Skoči na vsebino

Bik


contesa

Recommended Posts

hvala bikec x:Xx je blo učinkovito x;)x seminarska končana x^x pa poslana tud naprej že ... mam fajne sošolke, bojo sprintale pa nesle tja, da ne bo treba men sam zato v Lj hodit xcivx

 

priden tud ti, zaslužiš enga x:Xx pa kar tko naprej xcivx

 

ma, ob 10h je že mal pozno ... se je treba še mal učit (tri izpite mam še, pa sm konc za letos :hepko: ) pa kosilo skuhat ... pol pa zmanjka časa dopoldne xnckrivx pa glede na to, da hodim spat okol polnoči, je vstajanje med 8 pa 9 čist v mejah x;)x

 

kar se pa zadnjega tiče ... eni majo čudne načine uživanja pa izražanja tud x:Dx

 

še Scorpio pozdravit x:Xx, zdejle se že ogreva :inocent: :hepko: :hepko:, jst se pa res že zgledujem po izjavi bivšega cimra v službi, se vidi, da si kupil stanovanje, si že začel šparat :P Kuhinjo imam narejeno x:px, od četrtka, tko da zdaj lahko na izi finiširam x;)x, pa še Švedi so pri nas že drug teden, pa še dva bodo, pa dost druzga dela je tut, tko da nisem vsak dan zraven xcivx, ja če pa niso pripeljali nobene Švedinje x:Dx Se bom pa vsaj pošteno naspal čez vikend x:px

 

Scorpio pridna :palec:, pa tut sošolke je treba pohvalit, pa še pridno kuhaš, nekje sem videl rižota z morskimi sadeži :yumy:,

dobr si to ti zastavila x;)x

 

Glede uživanja imaš prav, sicer pa kar je za ene trpljenje, je lahko za druge užitek xnckrivx, no saj zaključek je bil ta prav x:px,

sam vmes je blo mal x:o)x v stilu stokanja od bolečin xnckrivx

 

Scorpio uživi :palec:, jst sem zdejle bolj len, sem pa pral in likal dons :wOOt:, še laufat se spravim, če bo vse po sreči x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo, en krasen pozdravček x:Xx

 

Scorpio uživi :palec:, jst sem zdejle bolj len, sem pa pral in likal dons :wOOt:, še laufat se spravim, če bo vse po sreči x;)x

Bikec :2src: x:Xx

preveč je smeškov, če vse citiram, tko da sam najbolj pomembno :inocent: lih za ožent si :palec: xcivx

 

koncert je bil pa :2src: :2src: :onfire: :onfire: pa bi šeeeeeeeeeeeeee x:px :inocent:

 

kar se kuhanja tiče ... nism lih neki profesionalna kuharca x:Dx lačni pa tud nismo x;)x včasih kej prov dobr rata :yumy: rižotka sploh x;)x

 

aja, bikec ... če bo kej časa x:Ix a se ti da prečekirat, kaj ata saturn pravi zadnje čase x?x x:Ix x:Xx

 

nočko, bikci pa bikice ... oziroma bikec pa bikica :flowers: x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro rogati... x:Dx :onfire:

Mal zabušavate zadnje cajte... x;)x x:px

ste bili že okrog 500 postov pred vodnarji... :eek: :wOOt:

Zdaj je razlike samo 15... x^x x:o)x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še v štalci mal red nardit x:Dx bikce počohat x:Xx prah je tud treba spihat pa mreže od pajkov mal omest :frog:

da se ne bo luftarček preveč hvalu :inocent: :lol:

 

zdej pa hitr eno brco v rit (men, da ne bo pomote x:o)x ) :bomb: ... se je treba še mal učit xbookx :vragec:

zadnjič je blo tole brcanje v štali ful koristno ... je padla devetka x:px :onfire:

 

(s)mejte se xsrcx xflowx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še v štalci mal red nardit x:Dx bikce počohat x:Xx prah je tud treba spihat pa mreže od pajkov mal omest :frog:

da se ne bo luftarček preveč hvalu :inocent: :lol:

