Skoči na vsebino

Tisočice


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 2,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

o glej jih, kdo drug kot bern, prej uoci kot Ich!!!!

 

Thanx, najvecja cveka sem se vedno? :8): x:Ix

Mislim, a se to spodobi? x:px

 

Cestitke vsem ostalim cveketalom. :palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal me pa je, prides gor, kdo ma najvec objav, marsa. xrolleyesx

 

nekoc mi je nekdo v chatu rekel (ko sem dezurala, da je bil vsaj nekdo pac) - a ti je dolgcas? :P :P

sam nisem bila logirana kot marsa - ker je ratal tumach... nisem mogla vec normalno v chat...

 

No saj cveka sem bila vedno.

so me presedli v sholi k tatihim, odlicnjakom in to... haha, kaj se je zgodilo?

kaj mislite? x:px x;)x x:Dx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no to mensezdi da glih ne (popravci, ker je bilo v glavnem v osnovni sholi), so pa tam okol gaunarjev ratal, vsekakor pa so vzklepetali vsaj. :P

saj je prav, sem jih mal sprostila...

na eno sem prav fajn delovala, ceprav njeni starsi niso mislili tko. :D ;)

ampak glih zato niso mislili tko, ker je bila precej zavrta, no ker so jo oni... v bistvu je bla boga... tiha in taka, prevec sramezljiva...

Jaz pa sem v njej odkrila inteligenco, humor in smisel za umetnost, glasbo in vse in sva postali totalni frendici, dbest je bila!!!

ne bi verjel, da je isti clovek kot prej..

Eni butci pa so mislili, da sem slabo nanjo vplivala, sam zato ker je postala zivahna, kok idiotsko pravzaprav.

a ni boljs da kako stirico tud dobis al pa clo trojko, ampak da se mas dobr, da se smejes v lajfu in da si kul clovek in zadovoljen s sabo in si med drugimi priljubljen in te nic vec ne zasmehujejo?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdej sem pa v dilemi al naj čestitam najprej Santosu za 2000, al prej Marsi za 29000 hm... ehja :D obema čestitke, čvekerja :D

 

pa vidim tlele Pikica, še mal pa boš tud ti 2000

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no to mensezdi da glih ne (popravci, ker je bilo v glavnem v osnovni sholi), so pa tam okol gaunarjev ratal, vsekakor pa so vzklepetali vsaj. :P

saj je prav, sem jih mal sprostila...

na eno sem prav fajn delovala, ceprav njeni starsi niso mislili tko. :D ;)

ampak glih zato niso mislili tko, ker je bila precej zavrta, no ker so jo oni... v bistvu je bla boga... tiha in taka, prevec sramezljiva...

Jaz pa sem v njej odkrila inteligenco, humor in smisel za umetnost, glasbo in vse in sva postali totalni frendici, dbest je bila!!!

ne bi verjel, da je isti clovek kot prej..

Eni butci pa so mislili, da sem slabo nanjo vplivala, sam zato ker je postala zivahna, kok idiotsko pravzaprav.

a ni boljs da kako stirico tud dobis al pa clo trojko, ampak da se mas dobr, da se smejes v lajfu in da si kul clovek in zadovoljen s sabo in si med drugimi priljubljen in te nic vec ne zasmehujejo?

x:Dx hehehe... jz sem mela iste "probleme"... kamrkol so me dal... zmer se je najdu kdo k je mel kej povedat... :inocent: x:Dx x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pikasta čvekulja x:Xx :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinki, slonici x:Xx :palec: za konkretnost

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...