Skoči na vsebino

Tisočice


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 2,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

meni ni noben čestital ne za 2000, ne za 3000. v redu. tudi jaz ne mislim nikomur. :sniky: :frog:

Tole gre takole:

Vsak, ki ima tisocico sam napise tukaj! Potem pa drugi cestitajo. Dobro, zgodi se, da res eni ne porajtajo, ampak ti ga pa prou loms! xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom si kr sama čestitala ja x:Dx , no torej:

 

Draga EnglBengl. Ob tvojem 1000 postuti iz vsega srca iskreno čestitam in ti želim, da bi še naprej uspešno morila ljudem na LNF-ju ter da bi se ti uresničile vse skrite želje in da bi ti še naprej uspevalo na tistih področjih v življenju, kjer si sama želiš. Čestitkam se pridružujejo medvedek Tomi, tigrček (pismo kuko sm mu že dala ime??? xscratchx ), maček Silvester, jelenček Rudolf, Božiček, Dedek mraz in Spuffy.

 

Posebej ti ob prazniku pošilja koš poljubčkov tvoj sonček Evl in te kliče, da jo pejd podojit.

 

Pa lepo praznuj (pa pleničke ne puzabt zamenat) x:Dx x:Dx x:Dx

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga EnglBengl. Ob tvojem 1000 postuti iz vsega srca iskreno čestitam in ti želim, da bi še naprej uspešno morila ljudem na LNF-ju ter da bi se ti uresničile vse skrite želje in da bi ti še naprej uspevalo na tistih področjih v življenju, kjer si sama želiš. Čestitkam se pridružujejo medvedek Tomi, tigrček (pismo kuko sm mu že dala ime??? xscratchx ), maček Silvester, jelenček Rudolf, Božiček, Dedek mraz in Spuffy.

 

Posebej ti ob prazniku pošilja koš poljubčkov tvoj sonček Evl in te kliče, da jo pejd podojit.

 

Pa lepo praznuj (pa pleničke ne puzabt zamenat) x:Dx x:Dx x:Dx

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Npr: Englbengl nikomur ne cestita, zdaj pa pricakuje cestitke!

Sem prisla do 1000 od nje ne duha ne sluha in tudi ne pri 2000 pa niti pri 3000 in cez nekaj dni pri 4000, mi je cisto jasno! Torej 0 - AMEN

 

Hmmm Binga... jest vsakmu čestitam, sam ni nujno, da v tej temi... x;)x Je pa res, da sm tebe zgrešila, sploh, k bl redko pridem do kompa... Pa tut, kr mim grede si jih našopala, tko da priznam, nism kej dost sledila. Ti pa zdej pošiljam kup čestitk in koš poljubčkov x;)x x:Dx x:Dx x:Dx x:Xx

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej sm citirau kar je napisu "svizec :P" kr poglej :P

 

A zdej mi boš pa še čestitke kradu, al kaj!!!! :wOOt: x:Dx x:Dx

 

No dobr, nej ti bo, slabovidnica. Mi je cist jasn, k na Forum prids, se ti use megli zarad :frog: UNGA :frog:

Oprosceno! CESTITKE! xsuperx

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Joj, čak še mal... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Khm.. khm..

še mal: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Binga, jej jej jej x;)x :P

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...