Skoči na vsebino

Tisočice


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 2,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Glej ga vragca ...jest sm pa na 2000.... x^x
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vidš, z mojo pomočjo ti je uspelo! Bravo, bejbi!!!! xwizardx  :palec:  :hepko:  :fool:  xsuperx  :^:  xcheersx  xbendx  xwitchx  xpresentx  xpartyx  xchatx  :party:  xvrtcx  xflowx  :D  :medal:  :flowers:  :flowerface:  :sorcerer:

 

Pikica...HVALA x!x x:Xx x!x

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Iiiiiiiiii, a to so zame rožice??? Kak lep šopek! Sej, tipično, da mi ga punca da....dedi se itak ne spomnjo! :o|o:  x:Dx  x;)x

 

Hwawa xflirtx  x:Dx

Si se uprašala, zakaj ? x:Dx :vragec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Iiiiiiiiii, a to so zame rožice??? Kak lep šopek! Sej, tipično, da mi ga punca da....dedi se itak ne spomnjo! :o|o:  x:Dx  x;)x

 

Hwawa xflirtx  x:Dx

 

 

malenkost...papa x^x

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Apolonija in Astra :palec: na še veliko drznih postov x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se šefica spet prvič prijavi glede na to kako hitro tipka se bo v približno štirih minutah znašla na celih in okroglih 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000 in 1000.

 

Marsa, največja čveka med vsemi čvekami tlele si!

 

:palec:, xcheersx in xvrtcx za xribax !

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern, sem sla prav zarad tebe pogledat, ker sem, ko sem vidla, da si komentiral, bla ziher, da kaj mene opravljas ces kok dA cveketam. xDDx

 

x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa sploh ni najvecja cveka.No po stazu in posledicno akumuliranih postih ze... sam ce pa vzames za merilo dnevno povprecno,pol mas tut "stare babe," ki majo dnevni score skor 2x visji od Marse(Aiwa, Mick...). x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...