x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V štalco en pomladni pozdravček x:Xx x:px :flower:

x:Xx bikec xflirtx

Švedinje so te okupirale torej x:px x;)x

no ja ... .boljš sitna Švedinja kot siten Šved :P

Pride tud še una iz tadruge firme zihr x;)x

 

aja, naš ribonček je pa taprav x^x :2src: drug teden gre že domov xsrcx so rekl 4 tedne ... sam mali je fajter x^x :palec: komi čakam, da ga vidim :2src: :hepko:

 

za ribončka je pa treba mal poskočit :hepko: :hepko:, ta je pa ta prav x:px, kaj bo ležal v bolnici, je treba mal po svetu pogledat x;)x

 

Fajn dnevi, ni kej reč x;)x, sneg je že praktično pobral, bravo sonce :palec:

 

Švedinje x:Dx, ne bom zdej o asociacijah x;)x No, ja, ta je bolj zadržana, ne preveč zgovorna xnckrivx, po ta drugo bo treba pa kr na Švedsko :inocent:, so tut iz njene firme tuki x:)x, en Italijan, ki dela zdej slabo leto na Švedskem, ta je pa faca x:Dx, bom mu kej namignil, ko se naslednjič srečamo x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahko noč, govedo x:Xx bo že kar cajt za spat :inocent:

 

za ribončka je pa treba mal poskočit :hepko: :hepko:, ta je pa ta prav x:px, kaj bo ležal v bolnici, je treba mal po svetu pogledat x;)x

 

Fajn dnevi, ni kej reč x;)x, sneg je že praktično pobral, bravo sonce :palec:

 

Švedinje x:Dx, ne bom zdej o asociacijah x;)x No, ja, ta je bolj zadržana, ne preveč zgovorna xnckrivx, po ta drugo bo treba pa kr na Švedsko :inocent:, so tut iz njene firme tuki x:)x, en Italijan, ki dela zdej slabo leto na Švedskem, ta je pa faca x:Dx, bom mu kej namignil, ko se naslednjič srečamo x;)x

x:Dx x:Dx madonca bikec, da nam ne boš na Švedsko pobegnu x:Xx za kšno fejst Švedinjo x:px xcivx x;)x

 

ribončku se pa žurat mudi x8Dx xcivx je že vedu, kdaj je treba ven prit x^x da bo lohk polet že z nami okol hodil :fiju: xsuperx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahko noč, govedo x:Xx bo že kar cajt za spat :inocent:

x:Dx x:Dx madonca bikec, da nam ne boš na Švedsko pobegnu x:Xx za kšno fejst Švedinjo x:px xcivx x;)x

 

ribončku se pa žurat mudi x8Dx xcivx je že vedu, kdaj je treba ven prit x^x da bo lohk polet že z nami okol hodil :fiju: xsuperx

 

:inocent: se ni za bat, da bi na Švedsko pobegnil, lahko pa v kakšne tople kraje s kakšno Švedinjo x:Dx xnckrivx, če

bo dost zgovorna x;)x

 

tale ribonček je pa od sile vidim, sam da ne bo hotel že na Iron Maiden :inocent:

 

Zdej pa cajt za domov, mal poskočit :hepko: :hepko:, da bo šlo lažje x;)x

 

Da ne pobegne govedo na drugo stran :inocent: x:px

lahko noč, bikci x:Xx

 

hvala Scorpio x:Xx, da skrbiš za nas x^x, neki ne najdem najbolj cajta zadnje cajte za luno, kozel se je začel spet oglašat xcivx, prav po mizi tolče in

hoče red, pa še na svoje leto se zgovarja xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

:inocent: se ni za bat, da bi na Švedsko pobegnil, lahko pa v kakšne tople kraje s kakšno Švedinjo x:Dx xnckrivx, če

bo dost zgovorna x;)x

 

tale ribonček je pa od sile vidim, sam da ne bo hotel že na Iron Maiden :inocent:

 