 

zdej pa hitr eno brco v rit (men, da ne bo pomote x:o)x ) :bomb: ... se je treba še mal učit xbookx :vragec:

zadnjič je blo tole brcanje v štali ful koristno ... je padla devetka x:px :onfire:

 

(s)mejte se xsrcx xflowx

 

:frog: :frog: :frog: :fool: :hepko:

Saj se mi ni treba nič hvalit... x^x

Dejstva pa številke... x:Dx x:px x;)x

 

xpolzx xpolzx x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikec :2src: x:Xx

preveč je smeškov, če vse citiram, tko da sam najbolj pomembno :inocent: lih za ožent si :palec: xcivx

 

koncert je bil pa :2src: :onfire: pa bi šeeeeeeeeeeeeee x:px :inocent:

 

kar se kuhanja tiče ... nism lih neki profesionalna kuharca x:Dx lačni pa tud nismo x;)x včasih kej prov dobr rata :yumy: rižotka sploh x;)x

 

aja, bikec ... če bo kej časa, a se ti da prečekirat, kaj ata saturn pravi zadnje čase

 

ojla, Scorpio x:Xx, končno spet mal cajta za luno :inocent:, no v bistvu sem še v službi, tele Švedi so neuništljivi,

pa sem se jst dons žrtvoval xnckrivx

 

:wOOt: a tko praviš, kr za oglas dat, perem, likam, zvečer sem živahen, zjutraj me je pa bolj pustiti pri miru x:Dx

 

dbest za koncert :palec:, sam nekam kratek je bil, kot sem slišal, bo treba biti bolj glasen :att: BENDI, v Ljubljani se

špila vsaj dve uri x:px

 

S smeškoti vidim, da imava podobne probleme, rada jih dajeva, tuki pa težijo z nekimi omejitvami.

 

Ni blo nič cajta za ata saturna, sam tkole iz glave, tale ata bi že kaj rad, sam zdaj je treba najti način, kako bo zadovoljen,

tko da bomo vsi zadovoljni :inocent: Predolg sem že v službi, neki že filozofiram x:Dx

 

Bravo Scorpio za kuhanje, važno, da se naredi s pravo voljo, je prec boljš za jest x;)x

 

Pa mal moram še poskočit :hepko: :hepko:, Švedska je zrihtana, sem vesel kot 5 letni otrok xnckrivx x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

 

ojla, Scorpio x:Xx, končno spet mal cajta za luno :inocent:, no v bistvu sem še v službi, tele Švedi so neuništljivi,

pa sem se jst dons žrtvoval xnckrivx

 

:wOOt: a tko praviš, kr za oglas dat, perem, likam, zvečer sem živahen, zjutraj me je pa bolj pustiti pri miru x:Dx

 

dbest za koncert :palec:, sam nekam kratek je bil, kot sem slišal, bo treba biti bolj glasen :att: BENDI, v Ljubljani se

špila vsaj dve uri x:px

 

S smeškoti vidim, da imava podobne probleme, rada jih dajeva, tuki pa težijo z nekimi omejitvami.

 

Ni blo nič cajta za ata saturna, sam tkole iz glave, tale ata bi že kaj rad, sam zdaj je treba najti način, kako bo zadovoljen,

tko da bomo vsi zadovoljni :inocent: Predolg sem že v službi, neki že filozofiram x:Dx

 

Bravo Scorpio za kuhanje, važno, da se naredi s pravo voljo, je prec boljš za jest x;)x

 

Pa mal moram še poskočit :hepko: :hepko:, Švedska je zrihtana, sem vesel kot 5 letni otrok xnckrivx x;)x

bikec :2src: x:Xx

 

x:px tak oglas bi skor moral palit x8Dx

 

koncert pa čist prekratek :o|o: ampak tolk boljši zato x:px :onfire:

 

