Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

Zdej pa men nič jasno :eek: . Sm bil mal prej še prepričan, da si predvsem nam živim moškim všeč..... x;)x x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Ne se smejat!!!! x:o)x Ko sme si navila lase sme bila najprej taka! Potem sem se razčesala!!!! x:Dx Ja...sej nisem iz srednjega veka!!!!!!!! x:o)x x:o)x x:o)x
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak tista glava v ozadju mi pa ne gre v račun...

ja no tisto glawo mam jst ful rada. sej cupco je meu ful hudo. mu jo je nardila od brata punca. drgac pa *mwa* rtm

katera si pa ti? tista v črnem?

ne una u jeans kikli pa modri majcki. ziva drgac

Being evil means never having to say you're sorry!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne to pa ne. Živ...in ti moja!  :vragec:  x:o)x  x:Dx Zdej jih bom pa dobu spet po kapsnli..... :C:

ti živ in jaz tvoja- MRTVA.

jaz živa in tvoja- ti mrtev

x:Dx

v vsakem primeru en mrtev...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v vsakem primeru en mrtev...

A to po seksu? Sej lahko mal bl izi, pa da te preživiva, ne...... x:px x:o)x :vragec:

 

Psssst, ne se jezit.....škodi lepoti. x:Xx x:)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A to po seksu?

ne že pred seksom se bojim x!x .. ker bi moral na predpripravo- en kondicijski trening. se spomniš kako je Jonas hujšal? so ga privezali za avto on pa je tekel za njim... tako bi jaz tebe natrenirala. x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :vragec: ...pa si ti prepričana, da vzdržiš enga 39-letnega :vragec: -a, ha. Morš mal več dat od sebe ko pri kakem mulotu... x:px x:o)x x:Dx x:Dx Hec. x;)x Je pa res. :vragec: Sicer pa bi jaz ta kondicijski trening opravil kar na tebi raje.....al pa mogoč še raje pod tabo x:px :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uredu, Alianas..zdjej pa še pofotki motor,da vidm ,da sm lahko prjazn do njega, če ga kdaj prehitim x:Dx

robustna in varna čelada :8):

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo ga. Mal :xx!: ozadje, ampak kaj jaz morem, ce univerzo prenavljajo. x:o)x

Pa pomeziki, ce me srecas:)

 

registrska je pa moj rojstni dan...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uredu rs, dobr ti pristaja, tak je energičn, da tipi kr zjajo, se obračajo ,marbit tut žwižgajo x:Dx bjond woman on black motor x8Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tashy-cortika x:Xx ! Marilyn Monroe look ti zelo sede! :palec:  x:)x

Ja, meni pa ful sede Marilyn Monroe ... :D hehe škoda da ni ne duha ne sluha o kakem dvojčku v njenem horoskopu... sicer pa sem mislil da takih punc ne delajo več že vsdaj ene petdeset let.... :D na srečo sem se motil... ;)

 

Aira pa Mick... haha kaka modela.... hehe pa morem pohvalit novo barvico k jo ma Aira na svoji fotki... roza dobr zgleda na teb... ;) hja najlepša morda če bi videli kdaj kaj več kot tvoj obraz... za začetek pa obetavno ;)

 

Aliana :D huhja kakšen motor... :palec:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...