Zdej pa cajt za domov, mal poskočit :hepko: :hepko:, da bo šlo lažje x;)x

hvala Scorpio x:Xx, da skrbiš za nas x^x, neki ne najdem najbolj cajta zadnje cajte za luno, kozel se je začel spet oglašat xcivx, prav po mizi tolče in

hoče red, pa še na svoje leto se zgovarja xnckrivx x;)x

x:Dx x:Dx Za Maidne mali še ne bo mel prava glasa xcivx drugač bi se pa lohk hitr razburjal kej x:Dx x8Dx sej je teta že obljubila, da ga nauči kšnih neumnosti, tko da še pridejo kakšne take želje čudne :fiju:

Priden bikec :palec: x:Xx al kozu ... moj se tud nekej oglaša, pa mi ga nekak vedno rata uspešno zatolčt :inocent: zdejle na primer xrolleyesx namest, da bi pridno pisala, tle okol vampirim :vragec: pa tko al tko se prepozn spravla za tole kišto x:o)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štalca spet prazna xrolleyesx :vragec:

 

zgleda, da so kozli spet pregnal govedo nekam xcivx :inocent:

kar pridni bodite :palec: k bo čist taprava topla in sončna pomlad :flower: :2src: x:px bojo pa bikci spet veselo tle okol skakali x:px x8Dx

 

fajn bodte, bikci x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx govedo xsrcx

čeprav spet samo moji monologi tle :inocent:

upam, da bikci uživajo x:px :2src:

 

naš ribonček z bikico prišel včer domov :2src: :hepko: :hepko:

 

uživat x:Xx xsrcx

 

Evo bikca x:px spet na luni, Scorpio, hvala x:Xx za podporo. Tele Švedi terjajo svoj davek,

v drugi polovici tedna sploh nisem prišel do svojega računalnika, smo bli pa tut na ljubljanskem gradu x:px ,

pa ena bolj simpatična Švedinja je prišla, pa kar vice-president prodaje, je bila pa bolj zgovorna x;)x Največja faca je

pa itak un makaronar xnckrivx, tolk mam proti njim, ampak ta je bolj svetski človek :palec: , tekmuje v orientaciji,

švedščine se pa v enem letu še ni naučil, lazy Italian kakor je rekel x:Dx

 

Tako da, pester teden, še šah sem špilal en večer, zaključni turnir delavske lige, sej letos sem ful igral, enkrat xnckrivx,

ma ne da se mi dolgih partij igrat, tkole na hitr je bolj fajn x;)x, pa še ene par sem jih srečal, pol pa še na en pirček,

spat pa :fiju: Čez vikend sem pa spal kakor se zagre x;)x

 

Pa laufal sem tut dvakrat, dost hiter je šlo :inocent:, ne vem kera me je to preganjala, da sem tko bežal x:Dx, včeri

pa na torticah, kolega je mel rd med tednom :yumy:, kaj mi je blo smešen, ko se je zdel kelnarci čudno, da ne bom

samo ene, zgleda hodijo v Slona sami upokojenci :inocent:, sam torte so pa dobre x:px

 

Za ribončka je pa treba mal skakat :hepko: :hepko:, da bo zdrav, pa da se bo okrepil, tako kot se zagre, gremo

navijat za 4 kile x:px, mal bo še trajal, bikica bo že poštimala.

 

Spet bo pester teden, drug teden pa prazniki, nekak se ogrevam, da bi še za en dan podaljšal :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

 

x:Dx x:Dx Za Maidne mali še ne bo mel prava glasa xcivx drugač bi se pa lohk hitr razburjal kej x:Dx x8Dx sej je teta že obljubila, da ga nauči kšnih neumnosti, tko da še pridejo kakšne take želje čudne :fiju:

Priden bikec :palec: x:Xx al kozu ... moj se tud nekej oglaša, pa mi ga nekak vedno rata uspešno zatolčt :inocent: zdejle na primer xrolleyesx namest, da bi pridno pisala, tle okol vampirim :vragec: pa tko al tko se prepozn spravla za tole kišto x:o)x