:wOOt: bejž hitr iz službe x:px dopoldanski šiht je DOpoldne x;)x

 

za Švedsko je pa treba poskočt :hepko: :hepko:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx

bikec :2src: x:Xx

 

x:px tak oglas bi skor moral palit x8Dx

 

koncert pa čist prekratek :o|o: ampak tolk boljši zato x:px :onfire:

 

:wOOt: bejž hitr iz službe x:px dopoldanski šiht je DOpoldne x;)x

 

za Švedsko je pa treba poskočt :hepko: :hepko:

 

hvala za Švedsko x:Xx

 

Iz službe pa še ne morem, tuki pazim Šveda in Italijana, Šved je njegov šef,

kot otroke v vrtcu x:Dx, Italijan bi že zdavnaj mel siesto, sam jih neki cajt baše xnckrivx

 

Sva se pa ujela na forumu, za neki so že dobri x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx bikcu še posebej enga x:Xx pa bikici, če kej okol uleti x:Xx x;)x

 

upam, bikec, da dons ni blo tolk dolge službe xrolleyesx za poslat Švede pa Italijane nekam, če jih je treba merkat :vragec: x:Dx

 

jst pa spet skor ne sledim sama sebi pa dogajanju :onfire: :onfire: x:Dx fajn je x:px

 

(s)mejte se pa čist po bikovsko uživajoče xsrcx x8Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx bikcu še posebej enga x:Xx pa bikici, če kej okol uleti x:Xx x;)x

 

upam, bikec, da dons ni blo tolk dolge službe xrolleyesx za poslat Švede pa Italijane nekam, če jih je treba merkat :vragec: x:Dx

 

jst pa spet skor ne sledim sama sebi pa dogajanju :onfire: :onfire: x:Dx fajn je x:px

 

(s)mejte se pa čist po bikovsko uživajoče xsrcx x8Dx

 

 

Scorpio x:Xx, nč bat, bikec ni deloholik, včeraj sem prej ušel x;)x, ob šestih, drugače so bili pa do desetih, je bil

pa zraven tisti, ki je običajno z njimi, samo v sredo je zgledal tko utrujen, da sem ga domov poslal, pa sem rekel,

da ju bom že jst obvladal :inocent: x:Dx, zgleda kot bi delal v vrtcu x;)x

 

Jutr pa na letališče Portorož x:px, to bo čvekanja xchatx, 2000 ljudi na kupu, če jih 5 % poznam je dost, da ni dolgčas x;)x

Sicer je pa fajn, da se dogaja, meni sicer včasih paše bolj v izi, tako da lahko samega sebe ulovim x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še v štalco en pozdravček po krasnem vikendu x:Xx :wub:

Scorpio x:Xx, nč bat, bikec ni deloholik, včeraj sem prej ušel x;)x, ob šestih, drugače so bili pa do desetih, je bil

pa zraven tisti, ki je običajno z njimi, samo v sredo je zgledal tko utrujen, da sem ga domov poslal, pa sem rekel,

da ju bom že jst obvladal :inocent: x:Dx, zgleda kot bi delal v vrtcu x;)x

 

Jutr pa na letališče Portorož x:px, to bo čvekanja xchatx, 2000 ljudi na kupu, če jih 5 % poznam je dost, da ni dolgčas x;)x

Sicer je pa fajn, da se dogaja, meni sicer včasih paše bolj v izi, tako da lahko samega sebe ulovim x:Dx

x:Dx x:Dx jst se včasih srečam kje xcivx x:px

bikec x:Xx dobr, da nisi deloholik :palec: je treba uživat, kar pa tko al tko veš xcivx x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bikcem mal štalco spucat xsrcx x;)x

 

upam, da nimajo časa rogovilt v štalci, ker uživajo x:px :onfire:

 

Hvala, Scorpio x:Xx, ta teden je bil bolj :switz: :switz:, pa ne od laufanja x:o)x,

no Italijanček je že na letališču, Šved bo pa tut kmal šel, tako da :onfire: :onfire:,

tale vikend se bo prilegel, tehle 15 ur plusa na normalni delovnik, je mal tu mač,

včeraj sem šel domov ob pol sedmih zvečer, pa se mi je zdel ful fajn :wOOt:

 

No, sej zdej bo nekaj časa mir, no vsaj do 28. xcivx

 

 

še v štalco en pozdravček po krasnem vikendu x:Xx :wub:

 

x:Dx x:Dx jst se včasih srečam kje xcivx x:px

bikec x:Xx dobr, da nisi deloholik :palec: je treba uživat, kar pa tko al tko veš xcivx x;)x

 

uuu, Scorpio :2src:, se dogaja :inocent:

 

Sem že skor pozabil na prejšni vikend xnckrivx, v soboto je blo fajn, bolj spoznal našo

novo tajnico, dost mlada je še x:px, pa v kakšni pivski kondiciji w:Iw, spila je po moje

enkrat več kot jst, pa je bla še zmer čist prisebna x;)x, sam bolj razigrana, kar je pa

čist fajn x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Govedo x:Xx x:Xx

uuu, Scorpio :2src:, se dogaja :inocent:

 

Sem že skor pozabil na prejšni vikend xnckrivx, v soboto je blo fajn, bolj spoznal našo

novo tajnico, dost mlada je še x:px, pa v kakšni pivski kondiciji w:Iw, spila je po moje

enkrat več kot jst, pa je bla še zmer čist prisebna x;)x, sam bolj razigrana, kar je pa

čist fajn x:Dx

:2src: bikec x:Xx

xyesx dogaja se x:Ix x:px že urce odštevam :inocent: me čaka romantičnopivski vikend :2src: x:px x:Ix

fajn se spočij med vikendom x;)x

haha, tud bejbe maj(m)o lohk pivsko kondicijo xcivx x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: bikec x:Xx

xyesx dogaja se x:Ix x:px že urce odštevam :inocent: me čaka romantičnopivski vikend :2src: x:px x:Ix

fajn se spočij med vikendom x;)x

haha, tud bejbe maj(m)o lohk pivsko kondicijo xcivx x:Dx

 

Uuu, Scorpio x:Xx, zdejle zihr uživaš x:px, glede tvoje kondicije :inocent: nimam nobenih dvomov x;)x,

no tajnice pa prej res nisem poznal xnckrivx, sva pa zdej tolk bolj domača x:)x

 

Jst pa bolj na izi, sam ne vem zakaj sem se že pred sedmo zbudil xcivx, no sej vstal sem se okrog pol

enajstih, da ne bo pomote x:Dx, sam nekak mi ni glih najboljši dan, nimam neke prave volje, bo jutr boljš x:px, zdejle pa superge gor, pa kakšen krog :switz: :hepko: :hepko:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuu, Scorpio x:Xx, zdejle zihr uživaš x:px, glede tvoje kondicije :inocent: nimam nobenih dvomov x;)x,

no tajnice pa prej res nisem poznal xnckrivx, sva pa zdej tolk bolj domača x:)x

 

Jst pa bolj na izi, sam ne vem zakaj sem se že pred sedmo zbudil xcivx, no sej vstal sem se okrog pol

enajstih, da ne bo pomote x:Dx, sam nekak mi ni glih najboljši dan, nimam neke prave volje, bo jutr boljš x:px,

zdejle pa superge gor, pa kakšen krog :switz: :hepko: :hepko:

x:Xx bikec xflirtx

uživancija do konca x:px :2src: xcivx x:Ix čez vikend bomo pa kondicijo trenirali x:Dx je spet cajt za Kolpo :onfire: :onfire: če bo slučajno kakšna breza kje, jo pozdravim x;)x upam, da za psa ne bo preveč tole ... šotor pa velik folka :inocent: v Žireh in Medvodah se je lepo obnašal, tko da računam, da ne bo težav xDDx

 

uživaj bikec ... pa ostalo govedo tud x:Xx x:px pa ne preveč laufat zdej, prevroče x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx bikec xflirtx

uživancija do konca x:px :2src: xcivx x:Ix čez vikend bomo pa kondicijo trenirali x:Dx je spet cajt za Kolpo :onfire: :onfire: če bo slučajno kakšna breza kje, jo pozdravim x;)x upam, da za psa ne bo preveč tole ... šotor pa velik folka :inocent: v Žireh in Medvodah se je lepo obnašal, tko da računam, da ne bo težav xDDx

