Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 11


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jutro!

 

Bila na morju 4 dni, pa ga nisem kaj dosti videla, ker sem cez dan delala, zvecer se pa ucila..

 

Cez urco in pol me caka matura...

 

Grem se oblect in na zajtrk, pol pa poskusat ne bit zivcna.. Zanimivo, ko mi je v bistvu cisto vseeno kolk in kaj pisem in grem bolj zaradi firbca tole delat.. pa me vseeno kar malo stiska..

 

 

Nic, fajn se mejte!

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana... xcrossfingx za maturo... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...dobro jutro tudi tebi, Lana1... x:)x

Še malo se bom poigrala na forumu...pa na kolo... :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...dobro jutro tudi tebi, Lana1... x:)x

Še malo se bom poigrala na forumu...pa na kolo... :palec:

x;)x ..pridna, Majči, jaz pa v hribe, malo čvekanja, veliko hoje in sonca, ravno prav, da gre :onfire: ven. Je že viška x:Dx x8Dx x;)x

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro, sončno jutro x:Dx x:Xx

 

preživela krasen vikend na naši obali :2src: ....malo "šopinga" v Italiji, lenarjenje na sončku, kuhanje v novi pečici....otroci so namakali ritke v bazenu, zvečer pa družino pustila na cedilu in odšofirala na pijačko x:Ix x;)x

 

naslednji teden bo šele "žur", ker ati ne gre z nami :eek: x:Dx

BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow, kakšno lepo jutro.. x^x x:)x

 

Se mi zdi, da sem zjutraj videla Bobnarja...v obleki, beli srajci in kravati.. :eek:

Jaz pa imam Contesino novo ikonco...men je fuuul lepa, velik lepša kot prejšnja... :palec:

 

Aliana, xcrossfingx na maturi...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa imam Contesino novo ikonco...men je fuuul lepa, velik lepša kot prejšnja...  :palec:

:eek: jez tega sploh ne štekam...sam jez jo vidm s staro ikonco... :eek: xnckrivx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!:  Restartala vse (izgubila 'nove teme' zato) - se vedno ista ikona... (contesina).  :o|o:

Marsa, ne se sekirat, ne se lopatat , ne se ... če je nekaj majčkenega izgubljeno, je pa zato veliiiiiko rešenega! :palec:

Torej, hvala, ker si jim rešila tale LNF, drugače bi bili na ta lep ponedeljkov dan malce izgubljeni! x:Dx :vragec: x;)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen x:)x

 

vcherajshnje valjanje po blatni luknji srechno minilo

smo bli k prasice in jaz pogreshal pujso....jasno......to bi bilo nekaj zanjo x:Dx

 

danes pa po starem....grrrrr

 

666 zlomkou....tralaal

in seveda............................tradicionalen x:Xx ne sme umanjkati

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morgen Zlomkec,

 

kakšno valjanje po blatu? jasno, to bi bilo nekaj zame. V bistvu se res rada posvinjam, ali pa od dežja zmočim, potrem seveda tudi čimprej v red spravim.

 

Daj napiši, kaj si počel po blatu x;)x

 

x:Xx svinjskega za lepši dan

 

P.S. Contesa, jupi, zdaj te pa tut jest vidim x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hoj pujsa

mel smo vajo reshevanja bultla iz blatne jame x:px x:o)x

bli v eni dolenjsku churki....nekje okrog V.lashch

na tone blataaaaaaaa...... x:px x:px x:px

tacga bl redkega x:px

 

pol smo shli pa she u rog k mashi....blo fino

 

666 zlomkastih x:Xx na svinjski rilc(hek) x;)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te kar vidim, ko mrmraš kakšne svinjsko prijazne stavke x:Dx , se prestopaš po tekočem blatu in benteče iščeš butla x:Dx . Aja, sam vaja je bla?

 

Če ste šli res k maši, taki, vse kapljajoče od vas x;)x , ste šli potem po hostijo x:o)x , še bolš bi blo videt, če bi jo vi talali x:)x .

 

No kot kaže si preživel en tak zanimiv dan x:)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ooo....k mashi smo shli zhe prechishcheni in ochishcheni....bilo nas je veselje gledati x:)x x;)x

 

666 blatnih in zapackanih zlomkou....tralala

kopalnica je v istem stilu kot jama x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: ...lep pozdravček,joj jaz sem imela tako krasen vikend, super je blo....s fantom sva se krasno razumela, mela sva en tak na izi žurček, pa risala sem in tko mal ustvarjala, pa kužke ven peljala...uglavnem....super... xg:Dx xokkx
Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
hej, Contesa, super slikica, veliko bolj sveža, kot prej :palec:  :2src:

 

....Borism ....ima tudi novo, pikapoka nas je imela že polhen kufer in je odletela x:Dx  xsrcx

Zakaj pa še ti svoje razpelo ne zamenjaš z ono lepotico iz reklame za mažo x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe sstane mam občutek da bomo hmalu hodili na forum sam še slikce gledat :eek:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ne Rachek? A ni tumach?

Onega sploh ze ni vec countalo (ogledov), pa se ravno prav se mi je zdelo... x;)x

Saj je pa ze 3. stran tudi tegale - 11.ke. x:o)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako je krasno, ko je spet ponedeljek! :vragec:

Ne vem, kaj Marsa kar naprej resetira, da vsem padajo gor nove ikonce? x:Dx

Enkrat na dan je že dobro pogledati na Dnevnik, človek marsikaj zve, a tudi vidi x8Dx , da marsičesa pa ne! xrolleyesx

Tudi jutranja vožnja v službo je bila ponedeljkova, letiš po avtocesti in se nihče noče umakniti z levega pasu, potem mi kapne, da je treba poblendati, nakar pa gas do daske, pol pa frčijo na desno, kot bi jim podkuril za ritjo, ampak po statistiki - večinoma so to pupe, vstrajajo pa na prehitevalnem pasu premosorazmerno z luštnostjo! Kdo se bo pol nanje razburjal? No, pol sem uletu na obvoznico, tam so neki vozili čudno, kot bi bil slab vremenski vpliv, a se je izkazalo, da so mobitelirali, pol je uletel za menoj policajski avto in ne moreš verjet, kako sem dobr za njim padu po zahodni obvoznici, on tišu, jaz pa za njim. Ponedeljkova jutra so sploh fajn! Uuuuuh!

Piko is talk!

P.S.

Danes en lep pozdrav vsem fajn lunatikom, ne bi vsakega posebej navajal, saj sami veste, kateri ste! x;)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

tple hec ratu

uchas jst k sestrci na shiht hodu....zdej pa ona k men x:o)x

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...