 

Scorpio x:px, je pa še majčken tale ribonček, vsaj po slikci sodeč :inocent:, no do Maidnov bo že mal zrastel x:)x, sam da ne bo bolj

glasen od pevca x:Dx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

 

Evo bikca x:px spet na luni, Scorpio, hvala x:Xx za podporo. Tele Švedi terjajo svoj davek,

v drugi polovici tedna sploh nisem prišel do svojega računalnika, smo bli pa tut na ljubljanskem gradu x:px ,

pa ena bolj simpatična Švedinja je prišla, pa kar vice-president prodaje, je bila pa bolj zgovorna x;)x Največja faca je

pa itak un makaronar xnckrivx, tolk mam proti njim, ampak ta je bolj svetski človek :palec: , tekmuje v orientaciji,

švedščine se pa v enem letu še ni naučil, lazy Italian kakor je rekel x:Dx

 

Tako da, pester teden, še šah sem špilal en večer, zaključni turnir delavske lige, sej letos sem ful igral, enkrat xnckrivx,

ma ne da se mi dolgih partij igrat, tkole na hitr je bolj fajn x;)x, pa še ene par sem jih srečal, pol pa še na en pirček,

spat pa :fiju: Čez vikend sem pa spal kakor se zagre x;)x

 

Pa laufal sem tut dvakrat, dost hiter je šlo :inocent:, ne vem kera me je to preganjala, da sem tko bežal x:Dx, včeri

pa na torticah, kolega je mel rd med tednom :yumy:, kaj mi je blo smešen, ko se je zdel kelnarci čudno, da ne bom

samo ene, zgleda hodijo v Slona sami upokojenci :inocent:, sam torte so pa dobre x:px

 

Za ribončka je pa treba mal skakat :hepko: :hepko:, da bo zdrav, pa da se bo okrepil, tako kot se zagre, gremo

navijat za 4 kile x:px, mal bo še trajal, bikica bo že poštimala.

 

Spet bo pester teden, drug teden pa prazniki, nekak se ogrevam, da bi še za en dan podaljšal :inocent:

 

:eek: to pa je blo ene akcije x:px :onfire: :onfire:

priden bikec x:Xx :palec:

bi pasala kakšna tortica :yumy: šah je pa men bolj :U: x:Dx

a Švedi so pol šli x?x bo več časa spet xcivx xDDx

 

Scorpio x:px, je pa še majčken tale ribonček, vsaj po slikci sodeč :inocent:, no do Maidnov bo že mal zrastel x:)x, sam da ne bo bolj

glasen od pevca x:Dx x;)x

x:Dx x:Dx je varstvo za ribončka že zrihtano x:px xDDx bo moral na Maidne počakat, k naslednjič pridejo x8Dx x:o)x drugač pa mali že fajn napreduje :palec: xsrcx v petek je mel že celi 2 kili :inocent: x^x ga bikica pa levček lepo pedenata xsrcx glas bo pa mali moral še mal dodelat :P se ne zna še pošteno dret, zdej še bolj čmavka :smesko: mu je očitno tolk fletno, da se mu tud dret ni treba x:px xDDx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

:eek: to pa je blo ene akcije x:px :onfire:

priden bikec x:Xx :palec:

bi pasala kakšna tortica :yumy: šah je pa men bolj :U: x:Dx

a Švedi so pol šli x?x bo več časa spet xDDx

x:Dx je varstvo za ribončka že zrihtano x:px xDDx bo moral na Maidne počakat, k naslednjič pridejo drugač pa mali že fajn napreduje :palec: xsrcx v petek je mel že celi 2 kili :inocent: x^x ga bikica pa levček lepo pedenata xsrcx glas bo pa mali moral še mal dodelat :P se ne zna še pošteno dret, zdej še bolj čmavka :smesko: mu je očitno tolk fletno, da se mu tud dret ni treba x:px xDDx