 

uživaj bikec ... pa ostalo govedo tud x:Xx x:px pa ne preveč laufat zdej, prevroče x;)x

 

uuu, Scorpio x:Xx xflirtx, sej res, eno leto je že naokol xcivx, mal sem pozen z nasveti, kje kakšno brezo dobit xnckrivx, bi treba še mal naprej, bolj v osrčje Bele krajine, tam se jih najde več na kupu x:px Glede tvoje kondicije nisem nikoli v skrbeh x;)x, pri psu pa nisem na tekočem, al sem pa že pozabil, imaš kakšnega novega x?x

 

Drugače sem bil priden, oz. pridni smo bili, stanovanje je očiščeno, tko da zdaj prav fajn zgleda :2src:, še kakšno mizo, pa stole, pa seveda brez Neta ne bo šlo xnckrivx Laufam pa zvečer, pa še to po gozdu, pa malo napravljen, tko da je čist fajn, če mal veter zapiha, je prijetno osvežujoče x:px

 

Dons je pa vroče, po kosilu sem prav lenobno razpoložen, nekak sem se spravil tipkat x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuu, Scorpio x:Xx xflirtx, sej res, eno leto je že naokol xcivx, mal sem pozen z nasveti, kje kakšno brezo dobit xnckrivx, bi treba še mal naprej, bolj v osrčje Bele krajine, tam se jih najde več na kupu x:px Glede tvoje kondicije nisem nikoli v skrbeh x;)x, pri psu pa nisem na tekočem, al sem pa že pozabil, imaš kakšnega novega x?x

 

Drugače sem bil priden, oz. pridni smo bili, stanovanje je očiščeno, tko da zdaj prav fajn zgleda :2src:, še kakšno mizo, pa stole, pa seveda brez Neta ne bo šlo xnckrivx Laufam pa zvečer, pa še to po gozdu, pa malo napravljen, tko da je čist fajn, če mal veter zapiha, je prijetno osvežujoče x:px

 

Dons je pa vroče, po kosilu sem prav lenobno razpoložen, nekak sem se spravil tipkat x:Dx

bikec x:Xx

nč ni blo brez :o|o: x:Dx je pa tole en krasen kampek x:px bomo najbrž šli kej na dopust tja x:px

aja, pes je od xsrcx je pesjanar v bistvu glavni krivec, da sva se spoznala :2src:

 

priden bikec :palec: pol bo pa kmal že selitev xcivx x;)x

 

uživaj xsrcx pa ostalo govedo tud, seveda x:Xx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec x:Xx

nč ni blo brez :o|o: x:Dx je pa tole en krasen kampek x:px bomo najbrž šli kej na dopust tja x:px

aja, pes je od xsrcx je pesjanar v bistvu glavni krivec, da sva se spoznala :2src:

 

priden bikec :palec: pol bo pa kmal že selitev xcivx x;)x

 

uživaj xsrcx pa ostalo govedo tud, seveda x:Xx

 

uuu, Scorpio :hepko: :hepko:, psi so zelo koristne živali x:px, tko al drugač x;)x

Ti kr, v par dneh lohk še Belo Krajino raziščeš, pa še kopat se da, če je vreme fajn x:px

 

Selitev :inocent:, se približuje, počasi, a vztrajno x:Dx

 

Uživaj še naprej, sej je poletje x:px

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

govedo še pocmokat x:Xx x:Xx x:Xx

 

uuu, Scorpio :hepko: :hepko:, psi so zelo koristne živali x:px, tko al drugač x;)x

Ti kr, v par dneh lohk še Belo Krajino raziščeš, pa še kopat se da, če je vreme fajn x:px

 

Selitev :inocent:, se približuje, počasi, a vztrajno x:Dx

 