 

ooo, Scorpio x:Xx, Švedi so šli, kako bo pa naprej pa še ne vem, lohk bi šel kej na Švedsko, na izobraževanje recimo :inocent: Cajta

bo več ta teden, čeprav začetek bo :switz:

 

Glede šaha se strinjam, za gledat je res bolj tuga, če pa sam igraš tazga na hitro, je pa kr pestro, ko imaš še en uč na uri, sploh proti koncu x;)x

 

Uuuu, dve kili :palec:, še dve, pa bom zadovoljen x:)x, lepo, da se ni po men zgledoval, prve tri mesece me sploh niso mogli umirit :inocent:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

govedo mal prečekirat x:Xx x:px

 

ooo, Scorpio x:Xx, Švedi so šli, kako bo pa naprej pa še ne vem, lohk bi šel kej na Švedsko, na izobraževanje recimo :inocent: Cajta

bo več ta teden, čeprav začetek bo :switz:

 

Glede šaha se strinjam, za gledat je res bolj tuga, če pa sam igraš tazga na hitro, je pa kr pestro, ko imaš še en uč na uri, sploh proti koncu x;)x

 

Uuuu, dve kili :palec:, še dve, pa bom zadovoljen x:)x, lepo, da se ni po men zgledoval, prve tri mesece me sploh niso mogli umirit :inocent:

x:Xx bikec x;)x

ful je pridno tole dete :2src: xcivx edino pravilno :palec: bo že razgrajal, k bo cajt x:Dx ga jutr grem jst premečkat :2src: :2src: sej zdej se še ne bova neumnosti učila x:Dx lohk se bova pa mal pomenla :inocent: xDDx

 

na Švedsko pa kar na kakšno izobraževanje :palec: bi znal bit zanimivo x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štalco mal preluftat, pa en monolog udarit :inocent:, še Scorpio se je izgubila :cry: x;)x x:Xx , dons so montirali omare :onfire: :onfire:, se dogaja, kolk je fajn, ker sem bil slabe tri ure v službi, pol pa akcija x:px, tako da sem ful vesel, pa fajn zgleda :hepko: :hepko:

 

V službi pričakovana gužva :switz:, dons sem še bivšega šefa, zdaj velikega vodjo projekta nakuril, me kliče če lohk pridem jutr do njega, da me bo zapeljal na ene prezentacijo x:o)x, jst pa takoj, da sem itak napisal, da me ne bo, da mam dost rednega dela xcivx, pa je kr še neki moril, da jih bo velik tam, tko da sem še šefico poslal, da bo mir x:px

 

Pa z mojo omiljeno ovco, uno ki sem ji poslal roman Dostojevskega, sem mel spet mal pisajočega opravka, lepo sem ji čestital za rojstni dan, dobr omenil sem da je med nama zdej oblačno, pol dobim pa nazaj oster odgovor, da sem zato sam kriv, ker sem napisal šop neumnosti :icon17:, pol pa nisem bil več tko prijazen :vragec:, naslednji dan pa dobim tko previden mail, da kaj mi je, pa kar kregal bi se, pa sploh ne ve zakaj xrolleyesx, kaj če bi se ob kakšnem čaju pomenila :inocent: Se je ovca mal ustrašila, sicer sem predlog pozdravil, realizacija je pa tako odvisna od mene, tako da prav hitel tut slučajno ne bom xcivx, če sploh bom. Ja, to je pa tko, če so zmer vse drugi krivi in potem je pričakovala reakcijo občutka krivde, da se ji bom skor po kolenih prišel opravičit xrolleyesx xrolleyesx, men pa dol visi zanjo xnckrivx in pol se temu primerno obnašam x;)x

 

Pestri dnevi, ni kej, še dobr, da sem dobro nabrusil rogove :inocent: x:Dx

 

Scorpio se javlja, kakor vidim x:Xx

 

govedo mal prečekirat x:Xx x:px

x:Xx bikec x;)x

ful je pridno tole dete :2src: xcivx edino pravilno :palec: bo že razgrajal, k bo cajt x:Dx ga jutr grem jst premečkat :2src: :2src: sej zdej se še ne bova neumnosti učila x:Dx lohk se bova pa mal pomenla :inocent: xDDx