Uživaj še naprej, sej je poletje x:px

x:px bikec x:Xx

psi so fajne živali, ja x:Ix

je blo v tem kampu tolk fajn, da zihr pičimo še kej dol x:px x8Dx lih zato, k lohk mal okol raziskuješ, senčka je, voda xcivx lih taprav plac za uživancijo x:px x:Ix pa še za psa je fajn pa za froce xDDx enga frockota sm tud z xsrcx dobila :inocent: x:Dx

 

ti tud uživaj :palec: xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px bikec x:Xx

psi so fajne živali, ja x:Ix

je blo v tem kampu tolk fajn, da zihr pičimo še kej dol x:px x8Dx lih zato, k lohk mal okol raziskuješ, senčka je, voda xcivx lih taprav plac za uživancijo x:px x:Ix pa še za psa je fajn pa za froce xDDx enga frockota sm tud z xsrcx dobila :inocent: x:Dx

 

ti tud uživaj :palec: xsrcx

 

Uuu, Scorpio x:Xx, pa še za črno luknjo x:Xx, je forum včeraj delal xrolleyesx, mularija ima počitnice, pa preveč gor visi xnckrivx

Aha, zdej mi pa stvar bolj jasna x;)x, ker prej nekak nisem znal povezat :inocent:, ja, pa ga imam kar on pri sebi, mal sem firbčen, ker običajno otroka ženska dobi xnckrivx

 

Sem pa vesel, da ti je dol všeč, pa ne sam kamp, tut kakšen izletek naokoli x:px, vode je pa tam kar dost povsod x;)x

 

Uživaj x:px, še mal zame x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuu, Scorpio x:Xx, pa še za črno luknjo x:Xx, je forum včeraj delal xrolleyesx, mularija ima počitnice, pa preveč gor visi xnckrivx

Aha, zdej mi pa stvar bolj jasna x;)x, ker prej nekak nisem znal povezat :inocent:, ja, pa ga imam kar on pri sebi, mal sem firbčen,

ker običajno otroka ženska dobi xnckrivx

 

Sem pa vesel, da ti je dol všeč, pa ne sam kamp, tut kakšen izletek naokoli x:px, vode je pa tam kar dost povsod x;)x

Uživaj x:px, še mal zame x;)x

bikec, hvala x:Xx

nima ga on pri sebi, sam je bogi frocek sredstvo za izsiljevanje :sori: bo pa absolutno mali šel tud zraven na dopust, ko (če) bova šla xcivx k bo tud tamalmu zihr pasal mal odklopa pa mal bolj sproščenega vzdušja, jst ga ne mislim nč pumpat pa tko naprej xrolleyesx je letos sicer mal vprašljivo tole glede dopusta ... najbrž sam kakšen vikend x:px pa bo tud to pasal x8Dx

 

sm se spomnla nate v Beli krajini x;)x je lepo dol :2src:

uživam tud namest tebe, če ti zmanjkuje cajta za to x;)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bikec, hvala x:Xx

nima ga on pri sebi, sam je bogi frocek sredstvo za izsiljevanje :sori: bo pa absolutno mali šel tud zraven na dopust, ko (če) bova šla xcivx k bo tud tamalmu zihr pasal mal odklopa pa mal bolj sproščenega vzdušja, jst ga ne mislim nč pumpat pa tko naprej xrolleyesx je letos sicer mal vprašljivo tole glede dopusta ... najbrž sam kakšen vikend x:px pa bo tud to pasal x8Dx

 

sm se spomnla nate v Beli krajini x;)x je lepo dol :2src:

uživam tud namest tebe, če ti zmanjkuje cajta za to x;)x

 

ooo, hvala x:Xx x:Xx x:Xx, sem prec ful poskočen :hepko: :hepko:

Tut vikend bo OK za uživanje x:px

 

Bogi otroček :sori:, joj, kolk je folk lohk smotan xrolleyesx, prav cajt bi si vzel, da bi takim spridigal kakšen samogovor xnckrivx, sam enim grejo stvari slabo v glavo, saj ne bi blo nč politično, sam psihološko, kako ne razumejo, da je otrok zraven in to ni isto :vragec:, kot če se dva spičta pa si rečeta, da ne bosta nikoli v življenju govorila, čeprav je tut to zelo trapast z mojega vidika xnckrivx, če

se spomniš une "moje" ovce, ker njena dva sta glih to naredila. Otrok ful čuti in to precej bolj kot mi odrasli, ker mu te čute še niso zabil x:o)x, prav čez kolena bi dal take :vragec:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo, hvala x:Xx x:Xx x:Xx, sem prec ful poskočen :hepko: :hepko:

Tut vikend bo OK za uživanje x:px

 

Bogi otroček :sori:, joj, kolk je folk lohk smotan xrolleyesx, prav cajt bi si vzel, da bi takim spridigal kakšen samogovor xnckrivx,

sam enim grejo stvari slabo v glavo, saj ne bi blo nč politično, sam psihološko, kako ne razumejo, da je otrok zraven in to ni isto :vragec:,

kot če se dva spičta pa si rečeta, da ne bosta nikoli v življenju govorila, čeprav je tut to zelo trapast z mojega vidika xnckrivx, če

se spomniš une "moje" ovce, ker njena dva sta glih to naredila. Otrok ful čuti in to precej bolj kot mi odrasli, ker mu te čute še niso

zabil x:o)x, prav čez kolena bi dal take :vragec:

xrolleyesx sej lih tle je keč ... k sta se kao zmenla, da bota se probala nekak normalno zment lih zarad tamalga ... pa je blo čist ok v bistvu, dokler nisva midva se spoznala ... zdej pa to njej neki v nos gre in je treba štale delat xrolleyesx :vragec: najlažje je pa s pomočjo otroka izsiljevat, sej veš :xx!: žal nč ne pomagajo kšni monologi pa razlaganja itd xnckrivx

sej najhujš je pa res to, da otrok itak vse opazi in čuti ... :sori:

nč čudnega pol, da ma una tvoja ovca tud včasih take čudne xcivx

 

ma nč, gremo na kavico ... mal uživat x:px tle čist noro pada dež :o|o:

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx sej lih tle je keč ... k sta se kao zmenla, da bota se probala nekak normalno zment lih zarad tamalga ... pa je blo čist ok v bistvu, dokler nisva midva se spoznala ... zdej pa to njej neki v nos gre in je treba štale delat xrolleyesx :vragec: najlažje je pa s pomočjo otroka izsiljevat, sej veš :xx!: žal nč ne pomagajo kšni monologi pa razlaganja itd xnckrivx

sej najhujš je pa res to, da otrok itak vse opazi in čuti ... :sori:

nč čudnega pol, da ma una tvoja ovca tud včasih take čudne xcivx

 

ma nč, gremo na kavico ... mal uživat x:px tle čist noro pada dež :o|o:

 

Scorpio x:Xx, upam, da si uživala, če ti kej pomaga ti posodim mal svoje roge x:px,

da še mal podkrepiš strupek x;)x Kakor se jst spomnim na tvoj strupek, ko mam opravka

z ovco, zdaj je itak tak cajt, sonce v raku, merkur v raku, pa bi spet kr neki

razčiščevala sama s sabo, ena boljših je bila, da bi pričakovala celo opravičilo, ampak tega

zaradi moje bikovske trme ne bo dobila w:Iw Aja, to je bil odmev na moj stavek, da stojim

za tistim, kar sem napisal x^x, začelo se je pa čist nedolžno z odgovorom na en službeni mail xnckrivx,

dons nas je pa njen cimr zvabil v sobo, prav smešna mi je kolk se pomembno dela, važička :frog:

Moram se mal nazaj držat, ker nisva sama, pa na dopust gre, pa naj ji bo :frog:

 

Tako, da držim pesti xcrossfingx xcrossfingx, da bo pri tebi vse OK, ata saturn bi lohk kej pomagal,

sej je njegovo leto x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...