 

na Švedsko pa kar na kakšno izobraževanje :palec: bi znal bit zanimivo x;)x

 

iiii, Scorpio, še kakšnega lubčka v mojem imenu :2src:, pa previdno ga v roke vzet x;)x

 

Jaaaaaaaa, termini so že določeni, zdej se mormo sam za enga zmenit x:px

 

Zdaj pa jest, pa tako naprej, da ne bom šel spet pozno spat :inocent:

 

Lahko noč x:Xx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štalco mal preluftat, pa en monolog udarit :inocent:, še Scorpio se je izgubila :cry: x;)x x:Xx , dons so montirali omare :onfire: :onfire:, se dogaja, kolk je fajn, ker sem bil slabe tri ure v službi, pol pa akcija x:px, tako da sem ful vesel, pa fajn zgleda :hepko: :hepko:

oooooo bikec x:Xx nč zgubila ... mela polno luno :inocent: :vragec: x:Dx

:palec: debest, se ti fajn premika tole xcivx za stanovanje poskočt :hepko: :hepko:

 

Pa z mojo omiljeno ovco, uno ki sem ji poslal roman Dostojevskega, sem mel spet mal pisajočega opravka, lepo sem ji čestital za rojstni dan, dobr omenil sem da je med nama zdej oblačno, pol dobim pa nazaj oster odgovor, da sem zato sam kriv, ker sem napisal šop neumnosti :icon17:, pol pa nisem bil več tko prijazen :vragec:, naslednji dan pa dobim tko previden mail, da kaj mi je, pa kar kregal bi se, pa sploh ne ve zakaj xrolleyesx, kaj če bi se ob kakšnem čaju pomenila :inocent: Se je ovca mal ustrašila, sicer sem predlog pozdravil, realizacija je pa tako odvisna od mene, tako da prav hitel tut slučajno ne bom xcivx, če sploh bom. Ja, to je pa tko, če so zmer vse drugi krivi in potem je pričakovala reakcijo občutka krivde, da se ji bom skor po kolenih prišel opravičit xrolleyesx xrolleyesx, men pa dol visi zanjo xnckrivx in pol se temu primerno obnašam x;)x

 

Pestri dnevi, ni kej, še dobr, da sem dobro nabrusil rogove :inocent: x:Dx

 

xsmx sori, sam mi je smešn tole x:Ix x;)x

ti kar pokaži rogove teli ovci :vragec: x;)x

 

Scorpio se javlja, kakor vidim x:Xx

iiii, Scorpio, še kakšnega lubčka v mojem imenu :2src:, pa previdno ga v roke vzet x;)x

 

Jaaaaaaaa, termini so že določeni, zdej se mormo sam za enga zmenit x:px

 

Zdaj pa jest, pa tako naprej, da ne bom šel spet pozno spat :inocent:

 

Lahko noč x:Xx

:2src: bomo polupčkal čudo ribje xsrcx xDDx veš, da previdno :palec: bebica še čist mala w:Iw

:sorcerer: :sorcerer: za Švedsko x:px x;)x

 

nočko, bikec xsrcx

pa ostalemu govedu tud x:px x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx :hepko: :onfire:

 

:att: alo vstat pa na pašo xcivx sonček je :flower: :hepko:

premečkala včer ribončka :2src: xsrcx pa polupčkala x:Xx tak mali cartek je xsrcx pa gledal teto prov z zanimanjem :2src: x8Dx ma pravo luno mali x^x xDDx pr takihleh cortkih me kar prime, da bi mela enga svojga x:Ix

 

pa previdno ga v roke vzet x;)x

x:Dx cel je še x^x na tla tud ni padu :palec: x:Dx je rekla bikica tamalmu **to je pa teta, k te bo polet pazla xDDx zdej, k smo vidl, da te ne vrže na tla** x:Dx :frog:

 

krasen dan, bikci pa kravce x:Xx x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...